pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
príspevkov 48 |
zobrazení 7 004 |
unikátne 302 |
tému vytvoril(a) 8.1.2025 15:53 Dzio
|
Téma je len na čítanie...
2
|
|
|
1. Dzio 08.01.2025, 15:53
https://www.youtube.com/watch?v=C8vmFOnSe3s 😉
1▲
08.01.2025, 17:32
|
|
3
|
|
|
2. Lemmy 08.01.2025, 17:32
Zaujímavé, že vo vlastnom fóre založíš tému s jedným videom. A diskutovať chceš teda o čom?  
2▲
08.01.2025, 17:43
|
Predsa o Bohu, ktorý vidí (aj teba, aj keď ho odmietaš) 😉
|
 |
|
4
|
|
|
3. Dzio 08.01.2025, 17:43
Predsa o Bohu, ktorý vidí (aj teba, aj keď ho odmietaš) 😉
3▲
08.01.2025, 17:54
|
Ako vieš, že vidí? Čo ak je slepec?
|
 |
|
5
|
|
|
3. Dzio 08.01.2025, 17:43
Predsa o Bohu, ktorý vidí (aj teba, aj keď ho odmietaš) 😉
3▲
08.01.2025, 17:56
|
Nevidí vojny, chamtivosť, znásilnenia, choroby, zločiny, vraždy… Nevidí zlo.
|
 |
|
6
|
|
|
5. Lemmy 08.01.2025, 17:56
Nevidí vojny, chamtivosť, znásilnenia, choroby, zločiny, vraždy… Nevidí zlo.
5▲
08.01.2025, 18:03
|
Ak vidím howienko, neznamená, že sa v tom budem prstom špárať 😉
Možno tak k tomu pristupuje aj ON 😉
|
 |
|
7
|
|
|
6. Dzio 08.01.2025, 18:03
Ak vidím howienko, neznamená, že sa v tom budem prstom špárať 😉
Možno tak k tomu pristupuje aj ON 😉
6▲
08.01.2025, 18:06
|
Teda taký boh stojí na milú kedveš.
|
 |
|
8
|
|
|
7. Lemmy 08.01.2025, 18:06
Teda taký boh stojí na milú kedveš.
7▲
08.01.2025, 18:07
|
A čo od neho čakáš? 😉
Že teraz dojde za každým z 8 miliárd ľudkov a dá im pár po holej? 😉
|
 |
|
10
|
|
|
8. Dzio 08.01.2025, 18:07
A čo od neho čakáš? 😉
Že teraz dojde za každým z 8 miliárd ľudkov a dá im pár po holej? 😉
8▲
08.01.2025, 18:08
|
Nič nečakám. Rovnako ako nič nečakám od Snehulienky.
|
 |
|
9
|
|
|
6. Dzio 08.01.2025, 18:03
Ak vidím howienko, neznamená, že sa v tom budem prstom špárať 😉
Možno tak k tomu pristupuje aj ON 😉
6▲
08.01.2025, 18:07
|
Aspoň pochopíš, prečo v takého boha neverím. Život je krátky, nestrácam čas, ktorý je drahocenný.
|
 |
|
11
|
|
|
9. Lemmy 08.01.2025, 18:07
Aspoň pochopíš, prečo v takého boha neverím. Život je krátky, nestrácam čas, ktorý je drahocenný.
9▲
08.01.2025, 18:08
|
Mne to je prakticky jedno (čomu veríš / neveríš) 😉
|
 |
|
14
|
|
|
11. Dzio 08.01.2025, 18:08
Mne to je prakticky jedno (čomu veríš / neveríš) 😉
11▲
08.01.2025, 18:10
|
Kiež by v mojom okolí boli takí dobrosrdeční kresťania. 
|
 |
|
15
|
|
|
14. Lemmy 08.01.2025, 18:10
Kiež by v mojom okolí boli takí dobrosrdeční kresťania.
14▲
08.01.2025, 18:12
|
Nie som kresťan 😉
Kresťania nasledujú Krista a ja nasledujem MŇA 😉
|
 |
|
17
|
|
|
15. Dzio 08.01.2025, 18:12
Nie som kresťan 😉
Kresťania nasledujú Krista a ja nasledujem MŇA 😉
15▲
08.01.2025, 18:13
|
Ale mohli by si brať z teba príklad, aby neboli takí otravní. A ty prečo nechodíš do kostola?
|
 |
|
20
|
|
|
17. Lemmy 08.01.2025, 18:13
Ale mohli by si brať z teba príklad, aby neboli takí otravní. A ty prečo nechodíš do kostola?
17▲
08.01.2025, 18:14
|
Nechce sa mi 😉
Keď si chcem kuknúť omšu, tak ju mám na TV LUX 😉
|
 |
|
29
|
|
|
15. Dzio 08.01.2025, 18:12
Nie som kresťan 😉
Kresťania nasledujú Krista a ja nasledujem MŇA 😉
15▲
14.01.2025, 14:15
|
@Dzio Takže si "mňasťan"  Koľko členov má mňasťanistická neregistrovaná cirkev? 
|
|
|
30
|
|
|
29. TvojOponent 14.01.2025, 14:15
@Dzio Takže si "mňasťan"  Koľko členov má mňasťanistická neregistrovaná cirkev? 
29▲
14.01.2025, 14:57
|
|
36
|
|
|
30. Dzio 14.01.2025, 14:57
Presne jedného 😉
30▲
14.01.2025, 16:15
|
Dzio, kedy bude ten update ? 
|
 |
|
39
|
|
|
36. Nadja 14.01.2025, 16:15
Dzio, kedy bude ten update ? 
36▲
14.01.2025, 16:26
|
|
40
|
|
|
36. Nadja 14.01.2025, 16:15
Dzio, kedy bude ten update ? 
36▲
14.01.2025, 16:28
|
|
41
|
|
|
40. era 14.01.2025, 16:28
Aké update?
40▲
14.01.2025, 16:29
|
To by aj mňa veľmi interesovalo. 😉🌹😉
|
 |
|
42
|
|
|
40. era 14.01.2025, 16:28
Aké update?
40▲
14.01.2025, 16:36
|
|
43
|
|
|
42. Pátrač 14.01.2025, 16:36
Down gate.   
42▲
14.01.2025, 16:38
|
|
33
|
|
|
29. TvojOponent 14.01.2025, 14:15
@Dzio Takže si "mňasťan"  Koľko členov má mňasťanistická neregistrovaná cirkev? 
29▲
14.01.2025, 16:08
|
|
34
|
|
|
33. Nadja 14.01.2025, 16:08
A ty si Bohsťan?
33▲
14.01.2025, 16:10
|
A ty si Matovičosťan ? 😏😘😏
|
 |
|
35
|
|
|
34. Milaníčko 14.01.2025, 16:10
A ty si Matovičosťan ? 😏😘😏
34▲
14.01.2025, 16:14
|
To si ty, lebo teba straší v lebeni 
|
 |
|
37
|
|
|
35. Nadja 14.01.2025, 16:14
To si ty, lebo teba straší v lebeni 
35▲
14.01.2025, 16:18
|
|
45
|
|
|
34. Milaníčko 14.01.2025, 16:10
A ty si Matovičosťan ? 😏😘😏
34▲
14.01.2025, 16:42
|
|
46
|
|
|
45. era 14.01.2025, 16:42
Afganistan 🙂
45▲
14.01.2025, 16:49
|
|
12
|
|
|
9. Lemmy 08.01.2025, 18:07
Aspoň pochopíš, prečo v takého boha neverím. Život je krátky, nestrácam čas, ktorý je drahocenný.
9▲
08.01.2025, 18:08
|
A ako by ti viera v Boha ukracovala z tvojho času ?
|
 |
|
13
|
|
|
12. tomas12345 08.01.2025, 18:08
A ako by ti viera v Boha ukracovala z tvojho času ?
12▲
08.01.2025, 18:10
|
Čas, ktorý venuješ modlitbe, môžeš rozumnejšie využiť.
|
 |
|
16
|
|
|
13. Lemmy 08.01.2025, 18:10
Čas, ktorý venuješ modlitbe, môžeš rozumnejšie využiť.
13▲
08.01.2025, 18:13
|
modlitba je 1-2 otčenáši denne, to ti zaberie pár minút...
|
 |
|
19
|
|
|
16. tomas12345 08.01.2025, 18:13
modlitba je 1-2 otčenáši denne, to ti zaberie pár minút...
16▲
08.01.2025, 18:14
|
OK, tak takto relaxuj. Neberiem ti tvoju voľbu.
|
 |
|
22
|
|
|
6. Dzio 08.01.2025, 18:03
Ak vidím howienko, neznamená, že sa v tom budem prstom špárať 😉
Možno tak k tomu pristupuje aj ON 😉
6▲
08.01.2025, 18:15
|
Pokiaľ ovšemže nie si patológ... 
|
|
|
24
|
|
|
22. TvojOponent 08.01.2025, 18:15
Pokiaľ ovšemže nie si patológ... 
22▲
08.01.2025, 18:16
|
Nie som veru 😉
Len obyčajný SYN ČLOVEKA 😉
|
 |
|
18
|
|
|
1. Dzio 08.01.2025, 15:53
https://www.youtube.com/watch?v=C8vmFOnSe3s 😉
1▲
08.01.2025, 18:14
|
Vidí.... hm.... tak ma napadla otázka, že aké najmenšie písmenká ma môže zamestnávateľ nútiť čítať?
|
|
|
21
|
|
|
18. TvojOponent 08.01.2025, 18:14
Vidí.... hm.... tak ma napadla otázka, že aké najmenšie písmenká ma môže zamestnávateľ nútiť čítať?
18▲
08.01.2025, 18:15
|
Nenapadla ťa, ale: napadlo mi (mne).
|
 |
|
23
|
|
|
21. Lemmy 08.01.2025, 18:15
Nenapadla ťa, ale: napadlo mi (mne).
21▲
08.01.2025, 18:16
|
Možno. Prečo nie ma ale mi? 
|
|
|
26
|
|
|
23. TvojOponent 08.01.2025, 18:16
Možno. Prečo nie ma ale mi? 
23▲
08.01.2025, 18:18
|
Lebo: napadlo ma… myšlienka ťa nemôže napadnúť. Napadnúť ťa môže zlodej.
|
 |
|
28
|
|
|
26. Lemmy 08.01.2025, 18:18
Lebo: napadlo ma… myšlienka ťa nemôže napadnúť. Napadnúť ťa môže zlodej.
26▲
09.01.2025, 20:27
|
|
38
|
|
|
26. Lemmy 08.01.2025, 18:18
Lebo: napadlo ma… myšlienka ťa nemôže napadnúť. Napadnúť ťa môže zlodej.
26▲
14.01.2025, 16:26
|
Ale v podstate, my ľudia rozprávame, ako je zvykom v našom okolí, takže jedna vec je pravopis spisovnej slovenčiny a druhá vec sú oblastné jazykové zvyklosti. Napríklad na východe sa bežne hovorí: "Poď tu." Čo je vcelku absurd. Ale každý tomu rozumie.
A o to hlavne ide - aby sme si my ľudia rozumeli.
|
 |
|
47
|
|
|
38. era 14.01.2025, 16:26
Ale v podstate, my ľudia rozprávame, ako je zvykom v našom okolí, takže jedna vec je pravopis spisovnej slovenčiny a druhá vec sú oblastné jazykové zvyklosti. Napríklad na východe sa bežne hovorí: "Poď tu." Čo je vcelku absurd. Ale každý tomu rozumie.
A o to hlavne ide - aby sme si my ľudia rozumeli.
38▲
14.01.2025, 17:05
|
|
48
|
|
|
47. Pátrač 14.01.2025, 17:05
Ic het. 🌞🌞
47▲
14.01.2025, 17:10
|
|
25
|
|
|
21. Lemmy 08.01.2025, 18:15
Nenapadla ťa, ale: napadlo mi (mne).
21▲
08.01.2025, 18:18
|
Ak niekoho prenasleduje myšlienka v podobe otázky a nakoniec uštve toho niekoho, nie je to napadnutie? 
|
|
|
27
|
|
|
25. TvojOponent 08.01.2025, 18:18
Ak niekoho prenasleduje myšlienka v podobe otázky a nakoniec uštve toho niekoho, nie je to napadnutie? 
25▲
08.01.2025, 18:19
|
Premýšľaj, ako chceš. Dal som ti len dobrú radu, ako sa správne vyjadrovať.
|
 |
|
31
|
|
|
27. Lemmy 08.01.2025, 18:19
Premýšľaj, ako chceš. Dal som ti len dobrú radu, ako sa správne vyjadrovať.
27▲
14.01.2025, 15:08
|
Rovnako to platí aj pre
kde ideš - kam ideš
|
 |
|
32
|
|
|
31. era 14.01.2025, 15:08
Rovnako to platí aj pre
kde ideš - kam ideš
31▲
14.01.2025, 15:14
|
Život je krátky, robme si skratky. 😇🌈😇
|
 |
|
44
|
|
|
25. TvojOponent 08.01.2025, 18:18
Ak niekoho prenasleduje myšlienka v podobe otázky a nakoniec uštve toho niekoho, nie je to napadnutie? 
25▲
14.01.2025, 16:42
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 598 250 B
vygenerované za : 0.227 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 790 772 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 012 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|