for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top

you are here : 

main page  /  culture  /  theme

Príbeh slovenskej hymny

entries
16
shows
1 188
uniques
140
theme was created 13.1.2025 07:55 by Lemmy
1
13.01.2025, 07:55
Ponúkam 2 videá.

link
none
2

1. Lemmy 13.01.2025, 07:55

Ponúkam 2 videá. https://www.humanisti.sk/2025/01/13/pribeh-slovenskej-hymny/

1▲
13.01.2025, 07:57
Vypočujte si Oskara Rózsu.

Blog investigatívnej žurnalistiky uverejnil časť z do­ku­men­tu, ktorý bol odvysielaný na Dvojke (STVR), v ktorom o novej verzii slovenskej hymny rozpráva aj Oskar Rózsa, ktorý je autorom novej verzie slovenskej hymny.
none
3

2. Lemmy 13.01.2025, 07:57

Vypočujte si Oskara Rózsu.

Blog investigatívnej žurnalistiky uverejnil časť z do­ku­men­tu, ktorý bol odvysielaný na Dvojke (STVR), v ktorom o novej verzii slovenskej hymny rozpráva aj Oskar Rózsa, ktorý je autorom novej verzie slovenskej hymny.

2▲
13.01.2025, 12:16
Máme najlepšiu hymnu v našom mladom zvrchovanom Slovensku.
consents: Lemmy
none
4

3. Milaníčko 13.01.2025, 12:16

Máme najlepšiu hymnu v našom mladom zvrchovanom Slovensku.

3▲
13.01.2025, 13:15
Mali sme niekedy aj horšiu?

Ja si pamätám, že pri všetkých príležitostiach sme ako pionieri.

Vždy salutovali hymne ČSSR a ZSSR.

Možno sme boli nepísanou,

ČSesnástou zväzovou republikou.😁

Tak isto ako Grónsko bude 51.
none
5

4. Pátrač 13.01.2025, 13:15

Mali sme niekedy aj horšiu?

Ja si pamätám, že pri všetkých príležitostiach sme ako pionieri.

Vždy salutovali hymne ČSSR a ZSSR.

Možno sme boli nepísanou,

ČSesnástou zväzovou republikou.😁

Tak isto ako Grónsko bude 51.

4▲
13.01.2025, 13:17
Mali sme najhoršiu, začínala slovami " Gde domof múj " . 🤤🎄🤤
none
6

5. Milaníčko 13.01.2025, 13:17

Mali sme najhoršiu, začínala slovami " Gde domof múj " . 🤤🎄🤤

5▲
13.01.2025, 13:32
Joj, ako keby si nevedel po vypití dvadsiatky, kde bývaš.
none
7

6. Lemmy 13.01.2025, 13:32

Joj, ako keby si nevedel po vypití dvadsiatky, kde bývaš.

6▲
13.01.2025, 13:33
Ja bývam fšade.
none
8

7. Milaníčko 13.01.2025, 13:33

Ja bývam fšade.

7▲
13.01.2025, 13:36
Aj na Marse, aj na Venuši?
none
9

7. Milaníčko 13.01.2025, 13:33

Ja bývam fšade.

7▲
13.01.2025, 13:37
Tatry nie sú všade, sú len na Slovensku.
none
10

9. Lemmy 13.01.2025, 13:37

Tatry nie sú všade, sú len na Slovensku.

9▲
13.01.2025, 13:37
Poľskú časť nerátam.
none
11

10. Lemmy 13.01.2025, 13:37

Poľskú časť nerátam.

10▲
13.01.2025, 13:38
A západnú časť rátaš ? 🌹🙉🌹
none
12

11. Milaníčko 13.01.2025, 13:38

A západnú časť rátaš ? 🌹🙉🌹

11▲
13.01.2025, 13:41
A to je ktorá časť? Pre Vysoké Tatry.
none
13

12. Lemmy 13.01.2025, 13:41

A to je ktorá časť? Pre Vysoké Tatry.

12▲
13.01.2025, 13:42
consents: Kasafran
none
14

13. Milaníčko 13.01.2025, 13:42

https://sk.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1padn%C3%A9_Tatry

13▲
13.01.2025, 16:11
Aha, tak to myslím kompletne celé Tatry.
none
15

14. Lemmy 13.01.2025, 16:11

Aha, tak to myslím kompletne celé Tatry.

14▲
13.01.2025, 16:11
Aj Nízke ? ♂♀☮☪✝☯✡🕉
consents: Kasafran
none
16

15. Milaníčko 13.01.2025, 16:11

Aj Nízke ? ♂♀☮☪✝☯✡🕉

15▲
13.01.2025, 16:12
Aha, na tie som nemyslel.
none
created by dzI/O 2015 - 2026 size : 251 426 B generated in : 0.200 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) themes displays : 38 611 899 x unique displays : 5 232 048 x ip address : 2600:1f28:365:80b0:b65d:9ae0:766c:a072
dzI/O's epoch
some ad
share this page
statistics
TOPlist
support
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by sending bitcoins
none