for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
|
Lipka discussion forum
new "Jerusalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
information of the day :
meaning of life of the day :
entries 16 |
shows 1 188 |
uniques 140 |
theme was created 13.1.2025 07:55 by Lemmy
|
Theme is read only...
2
|
|
|
1. Lemmy 13.01.2025, 07:55
Ponúkam 2 videá. https://www.humanisti.sk/2025/01/13/pribeh-slovenskej-hymny/
1▲
13.01.2025, 07:57
|
Vypočujte si Oskara Rózsu.
Blog investigatívnej žurnalistiky uverejnil časť z dokumentu, ktorý bol odvysielaný na Dvojke (STVR), v ktorom o novej verzii slovenskej hymny rozpráva aj Oskar Rózsa, ktorý je autorom novej verzie slovenskej hymny.
|
 |
|
3
|
|
|
2. Lemmy 13.01.2025, 07:57
Vypočujte si Oskara Rózsu.
Blog investigatívnej žurnalistiky uverejnil časť z dokumentu, ktorý bol odvysielaný na Dvojke (STVR), v ktorom o novej verzii slovenskej hymny rozpráva aj Oskar Rózsa, ktorý je autorom novej verzie slovenskej hymny.
2▲
13.01.2025, 12:16
|
|
4
|
|
|
3. Milaníčko 13.01.2025, 12:16
Máme najlepšiu hymnu v našom mladom zvrchovanom Slovensku.   
3▲
13.01.2025, 13:15
|
Mali sme niekedy aj horšiu? Ja si pamätám, že pri všetkých príležitostiach sme ako pionieri. Vždy salutovali hymne ČSSR a ZSSR. Možno sme boli nepísanou, ČSesnástou zväzovou republikou.😁 Tak isto ako Grónsko bude 51.   
|
 |
|
5
|
|
|
4. Pátrač 13.01.2025, 13:15
Mali sme niekedy aj horšiu?
Ja si pamätám, že pri všetkých príležitostiach sme ako pionieri.
Vždy salutovali hymne ČSSR a ZSSR.
Možno sme boli nepísanou,
ČSesnástou zväzovou republikou.😁
Tak isto ako Grónsko bude 51.   
4▲
13.01.2025, 13:17
|
Mali sme najhoršiu, začínala slovami " Gde domof múj " . 🤤🎄🤤
|
 |
|
6
|
|
|
5. Milaníčko 13.01.2025, 13:17
Mali sme najhoršiu, začínala slovami " Gde domof múj " . 🤤🎄🤤
5▲
13.01.2025, 13:32
|
Joj, ako keby si nevedel po vypití dvadsiatky, kde bývaš. 
|
 |
|
7
|
|
|
6. Lemmy 13.01.2025, 13:32
Joj, ako keby si nevedel po vypití dvadsiatky, kde bývaš.
6▲
13.01.2025, 13:33
|
|
8
|
|
|
7. Milaníčko 13.01.2025, 13:33
Ja bývam fšade.   
7▲
13.01.2025, 13:36
|
Aj na Marse, aj na Venuši?
|
 |
|
9
|
|
|
7. Milaníčko 13.01.2025, 13:33
Ja bývam fšade.   
7▲
13.01.2025, 13:37
|
Tatry nie sú všade, sú len na Slovensku.
|
 |
|
10
|
|
|
9. Lemmy 13.01.2025, 13:37
Tatry nie sú všade, sú len na Slovensku.
9▲
13.01.2025, 13:37
|
|
11
|
|
|
10. Lemmy 13.01.2025, 13:37
Poľskú časť nerátam.
10▲
13.01.2025, 13:38
|
A západnú časť rátaš ? 🌹🙉🌹
|
 |
|
12
|
|
|
11. Milaníčko 13.01.2025, 13:38
A západnú časť rátaš ? 🌹🙉🌹
11▲
13.01.2025, 13:41
|
A to je ktorá časť? Pre Vysoké Tatry.
|
 |
|
13
|
|
|
12. Lemmy 13.01.2025, 13:41
A to je ktorá časť? Pre Vysoké Tatry.
12▲
13.01.2025, 13:42
|
|
14
|
|
|
13. Milaníčko 13.01.2025, 13:42
https://sk.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1padn%C3%A9_Tatry
13▲
13.01.2025, 16:11
|
Aha, tak to myslím kompletne celé Tatry.
|
 |
|
15
|
|
|
14. Lemmy 13.01.2025, 16:11
Aha, tak to myslím kompletne celé Tatry.
14▲
13.01.2025, 16:11
|
|
16
|
|
|
15. Milaníčko 13.01.2025, 16:11
Aj Nízke ? ♂♀☮☪✝☯✡🕉
15▲
13.01.2025, 16:12
|
Aha, na tie som nemyslel. 
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
created by dzI/O 2015 - 2026
size : 251 426 B
generated in : 0.200 s
this site needs to use cookies, to work properly...
version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
themes displays : 38 611 899 x
unique displays : 5 232 048 x
ip address : 2600:1f28:365:80b0:b65d:9ae0:766c:a072
|
some ad
share this page
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 by PayPal
by Viamo
by Donater
by sending bitcoins
|