pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Málo je niekedy ešte menej !

príspevkov
57
zobrazení
973
unikátne
57
tému vytvoril(a) 5.11.2023 14:30 Milaníčko
1
05.11.2023, 14:30
Nemožno dať všetkým všetko, lebo všetkých je veľa a všetkého je málo!!!!
none
2

1. Milaníčko 05.11.2023, 14:30

Nemožno dať všetkým všetko, lebo všetkých je veľa a všetkého je málo!!!!

1▲
05.11.2023, 14:36
Všetkého je dosť pre všetkých
👍: J.Tull
none
3

2. djjaro 05.11.2023, 14:36

Všetkého je dosť pre všetkých

2▲
05.11.2023, 14:52
Vo svete je značný nepomer.
👍: J.Tull
none
4

3. ninka 05.11.2023, 14:52

Vo svete je značný nepomer.

3▲
05.11.2023, 14:57
A hlavne aj v našom zvrchovanom Slovensku !!!
none
7

3. ninka 05.11.2023, 14:52

Vo svete je značný nepomer.

3▲
05.11.2023, 15:12
Nepomer v čom ?
none
8

7. djjaro 05.11.2023, 15:12

Nepomer v čom ?

7▲
05.11.2023, 15:13
By som si tak neskromne myslel, že myslela na prachy. 😊😊
none
9

8. Milaníčko 05.11.2023, 15:13

By som si tak neskromne myslel, že myslela na prachy. 😊😊

8▲
05.11.2023, 15:13
Boh zna jak to myslela
none
10

9. djjaro 05.11.2023, 15:13

Boh zna jak to myslela

9▲
05.11.2023, 15:14
To ani Boh nezna co sebe žena myšľi. 😛😛😛
none
11

10. Milaníčko 05.11.2023, 15:14

To ani Boh nezna co sebe žena myšľi. 😛😛😛

10▲
05.11.2023, 15:15
Uvidzime čo ta baba napiše
none
12

11. djjaro 05.11.2023, 15:15

Uvidzime čo ta baba napiše

11▲
05.11.2023, 15:16
Tha nič, jak furt. 🙂🙃🙂🙃🙂🙃
none
13

12. Milaníčko 05.11.2023, 15:16

Tha nič, jak furt. 🙂🙃🙂🙃🙂🙃

12▲
05.11.2023, 15:18
Veď som zvedavý v čom ten nepomer myslela
súhlasí: Milaníčko
none
14

13. djjaro 05.11.2023, 15:18

Veď som zvedavý v čom ten nepomer myslela

13▲
05.11.2023, 15:18
To sme už dvaja. 😁😁
súhlasí: djjaro
none
28

14. Milaníčko 05.11.2023, 15:18

To sme už dvaja. 😁😁

14▲
05.11.2023, 17:54
100x písaným písmom napísať:

Keď som nedočkavý, niečo vo svojom okolí rád opravím.
súhlasí: Milaníčko
none
30

28. ninka 05.11.2023, 17:54

100x písaným písmom napísať:

Keď som nedočkavý, niečo vo svojom okolí rád opravím.

28▲
05.11.2023, 17:55
🤌🤍🤌🤍🤌🤍🤌🤍🤌🤍🤌🤍🤌🤍🤌🤍🤌🤍🤌
súhlasí: ninka
none
23

7. djjaro 05.11.2023, 15:12

Nepomer v čom ?

7▲
05.11.2023, 17:48
Túžby - stagnácie
Dobra - zla
Radosti - beznádeje (prázdnoty/ničoty)
Nehy - zúrivosti/surovosti
Vzájomnosti - individualizmu
Bohatstva - Hladové doliny
Krásy - Ťažby, lov, Štiepenia



Vec sa má tak, djjarô "*"
súhlasí: djjaro
none
24

23. ninka 05.11.2023, 17:48

Túžby - stagnácie
Dobra - zla
Radosti - beznádeje (prázdnoty/ničoty)
Nehy - zúrivosti/surovosti
Vzájomnosti - individualizmu
Bohatstva - Hladové doliny
Krásy - Ťažby, lov, Štiepenia



Vec sa má tak, djjarô "*"

23▲
05.11.2023, 17:52
Veď individuálni sme vo vzájomnosti.
none
25

23. ninka 05.11.2023, 17:48

Túžby - stagnácie
Dobra - zla
Radosti - beznádeje (prázdnoty/ničoty)
Nehy - zúrivosti/surovosti
Vzájomnosti - individualizmu
Bohatstva - Hladové doliny
Krásy - Ťažby, lov, Štiepenia



Vec sa má tak, djjarô "*"

23▲
05.11.2023, 17:53
A v sexe nie ? 😘😘😘
none
27

25. Milaníčko 05.11.2023, 17:53

A v sexe nie ? 😘😘😘

25▲
05.11.2023, 17:54
Prestaň!!! Ninka je panna!!
29

27. peter67 05.11.2023, 17:54

Prestaň!!! Ninka je panna!!

27▲
05.11.2023, 17:55
A ty to odkiaľ vieš ? 🤌🤌🤌🤌🤌
none
33

29. Milaníčko 05.11.2023, 17:55

A ty to odkiaľ vieš ? 🤌🤌🤌🤌🤌

29▲
05.11.2023, 18:13
Ja to neviem.
34

33. peter67 05.11.2023, 18:13

Ja to neviem.

33▲
05.11.2023, 18:13
Tak ak neviem, tak nepíšem fámy, lebo to sú naše dámy. 😽😽😽
none
35

34. Milaníčko 05.11.2023, 18:13

Tak ak neviem, tak nepíšem fámy, lebo to sú naše dámy. 😽😽😽

34▲
05.11.2023, 18:17
To je dobre, že ak niečo nevieš, tak fámy nepíšeš, možno sa budem tejto rady držať.
súhlasí: Milaníčko
36

35. peter67 05.11.2023, 18:17

To je dobre, že ak niečo nevieš, tak fámy nepíšeš, možno sa budem tejto rady držať.

35▲
05.11.2023, 18:18
To by som ti radil.
súhlasí: peter67
none
37

36. Milaníčko 05.11.2023, 18:18

To by som ti radil.

36▲
05.11.2023, 18:19
Ja som príklad porekadla, komu nieto rady tomu nieto ...
súhlasí: Milaníčko
38

37. peter67 05.11.2023, 18:19

Ja som príklad porekadla, komu nieto rady tomu nieto ...

37▲
05.11.2023, 18:19
Drž sa plota a viery, ver mi. 😚😚😚😚😚😚
súhlasí: peter67
none
39

38. Milaníčko 05.11.2023, 18:19

Drž sa plota a viery, ver mi. 😚😚😚😚😚😚

38▲
05.11.2023, 18:23
Som čítal, že pltony.
Tomu verím.
súhlasí: Milaníčko
40

39. peter67 05.11.2023, 18:23

Som čítal, že pltony.
Tomu verím.

39▲
05.11.2023, 18:24
Kto je " pltony " ? 🤷🤷🤷🤷🤷🤷
súhlasí: peter67
none
41

40. Milaníčko 05.11.2023, 18:24

Kto je " pltony " ? 🤷🤷🤷🤷🤷🤷

40▲
05.11.2023, 18:26
Na to musíš ovuadac Mauačtinu.
Plotna = je plotna na šporheli.
súhlasí: Milaníčko
42

41. peter67 05.11.2023, 18:26

Na to musíš ovuadac Mauačtinu.
Plotna = je plotna na šporheli.

41▲
05.11.2023, 18:27
Zase som o niečo múdrejší. 😆😆😆😆
súhlasí: peter67
none
43

42. Milaníčko 05.11.2023, 18:27

Zase som o niečo múdrejší. 😆😆😆😆

42▲
05.11.2023, 18:31
Musíš viac sledovať sváka Ragana a Slovácko sa nesúdi.
súhlasí: Milaníčko
44

43. peter67 05.11.2023, 18:31

Musíš viac sledovať sváka Ragana a Slovácko sa nesúdi.

43▲
05.11.2023, 18:35
Pokúsim sa a skúsim to. 😚😚😚😚😚
none
31

27. peter67 05.11.2023, 17:54

Prestaň!!! Ninka je panna!!

27▲
05.11.2023, 17:56
Veď má už tri deti. Žeby otehotnela s Duchom svätým?
none
26

23. ninka 05.11.2023, 17:48

Túžby - stagnácie
Dobra - zla
Radosti - beznádeje (prázdnoty/ničoty)
Nehy - zúrivosti/surovosti
Vzájomnosti - individualizmu
Bohatstva - Hladové doliny
Krásy - Ťažby, lov, Štiepenia



Vec sa má tak, djjarô "*"

23▲
05.11.2023, 17:54
Toto všetko je v akurátnom pomere!!!
Skús niečo iné.
32

26. peter67 05.11.2023, 17:54

Toto všetko je v akurátnom pomere!!!
Skús niečo iné.

26▲
05.11.2023, 18:01
🤶🤵🤶🤵🤶🤵🤶🤵🤶🤵🤶🤵🤶🤵🤶🤵🤶🤵🤶🤵🤶
none
45

23. ninka 05.11.2023, 17:48

Túžby - stagnácie
Dobra - zla
Radosti - beznádeje (prázdnoty/ničoty)
Nehy - zúrivosti/surovosti
Vzájomnosti - individualizmu
Bohatstva - Hladové doliny
Krásy - Ťažby, lov, Štiepenia



Vec sa má tak, djjarô "*"

23▲
05.11.2023, 19:39
Myslíš že by sa nenašlo riešenie pre každého individuálne ?
none
46

45. djjaro 05.11.2023, 19:39

Myslíš že by sa nenašlo riešenie pre každého individuálne ?

45▲
07.11.2023, 18:50
Sa nenašlo veru tak...
none
47

46. ninka 07.11.2023, 18:50

Sa nenašlo veru tak...

46▲
07.11.2023, 18:54
Keď vieš ako je to s človekom
Keď ide o matériu tak by sa nerád podelil
Veľké hrable a hrabe k sebe , a hrabe
none
48

47. djjaro 07.11.2023, 18:54

Keď vieš ako je to s človekom
Keď ide o matériu tak by sa nerád podelil
Veľké hrable a hrabe k sebe , a hrabe

47▲
07.11.2023, 18:56
Som sa tak zamýšľal
Už dlhšiu dobu
Všetci ľudia na zemi sme sa mohli mať už dávno ako prasiatka v žite
Len bohužiaľ tomu tak nebude
none
49

48. djjaro 07.11.2023, 18:56

Som sa tak zamýšľal
Už dlhšiu dobu
Všetci ľudia na zemi sme sa mohli mať už dávno ako prasiatka v žite
Len bohužiaľ tomu tak nebude

48▲
07.11.2023, 18:58
Niektoré veci ohľadne toho sú aj pre mňa bezpochopiteľné voči človeku.
súhlasí: djjaro
none
50

49. ninka 07.11.2023, 18:58

Niektoré veci ohľadne toho sú aj pre mňa bezpochopiteľné voči človeku.

49▲
07.11.2023, 18:59
To znamená že keď zmeníš seba nezmeníš celý svet
Ale to neznamená že každého zmena je zbytočná
none
51

50. djjaro 07.11.2023, 18:59

To znamená že keď zmeníš seba nezmeníš celý svet
Ale to neznamená že každého zmena je zbytočná

50▲
07.11.2023, 19:28
Ja už prichádzam na to, že nie je dobré meniť. Charakter sa vlastne tiež vymodeloval v časoch, takom veku, kam my už v súčasnosti nemáme dosah.
none
52

51. ninka 07.11.2023, 19:28

Ja už prichádzam na to, že nie je dobré meniť. Charakter sa vlastne tiež vymodeloval v časoch, takom veku, kam my už v súčasnosti nemáme dosah.

51▲
08.11.2023, 04:46
Dosah by sa možno našiel ,len by každý musel chcieť sám od seba
none
53

52. djjaro 08.11.2023, 04:46

Dosah by sa možno našiel ,len by každý musel chcieť sám od seba

52▲
09.11.2023, 11:15
Ľudia spohodlneli. Nechcú sa už ničím obťažovať. Základné potreby a dovi.
súhlasí: peter67
none
54

53. ninka 09.11.2023, 11:15

Ľudia spohodlneli. Nechcú sa už ničím obťažovať. Základné potreby a dovi.

53▲
09.11.2023, 11:23
Vždy to je a aj bolo tak, že niektorí spohodlnejú ale iní nespohodlnejú. Ale je to aj tak, že každý v niečom spohodlnieme ale v inom nespohodlnieme. 🙂
none
55

54. era 09.11.2023, 11:23

Vždy to je a aj bolo tak, že niektorí spohodlnejú ale iní nespohodlnejú. Ale je to aj tak, že každý v niečom spohodlnieme ale v inom nespohodlnieme. 🙂

54▲
09.11.2023, 11:34
Tyyy
none
56

55. ninka 09.11.2023, 11:34

Tyyy

55▲
09.11.2023, 11:51
Dnes si už namaľovala nejaký obrázok?
súhlasí: ninka
none
57

53. ninka 09.11.2023, 11:15

Ľudia spohodlneli. Nechcú sa už ničím obťažovať. Základné potreby a dovi.

53▲
09.11.2023, 14:23
Pravda!!! Spohodlnel nám aj Tomáško!!! Káže rozdávať majetky, vyhráža sa mi peklom a večnými mukami, ale žeby sa odsťahoval pod most a trpel za Ježiša, tak na to moc pohodlný!!!
Alebo možno ON pochopil, že Ježiš trpel za neho a iba nás núti aby sme trpeli. Je to kujónisko ten Tomáško.
5

2. djjaro 05.11.2023, 14:36

Všetkého je dosť pre všetkých

2▲
05.11.2023, 15:05
Ale ja pre seba potrebujem 3 ks helikoptéry, jeden malý Learjet, 80 m jachtu, vilu v Miami, vilu v Alpách, dom na Jadranskom pobreží..... A ešte zopár bagateľov.
6

5. peter67 05.11.2023, 15:05

Ale ja pre seba potrebujem 3 ks helikoptéry, jeden malý Learjet, 80 m jachtu, vilu v Miami, vilu v Alpách, dom na Jadranskom pobreží..... A ešte zopár bagateľov.

5▲
05.11.2023, 15:08
Tak musíš čalúniť ešte 1488 rokov a budeš to všetko mať.
súhlasí: peter67
none
15

6. Milaníčko 05.11.2023, 15:08

Tak musíš čalúniť ešte 1488 rokov a budeš to všetko mať.

6▲
05.11.2023, 16:34
Tak hovorila aj moja stará mať.
súhlasí: Milaníčko
16

15. peter67 05.11.2023, 16:34

Tak hovorila aj moja stará mať.

15▲
05.11.2023, 16:35
Staré matere majú vždy pravdu.
súhlasí: peter67 , ninka
none
17

16. Milaníčko 05.11.2023, 16:35

Staré matere majú vždy pravdu.

16▲
05.11.2023, 16:39
To preto, lebo ich už nekvári túžba po bohatstve, ale nazbieranú múdrosť rozdeľujú medzi vnukov.
Ani ja už netúžim po každej krásnej žene, po silnom aute a rýchlom skútriku. Proste vekom som dospel k tomu, že vám moju múdrosť nadeľujem tu.
Ja som zbieral šípy.
súhlasí: Milaníčko
18

17. peter67 05.11.2023, 16:39

To preto, lebo ich už nekvári túžba po bohatstve, ale nazbieranú múdrosť rozdeľujú medzi vnukov.
Ani ja už netúžim po každej krásnej žene, po silnom aute a rýchlom skútriku. Proste vekom som dospel k tomu, že vám moju múdrosť nadeľujem tu.
Ja som zbieral šípy.

17▲
05.11.2023, 16:40
Ja som ešte vekom nedospel, ale raz sa to možno udeje aj v mojej telesnej schránke.
súhlasí: peter67
none
19

18. Milaníčko 05.11.2023, 16:40

Ja som ešte vekom nedospel, ale raz sa to možno udeje aj v mojej telesnej schránke.

18▲
05.11.2023, 16:46
Po telesnej stránke som už starec nad hrobom. Jediné na čo som bohatý tak to sú asi choroby. A každý mesiac nejaká nová pribudne.
Stačí ibas k lekárovi skočiť na preventívku a máš čo ani netušíš, že ťa kvári.
súhlasí: Milaníčko
20

19. peter67 05.11.2023, 16:46

Po telesnej stránke som už starec nad hrobom. Jediné na čo som bohatý tak to sú asi choroby. A každý mesiac nejaká nová pribudne.
Stačí ibas k lekárovi skočiť na preventívku a máš čo ani netušíš, že ťa kvári.

19▲
05.11.2023, 16:50
Ja som nebol u lekára najmenej tridsať rokov, nemám potrebu k nim chodiť, lebo žijem plnohodnotným životom, chlast, sex, cigarety, šport...........
súhlasí: peter67
none
21

20. Milaníčko 05.11.2023, 16:50

Ja som nebol u lekára najmenej tridsať rokov, nemám potrebu k nim chodiť, lebo žijem plnohodnotným životom, chlast, sex, cigarety, šport...........

20▲
05.11.2023, 16:56
Ja zase chodievam, lebo moje chatrné zdravie musím nejako na chémii udržiavať.
Ibaže sa im bránim, nemajú mi čo zakázať, okrem obžerstva (chlast, cigarety, sex.....)
súhlasí: Milaníčko
22

21. peter67 05.11.2023, 16:56

Ja zase chodievam, lebo moje chatrné zdravie musím nejako na chémii udržiavať.
Ibaže sa im bránim, nemajú mi čo zakázať, okrem obžerstva (chlast, cigarety, sex.....)

21▲
05.11.2023, 16:59
Mne aj keby zakázali, tak by som ich neuposlúchol. 😄😄😄
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 757 032 B vygenerované za : 0.222 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 790 209 x jedinečné zobrazenia : 5 265 940 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none