pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Málo je niekedy ešte menej !
|
|
príspevkov 57 |
zobrazení 972 |
unikátne 57 |
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Nemožno dať všetkým všetko, lebo všetkých je veľa a všetkého je málo!!!!  
|
 |
|
2
|
|
|
1. Milaníčko 05.11.2023, 14:30
Nemožno dať všetkým všetko, lebo všetkých je veľa a všetkého je málo!!!! 
1▲
05.11.2023, 14:36
|
Všetkého je dosť pre všetkých
|
 |
|
3
|
|
|
2. djjaro 05.11.2023, 14:36
Všetkého je dosť pre všetkých
2▲
05.11.2023, 14:52
|
Vo svete je značný nepomer.
|
 |
|
4
|
|
|
3. ninka 05.11.2023, 14:52
Vo svete je značný nepomer.
3▲
05.11.2023, 14:57
|
A hlavne aj v našom zvrchovanom Slovensku !!!  
|
 |
|
7
|
|
|
3. ninka 05.11.2023, 14:52
Vo svete je značný nepomer.
3▲
05.11.2023, 15:12
|
Nepomer v čom ? 
|
 |
|
8
|
|
|
7. djjaro 05.11.2023, 15:12
Nepomer v čom ?
7▲
05.11.2023, 15:13
|
By som si tak neskromne myslel, že myslela na prachy. 😊😊
|
 |
|
9
|
|
|
8. Milaníčko 05.11.2023, 15:13
By som si tak neskromne myslel, že myslela na prachy. 😊😊
8▲
05.11.2023, 15:13
|
Boh zna jak to myslela 
|
 |
|
10
|
|
|
9. djjaro 05.11.2023, 15:13
Boh zna jak to myslela 
9▲
05.11.2023, 15:14
|
To ani Boh nezna co sebe žena myšľi. 😛😛😛
|
 |
|
11
|
|
|
10. Milaníčko 05.11.2023, 15:14
To ani Boh nezna co sebe žena myšľi. 😛😛😛
10▲
05.11.2023, 15:15
|
Uvidzime čo ta baba napiše
|
 |
|
12
|
|
|
11. djjaro 05.11.2023, 15:15
Uvidzime čo ta baba napiše
11▲
05.11.2023, 15:16
|
Tha nič, jak furt. 🙂🙃🙂🙃🙂🙃
|
 |
|
13
|
|
|
12. Milaníčko 05.11.2023, 15:16
Tha nič, jak furt. 🙂🙃🙂🙃🙂🙃
12▲
05.11.2023, 15:18
|
Veď som zvedavý v čom ten nepomer myslela
|
 |
|
14
|
|
|
13. djjaro 05.11.2023, 15:18
Veď som zvedavý v čom ten nepomer myslela
13▲
05.11.2023, 15:18
|
|
28
|
|
|
14. Milaníčko 05.11.2023, 15:18
To sme už dvaja. 😁😁
14▲
05.11.2023, 17:54
|
100x písaným písmom napísať: Keď som nedočkavý, niečo vo svojom okolí rád opravím. 
|
 |
|
30
|
|
|
28. ninka 05.11.2023, 17:54
100x písaným písmom napísať:
Keď som nedočkavý, niečo vo svojom okolí rád opravím. 
28▲
05.11.2023, 17:55
|
|
23
|
|
|
7. djjaro 05.11.2023, 15:12
Nepomer v čom ?
7▲
05.11.2023, 17:48
|
Túžby - stagnácie Dobra - zla Radosti - beznádeje (prázdnoty/ničoty) Nehy - zúrivosti/surovosti Vzájomnosti - individualizmu Bohatstva - Hladové doliny Krásy - Ťažby, lov, Štiepenia Vec sa má tak, djjarô "*"
|
 |
|
24
|
|
|
23. ninka 05.11.2023, 17:48
Túžby - stagnácie Dobra - zla Radosti - beznádeje (prázdnoty/ničoty) Nehy - zúrivosti/surovosti Vzájomnosti - individualizmu Bohatstva - Hladové doliny Krásy - Ťažby, lov, Štiepenia
Vec sa má tak, djjarô "*"
23▲
05.11.2023, 17:52
|
Veď individuálni sme vo vzájomnosti.
|
 |
|
25
|
|
|
23. ninka 05.11.2023, 17:48
Túžby - stagnácie Dobra - zla Radosti - beznádeje (prázdnoty/ničoty) Nehy - zúrivosti/surovosti Vzájomnosti - individualizmu Bohatstva - Hladové doliny Krásy - Ťažby, lov, Štiepenia
Vec sa má tak, djjarô "*"
23▲
05.11.2023, 17:53
|
|
27
|
|
|
25. Milaníčko 05.11.2023, 17:53
A v sexe nie ? 😘😘😘
25▲
05.11.2023, 17:54
|
Prestaň!!! Ninka je panna!!
|
|
|
29
|
|
|
27. peter67 05.11.2023, 17:54
Prestaň!!! Ninka je panna!!
27▲
05.11.2023, 17:55
|
A ty to odkiaľ vieš ? 🤌🤌🤌🤌🤌
|
 |
|
33
|
|
|
29. Milaníčko 05.11.2023, 17:55
A ty to odkiaľ vieš ? 🤌🤌🤌🤌🤌
29▲
05.11.2023, 18:13
|
Ja to neviem. 
|
|
|
34
|
|
|
33. peter67 05.11.2023, 18:13
Ja to neviem. 
33▲
05.11.2023, 18:13
|
Tak ak neviem, tak nepíšem fámy, lebo to sú naše dámy. 😽😽😽
|
 |
|
35
|
|
|
34. Milaníčko 05.11.2023, 18:13
Tak ak neviem, tak nepíšem fámy, lebo to sú naše dámy. 😽😽😽
34▲
05.11.2023, 18:17
|
|
37
|
Ja som príklad porekadla, komu nieto rady tomu nieto ... 
|
|
|
38
|
|
|
37. peter67 05.11.2023, 18:19
Ja som príklad porekadla, komu nieto rady tomu nieto ...
37▲
05.11.2023, 18:19
|
Drž sa plota a viery, ver mi. 😚😚😚😚😚😚
|
 |
|
39
|
|
|
38. Milaníčko 05.11.2023, 18:19
Drž sa plota a viery, ver mi. 😚😚😚😚😚😚
38▲
05.11.2023, 18:23
|
|
40
|
Kto je " pltony " ? 🤷🤷🤷🤷🤷🤷
|
 |
|
41
|
|
|
40. Milaníčko 05.11.2023, 18:24
Kto je " pltony " ? 🤷🤷🤷🤷🤷🤷
40▲
05.11.2023, 18:26
|
Na to musíš ovuadac Mauačtinu. Plotna = je plotna na šporheli.   
|
|
|
42
|
|
|
41. peter67 05.11.2023, 18:26
Na to musíš ovuadac Mauačtinu. Plotna = je plotna na šporheli.   
41▲
05.11.2023, 18:27
|
Zase som o niečo múdrejší. 😆😆😆😆
|
 |
|
43
|
|
|
42. Milaníčko 05.11.2023, 18:27
Zase som o niečo múdrejší. 😆😆😆😆
42▲
05.11.2023, 18:31
|
|
44
|
|
|
43. peter67 05.11.2023, 18:31
Musíš viac sledovať sváka Ragana a Slovácko sa nesúdi.   
43▲
05.11.2023, 18:35
|
Pokúsim sa a skúsim to. 😚😚😚😚😚
|
 |
|
31
|
|
|
27. peter67 05.11.2023, 17:54
Prestaň!!! Ninka je panna!!
27▲
05.11.2023, 17:56
|
Veď má už tri deti. Žeby otehotnela s Duchom svätým?
|
 |
|
26
|
|
|
23. ninka 05.11.2023, 17:48
Túžby - stagnácie Dobra - zla Radosti - beznádeje (prázdnoty/ničoty) Nehy - zúrivosti/surovosti Vzájomnosti - individualizmu Bohatstva - Hladové doliny Krásy - Ťažby, lov, Štiepenia
Vec sa má tak, djjarô "*"
23▲
05.11.2023, 17:54
|
Toto všetko je v akurátnom pomere!!! Skús niečo iné. 
|
|
|
32
|
|
|
26. peter67 05.11.2023, 17:54
Toto všetko je v akurátnom pomere!!! Skús niečo iné. 
26▲
05.11.2023, 18:01
|
|
45
|
|
|
23. ninka 05.11.2023, 17:48
Túžby - stagnácie Dobra - zla Radosti - beznádeje (prázdnoty/ničoty) Nehy - zúrivosti/surovosti Vzájomnosti - individualizmu Bohatstva - Hladové doliny Krásy - Ťažby, lov, Štiepenia
Vec sa má tak, djjarô "*"
23▲
05.11.2023, 19:39
|
Myslíš že by sa nenašlo riešenie pre každého individuálne ?
|
 |
|
46
|
|
|
45. djjaro 05.11.2023, 19:39
Myslíš že by sa nenašlo riešenie pre každého individuálne ?
45▲
07.11.2023, 18:50
|
Sa nenašlo veru tak... 
|
 |
|
47
|
|
|
46. ninka 07.11.2023, 18:50
Sa nenašlo veru tak... 
46▲
07.11.2023, 18:54
|
Keď vieš ako je to s človekom Keď ide o matériu tak by sa nerád podelil Veľké hrable a hrabe k sebe , a hrabe
|
 |
|
48
|
|
|
47. djjaro 07.11.2023, 18:54
Keď vieš ako je to s človekom Keď ide o matériu tak by sa nerád podelil Veľké hrable a hrabe k sebe , a hrabe
47▲
07.11.2023, 18:56
|
Som sa tak zamýšľal Už dlhšiu dobu Všetci ľudia na zemi sme sa mohli mať už dávno ako prasiatka v žite Len bohužiaľ tomu tak nebude
|
 |
|
49
|
|
|
48. djjaro 07.11.2023, 18:56
Som sa tak zamýšľal Už dlhšiu dobu Všetci ľudia na zemi sme sa mohli mať už dávno ako prasiatka v žite Len bohužiaľ tomu tak nebude
48▲
07.11.2023, 18:58
|
Niektoré veci ohľadne toho sú aj pre mňa bezpochopiteľné voči človeku.
|
 |
|
50
|
|
|
49. ninka 07.11.2023, 18:58
Niektoré veci ohľadne toho sú aj pre mňa bezpochopiteľné voči človeku.
49▲
07.11.2023, 18:59
|
To znamená že keď zmeníš seba nezmeníš celý svet Ale to neznamená že každého zmena je zbytočná
|
 |
|
51
|
|
|
50. djjaro 07.11.2023, 18:59
To znamená že keď zmeníš seba nezmeníš celý svet Ale to neznamená že každého zmena je zbytočná
50▲
07.11.2023, 19:28
|
Ja už prichádzam na to, že nie je dobré meniť. Charakter sa vlastne tiež vymodeloval v časoch, takom veku, kam my už v súčasnosti nemáme dosah. 
|
 |
|
52
|
|
|
51. ninka 07.11.2023, 19:28
Ja už prichádzam na to, že nie je dobré meniť. Charakter sa vlastne tiež vymodeloval v časoch, takom veku, kam my už v súčasnosti nemáme dosah. 
51▲
08.11.2023, 04:46
|
Dosah by sa možno našiel ,len by každý musel chcieť sám od seba
|
 |
|
53
|
|
|
52. djjaro 08.11.2023, 04:46
Dosah by sa možno našiel ,len by každý musel chcieť sám od seba
52▲
09.11.2023, 11:15
|
Ľudia spohodlneli. Nechcú sa už ničím obťažovať. Základné potreby a dovi. 
|
 |
|
54
|
|
|
53. ninka 09.11.2023, 11:15
Ľudia spohodlneli. Nechcú sa už ničím obťažovať. Základné potreby a dovi. 
53▲
09.11.2023, 11:23
|
Vždy to je a aj bolo tak, že niektorí spohodlnejú ale iní nespohodlnejú. Ale je to aj tak, že každý v niečom spohodlnieme ale v inom nespohodlnieme. 🙂
|
 |
|
55
|
|
|
54. era 09.11.2023, 11:23
Vždy to je a aj bolo tak, že niektorí spohodlnejú ale iní nespohodlnejú. Ale je to aj tak, že každý v niečom spohodlnieme ale v inom nespohodlnieme. 🙂
54▲
09.11.2023, 11:34
|
|
56
|
|
|
55. ninka 09.11.2023, 11:34
Tyyy 
55▲
09.11.2023, 11:51
|
Dnes si už namaľovala nejaký obrázok?
|
 |
|
57
|
|
|
53. ninka 09.11.2023, 11:15
Ľudia spohodlneli. Nechcú sa už ničím obťažovať. Základné potreby a dovi. 
53▲
09.11.2023, 14:23
|
Pravda!!! Spohodlnel nám aj Tomáško!!! Káže rozdávať majetky, vyhráža sa mi peklom a večnými mukami, ale žeby sa odsťahoval pod most a trpel za Ježiša, tak na to moc pohodlný!!! Alebo možno ON pochopil, že Ježiš trpel za neho a iba nás núti aby sme trpeli. Je to kujónisko ten Tomáško.
|
|
|
5
|
|
|
2. djjaro 05.11.2023, 14:36
Všetkého je dosť pre všetkých
2▲
05.11.2023, 15:05
|
Ale ja pre seba potrebujem 3 ks helikoptéry, jeden malý Learjet, 80 m jachtu, vilu v Miami, vilu v Alpách, dom na Jadranskom pobreží.....   A ešte zopár bagateľov.
|
|
|
6
|
|
|
5. peter67 05.11.2023, 15:05
Ale ja pre seba potrebujem 3 ks helikoptéry, jeden malý Learjet, 80 m jachtu, vilu v Miami, vilu v Alpách, dom na Jadranskom pobreží..... A ešte zopár bagateľov.
5▲
05.11.2023, 15:08
|
Tak musíš čalúniť ešte 1488 rokov a budeš to všetko mať.  
|
 |
|
15
|
|
|
6. Milaníčko 05.11.2023, 15:08
Tak musíš čalúniť ešte 1488 rokov a budeš to všetko mať.  
6▲
05.11.2023, 16:34
|
Tak hovorila aj moja stará mať.  
|
|
|
16
|
|
|
15. peter67 05.11.2023, 16:34
Tak hovorila aj moja stará mať.  
15▲
05.11.2023, 16:35
|
Staré matere majú vždy pravdu.  
|
 |
|
17
|
|
|
16. Milaníčko 05.11.2023, 16:35
Staré matere majú vždy pravdu.  
16▲
05.11.2023, 16:39
|
To preto, lebo ich už nekvári túžba po bohatstve, ale nazbieranú múdrosť rozdeľujú medzi vnukov. Ani ja už netúžim po každej krásnej žene, po silnom aute a rýchlom skútriku. Proste vekom som dospel k tomu, že vám moju múdrosť nadeľujem tu. Ja som zbieral šípy.    
|
|
|
19
|
|
|
18. Milaníčko 05.11.2023, 16:40
Ja som ešte vekom nedospel, ale raz sa to možno udeje aj v mojej telesnej schránke.   
18▲
05.11.2023, 16:46
|
|
20
|
Ja som nebol u lekára najmenej tridsať rokov, nemám potrebu k nim chodiť, lebo žijem plnohodnotným životom, chlast, sex, cigarety, šport...........  
|
 |
|
21
|
|
|
20. Milaníčko 05.11.2023, 16:50
Ja som nebol u lekára najmenej tridsať rokov, nemám potrebu k nim chodiť, lebo žijem plnohodnotným životom, chlast, sex, cigarety, šport...........  
20▲
05.11.2023, 16:56
|
|
22
|
Mne aj keby zakázali, tak by som ich neuposlúchol. 😄😄😄
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 699 645 B
vygenerované za : 0.215 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 790 197 x
jedinečné zobrazenia : 5 265 940 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|