pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Eduard CHMELÁR Čaputovej: ZDVIHNITE TEN SVOJ NEURODZENÝ ZADOK A ZAČNITE ROBIŤ TO, ZA ČO STE PLATENÁ
|
|
príspevkov 14 |
zobrazení 507 |
unikátne 106 |
tému vytvoril(a) 29.11.2022 23:46 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Eduard CHMELÁR Čaputovej: ZDVIHNITE TEN SVOJ NEURODZENÝ ZADOK A ZAČNITE ROBIŤ TO, ZA ČO STE PLATENÁ... odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 29.11.2022, 23:46
Eduard CHMELÁR Čaputovej: ZDVIHNITE TEN SVOJ NEURODZENÝ ZADOK A ZAČNITE ROBIŤ TO, ZA ČO STE PLATENÁ... https://youtu.be/tij5AKGUUIw
1▲
29.11.2022, 23:59
|
Keby bol Chmelár prezidentom, zdvihol by svoj aristokratický zadok?
|
 |
|
3
|
|
|
1. Kasafran 29.11.2022, 23:46
Eduard CHMELÁR Čaputovej: ZDVIHNITE TEN SVOJ NEURODZENÝ ZADOK A ZAČNITE ROBIŤ TO, ZA ČO STE PLATENÁ... https://youtu.be/tij5AKGUUIw
1▲
30.11.2022, 00:09
|
Celý prejav je na odkaze vedľa dátumu 29. 11. odkaz
|
 |
|
4
|
|
|
3. Lemmy 30.11.2022, 00:09
Celý prejav je na odkaze vedľa dátumu 29. 11.
https://www.prezident.sk/page/prejavy/
3▲
30.11.2022, 00:13
|
Prezidentka skritizovala ľudí ako je Kasafran, ktorí vedú hybridnú vojnu, a to Kasafrana hnevá.
|
 |
|
5
|
|
|
4. Lemmy 30.11.2022, 00:13
Prezidentka skritizovala ľudí ako je Kasafran, ktorí vedú hybridnú vojnu, a to Kasafrana hnevá.
4▲
30.11.2022, 19:25
|
|
7
|
|
|
5. d0d0...best 30.11.2022, 19:25
...p0vedzte mi,c0 si predstavujete p0d nazv0m hybridna v0jna ????  
5▲
30.11.2022, 20:07
|
|
9
|
(7) Peter67, dovolím si k tej bojovej škále pridať rádiové (televízne) vlny - s ľudským hlasom a obrazom...
|
|
|
8
|
|
|
5. d0d0...best 30.11.2022, 19:25
...p0vedzte mi,c0 si predstavujete p0d nazv0m hybridna v0jna ????  
5▲
30.11.2022, 20:33
|
To, čo robí fašista Kasafran. On je súčasťou tej hybridnej vojny.
|
 |
|
10
|
|
|
8. Lemmy 30.11.2022, 20:33
To, čo robí fašista Kasafran. On je súčasťou tej hybridnej vojny.
8▲
30.11.2022, 23:16
|
|
12
|
Trepeš nezmysly. Aký kruh?
|
 |
|
13
|
Lepšie by si spravil, keby si vedel obhájiť svoj príspevok. Kasafran ti dal súhlas, pretože dáva súhlasy, keď ho niekto obhajuje, bráni. Ale to ty nevieš. Len napíšeš nejaký blud, a tváriš sa ako mudrc. 
|
 |
|
14
|
Kasafran je tak hlúpy ako ty, a netáraj, že tancujete vospolok v kruhu. 
|
 |
|
6
|
|
|
4. Lemmy 30.11.2022, 00:13
Prezidentka skritizovala ľudí ako je Kasafran, ktorí vedú hybridnú vojnu, a to Kasafrana hnevá.
4▲
30.11.2022, 19:35
|
...t0t0k je pravda... odkaz
|
 |
|
11
|
|
|
6. d0d0...best 30.11.2022, 19:35
...t0t0k je pravda... https://www.youtube.com/watch?v=bew0NGLFSSQ
6▲
30.11.2022, 23:21
|
(6) Dodo-best, ja si myslím, že jej tragikomická rola už nevyhovuje ani jej "chlebodarcom" - Sorosovi a ambasáde USA...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 242 593 B
vygenerované za : 0.197 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 796 647 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 878 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|