pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Za záhadných okolností zomrel americký novinár Scott Bennett, ktorý žiadal Putina o ruské občianstvo
|
|
príspevkov 32 |
zobrazení 1 090 |
unikátne 153 |
tému vytvoril(a) 28.11.2024 22:21 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Za záhadných okolností zomrel americký novinár Scott Bennett, ktorý žiadal Putina o ruské občianstvo... V Rusku sa verí, že mohol byť zabitý kvôli svojim odhaleniam. Vo veku 48 rokov zomrel v Kalifornii bývalý americký dôstojník Scott Bennett, ktorý požiadal ruského prezidenta Vladimira Putina o udelenie občianstva, uviedla RT. Bol autorom dokumentárnych filmov pre kanál a pravidelným hosťujúcim expertom. Podľa redaktorky mediálnej skupiny RT Margarity Simonjanovej mohol byť zabitý za to, že povedal “pravdu o udalostiach na Ukrajine”. Dodala, že Bennett aktívne pokrýval udalosti v Donbase. odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 28.11.2024, 22:21
Za záhadných okolností zomrel americký novinár Scott Bennett, ktorý žiadal Putina o ruské občianstvo... V Rusku sa verí, že mohol byť zabitý kvôli svojim odhaleniam. Vo veku 48 rokov zomrel v Kalifornii bývalý americký dôstojník Scott Bennett, ktorý požiadal ruského prezidenta Vladimira Putina o udelenie občianstva, uviedla RT. Bol autorom dokumentárnych filmov pre kanál a pravidelným hosťujúcim expertom. Podľa redaktorky mediálnej skupiny RT Margarity Simonjanovej mohol byť zabitý za to, že po...
1▲
30.11.2024, 09:42
|
Kaso, okolnosti nie sú podstatné!!! Podstatné je, že umrel. V Rusku je nesmierne populárne nakláňať sa z okien. 
|
 |
|
3
|
|
|
2. Pátrač 30.11.2024, 09:42
Kaso, okolnosti nie sú podstatné!!! Podstatné je, že umrel. V Rusku je nesmierne populárne nakláňať sa z okien.

2▲
30.11.2024, 22:49
|
(2) Pátrač, Ty si sa, nebodaj, ešte nenakláňal z okien svojho bytu, alebo dielme, len preto, že je to v Rusku populárne,,,? Skutočne som nepredpokladal, že si až trakým veľkým strachopudom...!
|
|
|
4
|
|
|
3. Kasafran 30.11.2024, 22:49
(2) Pátrač, Ty si sa, nebodaj, ešte nenakláňal z okien svojho bytu, alebo dielme, len preto, že je to v Rusku populárne,,,? Skutočne som nepredpokladal, že si až trakým veľkým strachopudom...!
3▲
30.11.2024, 22:52
|
Kaso ja sa tým netajím, že som tu asi najdosranejší z vás všetkých.   Preto aj v dielni mám okné pevné neotváravé, tie do suseda a vpredu a vzadu otváravé, ale dielňu mám prízemnú, takže radšej idem von dvermi. 😎
|
 |
|
5
|
|
|
4. Pátrač 30.11.2024, 22:52
Kaso ja sa tým netajím, že som tu asi najdosranejší z vás všetkých.   Preto aj v dielni mám okné pevné neotváravé, tie do suseda a vpredu a vzadu otváravé, ale dielňu mám prízemnú, takže radšej idem von dvermi. 😎
4▲
30.11.2024, 22:53
|
Nočak už kvolivá tým polystyrénom...
|
 |
|
6
|
|
|
5. Nadja 30.11.2024, 22:53
Nočak už kvolivá tým polystyrénom...
5▲
30.11.2024, 22:55
|
No plech mám v izbe na juh otočenej. Dielňa je na severozápad a severovýchod a na juh iba také maličké okienko aj to je na terasu vyvedené. 
|
 |
|
7
|
|
|
6. Pátrač 30.11.2024, 22:55
No plech mám v izbe na juh otočenej. Dielňa je na severozápad a severovýchod a na juh iba také maličké okienko aj to je na terasu vyvedené. 
6▲
30.11.2024, 22:58
|
Ja som ešte dosratejšia, okná mám iba vo výške 15 m cca
|
 |
|
8
|
|
|
7. Nadja 30.11.2024, 22:58
Ja som ešte dosratejšia, okná mám iba vo výške 15 m cca
7▲
30.11.2024, 23:00
|
15 metrov? To by som nezvládol. Ja sa ani z okna nepozerám lebo sa mi v hlave krúti a našťastie máme za domom prudký kopčisko, takže to vyzerá že som ako v podzemí.   
|
 |
|
9
|
|
|
8. Pátrač 30.11.2024, 23:00
15 metrov? To by som nezvládol. Ja sa ani z okna nepozerám lebo sa mi v hlave krúti a našťastie máme za domom prudký kopčisko, takže to vyzerá že som ako v podzemí.   
8▲
30.11.2024, 23:02
|
Ja cez čierne plechy a polystyren nič nevidím 
|
 |
|
11
|
|
|
9. Nadja 30.11.2024, 23:02
Ja cez čierne plechy a polystyren nič nevidím 
9▲
30.11.2024, 23:07
|
To je všetko na ohrev. V izbe mám tak horúco, že teplo rozvádzam po celom dome a nemusím kúriť!!! Čiže sa odpájam od ruských energií!!!
|
 |
|
13
|
|
|
11. Pátrač 30.11.2024, 23:07
To je všetko na ohrev. V izbe mám tak horúco, že teplo rozvádzam po celom dome a nemusím kúriť!!! Čiže sa odpájam od ruských energií!!!
11▲
30.11.2024, 23:11
|
Ja mám tak teplo, že spôsobujem globálne oteplenie!
|
 |
|
15
|
|
|
13. Nadja 30.11.2024, 23:11
Ja mám tak teplo, že spôsobujem globálne oteplenie!
13▲
30.11.2024, 23:12
|
Nikomu to nehovor!!! Psssst!! Lebo s tebou EWU komisia rázne zatočí!!!   
|
 |
|
23
|
|
|
13. Nadja 30.11.2024, 23:11
Ja mám tak teplo, že spôsobujem globálne oteplenie!
13▲
30.11.2024, 23:18
|
(13) Nadjenka, poraď mi, čím Ti môžem aspoň o pár desatín ˚C Tvoje teplo schladiť tak, aby si nebola až tak teplá, alebo si nemala až toľko tepla...?
|
|
|
25
|
|
|
23. Kasafran 30.11.2024, 23:18
(13) Nadjenka, poraď mi, čím Ti môžem aspoň o pár desatín ˚C Tvoje teplo schladiť tak, aby si nebola až tak teplá, alebo si nemala až toľko tepla...?
23▲
30.11.2024, 23:20
|
Studená byť nechcem ešte 
|
 |
|
29
|
|
|
25. Nadja 30.11.2024, 23:20
Studená byť nechcem ešte 
25▲
30.11.2024, 23:34
|
(25) Nadjenka, to sa ešte ani za 20-30 rokov neopováž...!
|
|
|
32
|
|
|
25. Nadja 30.11.2024, 23:20
Studená byť nechcem ešte 
25▲
30.11.2024, 23:42
|
|
12
|
|
|
9. Nadja 30.11.2024, 23:02
Ja cez čierne plechy a polystyren nič nevidím 
9▲
30.11.2024, 23:10
|
Ja som s tým vybabral. Dal som vyrobiť takú tapetu - pohľad z okna v neskorú jar a nalepil som ju na polystyrén, takže mám krásny výhľad, vždy skvelé počasie a také teplo z okna na mňa vždy sála. Radosť sa z okna pozerať. 💯
|
 |
|
16
|
|
|
12. Pátrač 30.11.2024, 23:10
Ja som s tým vybabral. Dal som vyrobiť takú tapetu - pohľad z okna v neskorú jar a nalepil som ju na polystyrén, takže mám krásny výhľad, vždy skvelé počasie a také teplo z okna na mňa vždy sála. Radosť sa z okna pozerať. 💯
12▲
30.11.2024, 23:13
|
Hm, budem musieť zmeniť tapetu aj ja, zatial som tam dala rad panelákov... 
|
 |
|
18
|
|
|
16. Nadja 30.11.2024, 23:13
Hm, budem musieť zmeniť tapetu aj ja, zatial som tam dala rad panelákov... 
16▲
30.11.2024, 23:15
|
Zmeníš to na šór? Panelákov? 
|
 |
|
20
|
|
|
18. Pátrač 30.11.2024, 23:15
Zmeníš to na šór? Panelákov? 
18▲
30.11.2024, 23:17
|
Nie nie, dám si tam úrad vlády, nech som im čo najbližšie, keby som ich chcela vybozkávať od radosti...
|
 |
|
22
|
|
|
20. Nadja 30.11.2024, 23:17
Nie nie, dám si tam úrad vlády, nech som im čo najbližšie, keby som ich chcela vybozkávať od radosti...
20▲
30.11.2024, 23:17
|
Alebo budeš trénovať hod nožom? 🤠🤠
|
 |
|
26
|
|
|
22. Pátrač 30.11.2024, 23:17
Alebo budeš trénovať hod nožom? 🤠🤠
22▲
30.11.2024, 23:20
|
To závisí od nich 
|
 |
|
27
|
|
|
18. Pátrač 30.11.2024, 23:15
Zmeníš to na šór? Panelákov? 
18▲
30.11.2024, 23:23
|
(18) Pátrač, my s Nadjenkou to dokážeme aj v šóre panelákov - do akého šóru sa zaraďuješ Ty...?
|
|
|
31
|
|
|
27. Kasafran 30.11.2024, 23:23
(18) Pátrač, my s Nadjenkou to dokážeme aj v šóre panelákov - do akého šóru sa zaraďuješ Ty...?
27▲
30.11.2024, 23:41
|
Kaso ja sa radím do šóru konsolidovaných živnostníkov.
|
 |
|
14
|
|
|
8. Pátrač 30.11.2024, 23:00
15 metrov? To by som nezvládol. Ja sa ani z okna nepozerám lebo sa mi v hlave krúti a našťastie máme za domom prudký kopčisko, takže to vyzerá že som ako v podzemí.   
8▲
30.11.2024, 23:11
|
(8) Pátrač, synku môj, veďže sa až toľko nepodceňuj - ja v mojej druhej osemnástke zo zadu sa denno-denne dívam na svoje okolie z mojej pracovne vo výške 30 metrov...!
|
|
|
17
|
|
|
14. Kasafran 30.11.2024, 23:11
(8) Pátrač, synku môj, veďže sa až toľko nepodceňuj - ja v mojej druhej osemnástke zo zadu sa denno-denne dívam na svoje okolie z mojej pracovne vo výške 30 metrov...!
14▲
30.11.2024, 23:14
|
Kaso ja sa nepodceňujem, ale triezvo hodnotím stav v akom sa nachádzam, proste nemám rád výšky, v lietadle som sedel asi iba raz - taká reštaurácia na východe. odkaz
|
 |
|
19
|
|
|
17. Pátrač 30.11.2024, 23:14
Kaso ja sa nepodceňujem, ale triezvo hodnotím stav v akom sa nachádzam, proste nemám rád výšky, v lietadle som sedel asi iba raz - taká reštaurácia na východe.  https://restauracia-lietadlo.sk/
17▲
30.11.2024, 23:15
|
Ja som sedela už aj v UFO - taká reštaurácia na moste...
|
 |
|
21
|
|
|
19. Nadja 30.11.2024, 23:15
Ja som sedela už aj v UFO - taká reštaurácia na moste...
19▲
30.11.2024, 23:17
|
Tam by ma nikto nedostal!! Veď aj kývať sa to musí.
|
 |
|
24
|
|
|
21. Pátrač 30.11.2024, 23:17
Tam by ma nikto nedostal!! Veď aj kývať sa to musí.
21▲
30.11.2024, 23:18
|
A čo s nami môžu vykývať iba politici?
|
 |
|
30
|
|
|
24. Nadja 30.11.2024, 23:18
A čo s nami môžu vykývať iba politici?
24▲
30.11.2024, 23:40
|
Ešte aj zubár, ale iba s malou časťou mojej hlavy. 🌞
|
 |
|
28
|
|
|
21. Pátrač 30.11.2024, 23:17
Tam by ma nikto nedostal!! Veď aj kývať sa to musí.
21▲
30.11.2024, 23:31
|
(21) Pátrač, báť sa nemusíš, ja spolu s Nadjenkou Ťa tam zastabilizujeme...!
|
|
|
10
|
|
|
7. Nadja 30.11.2024, 22:58
Ja som ešte dosratejšia, okná mám iba vo výške 15 m cca
7▲
30.11.2024, 23:04
|
(7) Nadjenka, prezraď mi/nám koľkokrát denne musíš z takej výšky robiť svoju hygienickú očistu...?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 639 961 B
vygenerované za : 0.214 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 797 002 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 931 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|