pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
príspevkov 15 |
zobrazení 7 441 |
unikátne 887 |
|
Téma je len na čítanie...
2
|
|
|
1. Milaníčko 25.05.2016, 08:17
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/525916_3143468917976_1158617419_n.jpg?oh=a53721f39742373059eefbb8ea9c2061&oe=57C70AA1
1▲
25.05.2016, 14:09
|
|
3
|
Myslel, že ľudia budú mať radi prírodu a seba navzájom, a nezmýlil sa, my Podtatranci sa milujeme a dobre sa zabaviť vieme.  
|
 |
|
4
|
|
|
3. Milaníčko 25.05.2016, 16:27
Myslel, že ľudia budú mať radi prírodu a seba navzájom, a nezmýlil sa, my Podtatranci sa milujeme a dobre sa zabaviť vieme.  
3▲
25.05.2016, 16:46
|
To aj my Záhoráci...na našu každoročnú megapárty chodieva jeden chalan z Považia a vyjadril sa,že sem strašne rád chodí,lebo sa ešte vieme stretávať a baviť. 
|
 |
|
5
|
|
|
4. Justína1 25.05.2016, 16:46
To aj my Záhoráci...na našu každoročnú megapárty chodieva jeden chalan z Považia a vyjadril sa,že sem strašne rád chodí,lebo sa ešte vieme stretávať a baviť. 
4▲
25.05.2016, 16:48
|
Ťa priťahuje preťahuje huje, či ?  
|
 |
|
6
|
|
|
5. Milaníčko 25.05.2016, 16:48
Ťa priťahuje preťahuje huje, či ?  
5▲
25.05.2016, 16:53
|
mankote...ani náhodou  ..teda fyzicky 
|
 |
|
7
|
|
|
6. Justína1 25.05.2016, 16:53
mankote...ani náhodou ..teda fyzicky 
6▲
25.05.2016, 16:54
|
|
8
|
dajme tomu ,že hej ....je s ním sranda 
|
 |
|
9
|
|
|
8. Justína1 25.05.2016, 16:59
dajme tomu ,že hej ....je s ním sranda 
8▲
25.05.2016, 17:00
|
|
10
|
|
|
8. Justína1 25.05.2016, 16:59
dajme tomu ,že hej ....je s ním sranda 
8▲
25.05.2016, 17:01
|
...ehm...doplňujem...hovorím o priťahovaní ...preťahovanie neprichádza v úvahu ani teoreticky 
|
 |
|
11
|
|
|
10. Justína1 25.05.2016, 17:01
...ehm...doplňujem...hovorím o priťahovaní ...preťahovanie neprichádza v úvahu ani teoreticky 
10▲
25.05.2016, 17:02
|
|
12
|
|
|
11. Milaníčko 25.05.2016, 17:02
Na co teď myslíš ?  
11▲
25.05.2016, 17:04
|
Na to,že sa musím teraz obliecť a ísť... a neviem ,čo hodiť na seba 
|
 |
|
13
|
|
|
12. Justína1 25.05.2016, 17:04
Na to,že sa musím teraz obliecť a ísť... a neviem ,čo hodiť na seba 
12▲
25.05.2016, 17:04
|
|
14
|
|
|
13. Milaníčko 25.05.2016, 17:04
ňeco sexovního. 
13▲
25.05.2016, 17:19
|
unifooorm  ...idu..pa kotě a /ne/poslúchaj tu  
|
 |
|
15
|
|
|
14. Justína1 25.05.2016, 17:19
unifooorm ...idu..pa kotě a /ne/poslúchaj tu  
14▲
25.05.2016, 17:20
|
Jes madmazél...............  
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 505 080 B
vygenerované za : 0.211 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 829 090 x
jedinečné zobrazenia : 5 272 033 x
ip adresa : 216.73.217.30
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|