pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

Už sa chystajú na jeseň.

príspevkov
20
zobrazení
627
unikátne
67
tému vytvoril(a) 17.9.2023 00:29 Kasafran
1
17.09.2023, 00:29
Už sa chystajú na jeseň...

odkaz
2

1. Kasafran 17.09.2023, 00:29

Už sa chystajú na jeseň... https://www.hlavnydennik.sk/2023/09/16/uz-sa-chystaju-na-jesen

1▲
17.09.2023, 04:56
Porozprávaj nám o o tom niečo. Na čo sa komunisti ako ty chystáte?
none
3

2. Lemmy 17.09.2023, 04:56

Porozprávaj nám o o tom niečo. Na čo sa komunisti ako ty chystáte?

2▲
17.09.2023, 09:05
Nuž komunisti chystajú toto:
V súlade s predchádzajúcimi odporúčaniami EMA a Európskeho centra pre prevenciu a kontrolu chorôb (ECDC) sú dospelí a deti od piatich rokov vyzvaní, aby sa zaočkovali jednou dávkou a to bez ohľadu na ich doterajšie očkovanie proti ochoreniu COVID-19.
4

3. peter67 17.09.2023, 09:05

Nuž komunisti chystajú toto:
V súlade s predchádzajúcimi odporúčaniami EMA a Európskeho centra pre prevenciu a kontrolu chorôb (ECDC) sú dospelí a deti od piatich rokov vyzvaní, aby sa zaočkovali jednou dávkou a to bez ohľadu na ich doterajšie očkovanie proti ochoreniu COVID-19.

3▲
17.09.2023, 19:55
Aj tak sa nedám opichať !!!!!!!!
súhlasí: Kasafran
none
5

4. Milaníčko 17.09.2023, 19:55

Aj tak sa nedám opichať !!!!!!!!

4▲
17.09.2023, 21:31
(4) Mil@níčko,
to ani ja - ale pichnúť si vari môžeme...?!
súhlasí: Milaníčko
6

5. Kasafran 17.09.2023, 21:31

(4) Mil@níčko,
to ani ja - ale pichnúť si vari môžeme...?!

5▲
17.09.2023, 21:32
Nielenže môžeme, mi musíme a to hneď. 😀😁😀😁
súhlasí: Kasafran
none
7

6. Milaníčko 17.09.2023, 21:32

Nielenže môžeme, mi musíme a to hneď. 😀😁😀😁

6▲
17.09.2023, 21:35
(6) Mil@níčko,
ja som to už stihol - a preto môžem vysedávať na Lipke...
súhlasí: Milaníčko
11

7. Kasafran 17.09.2023, 21:35

(6) Mil@níčko,
ja som to už stihol - a preto môžem vysedávať na Lipke...

7▲
17.09.2023, 22:08
Kaso, ja to už nestíham, lebo som furt na Lipke.
nesúhlasí: Kasafran
12

11. peter67 17.09.2023, 22:08

Kaso, ja to už nestíham, lebo som furt na Lipke.

11▲
17.09.2023, 22:21
(11) Peter67,
keď sa stretneme, budem Ťa musieť prehnúť cez koleno a poriadne vyobšívať...!
Vari sa nevieš štvrť hodiny venovať ženuške a až potom nocovať s Lipkou...?
súhlasí: peter67
13

12. Kasafran 17.09.2023, 22:21

(11) Peter67,
keď sa stretneme, budem Ťa musieť prehnúť cez koleno a poriadne vyobšívať...!
Vari sa nevieš štvrť hodiny venovať ženuške a až potom nocovať s Lipkou...?

12▲
17.09.2023, 22:47
Kaso, ty si nejaký rýchly.
Alebo vytrvalý?
14

13. peter67 17.09.2023, 22:47

Kaso, ty si nejaký rýchly.
Alebo vytrvalý?

13▲
17.09.2023, 22:58
(13) Peter67,
nuž čo - mojej panej zrejme vyhovuje iná rýhlosť, ako Tvojej a dokáže si vážiť moju vytrvalosť...
Myslíš si/predpokladáš, že vo svojej 80-tke budeš stále rovnako "pomalý", ako v súčasnosti...?
súhlasí: peter67
15

14. Kasafran 17.09.2023, 22:58

(13) Peter67,
nuž čo - mojej panej zrejme vyhovuje iná rýhlosť, ako Tvojej a dokáže si vážiť moju vytrvalosť...
Myslíš si/predpokladáš, že vo svojej 80-tke budeš stále rovnako "pomalý", ako v súčasnosti...?

14▲
18.09.2023, 07:37
Kaso predpokladám, že sa osemdesiatky nedožijem. O to sa postará naša skvelá vláda na čele s PS!!
nesúhlasí: Kasafran
16

15. peter67 18.09.2023, 07:37

Kaso predpokladám, že sa osemdesiatky nedožijem. O to sa postará naša skvelá vláda na čele s PS!!

15▲
18.09.2023, 12:20
(15) Peter67,
tak, či tak - opováž sa neprísť na moju stovku...!!!
súhlasí: peter67
17

16. Kasafran 18.09.2023, 12:20

(15) Peter67,
tak, či tak - opováž sa neprísť na moju stovku...!!!

16▲
18.09.2023, 12:36
Poviem deťom, nech ma tam v urne donesú.
nesúhlasí: Kasafran
18

17. peter67 18.09.2023, 12:36

Poviem deťom, nech ma tam v urne donesú.

17▲
18.09.2023, 12:58
(17) Peter67,
v žiadnej urne - v krajnom prípade invalidity pripúšťam v samohybnom kresle...!!!
súhlasí: peter67
19

18. Kasafran 18.09.2023, 12:58

(17) Peter67,
v žiadnej urne - v krajnom prípade invalidity pripúšťam v samohybnom kresle...!!!

18▲
18.09.2023, 13:05
No dobre, tak sa dám mumifikovať.
súhlasí: Kasafran
20

19. peter67 18.09.2023, 13:05

No dobre, tak sa dám mumifikovať.

19▲
18.09.2023, 13:25
(19) Peter67,
to je potom iná reč - v takom prípade budem mať v pohotovost demumifikátora, ktorý Ťa bude vedieť oživiť aspoň na dobu konzumácie pár pohárikov poriadnej spišskej borovičky a poriadny pohár tatranského čaju...
Tebe sa bude lepšie naďalej odpočívať a ja sa ešte možno budem tešiť z pár mesiacov živého pobytu v náručí našej matky Zeme...
8

6. Milaníčko 17.09.2023, 21:32

Nielenže môžeme, mi musíme a to hneď. 😀😁😀😁

6▲
17.09.2023, 21:35
mi = my. 😁😃😁😃
súhlasí: Kasafran
none
9

8. Milaníčko 17.09.2023, 21:35

mi = my. 😁😃😁😃

8▲
17.09.2023, 21:38
(8) Mil@níčko,
to sa stáva, že aj y niekedy zmäkne...
súhlasí: Milaníčko
10

9. Kasafran 17.09.2023, 21:38

(8) Mil@níčko,
to sa stáva, že aj y niekedy zmäkne...

9▲
17.09.2023, 21:38
Ňo aňo. 🤡🤠🤡🤠🤡🤠🤡
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 821 219 B vygenerované za : 0.201 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 791 256 x jedinečné zobrazenia : 5 266 100 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none