pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Už aby bolo leto

príspevkov
25
zobrazení
2 638
unikátne
332
tému vytvoril(a) 20.2.2022 13:54 Milaníčko
1
20.02.2022, 13:54
none
2

1. Milaníčko 20.02.2022, 13:54

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274447007_10219802197757713_8252950934238899136_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=6f7RIsLAky8AX_q07e2&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT9s6SGlq8r4giRohF0YPtDEmGz2iWlk2T5cSz9XXP7e-Q&oe=62181356

1▲
20.02.2022, 14:00
Už aby bolo leto.
Už aby bolo telo.
Už aby lebo telo.
Už baby, lebo telo.
Nuž baby, lebo telo.
Nuž baby, aby bolo leto, lebo telo....
3

2. peter67 20.02.2022, 14:00

Už aby bolo leto.
Už aby bolo telo.
Už aby lebo telo.
Už baby, lebo telo.
Nuž baby, lebo telo.
Nuž baby, aby bolo leto, lebo telo....

2▲
20.02.2022, 14:02
Baby a leto, to preto ?
none
4

3. Milaníčko 20.02.2022, 14:02

Baby a leto, to preto ?

3▲
20.02.2022, 14:03
Nie!!!
Teplo a skútrik.
Dovolenky na juhu. Juchúúúú.
5

4. peter67 20.02.2022, 14:03

Nie!!!
Teplo a skútrik.
Dovolenky na juhu. Juchúúúú.

4▲
20.02.2022, 14:04
Nie!!!
Teplo a bajk.
Dovolenky na pruhu, Chuchúúúúúúúúúúúúúúúú
none
6

5. Milaníčko 20.02.2022, 14:04

Nie!!!
Teplo a bajk.
Dovolenky na pruhu, Chuchúúúúúúúúúúúúúúúú

5▲
20.02.2022, 14:06
Nie, teplo a kopec slnka.
Dovolenka na juhu,
v peňaženke plnka.
súhlasí: Milaníčko
7

6. peter67 20.02.2022, 14:06

Nie, teplo a kopec slnka.
Dovolenka na juhu,
v peňaženke plnka.

6▲
20.02.2022, 14:07
Šag viem ňe.
súhlasí: peter67
none
8

7. Milaníčko 20.02.2022, 14:07

Šag viem ňe.

7▲
20.02.2022, 14:10
Iba ty sa opäť budeš motať po Tatrách a chladiť sa vo vysokých nadmorských hĺbkach.
Ja sa budem vypekať pri mori v nadmorských výškach.
súhlasí: Milaníčko
9

8. peter67 20.02.2022, 14:10

Iba ty sa opäť budeš motať po Tatrách a chladiť sa vo vysokých nadmorských hĺbkach.
Ja sa budem vypekať pri mori v nadmorských výškach.

8▲
20.02.2022, 14:11
Každý podľa zásluh.
súhlasí: peter67
none
10

9. Milaníčko 20.02.2022, 14:11

Každý podľa zásluh.

9▲
20.02.2022, 14:24
Čím si si toto zaslúžil? Komu si čo dobrého urobil?
11

10. peter67 20.02.2022, 14:24

Čím si si toto zaslúžil? Komu si čo dobrého urobil?

10▲
20.02.2022, 14:24
Pár babám som urobil dobre, urobil som dobre ?
none
12

11. Milaníčko 20.02.2022, 14:24

Pár babám som urobil dobre, urobil som dobre ?

11▲
20.02.2022, 14:26
Urobil si dobre, že si im urobil dobre, že si ich dobre....
súhlasí: Milaníčko
13

12. peter67 20.02.2022, 14:26

Urobil si dobre, že si im urobil dobre, že si ich dobre....

12▲
20.02.2022, 14:26
Som so sebou nadmieru spokojný.
súhlasí: peter67
none
14

13. Milaníčko 20.02.2022, 14:26

Som so sebou nadmieru spokojný.

13▲
20.02.2022, 14:28
Keď sa vidíš v zrkadle????
Ty si Iváňuška?
Nech cestička ti nepráši.
súhlasí: Milaníčko
15

14. peter67 20.02.2022, 14:28

Keď sa vidíš v zrkadle????
Ty si Iváňuška?
Nech cestička ti nepráši.

14▲
20.02.2022, 14:29
Ale ja milujem prášenie...............
súhlasí: peter67
none
16

15. Milaníčko 20.02.2022, 14:29

Ale ja milujem prášenie...............

15▲
20.02.2022, 14:30
Ty nie si Ivaňuška, ty si barón........
súhlasí: Milaníčko
17

16. peter67 20.02.2022, 14:30

Ty nie si Ivaňuška, ty si barón........

16▲
20.02.2022, 14:36
Mám to proste v krvnom obehu.
súhlasí: peter67
none
18

17. Milaníčko 20.02.2022, 14:36

Mám to proste v krvnom obehu.

17▲
20.02.2022, 14:45
V krvnom obehu? Prach, z toho ide strach.
súhlasí: Milaníčko
19

18. peter67 20.02.2022, 14:45

V krvnom obehu? Prach, z toho ide strach.

18▲
20.02.2022, 14:46
Pach krvi.
súhlasí: peter67
none
20

19. Milaníčko 20.02.2022, 14:46

Pach krvi.

19▲
20.02.2022, 14:47
Cítiš pach krvi?
To len preto, že včera som si umyl nohy, ináč by si bol už dávno odpadnutý.
súhlasí: Milaníčko
21

20. peter67 20.02.2022, 14:47

Cítiš pach krvi?
To len preto, že včera som si umyl nohy, ináč by si bol už dávno odpadnutý.

20▲
20.02.2022, 14:48
Ja to veľa znesiem, ale vajcia neznesiem.
súhlasí: peter67
none
22

21. Milaníčko 20.02.2022, 14:48

Ja to veľa znesiem, ale vajcia neznesiem.

21▲
20.02.2022, 14:50
Možno znesieš veľa, ale moje nohy, sú moje nohy. Aj tie znesú veľa km.
Na skútriku.
súhlasí: Milaníčko
23

22. peter67 20.02.2022, 14:50

Možno znesieš veľa, ale moje nohy, sú moje nohy. Aj tie znesú veľa km.
Na skútriku.

22▲
20.02.2022, 14:51
A čo moje na bajku ? Šag lýtka mám už jak Šwarzneger.
súhlasí: peter67
none
24

23. Milaníčko 20.02.2022, 14:51

A čo moje na bajku ? Šag lýtka mám už jak Šwarzneger.

23▲
20.02.2022, 14:58
Čo na to Lýdka? Na tie tvoje lýtka? Nebude to výtka?
súhlasí: Milaníčko
25

24. peter67 20.02.2022, 14:58

Čo na to Lýdka? Na tie tvoje lýtka? Nebude to výtka?

24▲
20.02.2022, 14:59
Bude to zátka.
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 653 000 B vygenerované za : 0.206 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 814 532 x jedinečné zobrazenia : 5 270 393 x ip adresa : 216.73.216.217
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none