pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  filozofia  /  téma

TO: kntz a jeho kntzofašizmus

príspevkov
9
zobrazení
626
unikátne
159
tému vytvoril(a) 18.5.2022 17:58 TvojOponent
1
18.05.2022, 17:58
Tak sa stalo. Až sa človek musí zasmiať vrtkavosti osudu Kntz inklinujúci k pošliapavaniu ľudských práv v mene vízie svojej predstavy spravodlivosti nakoniec zomiera vlastnou rukou. Tento agresívny antifašista sa nakoniec sklána s obdivom pred človekom, ktorý obdivoval fašistov. Neverím, že to kntz nevedel.
2

1. TvojOponent 18.05.2022, 17:58

Tak sa stalo. Až sa človek musí zasmiať vrtkavosti osudu Kntz inklinujúci k pošliapavaniu ľudských práv v mene vízie svojej predstavy spravodlivosti nakoniec zomiera vlastnou rukou. Tento agresívny antifašista sa nakoniec sklána s obdivom pred človekom, ktorý obdivoval fašistov. Neverím, že to kntz nevedel.

1▲
18.05.2022, 18:01
O čom píšeš?
👍: djjaro
none
3

2. era 18.05.2022, 18:01

O čom píšeš?

2▲
18.05.2022, 18:30
O komunistovi s nickom kntsz.
none
4

3. Milaníčko 18.05.2022, 18:30

O komunistovi s nickom kntsz.

3▲
18.05.2022, 18:33
Len vynechal esko v nicku, aby ste si kúsok potrápili sivú mozgovú kôrku.
súhlasí: TvojOponent
none
5

4. Milaníčko 18.05.2022, 18:33

Len vynechal esko v nicku, aby ste si kúsok potrápili sivú mozgovú kôrku.

4▲
18.05.2022, 18:44
Nuž, keď je oponent, asi musí byť vždy voči niekomu v opozícii 🙂
none
6

5. era 18.05.2022, 18:44

Nuž, keď je oponent, asi musí byť vždy voči niekomu v opozícii 🙂

5▲
18.05.2022, 18:46
Ja milujem kompozície pri fotení.
none
8

6. Milaníčko 18.05.2022, 18:46

Ja milujem kompozície pri fotení.

6▲
18.05.2022, 18:48
Kompótové pozície? 🙂
súhlasí: 69Jarno69
👍: peter67
none
9

8. era 18.05.2022, 18:48

Kompótové pozície? 🙂

8▲
18.05.2022, 18:51
Šalátové konverzácie.
none
7

4. Milaníčko 18.05.2022, 18:33

Len vynechal esko v nicku, aby ste si kúsok potrápili sivú mozgovú kôrku.

4▲
18.05.2022, 18:47
Ale môžeme mu napovedať, čo tá skratka znamená. Možno nabudúce mu už žiadne písmenko nevypadne. "kto nemá tomu sa zoberie".
súhlasí: Milaníčko , TvojOponent
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 212 703 B vygenerované za : 0.175 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 791 873 x jedinečné zobrazenia : 5 266 189 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none