for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top

you are here : 

main page  /  other  /  theme

Právo veta

entries
9
shows
752
uniques
210
theme was created 19.1.2025 12:36 by Nadja
1
19.01.2025, 12:36
Slováci sa domáhajú uplatňovania práva veta v EU .
Aj toho, nech opustíme EU a pridáme sa k BRICS.

Tak som hľadala (aj v ruštine), ako sa využíva právo veta v BRICS.
Nič som nenašla, a týmto chcem vás poprosiť, sú tu šikovnejší odo mna, pozrite, prosím.
Naozaj ma to zaujíma,. Ďakujem.
none
2

1. Nadja 19.01.2025, 12:36

Slováci sa domáhajú uplatňovania práva veta v EU . Aj toho, nech opustíme EU a pridáme sa k BRICS. Tak som hľadala (aj v ruštine), ako sa využíva právo veta v BRICS. Nič som nenašla, a týmto chcem vás poprosiť, sú tu šikovnejší odo mna, pozrite, prosím. Naozaj ma to zaujíma,. Ďakujem.

1▲
19.01.2025, 12:40
Ktorí Slováci sa to domáhajú?

Lebo ja som Slovák a nedomáham sa.
consents: Lemmy
none
3

2. era 19.01.2025, 12:40

Ktorí Slováci sa to domáhajú?

Lebo ja som Slovák a nedomáham sa.

2▲
19.01.2025, 12:42
Nuž domáhajú sa.

Dezoláti.

A BRICS asi nebude taký útvar ako EU.

Možno taký ako NATO.

Jeden za všetkých, všetci za nikoho-.
none
4

3. Pátrač 19.01.2025, 12:42

Nuž domáhajú sa.

Dezoláti.

A BRICS asi nebude taký útvar ako EU.

Možno taký ako NATO.

Jeden za všetkých, všetci za nikoho-.

3▲
19.01.2025, 12:47
Nie, to je Организация Договора о коллективной безопасности
none
5

1. Nadja 19.01.2025, 12:36

Slováci sa domáhajú uplatňovania práva veta v EU . Aj toho, nech opustíme EU a pridáme sa k BRICS. Tak som hľadala (aj v ruštine), ako sa využíva právo veta v BRICS. Nič som nenašla, a týmto chcem vás poprosiť, sú tu šikovnejší odo mna, pozrite, prosím. Naozaj ma to zaujíma,. Ďakujem.

1▲
19.01.2025, 14:43
Čím skôr vystúpime z EÚ a NATO tým to pre nás zvrchovaných Slovákov bude lepšie !!!!!!! 🎄
none
6

5. Milaníčko 19.01.2025, 14:43

Čím skôr vystúpime z EÚ a NATO tým to pre nás zvrchovaných Slovákov bude lepšie !!!!!!! 🎄

5▲
19.01.2025, 14:48
Hej, a príde Putler na návštevu aj s tankmi.
none
7

6. Lemmy 19.01.2025, 14:48

Hej, a príde Putler na návštevu aj s tankmi.

6▲
19.01.2025, 14:49
Nie, príde s vodkou a lacným plynom. 🎁
none
8

5. Milaníčko 19.01.2025, 14:43

Čím skôr vystúpime z EÚ a NATO tým to pre nás zvrchovaných Slovákov bude lepšie !!!!!!! 🎄

5▲
19.01.2025, 15:27
Pre západoeurópsky kalifát.

To bude najlepšie riešenie.

none
9

8. Pátrač 19.01.2025, 15:27

Pre západoeurópsky kalifát.

To bude najlepšie riešenie.

8▲
19.01.2025, 15:37
Tha ňe. 😎💀😎
none
created by dzI/O 2015 - 2026 size : 77 460 B generated in : 0.186 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) themes displays : 38 710 414 x unique displays : 5 249 522 x ip address : 2600:1f28:365:80b0:75ad:aeea:19c7:a4f2
dzI/O's epoch
some ad
share this page
statistics
TOPlist
support
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by sending bitcoins
none