pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Pomožu Rusku jeho spojenci ?
|
|
príspevkov 33 |
zobrazení 3 363 |
unikátne 511 |
|
Téma je len na čítanie...
1
|
odkazCina, Irán, Korea, to sú všetko krajiny s imperalistickými chútkami. Preludnené krajiny ktorých ekonomiky potrebujú expandovať na nové územia. Pomožu tieto krajiny Rusku dobyť Ukrajinu, Moldavsko, Fínsko, Rumunsko, Bielorusko, Pobaltské štáty a splniť tak Putinovi jeho sen o infiltrovaní do Europy ? Možno áno, ale určite za to niečo budú chcieť, budú chcieť časť Ruského územia. Prijme alebo neprijme to Putin ?
|
 |
|
2
|
|
|
1. tomas12345 20.06.2024, 14:29
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/GF9SZKJ1XR-20240620142311.png Cina, Irán, Korea, to sú všetko krajiny s imperalistickými chútkami. Preludnené krajiny ktorých ekonomiky potrebujú expandovať na nové územia. Pomožu tieto krajiny Rusku dobyť Ukrajinu, Moldavsko, Fínsko, Rumunsko, Bielorusko, Pobaltské štáty a splniť tak Putinovi jeho sen o infiltrovaní do Europy ? Možno áno, ale určite za to niečo budú chcieť, budú chcieť časť Ruského územia. Prijme alebo neprijme to Putin ?
1▲
20.06.2024, 14:32
|
|
3
|
|
|
2. Milaníčko 20.06.2024, 14:32
To odkiaľ máš takéto informácie ? Od generála Macka ?   
2▲
20.06.2024, 14:43
|
Z mojej logickej dedukcie 
|
 |
|
4
|
|
|
3. tomas12345 20.06.2024, 14:43
Z mojej logickej dedukcie 
3▲
20.06.2024, 14:51
|
|
5
|
|
|
3. tomas12345 20.06.2024, 14:43
Z mojej logickej dedukcie 
3▲
20.06.2024, 15:27
|
(3) Tomáško, nechcel si napísať, že z Tvojej alogickej protiruskej deštrukcie...?
|
|
|
6
|
|
|
5. Kasafran 20.06.2024, 15:27
(3) Tomáško, nechcel si napísať, že z Tvojej alogickej protiruskej deštrukcie...?
5▲
20.06.2024, 15:31
|
Vyzerá to tak, že nechcel. 😊😊😊
|
 |
|
7
|
|
|
6. Milaníčko 20.06.2024, 15:31
Vyzerá to tak, že nechcel. 😊😊😊
6▲
20.06.2024, 15:36
|
(6) Milaníčko, u mňa to vyzerá takto - niežeby nechcel, ale ešte nemá nato, ešte k takému niečomu nedorástol/nedospel...
|
|
|
8
|
|
|
7. Kasafran 20.06.2024, 15:36
(6) Milaníčko, u mňa to vyzerá takto - niežeby nechcel, ale ešte nemá nato, ešte k takému niečomu nedorástol/nedospel...
7▲
20.06.2024, 15:44
|
Hlavne a pohlavne, že miluje NATO. 🫢🫢🫢🫢🫢
|
 |
|
9
|
|
|
8. Milaníčko 20.06.2024, 15:44
Hlavne a pohlavne, že miluje NATO. 🫢🫢🫢🫢🫢
8▲
20.06.2024, 15:47
|
(8) Milaníčko, a to NATO bude milovať až do čoskorého rozpadu...!
|
|
|
10
|
|
|
9. Kasafran 20.06.2024, 15:47
(8) Milaníčko, a to NATO bude milovať až do čoskorého rozpadu...!
9▲
20.06.2024, 15:51
|
|
11
|
|
|
3. tomas12345 20.06.2024, 14:43
Z mojej logickej dedukcie 
3▲
20.06.2024, 16:19
|
3, Konšpirácie Už si ako Erich daniken 
|
 |
|
12
|
|
|
11. djjaro 20.06.2024, 16:19
3, Konšpirácie Už si ako Erich daniken 
11▲
20.06.2024, 16:29
|
Dajme si radšej Haineken.  
|
 |
|
13
|
|
|
12. Milaníčko 20.06.2024, 16:29
Dajme si radšej Haineken.  
12▲
20.06.2024, 16:44
|
(12) Milaníčko, j a svoj smäd obyčajne hasím 7,2 % Argusom strong z Lidla...
|
|
|
14
|
|
|
13. Kasafran 20.06.2024, 16:44
(12) Milaníčko, j a svoj smäd obyčajne hasím 7,2 % Argusom strong z Lidla...
13▲
20.06.2024, 16:49
|
|
23
|
|
|
13. Kasafran 20.06.2024, 16:44
(12) Milaníčko, j a svoj smäd obyčajne hasím 7,2 % Argusom strong z Lidla...
13▲
21.06.2024, 10:33
|
13. Jedná sa o pivo unikátnej chuti a kvality. Na etikete je uvedená, ako krajina pôvodu Poľsko . Známy Poľský spisovateľ a skúsený dlhoročný pivár Zbygniew Jaruszelski sa o tomto pive vyjadril : Toto pivo dokáže spisovateľa , ako som ja povzbudiť do ďaľšej tvorby. Obsah Vol : 7.2 % v kombinácii s lahodnou chuťou vytvára pre pivného fajšmekra neopakovateľný zážitok.
|
|
|
15
|
|
|
11. djjaro 20.06.2024, 16:19
3, Konšpirácie Už si ako Erich daniken 
11▲
20.06.2024, 20:01
|
Aký je rozdiel medzi konšpiráciou a analýzou ?
|
 |
|
16
|
|
|
15. tomas12345 20.06.2024, 20:01
Aký je rozdiel medzi konšpiráciou a analýzou ?
15▲
20.06.2024, 20:05
|
|
17
|
|
|
16. era 20.06.2024, 20:05
https://slovnik.aktuality.sk/slovnik-cudzich-slov/?q=kon%C5%A1pir%C3%A1cia
https://slovnik.aktuality.sk/slovnik-cudzich-slov/?q=anal%C3%BDza
16▲
20.06.2024, 23:07
|
moja analýza je prečo spiknutie ?
|
 |
|
18
|
|
|
17. tomas12345 20.06.2024, 23:07
moja analýza je prečo spiknutie ?
17▲
21.06.2024, 07:11
|
Ja fakt neviem, prečo si ľudia zvykli nazývať konšpiračné teórie konšpiráciami. Asi preto, lebo sú leniví. Leniví chápať význam slov.
|
 |
|
20
|
|
|
18. era 21.06.2024, 07:11
Ja fakt neviem, prečo si ľudia zvykli nazývať konšpiračné teórie konšpiráciami. Asi preto, lebo sú leniví. Leniví chápať význam slov.
18▲
21.06.2024, 09:59
|
Mohli by si zvyknúť na: sú to nezmysly, výmysly, bludy, šarlatánstvo, manipulácie.
|
 |
|
24
|
|
|
20. Lemmy 21.06.2024, 09:59
Mohli by si zvyknúť na: sú to nezmysly, výmysly, bludy, šarlatánstvo, manipulácie.
20▲
21.06.2024, 10:38
|
Nie. Konšpiračná teória je skrátka teória o konšpirácii, teória o sprisahaní. A to je všetko.
Samotné slovo konšpirácia znamená skutočné sprisahanie.
|
 |
|
25
|
|
|
24. era 21.06.2024, 10:38
Nie. Konšpiračná teória je skrátka teória o konšpirácii, teória o sprisahaní. A to je všetko.
Samotné slovo konšpirácia znamená skutočné sprisahanie.
24▲
21.06.2024, 10:47
|
Nočak je to sprisahanie, polovica ľudí verí, že napr. sprisahanie WHO, druhá polovica, že sprisananie proti WHO... 
|
 |
|
27
|
|
|
25. Nadja 21.06.2024, 10:47
Nočak je to sprisahanie, polovica ľudí verí, že napr. sprisahanie WHO, druhá polovica, že sprisananie proti WHO... 
25▲
21.06.2024, 10:50
|
25. Spravidla sa tieto skupiny ľudí potom stretnú v dvoch oddelených miestnostiach a prisahajú každý podľa svojej chuti, tomu či onomu bludu.
|
|
|
28
|
|
|
25. Nadja 21.06.2024, 10:47
Nočak je to sprisahanie, polovica ľudí verí, že napr. sprisahanie WHO, druhá polovica, že sprisananie proti WHO... 
25▲
21.06.2024, 10:53
|
Podľa skutočného významu slov je úplne nekorektné nazývať konšpiračnú teóriu konšpiráciou. Ak je niekto konšpirátor, tak to podľa významu slov nie je ten, kto verí v konšpiračné teórie.
|
 |
|
29
|
|
|
28. era 21.06.2024, 10:53
Podľa skutočného významu slov je úplne nekorektné nazývať konšpiračnú teóriu konšpiráciou. Ak je niekto konšpirátor, tak to podľa významu slov nie je ten, kto verí v konšpiračné teórie.
28▲
21.06.2024, 11:00
|
28. Era. Podmienečne súhlasím. Ale odpovedz na otázku.
Je konšpirátorom človek - uchádzač o prácu vo výrobe, ktorý príde teraz v lete na vstupný pohovor v mikine s kapucňou ? Pričom kapucňou nesníme z hlavy počas celého pohovoru.
|
|
|
26
|
|
|
24. era 21.06.2024, 10:38
Nie. Konšpiračná teória je skrátka teória o konšpirácii, teória o sprisahaní. A to je všetko.
Samotné slovo konšpirácia znamená skutočné sprisahanie.
24▲
21.06.2024, 10:50
|
Sprisahanie nie je to, čo som vymenoval v 20.
|
 |
|
30
|
|
|
15. tomas12345 20.06.2024, 20:01
Aký je rozdiel medzi konšpiráciou a analýzou ?
15▲
24.06.2024, 20:09
|
Žiaden 
|
 |
|
19
|
|
|
1. tomas12345 20.06.2024, 14:29
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/GF9SZKJ1XR-20240620142311.png Cina, Irán, Korea, to sú všetko krajiny s imperalistickými chútkami. Preludnené krajiny ktorých ekonomiky potrebujú expandovať na nové územia. Pomožu tieto krajiny Rusku dobyť Ukrajinu, Moldavsko, Fínsko, Rumunsko, Bielorusko, Pobaltské štáty a splniť tak Putinovi jeho sen o infiltrovaní do Europy ? Možno áno, ale určite za to niečo budú chcieť, budú chcieť časť Ruského územia. Prijme alebo neprijme to Putin ?
1▲
21.06.2024, 07:46
|
Tak Ty už poznáš aj Putinove sny?  Ale totó...  Radšej sa choď dnes ožrať s Lemmym pod obraz Darwinov.. 
|
|
|
21
|
|
|
19. TvojOponent 21.06.2024, 07:46
Tak Ty už poznáš aj Putinove sny? Ale totó...  Radšej sa choď dnes ožrať s Lemmym pod obraz Darwinov..
19▲
21.06.2024, 10:05
|
Ty si ale idiot. Čo tak bez zmyslu rýpeš do mňa? Opäť ti meškajú krámy?
|
 |
|
22
|
|
|
19. TvojOponent 21.06.2024, 07:46
Tak Ty už poznáš aj Putinove sny? Ale totó...  Radšej sa choď dnes ožrať s Lemmym pod obraz Darwinov..
19▲
21.06.2024, 10:07
|
Ty sa ožieraš pod obrazom Krista s jedným, či dvoma klincami na nohách?
|
 |
|
31
|
|
|
1. tomas12345 20.06.2024, 14:29
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/GF9SZKJ1XR-20240620142311.png Cina, Irán, Korea, to sú všetko krajiny s imperalistickými chútkami. Preludnené krajiny ktorých ekonomiky potrebujú expandovať na nové územia. Pomožu tieto krajiny Rusku dobyť Ukrajinu, Moldavsko, Fínsko, Rumunsko, Bielorusko, Pobaltské štáty a splniť tak Putinovi jeho sen o infiltrovaní do Europy ? Možno áno, ale určite za to niečo budú chcieť, budú chcieť časť Ruského územia. Prijme alebo neprijme to Putin ?
1▲
24.06.2024, 20:14
|
Putler vie, čo by nasledovalo, keby kopol do Moldavska.
|
 |
|
32
|
|
|
31. Fotón 24.06.2024, 20:14
Putler vie, čo by nasledovalo, keby kopol do Moldavska.
31▲
24.06.2024, 20:31
|
Moldavsko nie je v NATO, ten sa už trasie aby ho zabral.
|
 |
|
33
|
|
|
32. tomas12345 24.06.2024, 20:31
Moldavsko nie je v NATO, ten sa už trasie aby ho zabral.
32▲
24.06.2024, 20:41
|
Ty sa trasieš, ale od toho, že ti došli drogy !!!!!!!!!! 
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 230 236 B
vygenerované za : 0.194 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 801 137 x
jedinečné zobrazenia : 5 267 864 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|