pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Pomožu Rusku jeho spojenci ?

príspevkov
33
zobrazení
3 363
unikátne
511
tému vytvoril(a) 20.6.2024 14:29 tomas12345
1
20.06.2024, 14:29
odkaz
Cina, Irán, Korea, to sú všetko krajiny s imperalistickými chútkami. Preludnené krajiny ktorých ekonomiky potrebujú expandovať na nové územia. Pomožu tieto krajiny Rusku dobyť Ukrajinu, Moldavsko, Fínsko, Rumunsko, Bielorusko, Pobaltské štáty a splniť tak Putinovi jeho sen o infiltrovaní do Europy ? Možno áno, ale určite za to niečo budú chcieť, budú chcieť časť Ruského územia. Prijme alebo neprijme to Putin ?
none
2

1. tomas12345 20.06.2024, 14:29

https://www.dzio.sk/lipka/gallery/GF9SZKJ1XR-20240620142311.png
Cina, Irán, Korea, to sú všetko krajiny s imperalistickými chútkami. Preludnené krajiny ktorých ekonomiky potrebujú expandovať na nové územia. Pomožu tieto krajiny Rusku dobyť Ukrajinu, Moldavsko, Fínsko, Rumunsko, Bielorusko, Pobaltské štáty a splniť tak Putinovi jeho sen o infiltrovaní do Europy ? Možno áno, ale určite za to niečo budú chcieť, budú chcieť časť Ruského územia. Prijme alebo neprijme to Putin ?

1▲
20.06.2024, 14:32
To odkiaľ máš takéto informácie ? Od generála Macka ?
súhlasí: Kasafran
none
3

2. Milaníčko 20.06.2024, 14:32

To odkiaľ máš takéto informácie ? Od generála Macka ?

2▲
20.06.2024, 14:43
Z mojej logickej dedukcie
none
4

3. tomas12345 20.06.2024, 14:43

Z mojej logickej dedukcie

3▲
20.06.2024, 14:51
😎🙃🙃😎😎🙃🙃😎😎😎🙃🙃🙃😎😎😎😎🙃🙃🙃🙃🙃
none
5

3. tomas12345 20.06.2024, 14:43

Z mojej logickej dedukcie

3▲
20.06.2024, 15:27
(3) Tomáško,
nechcel si napísať, že z Tvojej alogickej protiruskej deštrukcie...?
6

5. Kasafran 20.06.2024, 15:27

(3) Tomáško,
nechcel si napísať, že z Tvojej alogickej protiruskej deštrukcie...?

5▲
20.06.2024, 15:31
Vyzerá to tak, že nechcel. 😊😊😊
none
7

6. Milaníčko 20.06.2024, 15:31

Vyzerá to tak, že nechcel. 😊😊😊

6▲
20.06.2024, 15:36
(6) Milaníčko,
u mňa to vyzerá takto - niežeby nechcel, ale ešte nemá nato, ešte k takému niečomu nedorástol/nedospel...
súhlasí: Milaníčko
8

7. Kasafran 20.06.2024, 15:36

(6) Milaníčko,
u mňa to vyzerá takto - niežeby nechcel, ale ešte nemá nato, ešte k takému niečomu nedorástol/nedospel...

7▲
20.06.2024, 15:44
Hlavne a pohlavne, že miluje NATO. 🫢🫢🫢🫢🫢
súhlasí: Kasafran
none
9

8. Milaníčko 20.06.2024, 15:44

Hlavne a pohlavne, že miluje NATO. 🫢🫢🫢🫢🫢

8▲
20.06.2024, 15:47
(8) Milaníčko,
a to NATO bude milovať až do čoskorého rozpadu...!
súhlasí: Milaníčko
10

9. Kasafran 20.06.2024, 15:47

(8) Milaníčko,
a to NATO bude milovať až do čoskorého rozpadu...!

9▲
20.06.2024, 15:51
Nech bože dá. 😉😉😉
súhlasí: Kasafran
none
11

3. tomas12345 20.06.2024, 14:43

Z mojej logickej dedukcie

3▲
20.06.2024, 16:19
3, Konšpirácie
Už si ako Erich daniken
súhlasí: Kasafran
none
12

11. djjaro 20.06.2024, 16:19

3, Konšpirácie
Už si ako Erich daniken

11▲
20.06.2024, 16:29
Dajme si radšej Haineken.
none
13

12. Milaníčko 20.06.2024, 16:29

Dajme si radšej Haineken.

12▲
20.06.2024, 16:44
(12) Milaníčko, j
a svoj smäd obyčajne hasím 7,2 % Argusom strong z Lidla...
14

13. Kasafran 20.06.2024, 16:44

(12) Milaníčko, j
a svoj smäd obyčajne hasím 7,2 % Argusom strong z Lidla...

13▲
20.06.2024, 16:49
A ja zase týmto odkaz
none
23

13. Kasafran 20.06.2024, 16:44

(12) Milaníčko, j
a svoj smäd obyčajne hasím 7,2 % Argusom strong z Lidla...

13▲
21.06.2024, 10:33
13. Jedná sa o pivo unikátnej chuti a kvality.
Na etikete je uvedená, ako krajina pôvodu Poľsko .
Známy Poľský spisovateľ a skúsený dlhoročný pivár Zbygniew Jaruszelski sa o tomto pive vyjadril :
Toto pivo dokáže spisovateľa , ako som ja povzbudiť do ďaľšej tvorby.
Obsah Vol : 7.2 % v kombinácii s lahodnou chuťou vytvára pre pivného fajšmekra neopakovateľný zážitok.
15

11. djjaro 20.06.2024, 16:19

3, Konšpirácie
Už si ako Erich daniken

11▲
20.06.2024, 20:01
Aký je rozdiel medzi konšpiráciou a analýzou ?
none
16

15. tomas12345 20.06.2024, 20:01

Aký je rozdiel medzi konšpiráciou a analýzou ?

15▲
20.06.2024, 20:05
none
17

16. era 20.06.2024, 20:05

https://slovnik.aktuality.sk/slovnik-cudzich-slov/?q=kon%C5%A1pir%C3%A1cia

https://slovnik.aktuality.sk/slovnik-cudzich-slov/?q=anal%C3%BDza

16▲
20.06.2024, 23:07
moja analýza je prečo spiknutie ?
none
18

17. tomas12345 20.06.2024, 23:07

moja analýza je prečo spiknutie ?

17▲
21.06.2024, 07:11
Ja fakt neviem, prečo si ľudia zvykli nazývať konšpiračné teórie konšpiráciami. Asi preto, lebo sú leniví. Leniví chápať význam slov.
none
20

18. era 21.06.2024, 07:11

Ja fakt neviem, prečo si ľudia zvykli nazývať konšpiračné teórie konšpiráciami. Asi preto, lebo sú leniví. Leniví chápať význam slov.

18▲
21.06.2024, 09:59
Mohli by si zvyknúť na: sú to nezmysly, výmysly, bludy, šarlatánstvo, manipulácie.
none
24

20. Lemmy 21.06.2024, 09:59

Mohli by si zvyknúť na: sú to nezmysly, výmysly, bludy, šarlatánstvo, manipulácie.

20▲
21.06.2024, 10:38
Nie. Konšpiračná teória je skrátka teória o konšpirácii, teória o sprisahaní. A to je všetko.

Samotné slovo konšpirácia znamená skutočné sprisahanie.
none
25

24. era 21.06.2024, 10:38

Nie. Konšpiračná teória je skrátka teória o konšpirácii, teória o sprisahaní. A to je všetko.

Samotné slovo konšpirácia znamená skutočné sprisahanie.

24▲
21.06.2024, 10:47
Nočak je to sprisahanie, polovica ľudí verí, že napr. sprisahanie WHO, druhá polovica, že sprisananie proti WHO...
nesúhlasí: era
none
27

25. Nadja 21.06.2024, 10:47

Nočak je to sprisahanie, polovica ľudí verí, že napr. sprisahanie WHO, druhá polovica, že sprisananie proti WHO...

25▲
21.06.2024, 10:50
25. Spravidla sa tieto skupiny ľudí potom stretnú v dvoch oddelených miestnostiach a prisahajú každý podľa svojej chuti, tomu či onomu bludu.
28

25. Nadja 21.06.2024, 10:47

Nočak je to sprisahanie, polovica ľudí verí, že napr. sprisahanie WHO, druhá polovica, že sprisananie proti WHO...

25▲
21.06.2024, 10:53
Podľa skutočného významu slov je úplne nekorektné nazývať konšpiračnú teóriu konšpiráciou.
Ak je niekto konšpirátor, tak to podľa významu slov nie je ten, kto verí v konšpiračné teórie.
none
29

28. era 21.06.2024, 10:53

Podľa skutočného významu slov je úplne nekorektné nazývať konšpiračnú teóriu konšpiráciou.
Ak je niekto konšpirátor, tak to podľa významu slov nie je ten, kto verí v konšpiračné teórie.

28▲
21.06.2024, 11:00
28. Era.
Podmienečne súhlasím.
Ale odpovedz na otázku.

Je konšpirátorom človek - uchádzač o prácu vo výrobe, ktorý príde teraz v lete na vstupný pohovor v mikine s kapucňou ?
Pričom kapucňou nesníme z hlavy počas celého pohovoru.
26

24. era 21.06.2024, 10:38

Nie. Konšpiračná teória je skrátka teória o konšpirácii, teória o sprisahaní. A to je všetko.

Samotné slovo konšpirácia znamená skutočné sprisahanie.

24▲
21.06.2024, 10:50
Sprisahanie nie je to, čo som vymenoval v 20.
none
30

15. tomas12345 20.06.2024, 20:01

Aký je rozdiel medzi konšpiráciou a analýzou ?

15▲
24.06.2024, 20:09
Žiaden
none
19

1. tomas12345 20.06.2024, 14:29

https://www.dzio.sk/lipka/gallery/GF9SZKJ1XR-20240620142311.png
Cina, Irán, Korea, to sú všetko krajiny s imperalistickými chútkami. Preludnené krajiny ktorých ekonomiky potrebujú expandovať na nové územia. Pomožu tieto krajiny Rusku dobyť Ukrajinu, Moldavsko, Fínsko, Rumunsko, Bielorusko, Pobaltské štáty a splniť tak Putinovi jeho sen o infiltrovaní do Europy ? Možno áno, ale určite za to niečo budú chcieť, budú chcieť časť Ruského územia. Prijme alebo neprijme to Putin ?

1▲
21.06.2024, 07:46
Tak Ty už poznáš aj Putinove sny? Ale totó...
Radšej sa choď dnes ožrať s Lemmym pod obraz Darwinov..
21

19. TvojOponent 21.06.2024, 07:46

Tak Ty už poznáš aj Putinove sny? Ale totó...
Radšej sa choď dnes ožrať s Lemmym pod obraz Darwinov..

19▲
21.06.2024, 10:05
Ty si ale idiot. Čo tak bez zmyslu rýpeš do mňa? Opäť ti meškajú krámy?
none
22

19. TvojOponent 21.06.2024, 07:46

Tak Ty už poznáš aj Putinove sny? Ale totó...
Radšej sa choď dnes ožrať s Lemmym pod obraz Darwinov..

19▲
21.06.2024, 10:07
Ty sa ožieraš pod obrazom Krista s jedným, či dvoma klincami na nohách?
none
31

1. tomas12345 20.06.2024, 14:29

https://www.dzio.sk/lipka/gallery/GF9SZKJ1XR-20240620142311.png
Cina, Irán, Korea, to sú všetko krajiny s imperalistickými chútkami. Preludnené krajiny ktorých ekonomiky potrebujú expandovať na nové územia. Pomožu tieto krajiny Rusku dobyť Ukrajinu, Moldavsko, Fínsko, Rumunsko, Bielorusko, Pobaltské štáty a splniť tak Putinovi jeho sen o infiltrovaní do Europy ? Možno áno, ale určite za to niečo budú chcieť, budú chcieť časť Ruského územia. Prijme alebo neprijme to Putin ?

1▲
24.06.2024, 20:14
Putler vie, čo by nasledovalo, keby kopol do Moldavska.
none
32

31. Fotón 24.06.2024, 20:14

Putler vie, čo by nasledovalo, keby kopol do Moldavska.

31▲
24.06.2024, 20:31
Moldavsko nie je v NATO, ten sa už trasie aby ho zabral.
none
33

32. tomas12345 24.06.2024, 20:31

Moldavsko nie je v NATO, ten sa už trasie aby ho zabral.

32▲
24.06.2024, 20:41
Ty sa trasieš, ale od toho, že ti došli drogy !!!!!!!!!!
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 230 236 B vygenerované za : 0.194 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 801 137 x jedinečné zobrazenia : 5 267 864 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none