pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Podhorie a západ slniečka
|
|
príspevkov 30 |
zobrazení 801 |
unikátne 246 |
|
Téma je len na čítanie...
2
|
|
|
1. Milaníčko 04.09.2022, 12:16
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/305203665_10220603738875740_156254596173935639_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=Hu_R8jnAZDwAX-AiEOI&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-p4RIhVf85XVpPXGIOme1MnWdLFrtkyvl1lfVU9JEvfg&oe=631A389F
1▲
04.09.2022, 12:17
|
To dze je dadzi pri smokofci?
|
 |
|
3
|
|
|
2. djjaro 04.09.2022, 12:17
To dze je dadzi pri smokofci?
2▲
04.09.2022, 12:18
|
No tak asi dva kilometre pod Smokofcom.
|
 |
|
4
|
|
|
1. Milaníčko 04.09.2022, 12:16
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/305203665_10220603738875740_156254596173935639_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=Hu_R8jnAZDwAX-AiEOI&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-p4RIhVf85XVpPXGIOme1MnWdLFrtkyvl1lfVU9JEvfg&oe=631A389F
1▲
04.09.2022, 17:17
|
...d0mcek na stracej n0zke vidim,aj h0ry...len t0 slnieck0 nieee...(asik je uz na zapade )
|
 |
|
5
|
|
|
4. d0d0...best 04.09.2022, 17:17
...d0mcek na stracej n0zke vidim,aj h0ry...len t0 slnieck0 nieee...(asik je uz na zapade )
4▲
04.09.2022, 17:19
|
Ano...išlo radšej do Blavy 🙂
|
|
|
6
|
|
|
4. d0d0...best 04.09.2022, 17:17
...d0mcek na stracej n0zke vidim,aj h0ry...len t0 slnieck0 nieee...(asik je uz na zapade )
4▲
04.09.2022, 19:11
|
|
7
|
|
|
4. d0d0...best 04.09.2022, 17:17
...d0mcek na stracej n0zke vidim,aj h0ry...len t0 slnieck0 nieee...(asik je uz na zapade )
4▲
04.09.2022, 19:12
|
To je krajina zimy a tmy, hrozné pusté nehostinné miesto, vhodné tak akurát pre depresívnych ľudí a ľudí s čudnými uchylkami
|
 |
|
8
|
|
|
7. tomas12345 04.09.2022, 19:12
To je krajina zimy a tmy, hrozné pusté nehostinné miesto, vhodné tak akurát pre depresívnych ľudí a ľudí s čudnými uchylkami
7▲
04.09.2022, 19:13
|
Veru nehostinné, ale sú tu tvrdí chlapi a pekné devy.
|
 |
|
9
|
|
|
8. Milaníčko 04.09.2022, 19:13
Veru nehostinné, ale sú tu tvrdí chlapi a pekné devy.
8▲
04.09.2022, 20:11
|
Devy sú pekné po celom slovensku, nie len tam...
|
 |
|
10
|
|
|
9. tomas12345 04.09.2022, 20:11
Devy sú pekné po celom slovensku, nie len tam...
9▲
04.09.2022, 20:13
|
To viem, ale u nás majú aj čistú myseľ a pleť, lebo sa umývajú v miestnych potokoch a riečkach.  
|
 |
|
11
|
|
|
10. Milaníčko 04.09.2022, 20:13
To viem, ale u nás majú aj čistú myseľ a pleť, lebo sa umývajú v miestnych potokoch a riečkach.  
10▲
04.09.2022, 20:18
|
Ty myslíš na tú blavjačku Dohán? 
|
|
|
12
|
|
|
11. peter67 04.09.2022, 20:18
Ty myslíš na tú blavjačku Dohán? 
11▲
04.09.2022, 20:19
|
|
13
|
|
|
12. Milaníčko 04.09.2022, 20:19
Presne na tú.................namyslím.   
12▲
04.09.2022, 20:22
|
|
14
|
Si len myslíš, že mi to nemyslí, ale si nemysli, že píšem nezmysly.  
|
 |
|
15
|
|
|
14. Milaníčko 04.09.2022, 20:23
Si len myslíš, že mi to nemyslí, ale si nemysli, že píšem nezmysly.  
14▲
04.09.2022, 20:26
|
|
17
|
|
|
16. Milaníčko 04.09.2022, 20:26
Si píš.  
16▲
04.09.2022, 20:29
|
|
18
|
|
|
17. peter67 04.09.2022, 20:29
Neviem písať. Preto ma k Polícii nevzali, lebo takých čo vedeli čítať, tak takých mali nadbytok.   
17▲
04.09.2022, 20:29
|
|
19
|
|
|
18. Milaníčko 04.09.2022, 20:29
A obrázkom aspoň rozumieš ?   
18▲
04.09.2022, 20:44
|
|
21
|
|
|
20. Milaníčko 04.09.2022, 20:45
Volodymyr max tri a pol.  
20▲
04.09.2022, 20:46
|
|
22
|
|
|
21. peter67 04.09.2022, 20:46
Ale zato hrubé.........ako.......!!!!   
21▲
04.09.2022, 20:47
|
|
23
|
|
|
22. Milaníčko 04.09.2022, 20:47
Nebuď hrubý.   
22▲
04.09.2022, 20:49
|
Ja a hrubý? Ja? Tenkosť sama? 
|
|
|
24
|
|
|
23. peter67 04.09.2022, 20:49
Ja a hrubý? Ja? Tenkosť sama? 
23▲
04.09.2022, 20:49
|
|
25
|
|
|
24. Milaníčko 04.09.2022, 20:49
Nepodceňuj sa.  
24▲
04.09.2022, 20:55
|
Nepreceňuj ma!!! Ešte za mňa 14 centov utŕžiš. 
|
|
|
26
|
|
|
25. peter67 04.09.2022, 20:55
Nepreceňuj ma!!! Ešte za mňa 14 centov utŕžiš. 
25▲
04.09.2022, 20:55
|
Chcem utŕžiť a skvelo žiť.  
|
 |
|
27
|
|
|
26. Milaníčko 04.09.2022, 20:55
Chcem utŕžiť a skvelo žiť.  
26▲
04.09.2022, 20:58
|
Volal mi Jano. Majiteľ Paris PP. Asi sa bude zase čalúniť. 
|
|
|
28
|
|
|
27. peter67 04.09.2022, 20:58
Volal mi Jano. Majiteľ Paris PP. Asi sa bude zase čalúniť. 
27▲
04.09.2022, 20:59
|
Držím Janovi päste. 
|
 |
|
29
|
|
|
28. Milaníčko 04.09.2022, 20:59
Držím Janovi päste. 
28▲
04.09.2022, 21:03
|
Potom ti napíšem, terazky nazriem. 
|
|
|
30
|
|
|
29. peter67 04.09.2022, 21:03
Potom ti napíšem, terazky nazriem.
29▲
04.09.2022, 21:05
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 133 961 B
vygenerované za : 0.199 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 794 177 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 493 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|