pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Pápež súhlasí so zrušením celibátu
|
|
príspevkov 91 |
zobrazení 738 |
unikátne 82 |
tému vytvoril(a) 11.3.2023 00:47 Lemmy
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Zrušenie kňazského celibátu je možné, pripustil pápež. Má na to svojráznu odpoveď. odkaz
|
 |
|
2
|
|
|
1. Lemmy 11.03.2023, 00:47
Zrušenie kňazského celibátu je možné, pripustil pápež. Má na to svojráznu odpoveď. https://www.ta3.com/clanok/261084/zrusenie-knazskeho-celibatu-je-mozne-pripustil-papez-ma-na-to-svojraznu-odpoved
1▲
11.03.2023, 01:24
|
Tzv. ateisti majú zas problémy
|
 |
|
3
|
|
|
2. omega 11.03.2023, 01:24
Tzv. ateisti majú zas problémy
2▲
11.03.2023, 03:38
|
Nie ateisti, ale tzv. teisti ako si ty. 
|
 |
|
4
|
|
|
2. omega 11.03.2023, 01:24
Tzv. ateisti majú zas problémy
2▲
11.03.2023, 06:54
|
Tzv. problémoví majú zas ateizmus.  
|
|
|
5
|
|
|
1. Lemmy 11.03.2023, 00:47
Zrušenie kňazského celibátu je možné, pripustil pápež. Má na to svojráznu odpoveď. https://www.ta3.com/clanok/261084/zrusenie-knazskeho-celibatu-je-mozne-pripustil-papez-ma-na-to-svojraznu-odpoved
1▲
11.03.2023, 15:07
|
Tebe by konečne mali tiež zrušiť celibát... 
|
|
|
6
|
|
|
5. TvojOponent 11.03.2023, 15:07
Tebe by konečne mali tiež zrušiť celibát... 
5▲
11.03.2023, 16:13
|
Takže súhlasíš s názorom pápeža?
|
 |
|
7
|
|
|
1. Lemmy 11.03.2023, 00:47
Zrušenie kňazského celibátu je možné, pripustil pápež. Má na to svojráznu odpoveď. https://www.ta3.com/clanok/261084/zrusenie-knazskeho-celibatu-je-mozne-pripustil-papez-ma-na-to-svojraznu-odpoved
1▲
12.03.2023, 07:40
|
Kresťansvo ako také je u nás svätokrádež . Slovania verili v iných bohov a kresťania im VNÚTILI pod hrozbami násilia ,otroctva a smrti svoje náboženstvo .
|
 |
|
8
|
|
|
7. SLAVOMIR45 12.03.2023, 07:40
Kresťansvo ako také je u nás svätokrádež . Slovania verili v iných bohov a kresťania im VNÚTILI pod hrozbami násilia ,otroctva a smrti svoje náboženstvo .
7▲
12.03.2023, 08:50
|
Kresťanstvo je podvod 😉
Zneužili moje meno na šírenie bludov 😉
|
 |
|
9
|
|
|
7. SLAVOMIR45 12.03.2023, 07:40
Kresťansvo ako také je u nás svätokrádež . Slovania verili v iných bohov a kresťania im VNÚTILI pod hrozbami násilia ,otroctva a smrti svoje náboženstvo .
7▲
12.03.2023, 08:50
|
Slovania verili, ale čomu to nik nevie Bolo to podobné ako grécky bohovia , blesku, vojny, Len judaizmus kresťanstvo a islam dávajú veci na pravú mieru aj keď v skrytosti
|
 |
|
10
|
|
|
9. djjaro 12.03.2023, 08:50
Slovania verili, ale čomu to nik nevie Bolo to podobné ako grécky bohovia , blesku, vojny, Len judaizmus kresťanstvo a islam dávajú veci na pravú mieru aj keď v skrytosti
9▲
12.03.2023, 08:54
|
Čoby sme nevedeli? 😉 Tu máš, študuj 😉 odkaz 😉
|
 |
|
11
|
|
|
10. EnaXnaY 12.03.2023, 08:54
Čoby sme nevedeli? 😉
Tu máš, študuj 😉
https://www.dzio.sk/bohovia/all.html 😉
10▲
12.03.2023, 08:56
|
Veď sa s nimi zhováraj Skús
|
 |
|
12
|
|
|
11. djjaro 12.03.2023, 08:56
Veď sa s nimi zhováraj Skús
11▲
12.03.2023, 08:59
|
Bežne sa bavím so Stribogom 😉
|
 |
|
13
|
|
|
12. EnaXnaY 12.03.2023, 08:59
Bežne sa bavím so Stribogom 😉
12▲
12.03.2023, 08:59
|
Povedz mu nech príde k tebe domov na kaffe
|
 |
|
14
|
|
|
13. djjaro 12.03.2023, 08:59
Povedz mu nech príde k tebe domov na kaffe
13▲
12.03.2023, 09:02
|
Nedá sa, momentálne sa nachádza v inej galaxii 😉
|
 |
|
15
|
|
|
14. EnaXnaY 12.03.2023, 09:02
Nedá sa, momentálne sa nachádza v inej galaxii 😉
14▲
12.03.2023, 09:05
|
Čo to je pre neho , mrknutim oka príde Veď ho zavolaj
|
 |
|
16
|
|
|
15. djjaro 12.03.2023, 09:05
Čo to je pre neho , mrknutim oka príde Veď ho zavolaj
15▲
12.03.2023, 09:08
|
Ty ma vôbec počúvaš a trepeš si svoje 😉
|
 |
|
17
|
|
|
16. EnaXnaY 12.03.2023, 09:08
Ty ma vôbec počúvaš a trepeš si svoje 😉
16▲
12.03.2023, 09:09
|
Veď ty píšeš že sa s ním bavíš Tak ho zavolaj , galaxie mu nebránia
|
 |
|
18
|
|
|
17. djjaro 12.03.2023, 09:09
Veď ty píšeš že sa s ním bavíš Tak ho zavolaj , galaxie mu nebránia
17▲
12.03.2023, 09:12
|
BOH nie je tajtrlík na šnúrke ako si ty predstavuješ 😉
|
 |
|
19
|
|
|
18. EnaXnaY 12.03.2023, 09:12
BOH nie je tajtrlík na šnúrke ako si ty predstavuješ 😉
18▲
12.03.2023, 09:14
|
Ale ja si nič nepredstvujem Ty tvrdíš že sa s ním bavíš
|
 |
|
20
|
|
|
19. djjaro 12.03.2023, 09:14
Ale ja si nič nepredstvujem Ty tvrdíš že sa s ním bavíš
19▲
12.03.2023, 09:14
|
Tak dokazuj jeho existenciu
|
 |
|
21
|
|
|
20. djjaro 12.03.2023, 09:14
Tak dokazuj jeho existenciu
20▲
12.03.2023, 09:15
|
|
22
|
|
|
20. djjaro 12.03.2023, 09:14
Tak dokazuj jeho existenciu
20▲
12.03.2023, 09:16
|
|
23
|
|
|
22. EnaXnaY 12.03.2023, 09:16
Načo? 😉
22▲
12.03.2023, 09:17
|
Aby si moje tvrdenie vyvrátil v zmysle že to nieje blud
|
 |
|
24
|
|
|
23. djjaro 12.03.2023, 09:17
Aby si moje tvrdenie vyvrátil v zmysle že to nieje blud
23▲
12.03.2023, 09:18
|
To nepotrebujem ku šťastiu 😉
|
 |
|
25
|
|
|
23. djjaro 12.03.2023, 09:17
Aby si moje tvrdenie vyvrátil v zmysle že to nieje blud
23▲
12.03.2023, 09:19
|
Lebo tvrdiť že sa bavíš zo stribogom je len tvrdenie a tvrdenie nič dokazuje , smelo to môžu byť bludy
|
 |
|
26
|
|
|
25. djjaro 12.03.2023, 09:19
Lebo tvrdiť že sa bavíš zo stribogom je len tvrdenie a tvrdenie nič dokazuje , smelo to môžu byť bludy
25▲
12.03.2023, 09:20
|
Pravda je taká že nemáš ako dokázať stribogovu existenciu A tým pádom je to BLUD
|
 |
|
27
|
|
|
25. djjaro 12.03.2023, 09:19
Lebo tvrdiť že sa bavíš zo stribogom je len tvrdenie a tvrdenie nič dokazuje , smelo to môžu byť bludy
25▲
12.03.2023, 09:20
|
JA môžem tvrdiť čo len chcem a ty sa s tým vysporiadaj tiež ako chceš 😉
|
 |
|
28
|
|
|
27. EnaXnaY 12.03.2023, 09:20
JA môžem tvrdiť čo len chcem a ty sa s tým vysporiadaj tiež ako chceš 😉
27▲
12.03.2023, 09:23
|
Niet dôvodu sa vysporiadať nad bludom
|
 |
|
29
|
|
|
28. djjaro 12.03.2023, 09:23
Niet dôvodu sa vysporiadať nad bludom
28▲
12.03.2023, 09:25
|
Jedine, žeby to blud nebol 😉
|
 |
|
30
|
|
|
29. EnaXnaY 12.03.2023, 09:25
Jedine, žeby to blud nebol 😉
29▲
12.03.2023, 09:29
|
Pokiaľ nedokážeš jeho existenciu tak je to BLUD
|
 |
|
31
|
|
|
30. djjaro 12.03.2023, 09:29
Pokiaľ nedokážeš jeho existenciu tak je to BLUD
30▲
12.03.2023, 09:34
|
Spoj sa s ním a budeš mať dôkaz 😉
|
 |
|
32
|
|
|
31. EnaXnaY 12.03.2023, 09:34
Spoj sa s ním a budeš mať dôkaz 😉
31▲
12.03.2023, 09:36
|
Niet dôvodu sa spájať z bludom Najskôr dokazuj a potom
|
 |
|
33
|
|
|
32. djjaro 12.03.2023, 09:36
Niet dôvodu sa spájať z bludom Najskôr dokazuj a potom
32▲
12.03.2023, 09:38
|
Jak vieš, že je to blud, keď si sa s ním nespojil? 😉
|
 |
|
34
|
|
|
33. EnaXnaY 12.03.2023, 09:38
Jak vieš, že je to blud, keď si sa s ním nespojil? 😉
33▲
12.03.2023, 09:40
|
Lebo si nedokázal jeho existenciu, tvrdenie nič dokazuje
|
 |
|
35
|
|
|
34. djjaro 12.03.2023, 09:40
Lebo si nedokázal jeho existenciu, tvrdenie nič dokazuje
34▲
12.03.2023, 09:42
|
Ale zároveň nedokazuje, že je to blud 😉
Tvrdenie, že je to blud, zas musíš dokázať ty 😉
|
 |
|
36
|
|
|
35. EnaXnaY 12.03.2023, 09:42
Ale zároveň nedokazuje, že je to blud 😉
Tvrdenie, že je to blud, zas musíš dokázať ty 😉
35▲
12.03.2023, 09:43
|
Nie, Ty si tvrdil že sa s ním bavíš,tak dokazuj
|
 |
|
37
|
|
|
36. djjaro 12.03.2023, 09:43
Nie, Ty si tvrdil že sa s ním bavíš,tak dokazuj
36▲
12.03.2023, 09:43
|
A ty si tvrdil, že je to blud, tak dokazuj 😉
|
 |
|
38
|
|
|
37. EnaXnaY 12.03.2023, 09:43
A ty si tvrdil, že je to blud, tak dokazuj 😉
37▲
12.03.2023, 09:47
|
Ja som dokázal že je to blud Pretože ty nemáš ako dokázať že to nieje blud
|
 |
|
39
|
|
|
38. djjaro 12.03.2023, 09:47
Ja som dokázal že je to blud Pretože ty nemáš ako dokázať že to nieje blud
38▲
12.03.2023, 09:48
|
|
40
|
|
|
39. EnaXnaY 12.03.2023, 09:48
****o si dokázal 😉
39▲
12.03.2023, 09:50
|
Nie, ty si nedokázal jeho existenciu a tym pádom je to blud.Tvoje tvrdenie že sa s ním bavíš nič nedokazuje, sú to len také rečičky
|
 |
|
41
|
|
|
38. djjaro 12.03.2023, 09:47
Ja som dokázal že je to blud Pretože ty nemáš ako dokázať že to nieje blud
38▲
12.03.2023, 09:51
|
Blud to bude až keď dokážeš, že je to blud 😉
Dovtedy je to len tvrdenie bez pravdivostnej hodnoty 😉
|
 |
|
42
|
|
|
41. EnaXnaY 12.03.2023, 09:51
Blud to bude až keď dokážeš, že je to blud 😉
Dovtedy je to len tvrdenie bez pravdivostnej hodnoty 😉
41▲
12.03.2023, 09:52
|
Práve naopak Dovtedy to bude bez pravdivostnej hodnoty u teba Hlasy v hlave treba liečiť
|
 |
|
43
|
|
|
42. djjaro 12.03.2023, 09:52
Práve naopak Dovtedy to bude bez pravdivostnej hodnoty u teba Hlasy v hlave treba liečiť
42▲
12.03.2023, 09:54
|
Keby si sa viac vzdelával, tak by si tieto základy ovládal 😉
Ale čo idem vysvetlovať DEBILOVI 😉
Naštuduj si výrokovú logiku 😉
Viac k tomu nemám čo dodať 😉
|
 |
|
44
|
|
|
42. djjaro 12.03.2023, 09:52
Práve naopak Dovtedy to bude bez pravdivostnej hodnoty u teba Hlasy v hlave treba liečiť
42▲
12.03.2023, 09:56
|
Veď to radíš každému kto počuje nejaké hlasy
|
 |
|
45
|
|
|
44. djjaro 12.03.2023, 09:56
Veď to radíš každému kto počuje nejaké hlasy
44▲
12.03.2023, 09:57
|
Teraz radím, vráť sa na základku 😉
|
 |
|
48
|
|
|
45. EnaXnaY 12.03.2023, 09:57
Teraz radím, vráť sa na základku 😉
45▲
12.03.2023, 09:59
|
Najprv dokazuj a potom to môžeš tvrdiť
|
 |
|
50
|
|
|
48. djjaro 12.03.2023, 09:59
Najprv dokazuj a potom to môžeš tvrdiť
48▲
12.03.2023, 10:00
|
Nie, môžem tvrdiť čo len chcem, nikto mi bráni 😉
|
 |
|
52
|
|
|
50. EnaXnaY 12.03.2023, 10:00
Nie, môžem tvrdiť čo len chcem, nikto mi bráni 😉
50▲
12.03.2023, 10:02
|
Veď ok Tvrdiť môžeš Ba či je to pravda o Tom je reč
|
 |
|
55
|
|
|
52. djjaro 12.03.2023, 10:02
Veď ok Tvrdiť môžeš Ba či je to pravda o Tom je reč
52▲
12.03.2023, 10:05
|
Pravda to je ale nejdem ti to dokazovať 😉
Dal SOM ti návod ako si to môžeš overiť 😉
|
 |
|
56
|
|
|
55. EnaXnaY 12.03.2023, 10:05
Pravda to je ale nejdem ti to dokazovať 😉
Dal SOM ti návod ako si to môžeš overiť 😉
55▲
12.03.2023, 10:06
|
Nejdem dokazovat ,lebo nemáš ako Ty sám vieš že je to blud
|
 |
|
58
|
|
|
56. djjaro 12.03.2023, 10:06
Nejdem dokazovat ,lebo nemáš ako Ty sám vieš že je to blud
56▲
12.03.2023, 10:07
|
JA sám viem, že je to pravda 😉
|
 |
|
46
|
|
|
44. djjaro 12.03.2023, 09:56
Veď to radíš každému kto počuje nejaké hlasy
44▲
12.03.2023, 09:57
|
Nejde o vyrokovu logiku Ide o tvoj výrok že sa bavíš zo stribogom, a je to len tvrdenie bez dôkazu
|
 |
|
47
|
|
|
46. djjaro 12.03.2023, 09:57
Nejde o vyrokovu logiku Ide o tvoj výrok že sa bavíš zo stribogom, a je to len tvrdenie bez dôkazu
46▲
12.03.2023, 09:59
|
Teda sa o danom výroku nerozhodlo či je to pravda alebo nie 😉
Potom nemôžeš tvrdiť, že je to blud, hlupák 😉
|
 |
|
49
|
|
|
47. EnaXnaY 12.03.2023, 09:59
Teda sa o danom výroku nerozhodlo či je to pravda alebo nie 😉
Potom nemôžeš tvrdiť, že je to blud, hlupák 😉
47▲
12.03.2023, 10:00
|
Ale rozhodlo Pretože si za hkupáka keď hovoríš že sa zhováraš a nevieš to dokázať Smelo to môžem označiť za blud
|
 |
|
51
|
|
|
49. djjaro 12.03.2023, 10:00
Ale rozhodlo Pretože si za hkupáka keď hovoríš že sa zhováraš a nevieš to dokázať Smelo to môžem označiť za blud
49▲
12.03.2023, 10:01
|
Je to ako u kriminalistov Nemajú dôkazy väzeň je prepustený
|
 |
|
53
|
|
|
49. djjaro 12.03.2023, 10:00
Ale rozhodlo Pretože si za hkupáka keď hovoríš že sa zhováraš a nevieš to dokázať Smelo to môžem označiť za blud
49▲
12.03.2023, 10:03
|
Ak to chceš označiť za blud, potom musíš dokázať, že je to nepravda 😉
Používaj rovnaký meter na všetky výroky 😉
Nemôžeš to označiť za blud, lebo si nedokázal, že je to nepravda 😉
|
 |
|
54
|
|
|
53. EnaXnaY 12.03.2023, 10:03
Ak to chceš označiť za blud, potom musíš dokázať, že je to nepravda 😉
Používaj rovnaký meter na všetky výroky 😉
Nemôžeš to označiť za blud, lebo si nedokázal, že je to nepravda 😉
53▲
12.03.2023, 10:04
|
Práve používam meter spravodlivosti Bez dôkazu nieje pravda ale lož,
|
 |
|
57
|
|
|
54. djjaro 12.03.2023, 10:04
Práve používam meter spravodlivosti Bez dôkazu nieje pravda ale lož,
54▲
12.03.2023, 10:06
|
To máš pomýlený meter 😉
Bez dôkazu je ani pravda ani nepravda 😉
|
 |
|
59
|
|
|
57. EnaXnaY 12.03.2023, 10:06
To máš pomýlený meter 😉
Bez dôkazu je ani pravda ani nepravda 😉
57▲
12.03.2023, 10:08
|
|
61
|
|
|
59. EnaXnaY 12.03.2023, 10:08
Bez dôkazu je NEVIEM 😉
59▲
12.03.2023, 10:11
|
Bez dôkazu je NIEJE Tak je to
|
 |
|
62
|
|
|
61. djjaro 12.03.2023, 10:11
Bez dôkazu je NIEJE Tak je to
61▲
12.03.2023, 10:13
|
Tak teda dobre, nedokázal si, že je to blud, teda NIEJE 😉
|
 |
|
63
|
|
|
62. EnaXnaY 12.03.2023, 10:13
Tak teda dobre, nedokázal si, že je to blud, teda NIEJE 😉
62▲
12.03.2023, 10:13
|
Neprekrúcaj Dokazuj že to nieje blud
|
 |
|
64
|
|
|
63. djjaro 12.03.2023, 10:13
Neprekrúcaj Dokazuj že to nieje blud
63▲
12.03.2023, 10:15
|
Ty dokazuj svoje tvrdenie, že je to blud 😉
Dovtedy podľa tvojej zvrátenej logiky, je blud, že je to blud 😉
|
 |
|
65
|
|
|
64. EnaXnaY 12.03.2023, 10:15
Ty dokazuj svoje tvrdenie, že je to blud 😉
Dovtedy podľa tvojej zvrátenej logiky, je blud, že je to blud 😉
64▲
12.03.2023, 10:17
|
Hovorim že je to blud lebo nemáš dôkazy o stribogovej existencii Je to na tebe
|
 |
|
66
|
|
|
65. djjaro 12.03.2023, 10:17
Hovorim že je to blud lebo nemáš dôkazy o stribogovej existencii Je to na tebe
65▲
12.03.2023, 10:18
|
A keďže niečo tvrdíš, tak je na tebe aby si to dokázal, je to na tebe 😉
|
 |
|
67
|
|
|
66. EnaXnaY 12.03.2023, 10:18
A keďže niečo tvrdíš, tak je na tebe aby si to dokázal, je to na tebe 😉
66▲
12.03.2023, 10:19
|
No veď ja som dokázal že je to blud keďže nemáš dôkazy o jeho existencii
|
 |
|
68
|
|
|
67. djjaro 12.03.2023, 10:19
No veď ja som dokázal že je to blud keďže nemáš dôkazy o jeho existencii
67▲
12.03.2023, 10:19
|
Podľa teba je pravda že stribog existuje?
|
 |
|
71
|
|
|
68. djjaro 12.03.2023, 10:19
Podľa teba je pravda že stribog existuje?
68▲
12.03.2023, 10:22
|
Keďže sa s ním bavím, tak isto existuje 😉
|
 |
|
73
|
|
|
71. EnaXnaY 12.03.2023, 10:22
Keďže sa s ním bavím, tak isto existuje 😉
71▲
12.03.2023, 10:23
|
Dokáž to že sa s ním bavíš
|
 |
|
75
|
|
|
73. djjaro 12.03.2023, 10:23
Dokáž to že sa s ním bavíš
73▲
12.03.2023, 10:24
|
|
76
|
|
|
75. EnaXnaY 12.03.2023, 10:24
Dokáž si to sám 😉
75▲
12.03.2023, 10:26
|
Nepodložené tvrdenia bez faktov sa nemajú ako overiť
|
 |
|
78
|
|
|
76. djjaro 12.03.2023, 10:26
Nepodložené tvrdenia bez faktov sa nemajú ako overiť
76▲
12.03.2023, 10:27
|
Tak ti ostáva mi veriť/neveriť 😉
|
 |
|
80
|
|
|
78. EnaXnaY 12.03.2023, 10:27
Tak ti ostáva mi veriť/neveriť 😉
78▲
12.03.2023, 10:28
|
To nieje o viere To je o dôkazoch nezávisle od viery neviery
|
 |
|
70
|
|
|
67. djjaro 12.03.2023, 10:19
No veď ja som dokázal že je to blud keďže nemáš dôkazy o jeho existencii
67▲
12.03.2023, 10:21
|
Nedokázal 😉
Lebo výroková logika hovorí, že o tvrdení bez dôkazu nemožno rozhodnúť či je pravda alebo blud 😉
|
 |
|
69
|
|
|
66. EnaXnaY 12.03.2023, 10:18
A keďže niečo tvrdíš, tak je na tebe aby si to dokázal, je to na tebe 😉
66▲
12.03.2023, 10:20
|
Konkrétne ti treba dokázať tvrdenie, že "tvrdenie bez dôkazu je blud" 😉
Ideš 😉
|
 |
|
72
|
|
|
69. EnaXnaY 12.03.2023, 10:20
Konkrétne ti treba dokázať tvrdenie, že "tvrdenie bez dôkazu je blud" 😉
Ideš 😉
69▲
12.03.2023, 10:22
|
Nie, celé to stojí na tvojom výroku ktorý nemá hodnotu pravdivosti keďže nemáš dôkazy Nezabúdaj ty si písal že sa s ním zhováraš, ja som pýtal dôkaz a keďže nemáš ako dokázať tak je to blud
|
 |
|
74
|
|
|
72. djjaro 12.03.2023, 10:22
Nie, celé to stojí na tvojom výroku ktorý nemá hodnotu pravdivosti keďže nemáš dôkazy Nezabúdaj ty si písal že sa s ním zhováraš, ja som pýtal dôkaz a keďže nemáš ako dokázať tak je to blud
72▲
12.03.2023, 10:24
|
Keďže nemá hodnotu pravdivosti, tak to nie je ani pravda ani blud 😉
Čo na tom nechápeš? 😉
|
 |
|
77
|
|
|
74. EnaXnaY 12.03.2023, 10:24
Keďže nemá hodnotu pravdivosti, tak to nie je ani pravda ani blud 😉
Čo na tom nechápeš? 😉
74▲
12.03.2023, 10:27
|
Práve naopak Ak nieje dôkaz tak je to blud ,klamstvo
|
 |
|
79
|
|
|
77. djjaro 12.03.2023, 10:27
Práve naopak Ak nieje dôkaz tak je to blud ,klamstvo
77▲
12.03.2023, 10:28
|
Blud = zavádzanie klamstvom
|
 |
|
81
|
|
|
77. djjaro 12.03.2023, 10:27
Práve naopak Ak nieje dôkaz tak je to blud ,klamstvo
77▲
12.03.2023, 10:33
|
Ty si snáď zo MŇA robíš **** 😉
Ak raz NIEČO nemá pravdivostnú hodnotu, tak zároveň nemôže mať pravdivostnú hodnotu NEPRAVDA 😉
A ***em už na teba 😉
|
 |
|
82
|
|
|
81. EnaXnaY 12.03.2023, 10:33
Ty si snáď zo MŇA robíš **** 😉
Ak raz NIEČO nemá pravdivostnú hodnotu, tak zároveň nemôže mať pravdivostnú hodnotu NEPRAVDA 😉
A ***em už na teba 😉
81▲
12.03.2023, 10:36
|
Ak niečo nemá dôkaz prejavu tak to samozrejme nieje pravda
|
 |
|
83
|
|
|
82. djjaro 12.03.2023, 10:36
Ak niečo nemá dôkaz prejavu tak to samozrejme nieje pravda
82▲
12.03.2023, 10:36
|
A tým pádom to môže byť označené za bludy
|
 |
|
84
|
|
|
83. djjaro 12.03.2023, 10:36
A tým pádom to môže byť označené za bludy
83▲
12.03.2023, 10:44
|
Tvoj rozum je blud, tiež sa nedá preukázať, že existuje 😉
|
 |
|
85
|
|
|
84. EnaXnaY 12.03.2023, 10:44
Tvoj rozum je blud, tiež sa nedá preukázať, že existuje 😉
84▲
12.03.2023, 10:48
|
Nie, tvoje tvrdenie je blud Ktovie s kým sa to zhováraš
|
 |
|
86
|
|
|
85. djjaro 12.03.2023, 10:48
Nie, tvoje tvrdenie je blud Ktovie s kým sa to zhováraš
85▲
12.03.2023, 10:49
|
S DEBILOM, teda niekým, kto "nemá rozum" 😉
|
 |
|
87
|
|
|
86. EnaXnaY 12.03.2023, 10:49
S DEBILOM, teda niekým, kto "nemá rozum" 😉
86▲
12.03.2023, 10:51
|
Nemá logiku to čo nazývaš pravdou
|
 |
|
88
|
|
|
87. djjaro 12.03.2023, 10:51
Nemá logiku to čo nazývaš pravdou
87▲
12.03.2023, 10:52
|
Tvoja debilná logika ma už viac nezaujíma, chcel SOM ti pomôcť, ale už na to ***em 😉
|
 |
|
89
|
|
|
88. EnaXnaY 12.03.2023, 10:52
Tvoja debilná logika ma už viac nezaujíma, chcel SOM ti pomôcť, ale už na to ***em 😉
88▲
12.03.2023, 10:53
|
No veď nepomohol si mi Nedal sa dôkaz A že pomôcť si mi chcel
|
 |
|
90
|
|
|
89. djjaro 12.03.2023, 10:53
No veď nepomohol si mi Nedal sa dôkaz A že pomôcť si mi chcel
89▲
12.03.2023, 11:14
|
|
91
|
Ja mu ešte pošlem pekne krásne do obalky ako KŇAZOVI Keď budem mať času
|
 |
|
60
|
|
|
57. EnaXnaY 12.03.2023, 10:06
To máš pomýlený meter 😉
Bez dôkazu je ani pravda ani nepravda 😉
57▲
12.03.2023, 10:10
|
Nemám Staviam na tvojom pre TEBA"pravdivom" výroku že sa s ním bavíš a nemáš to ako dokázať
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 284 739 B
vygenerované za : 0.209 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 791 486 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 129 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|