pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Pandémia na Slovensku nebola.

príspevkov
29
zobrazení
2 959
unikátne
163
tému vytvoril(a) 20.6.2024 07:44 Wolfsmörder
1
20.06.2024, 07:44
Vyhlásil to včera splnomocnenec vlády poverený vyšetrovaním pandémie.
Ja som to inak tušil od začiatku.
Chvala Pánovi, že už to aj vyšetrili kompetentní odborníci.
Ďakujeme za výsledky vyšetrovania aj Duchu Svätému a Svätej Bohorodičke.

odkaz
2

1. Wolfsmörder 20.06.2024, 07:44

Vyhlásil to včera splnomocnenec vlády poverený vyšetrovaním pandémie. Ja som to inak tušil od začiatku. Chvala Pánovi, že už to aj vyšetrili kompetentní odborníci. Ďakujeme za výsledky vyšetrovania aj Duchu Svätému a Svätej Bohorodičke. https://www.postoj.sk/157741/pandemia-na-slovensku-nebola-vyhlasil-peter-kotlar

1▲
20.06.2024, 08:04
1. Je šťastím pre Slovensko, že to všetko boli herci ( pacienti, lekári , sestričky )
3

2. Wolfsmörder 20.06.2024, 08:04

1. Je šťastím pre Slovensko, že to všetko boli herci ( pacienti, lekári , sestričky )

2▲
20.06.2024, 08:21
Mohol pandémiu vymyslieť Diavol ( Čert ) nato , aby sa obmedzil VERIACIM vstup na Bohoslužby v Svätostánku ?
Alebo Ancikrist ( Čert ) chcel takto dosiahnuť nárast nevyspovedaných duší ?
4

3. Wolfsmörder 20.06.2024, 08:21

Mohol pandémiu vymyslieť Diavol ( Čert ) nato , aby sa obmedzil VERIACIM vstup na Bohoslužby v Svätostánku ?
Alebo Ancikrist ( Čert ) chcel takto dosiahnuť nárast nevyspovedaných duší ?

3▲
20.06.2024, 08:29
Ak si uvedomíme, že diabol je duchovná inteligentná entita, ktorá kvôli svojmu vlastnému prospechu trvalo a neprestajne pôsobí na podvedomie ľudí s cieľom, aby oni sami vedome mysleli, cítili a konali tak, aby to nebolo v súlade s ľudskosťou, tak možno sami nájdeme odpoveď.
none
5

4. era 20.06.2024, 08:29

Ak si uvedomíme, že diabol je duchovná inteligentná entita, ktorá kvôli svojmu vlastnému prospechu trvalo a neprestajne pôsobí na podvedomie ľudí s cieľom, aby oni sami vedome mysleli, cítili a konali tak, aby to nebolo v súlade s ľudskosťou, tak možno sami nájdeme odpoveď.

4▲
20.06.2024, 08:38
4. Ale aj tak si zober, že šikovne to vymyslel.
Ľudia sa báli vymyslených bacilov .
Svätostánky boli zatvorené a Diabolček si pekne mädlil paprčky.
👍: era
6

5. Wolfsmörder 20.06.2024, 08:38

4. Ale aj tak si zober, že šikovne to vymyslel.
Ľudia sa báli vymyslených bacilov .
Svätostánky boli zatvorené a Diabolček si pekne mädlil paprčky.

5▲
20.06.2024, 08:41
My ľudia sme už takí. Bojíme sa o svoje biedne životy.
none
7

6. era 20.06.2024, 08:41

My ľudia sme už takí. Bojíme sa o svoje biedne životy.

6▲
20.06.2024, 08:44
6. VERIACI sa až tak báť nemuseli, veď kto je dobrý, má Nebo zaistené.
A hneď sme si mohli uvedomiť , že Pán by nijakú pandémiu aj tak ma ľudí nezoslal.
👍: era
8

7. Wolfsmörder 20.06.2024, 08:44

6. VERIACI sa až tak báť nemuseli, veď kto je dobrý, má Nebo zaistené.
A hneď sme si mohli uvedomiť , že Pán by nijakú pandémiu aj tak ma ľudí nezoslal.

7▲
20.06.2024, 08:49
No jo, ale pud sebazáchovy je mocná páka.
none
9

8. era 20.06.2024, 08:49

No jo, ale pud sebazáchovy je mocná páka.

8▲
20.06.2024, 08:57
Pritom obľafnutí boli ešte aj Ruskí vedci !!!
Veď na ktorého chyra im bol Sputnik ?
Dokonca Putina ukazovali v televízore v žltom protichemickom obleku.
A možno inde vo svete pandémia bola, kto ho vie ?
Nás však obišla, lebo sa naľakala , čo ten biskup Svätil Slovensko z lietadla.
10

9. Wolfsmörder 20.06.2024, 08:57

Pritom obľafnutí boli ešte aj Ruskí vedci !!!
Veď na ktorého chyra im bol Sputnik ?
Dokonca Putina ukazovali v televízore v žltom protichemickom obleku.
A možno inde vo svete pandémia bola, kto ho vie ?
Nás však obišla, lebo sa naľakala , čo ten biskup Svätil Slovensko z lietadla.

9▲
20.06.2024, 09:16
Lenže ak niekto dnes hovorí, že nebola pandémia, nemyslí tým, že by tu nebol Kovid, na ktorý umrelo množstvo ľudí.
Hovorí iba, že názov "pandémia" je pre dané chorobné pôsobenie nepatričný.

Rovnako ako Edo kedysi písal, že Mníchovská zrada vôbec nebola zradou. Nie že by Chamberlain, Daladier, a Musolini neboli Hitlerovi podpísali ten dokument, že ČSR má odstúpiť Nemwcku pohraničné územia, to áno, podpísali. Ale vraj to nemožno nazvať zradou, pretože oni predsa Československu nič nesľúbili, takže slovo "zrada" je nepatričné. Taký bol Edov názor.
none
11

10. era 20.06.2024, 09:16

Lenže ak niekto dnes hovorí, že nebola pandémia, nemyslí tým, že by tu nebol Kovid, na ktorý umrelo množstvo ľudí.
Hovorí iba, že názov "pandémia" je pre dané chorobné pôsobenie nepatričný.

Rovnako ako Edo kedysi písal, že Mníchovská zrada vôbec nebola zradou. Nie že by Chamberlain, Daladier, a Musolini neboli Hitlerovi podpísali ten dokument, že ČSR má odstúpiť Nemwcku pohraničné územia, to áno, podpísali. Ale vraj to nemožno nazvať zradou, pretože oni predsa Československu nič n...

10▲
20.06.2024, 09:26
10. Aha !!!
Takže potom to neboli herci v nemocniciach !!!
Anciáša !!!
Teda Kovid bol aj to , že som 3 krát očkovaný je dobre .
Len prečo teda zavreli Kostoly a školy ?
13

11. Wolfsmörder 20.06.2024, 09:26

10. Aha !!!
Takže potom to neboli herci v nemocniciach !!!
Anciáša !!!
Teda Kovid bol aj to , že som 3 krát očkovaný je dobre .
Len prečo teda zavreli Kostoly a školy ?

11▲
20.06.2024, 09:30
To je skrátka celé politika.

A ako dávna riekanka znie: Politika je pánske huncútstvo.

Zatvorili kostoly a školy preto, lebo tí ľudia, ktorí boli pri moci, boli presvedčení, že konajú najsprávnejšie, ako sa dá.
none
12

10. era 20.06.2024, 09:16

Lenže ak niekto dnes hovorí, že nebola pandémia, nemyslí tým, že by tu nebol Kovid, na ktorý umrelo množstvo ľudí.
Hovorí iba, že názov "pandémia" je pre dané chorobné pôsobenie nepatričný.

Rovnako ako Edo kedysi písal, že Mníchovská zrada vôbec nebola zradou. Nie že by Chamberlain, Daladier, a Musolini neboli Hitlerovi podpísali ten dokument, že ČSR má odstúpiť Nemwcku pohraničné územia, to áno, podpísali. Ale vraj to nemožno nazvať zradou, pretože oni predsa Československu nič n...

10▲
20.06.2024, 09:28
A myslím, že pri tej pandémii ide niekomu iba o to, aby sme my tu nemuseli skákať podľa toho, ako WHO píska.

A základ zrejme spočíva v tom, že je presvedčený, že WHO to s nami nemyslí poctivo - na rozdiel od iných ľudí, ktorí si práve myslia, že jedine WHO nás zachráni pred zdravotnými pohromami.
none
15

12. era 20.06.2024, 09:28

A myslím, že pri tej pandémii ide niekomu iba o to, aby sme my tu nemuseli skákať podľa toho, ako WHO píska.

A základ zrejme spočíva v tom, že je presvedčený, že WHO to s nami nemyslí poctivo - na rozdiel od iných ľudí, ktorí si práve myslia, že jedine WHO nás zachráni pred zdravotnými pohromami.

12▲
20.06.2024, 10:19
12. Mohli to normálne rozmodliť ružencom a bol by Svätý pokoj.
16

15. Wolfsmörder 20.06.2024, 10:19

12. Mohli to normálne rozmodliť ružencom a bol by Svätý pokoj.

15▲
20.06.2024, 10:25
Na to by museli byť oveľa lepšími kresťanmi.
none
17

16. era 20.06.2024, 10:25

Na to by museli byť oveľa lepšími kresťanmi.

16▲
20.06.2024, 14:41
16. Pán zoslal na Slovensko iba čistý Kovid , ale uchránil nás Chvala Bohu od pandemie.
18

17. Wolfsmörder 20.06.2024, 14:41

16. Pán zoslal na Slovensko iba čistý Kovid , ale uchránil nás Chvala Bohu od pandemie.

17▲
20.06.2024, 14:56
Tak hovoria niektorí.

Ale iní hovoria inak.
none
19

10. era 20.06.2024, 09:16

Lenže ak niekto dnes hovorí, že nebola pandémia, nemyslí tým, že by tu nebol Kovid, na ktorý umrelo množstvo ľudí.
Hovorí iba, že názov "pandémia" je pre dané chorobné pôsobenie nepatričný.

Rovnako ako Edo kedysi písal, že Mníchovská zrada vôbec nebola zradou. Nie že by Chamberlain, Daladier, a Musolini neboli Hitlerovi podpísali ten dokument, že ČSR má odstúpiť Nemwcku pohraničné územia, to áno, podpísali. Ale vraj to nemožno nazvať zradou, pretože oni predsa Československu nič n...

10▲
20.06.2024, 15:02
Pandémia (gr. πανδημία zo slov pan, pantos = všetko, demos = národ, ľud) je rozsiahla epidémia, ktorá sa rozširuje na geograficky rozsiahlom území, dokonca medzi kontinentmi a celosvetovo. Aj pri pandémii sa môžu vyskytnúť ojedinelé oblasti, ktoré nie sú postihnuté: osamelé ostrovy, hlboké horské údolia, pralesy a iné. Naopak pôvodne nepostihnuté oblasti sa vďaka leteckej doprave nakazia. Je to dnes najväčšie nebezpečenstvo šírenia pandémii.

Takže dôležité je iba to, kde všade nebol kovid. Krováci hlásia, že kovid nemali.
none
20

19. Nadja 20.06.2024, 15:02

Pandémia (gr. πανδημία zo slov pan, pantos = všetko, demos = národ, ľud) je rozsiahla epidémia, ktorá sa rozširuje na geograficky rozsiahlom území, dokonca medzi kontinentmi a celosvetovo. Aj pri pandémii sa môžu vyskytnúť ojedinelé oblasti, ktoré nie sú postihnuté: osamelé ostrovy, hlboké horské údolia, pralesy a iné. Naopak pôvodne nepostihnuté oblasti sa vďaka leteckej doprave nakazia. Je to dnes najväčšie nebezpečenstvo šírenia pandémii.

Takže dôležité je iba to, kde všade nebol kovi...

19▲
20.06.2024, 15:04
Je potrebné zakázať leteckú dopravu ?
súhlasí: era
none
22

20. Milaníčko 20.06.2024, 15:04

Je potrebné zakázať leteckú dopravu ?

20▲
20.06.2024, 15:06
Možno je potrebné zakázať ľudí. 😁
súhlasí: Milaníčko
none
24

22. era 20.06.2024, 15:06

Možno je potrebné zakázať ľudí. 😁

22▲
20.06.2024, 15:07
Hlavne slniečkárov, lebo tí robia rozbroje a paniku v spoločnosti.
none
25

24. Milaníčko 20.06.2024, 15:07

Hlavne slniečkárov, lebo tí robia rozbroje a paniku v spoločnosti.

24▲
20.06.2024, 15:08
Nad to sa treba povzniesť. 🙂
none
26

25. era 20.06.2024, 15:08

Nad to sa treba povzniesť. 🙂

25▲
20.06.2024, 15:09
Naď pôjde do basy.
none
27

26. Milaníčko 20.06.2024, 15:09

Naď pôjde do basy.

26▲
20.06.2024, 15:09
O tom prevelice pochybujem.
none
28

27. era 20.06.2024, 15:09

O tom prevelice pochybujem.

27▲
20.06.2024, 15:10
Aj ja, ale to bola len taká dedukcia, ale zase nič nie je nemožné. 🤠🤠
👍: era
none
21

19. Nadja 20.06.2024, 15:02

Pandémia (gr. πανδημία zo slov pan, pantos = všetko, demos = národ, ľud) je rozsiahla epidémia, ktorá sa rozširuje na geograficky rozsiahlom území, dokonca medzi kontinentmi a celosvetovo. Aj pri pandémii sa môžu vyskytnúť ojedinelé oblasti, ktoré nie sú postihnuté: osamelé ostrovy, hlboké horské údolia, pralesy a iné. Naopak pôvodne nepostihnuté oblasti sa vďaka leteckej doprave nakazia. Je to dnes najväčšie nebezpečenstvo šírenia pandémii.

Takže dôležité je iba to, kde všade nebol kovi...

19▲
20.06.2024, 15:05
Možno pán Kotlár súhlasí s tým, že na Slovensku bola epidémia, len sa chce politicky brániť proti WHO a tak si ako spôsob vybral popieranie pandémie. Bohvie.
none
23

21. era 20.06.2024, 15:05

Možno pán Kotlár súhlasí s tým, že na Slovensku bola epidémia, len sa chce politicky brániť proti WHO a tak si ako spôsob vybral popieranie pandémie. Bohvie.

21▲
20.06.2024, 15:07
To ani boh nevie.
none
29

21. era 20.06.2024, 15:05

Možno pán Kotlár súhlasí s tým, že na Slovensku bola epidémia, len sa chce politicky brániť proti WHO a tak si ako spôsob vybral popieranie pandémie. Bohvie.

21▲
20.06.2024, 16:12
21. To sotva.
Jednak je to špičkový odborník a vede by sa nikdy nespreneveril.
A jednak problematike rozumie.
14

1. Wolfsmörder 20.06.2024, 07:44

Vyhlásil to včera splnomocnenec vlády poverený vyšetrovaním pandémie. Ja som to inak tušil od začiatku. Chvala Pánovi, že už to aj vyšetrili kompetentní odborníci. Ďakujeme za výsledky vyšetrovania aj Duchu Svätému a Svätej Bohorodičke. https://www.postoj.sk/157741/pandemia-na-slovensku-nebola-vyhlasil-peter-kotlar

1▲
20.06.2024, 09:59
Ach, nevšimol som si tvoju tému.

odkaz
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 281 557 B vygenerované za : 0.208 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 796 028 x jedinečné zobrazenia : 5 266 746 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none