for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Lipka discussion forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

meaning of life of the day :

you are here : 

main page  /  other  /  theme

Možno budem mať zas prácu ;)

entries
52
shows
1 322
uniques
61
theme was created 12.12.2023 15:24 by Dzio
1
12.12.2023, 15:24
Práve SOM mal pohovor 😉
consents: peter67
none
2

1. Dzio 12.12.2023, 15:24

Práve SOM mal pohovor 😉

1▲
12.12.2023, 15:25
Zas na chvíľu, kým ťa nevyrazia?
none
3

2. era 12.12.2023, 15:25

Zas na chvíľu, kým ťa nevyrazia?

2▲
12.12.2023, 15:27
Nojo, uvidíme 😉
👍: era
none
4

1. Dzio 12.12.2023, 15:24

Práve SOM mal pohovor 😉

1▲
12.12.2023, 18:37
Konečne ty buržuj pocítiš, čo je to tvrdá robotnícka práca.
Už nebudeš vylihovať, ale tvrdo makať!!! Palčeky si poriadne rozcvič, mozgové bunky ponaťahuj a hurá do práce.
Imo, nech sa ti darí a vydrž.
👍: solo
5

3. Dzio 12.12.2023, 15:27

Nojo, uvidíme 😉

3▲
12.12.2023, 18:38
Keď ťa nezoberú tam, zoberú ťa inokedy inde ... určite na to máš.
Dôležité je, že máš chuť pracovať.
👍: peter67
none
6

4. peter67 12.12.2023, 18:37

Konečne ty buržuj pocítiš, čo je to tvrdá robotnícka práca.
Už nebudeš vylihovať, ale tvrdo makať!!! Palčeky si poriadne rozcvič, mozgové bunky ponaťahuj a hurá do práce.
Imo, nech sa ti darí a vydrž.

4▲
12.12.2023, 18:39
Posledné 2 mesiace makám jak fretka, SOM rozcvičený 😉
none
7

6. Dzio 12.12.2023, 18:39

Posledné 2 mesiace makám jak fretka, SOM rozcvičený 😉

6▲
12.12.2023, 18:41
Nuž milý Imo, ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku.
consents: Dzio , era
8

5. solo 12.12.2023, 18:38

Keď ťa nezoberú tam, zoberú ťa inokedy inde ... určite na to máš.
Dôležité je, že máš chuť pracovať.

5▲
12.12.2023, 18:42
Jasné, momentálne mám, dúfam, že mi to vydrží 😉
none
9

5. solo 12.12.2023, 18:38

Keď ťa nezoberú tam, zoberú ťa inokedy inde ... určite na to máš.
Dôležité je, že máš chuť pracovať.

5▲
12.12.2023, 18:43
A u vás v cirkvi nejaké miesto programátora pre Ima nájdi. Ti garantujem, že prácu odvedie v tip top stave a či len Svedok toto u vás môže vykonávať?
10

9. peter67 12.12.2023, 18:43

A u vás v cirkvi nejaké miesto programátora pre Ima nájdi. Ti garantujem, že prácu odvedie v tip top stave a či len Svedok toto u vás môže vykonávať?

9▲
12.12.2023, 18:53
sa pozri na našu stránku ... kto ju má takú vymakanú ako my?
tam už ani Dzio nič nevylepší ...
ale mohol by k nám ísť robiť člena ... lebo ako stále omieľa Lemmy a Tomáš, ide nám o množstvo 🙂
none
11

10. solo 12.12.2023, 18:53

sa pozri na našu stránku ... kto ju má takú vymakanú ako my?
tam už ani Dzio nič nevylepší ...
ale mohol by k nám ísť robiť člena ... lebo ako stále omieľa Lemmy a Tomáš, ide nám o množstvo 🙂

10▲
12.12.2023, 19:05
Musím ti pripomínať, že sa až príliš nebezpečne staráte do cudzích vecí, obťažujete ľudí, aby ste ich nalákali do svojho košiara.
none
12

10. solo 12.12.2023, 18:53

sa pozri na našu stránku ... kto ju má takú vymakanú ako my?
tam už ani Dzio nič nevylepší ...
ale mohol by k nám ísť robiť člena ... lebo ako stále omieľa Lemmy a Tomáš, ide nám o množstvo 🙂

10▲
12.12.2023, 19:19
Stránku máte peknú, to sa musí uznať... ste ako obielené hroby, zvonka krásny, ale vnútri plní nečistoty
none
13

12. tomas12345 12.12.2023, 19:19

Stránku máte peknú, to sa musí uznať... ste ako obielené hroby, zvonka krásny, ale vnútri plní nečistoty

12▲
12.12.2023, 19:23
Napísal svätý Tomáš
Čistý ako ľalia
consents: peter67
none
14

6. Dzio 12.12.2023, 18:39

Posledné 2 mesiace makám jak fretka, SOM rozcvičený 😉

6▲
12.12.2023, 19:24
Len pekne makaj
Aspoň sa nebudeš nudiť
none
15

14. djjaro 12.12.2023, 19:24

Len pekne makaj
Aspoň sa nebudeš nudiť

14▲
12.12.2023, 19:25
Nudiť sa nenudím, mám kopec práce 😉

Ale lepšie BYŤ zamestnaný 😉
consents: era
none
16

12. tomas12345 12.12.2023, 19:19

Stránku máte peknú, to sa musí uznať... ste ako obielené hroby, zvonka krásny, ale vnútri plní nečistoty

12▲
12.12.2023, 19:27
dobre si zapamätaj, čo si teraz napísal ... raz ti to niekto určite pripomenie
none
17

15. Dzio 12.12.2023, 19:25

Nudiť sa nenudím, mám kopec práce 😉

Ale lepšie BYŤ zamestnaný 😉

15▲
12.12.2023, 19:27
Jasné , každá koruna sa zíde
none
18

15. Dzio 12.12.2023, 19:25

Nudiť sa nenudím, mám kopec práce 😉

Ale lepšie BYŤ zamestnaný 😉

15▲
12.12.2023, 19:28
Tož ti prajem, aby ste boli všetci dlhodobo spokojní - aj ty aj zamestnávateľ, a aby vám to dlho vydržalo. 🙂
none
19

17. djjaro 12.12.2023, 19:27

Jasné , každá koruna sa zíde

17▲
12.12.2023, 19:28
Koruny mi momentálne nechýbajú, len chcem BYŤ užitočný 😉
consents: djjaro
none
20

16. solo 12.12.2023, 19:27

dobre si zapamätaj, čo si teraz napísal ... raz ti to niekto určite pripomenie

16▲
12.12.2023, 19:29
Kresťania sú 1milimeter od Boha
Čiže neplatné , že mu to niekto pripomenie
none
21

18. era 12.12.2023, 19:28

Tož ti prajem, aby ste boli všetci dlhodobo spokojní - aj ty aj zamestnávateľ, a aby vám to dlho vydržalo. 🙂

18▲
12.12.2023, 19:29
Díky, snáď to nejako pôjde 😉

Posledné 2 mesiace SOM bez depky 😉

V podstate od návratu z nemocnice 😉
👍: era , solo
none
22

16. solo 12.12.2023, 19:27

dobre si zapamätaj, čo si teraz napísal ... raz ti to niekto určite pripomenie

16▲
12.12.2023, 19:31
Možno si Boží muž, a ja za to čo som ti napísal skončím vo večnej neexistencii. A možno som ja Boží muž, a ty skončíš vo večných mukách v pekle... tak či onak, ty riskuješ viac než ja..
none
23

1. Dzio 12.12.2023, 15:24

Práve SOM mal pohovor 😉

1▲
12.12.2023, 19:31
Upratovač v bordeli ? 😗😘😗😘😗😘
none
24

22. tomas12345 12.12.2023, 19:31

Možno si Boží muž, a ja za to čo som ti napísal skončím vo večnej neexistencii. A možno som ja Boží muž, a ty skončíš vo večných mukách v pekle... tak či onak, ty riskuješ viac než ja..

22▲
12.12.2023, 19:31
Mal by si riskovať vôbec 😉
none
25

23. Milaníčko 12.12.2023, 19:31

Upratovač v bordeli ? 😗😘😗😘😗😘

23▲
12.12.2023, 19:32
Ako vždy, programátor 😉
👍: era
none
26

22. tomas12345 12.12.2023, 19:31

Možno si Boží muž, a ja za to čo som ti napísal skončím vo večnej neexistencii. A možno som ja Boží muž, a ty skončíš vo večných mukách v pekle... tak či onak, ty riskuješ viac než ja..

22▲
12.12.2023, 19:32
Možno sa len zbytočne naťahuješ že si boží muž
none
27

24. Dzio 12.12.2023, 19:31

Mal by si riskovať vôbec 😉

24▲
12.12.2023, 19:33
To čomu aktuálne verím, tým riskujem najmenej... ty momentálne riskuješ najviac... druhí po tebe je solo.
none
28

27. tomas12345 12.12.2023, 19:33

To čomu aktuálne verím, tým riskujem najmenej... ty momentálne riskuješ najviac... druhí po tebe je solo.

27▲
12.12.2023, 19:35
Nestačí len veriť 😉

Keďže podporuješ svoju lenivosť a nechceš ísť pracovať, tak budeš dodrbaný 😉

Lenivosť je smrtelný hriech 😉
none
29

25. Dzio 12.12.2023, 19:32

Ako vždy, programátor 😉

25▲
12.12.2023, 19:36
Čo chceš programovať v bordeli ? Podprdy ór nohavičky do ****y. 🤲🤱🤲🤱🤲🤱🤲🤱🤲
none
30

29. Milaníčko 12.12.2023, 19:36

Čo chceš programovať v bordeli ? Podprdy ór nohavičky do ****y. 🤲🤱🤲🤱🤲🤱🤲🤱🤲

29▲
12.12.2023, 19:37
Nepovedal SOM, že v bordeli 😉
none
31

30. Dzio 12.12.2023, 19:37

Nepovedal SOM, že v bordeli 😉

30▲
12.12.2023, 19:38
Ale Slovensko je jeden zastrešený bordel. 🥱🥝🥱🥝🥱🥝🥱
none
32

28. Dzio 12.12.2023, 19:35

Nestačí len veriť 😉

Keďže podporuješ svoju lenivosť a nechceš ísť pracovať, tak budeš dodrbaný 😉

Lenivosť je smrtelný hriech 😉

28▲
12.12.2023, 19:39
Vobec nie som lenivý, denne sa venujem 7 hodín mojej stránke. Stačí si pozrieť kolko vela info o krestanstve som stihol za ten rok nahromadiť a zverejniť na stránku + robenie reklamy.
none
33

31. Milaníčko 12.12.2023, 19:38

Ale Slovensko je jeden zastrešený bordel. 🥱🥝🥱🥝🥱🥝🥱

31▲
12.12.2023, 19:40
Netrep 😉
none
34

32. tomas12345 12.12.2023, 19:39

Vobec nie som lenivý, denne sa venujem 7 hodín mojej stránke. Stačí si pozrieť kolko vela info o krestanstve som stihol za ten rok nahromadiť a zverejniť na stránku + robenie reklamy.

32▲
12.12.2023, 19:41
Akú reklamu máš na mysli? 😉
none
35

33. Dzio 12.12.2023, 19:40

Netrep 😉

33▲
12.12.2023, 19:41
Je to realita *****e holohlavý. 😘😙😘😙😘😙😘
none
36

35. Milaníčko 12.12.2023, 19:41

Je to realita *****e holohlavý. 😘😙😘😙😘😙😘

35▲
12.12.2023, 19:43
Jedine tak tvoja dodrbaná realita 😉
none
37

36. Dzio 12.12.2023, 19:43

Jedine tak tvoja dodrbaná realita 😉

36▲
12.12.2023, 19:44
Choď raz za rok od počítača vonku medzi ľudí a uvidíš sám.
none
38

37. Milaníčko 12.12.2023, 19:44

Choď raz za rok od počítača vonku medzi ľudí a uvidíš sám.

37▲
12.12.2023, 19:46
Hej jú holohlavec, som založil asi témy a sa mi nezobrazujú, nevieš gde f **** sú ? 😎
none
39

37. Milaníčko 12.12.2023, 19:44

Choď raz za rok od počítača vonku medzi ľudí a uvidíš sám.

37▲
12.12.2023, 19:46
Chodím teraz dosť často k lekárom 😉
none
40

39. Dzio 12.12.2023, 19:46

Chodím teraz dosť často k lekárom 😉

39▲
12.12.2023, 19:47
Lekári nie sú ľudia, to sú stroje, ktoré ti určia chorobu aj keď si zdravý. 😊😊😊
none
41

38. Milaníčko 12.12.2023, 19:46

Hej jú holohlavec, som založil asi témy a sa mi nezobrazujú, nevieš gde f **** sú ? 😎

38▲
12.12.2023, 19:47
Asi si nezaložil 😉
none
42

41. Dzio 12.12.2023, 19:47

Asi si nezaložil 😉

41▲
12.12.2023, 19:48
Skúsim do tretice.
none
43

40. Milaníčko 12.12.2023, 19:47

Lekári nie sú ľudia, to sú stroje, ktoré ti určia chorobu aj keď si zdravý. 😊😊😊

40▲
12.12.2023, 19:48
O MŇA sa super postarali a vyliečili ma zo zápalu 😉

Ale keď je niekto ***** ako ty, tak je jasné, že s ním bude každý vy***ávať 😉
none
44

42. Milaníčko 12.12.2023, 19:48

Skúsim do tretice.

42▲
12.12.2023, 19:49
A nič do ****ííííííííííííí
none
45

43. Dzio 12.12.2023, 19:48

O MŇA sa super postarali a vyliečili ma zo zápalu 😉

Ale keď je niekto ***** ako ty, tak je jasné, že s ním bude každý vy***ávať 😉

43▲
12.12.2023, 19:49
Ale mňa dochtori nevy***ú, lebo k ním nechodím, ja chodím ku krčmárke.
none
46

45. Milaníčko 12.12.2023, 19:49

Ale mňa dochtori nevy***ú, lebo k ním nechodím, ja chodím ku krčmárke.

45▲
12.12.2023, 19:52
Dočkaj času, jak hus klasu 😉
none
47

46. Dzio 12.12.2023, 19:52

Dočkaj času, jak hus klasu 😉

46▲
12.12.2023, 19:53
Radšej pod električku ako ku doktorovi. 😎😎😎😎
none
48

44. Milaníčko 12.12.2023, 19:49

A nič do ****ííííííííííííí

44▲
12.12.2023, 19:54
Neviem, asi si mi zakázal témy abo jakú **** ? Bo už som vytvoril tri a **** vody. 😷😷😷😷
none
49

48. Milaníčko 12.12.2023, 19:54

Neviem, asi si mi zakázal témy abo jakú **** ? Bo už som vytvoril tri a **** vody. 😷😷😷😷

48▲
12.12.2023, 19:54
Skús teraz, bola tam chyba 😉
none
50

49. Dzio 12.12.2023, 19:54

Skús teraz, bola tam chyba 😉

49▲
12.12.2023, 19:55
Oúkí.
none
51

32. tomas12345 12.12.2023, 19:39

Vobec nie som lenivý, denne sa venujem 7 hodín mojej stránke. Stačí si pozrieť kolko vela info o krestanstve som stihol za ten rok nahromadiť a zverejniť na stránku + robenie reklamy.

32▲
12.12.2023, 22:11
Tomáško to keby si makal za volantom ako taxikár, tak si mohol mať 7x3,5€ x 30 dní, proste kopec peňazí.
52

47. Milaníčko 12.12.2023, 19:53

Radšej pod električku ako ku doktorovi. 😎😎😎😎

47▲
12.12.2023, 22:18
Myslím, že aj Milouša Jakeša električka zrazila a prežil to.
Komunisti majú tuhý korienok viď Vasiľ Biľak.
created by dzI/O 2015 - 2026 size : 943 491 B generated in : 0.249 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) themes displays : 38 795 186 x unique displays : 5 266 632 x ip address : 216.73.216.125
dzI/O's epoch
some ad
share this page
statistics
TOPlist
support
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by sending bitcoins
none