pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Len malé dráždenie, ale veľmi otravné...

príspevkov
7
zobrazení
1 157
unikátne
95
tému vytvoril(a) 8.11.2024 11:31 Milaníčko
1
08.11.2024, 11:31
Originálna tatárska omáčka z „voľného výbehu“ zmizla z obchodov a nahradila ju „extra krémová s la
Viete, aký je rozdiel?
Extra krémová je extra hnusná, tretinu oleja nahradili škrobom a hlavne otužadlami, aby ich držali pokope. Vstrekli do neho vzduch, pridali krémovosť a predali za rovnakú alebo vyššiu cenu ako pôvodný.
Pôvodný sa však prakticky nedá získať.
Dávajte si pozor, čo kupujete!
none
2

1. Milaníčko 08.11.2024, 11:31

Originálna tatárska omáčka z „voľného výbehu“ zmizla z obchodov a nahradila ju „extra krémová s la Viete, aký je rozdiel? Extra krémová je extra hnusná, tretinu oleja nahradili škrobom a hlavne otužadlami, aby ich držali pokope. Vstrekli do neho vzduch, pridali krémovosť a predali za rovnakú alebo vyššiu cenu ako pôvodný. Pôvodný sa však prakticky nedá získať. Dávajte si pozor, čo kupujete!

1▲
09.11.2024, 09:04

O tatárke tu píšeš. Ja nemám na ingrediencie ku nej (mäso, syr) takže ma nejaká voľnovýbehová netrápi.
A už ma s tým nedráždi!!!
none
3

2. Pátrač 09.11.2024, 09:04


O tatárke tu píšeš. Ja nemám na ingrediencie ku nej (mäso, syr) takže ma nejaká voľnovýbehová netrápi.
A už ma s tým nedráždi!!!

2▲
09.11.2024, 09:05
K udenemu kolenu nedávaš?
súhlasí: Pátrač
none
4

3. Nadja 09.11.2024, 09:05

K udenemu kolenu nedávaš?

3▲
09.11.2024, 09:07
Dobre ži si pripomenula, idem ho dať na sporák.
👍: era
none
5

3. Nadja 09.11.2024, 09:05

K udenemu kolenu nedávaš?

3▲
09.11.2024, 09:11
K údenému veru nie, tam max horčica, isto kyslá uhorka a baranie rohy.
none
6

5. Pátrač 09.11.2024, 09:11

K údenému veru nie, tam max horčica, isto kyslá uhorka a baranie rohy.

5▲
09.11.2024, 09:16
Roh z nosorožca je vraj výborný na potenciu, baranie sú načo?
none
7

6. Nadja 09.11.2024, 09:16

Roh z nosorožca je vraj výborný na potenciu, baranie sú načo?

6▲
09.11.2024, 09:35
Normálne na jedenie.
👍: era
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 204 107 B vygenerované za : 0.185 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 795 862 x jedinečné zobrazenia : 5 266 735 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none