pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Krok k zrušeniu Progresívneho Slovenska? Belousovová urobila mimoriadné rozhodnutie! Už stačilo!

príspevkov
19
zobrazení
4 410
unikátne
159
tému vytvoril(a) 15.11.2024 22:27 Kasafran
1
15.11.2024, 22:27
Krok k zrušeniu Progresívneho Slovenska? Belousovová urobila mimoriadné rozhodnutie! Už stačilo…!

Anna Belousovová sa postavila na odpor proti progresívcom! Stačilo! Už si to konečne uvedomte!

odkaz
2

1. Kasafran 15.11.2024, 22:27

Krok k zrušeniu Progresívneho Slovenska? Belousovová urobila mimoriadné rozhodnutie! Už stačilo…! Anna Belousovová sa postavila na odpor proti progresívcom! Stačilo! Už si to konečne uvedomte! https://www.youtube.com/watch?v=YVadfZD_qAE

1▲
15.11.2024, 22:30
Toto vám nezabudnem vstúpil do PS
súhlasí: Kasafran
none
3

2. omega 15.11.2024, 22:30

Toto vám nezabudnem vstúpil do PS

2▲
15.11.2024, 22:52
(2) Omega,
veru nezabudol, a preto vstúpil do PS, v rámci ktorého sa nádejá byť opäť zradcom na úrovni ministra zahraničných vecí...!
4

1. Kasafran 15.11.2024, 22:27

Krok k zrušeniu Progresívneho Slovenska? Belousovová urobila mimoriadné rozhodnutie! Už stačilo…! Anna Belousovová sa postavila na odpor proti progresívcom! Stačilo! Už si to konečne uvedomte! https://www.youtube.com/watch?v=YVadfZD_qAE

1▲
15.11.2024, 23:58
Rusi chcú byť mäsom do kanónov?
none
5

4. Nadja 15.11.2024, 23:58

Rusi chcú byť mäsom do kanónov?

4▲
16.11.2024, 00:47
Asi áno, lebo ináč by dávno Vladimíra za gule z Kremľa zvesili.
Podobne na tom iste budú aj Ukrajinci, stále Volodymyr ešte nevisí.
Nespokojní sú za hranicami a spokojní veselo so zbraňou v ruke odvážne bojujú za verchušku. Na obidvoch stranách.
none
6

4. Nadja 15.11.2024, 23:58

Rusi chcú byť mäsom do kanónov?

4▲
16.11.2024, 00:53
Samozrejme, že keď k tomu dôjde, tak hrdo, odborne a slušne nastúpime v pevne zomknutých šíkoch trímajúc valašky s úsmevom na perách na čele s Naďom pôjdeme naložiť každému kto sa oborí na národ!!
My z PS už máme taktiku a stratégiu nacvičenú na počítačových hrách a pre nás to bude hračkou!!!
Uráááá, uráááááá, urááááááááá
none
7

6. Pátrač 16.11.2024, 00:53

Samozrejme, že keď k tomu dôjde, tak hrdo, odborne a slušne nastúpime v pevne zomknutých šíkoch trímajúc valašky s úsmevom na perách na čele s Naďom pôjdeme naložiť každému kto sa oborí na národ!!
My z PS už máme taktiku a stratégiu nacvičenú na počítačových hrách a pre nás to bude hračkou!!!
Uráááá, uráááááá, urááááááááá

6▲
16.11.2024, 08:55
Slovensko je dlhodobo taký fajný oportunistický štátik, kam vietor, tam plášť. Zrada, ideály, spojenectvo, všetko sa riadi len momentálnou výhodnosťou a náladou. Tisovsky vie zradiť svojich spojencov v okamihu najdôležitejšiemu. Zradilo ČSSR, zradilo Rusko a teraz zrádza NATO.
none
8

7. Nadja 16.11.2024, 08:55

Slovensko je dlhodobo taký fajný oportunistický štátik, kam vietor, tam plášť. Zrada, ideály, spojenectvo, všetko sa riadi len momentálnou výhodnosťou a náladou. Tisovsky vie zradiť svojich spojencov v okamihu najdôležitejšiemu. Zradilo ČSSR, zradilo Rusko a teraz zrádza NATO.

7▲
16.11.2024, 09:32
To vieš, v procese hľadania, že kým a čím vlastne si, žiadne dogmy nemôžu dlhodobo obstáť.
súhlasí: Nadja
none
9

8. era 16.11.2024, 09:32

To vieš, v procese hľadania, že kým a čím vlastne si, žiadne dogmy nemôžu dlhodobo obstáť.

8▲
16.11.2024, 10:20
Ano, je mi jasné, že malý a mladý a ekonomicky neveľmi zdatný štát si nemôže veľmi vyskakovať 🙂
none
10

9. Nadja 16.11.2024, 10:20

Ano, je mi jasné, že malý a mladý a ekonomicky neveľmi zdatný štát si nemôže veľmi vyskakovať 🙂

9▲
16.11.2024, 10:32
...musí si nechať diktovať, pekne poslúchať, progresívne pomáhať k blahobytu tých ekonomicky mocnejších
súhlasí: Pátrač
none
13

10. J.Tull 16.11.2024, 10:32

...musí si nechať diktovať, pekne poslúchať, progresívne pomáhať k blahobytu tých ekonomicky mocnejších

10▲
16.11.2024, 10:44
A presne to aj robí, pomáha ekonomicky všetkým okolitým a neokolitým štátom už len nakupovaním ich výrobkov, číne, nemecku, rusku, USA... atd.
👍: J.Tull
none
12

9. Nadja 16.11.2024, 10:20

Ano, je mi jasné, že malý a mladý a ekonomicky neveľmi zdatný štát si nemôže veľmi vyskakovať 🙂

9▲
16.11.2024, 10:40
To je ako s niekým, kto si vezme za manžela niekoho v dobrej viere, že to je ten pravý a potom sa rozvádza, lebo tam niečo nefunguje a podobne.
súhlasí: Nadja
none
18

12. era 16.11.2024, 10:40

To je ako s niekým, kto si vezme za manžela niekoho v dobrej viere, že to je ten pravý a potom sa rozvádza, lebo tam niečo nefunguje a podobne.

12▲
16.11.2024, 11:39
Prečo zase do nás PS ryješ? Čo sme ti urobili? Há?
Vyjadruj sa rigorózne, pokiaľ myslíš je to ako s nejakou, ktorá si za manžela vezme....poprípade -je to ako s tým, ktorý si za manželku vezme...
Homogénne vyjadrovanie patrí iba a len nám a ečte tak na SVK nebolo, aby sa niektoré homo manželstvo rozviedlo!!!
👍: era
none
11

8. era 16.11.2024, 09:32

To vieš, v procese hľadania, že kým a čím vlastne si, žiadne dogmy nemôžu dlhodobo obstáť.

8▲
16.11.2024, 10:33
... a veru môžu. Dogmy duchovnej vedy😉😏😎
none
14

11. J.Tull 16.11.2024, 10:33

... a veru môžu. Dogmy duchovnej vedy😉😏😎

11▲
16.11.2024, 10:45
Tie obstávajú dlhšie, ale tiež nie navždy. Spusta náboženstiev zaniklo a sú historiou.
none
16

14. Nadja 16.11.2024, 10:45

Tie obstávajú dlhšie, ale tiež nie navždy. Spusta náboženstiev zaniklo a sú historiou.

14▲
16.11.2024, 11:32
Lenže napríklad dogma o prvotnosti, nazvime ju boh, zostáva i keď v rôznych obmenách🙂
none
17

11. J.Tull 16.11.2024, 10:33

... a veru môžu. Dogmy duchovnej vedy😉😏😎

11▲
16.11.2024, 11:35
... a veru nemôžu. Dogmy duchovnej biedy😁
súhlasí: era
👍: J.Tull
none
19

17. Pátrač 16.11.2024, 11:35

... a veru nemôžu. Dogmy duchovnej biedy😁

17▲
16.11.2024, 11:59
... môžu, nemôžu; faktom je, že sú dlhodobé. Trvajú od počiatku až po dnešok😉😁
none
15

7. Nadja 16.11.2024, 08:55

Slovensko je dlhodobo taký fajný oportunistický štátik, kam vietor, tam plášť. Zrada, ideály, spojenectvo, všetko sa riadi len momentálnou výhodnosťou a náladou. Tisovsky vie zradiť svojich spojencov v okamihu najdôležitejšiemu. Zradilo ČSSR, zradilo Rusko a teraz zrádza NATO.

7▲
16.11.2024, 11:31
Isto?
Kedy Slovensko zradilo Britániu? Francúzsko? Nemecko?
Jáj v 1938. Hej asi máš pravdu.
Kedy Slovensko zradilo ČSSR? Aha v 1993 presne 1.1keď sa odtrhlo od Česka napriek márnej snahe Klausa a celej politickej špičky českej.
Kedy Slovensko zradilo Rusko? Asi vtedy keď odovzdalo zbraňové systémy a lietadlá Ukrajine. Kedy SVK zradilo Ukrajinu, Asi vtedy keď odmietlo darovávať ďalší a ďalší a ďalší materiál a peniaze. Proste Slovensko je synonymum slova zradca.
A najlepšie na tom je, že stále a zas a znovu nás berú do spolkov, len aby sme mali ďalšiu a ďalšiu príležitosť k zrade.
👍: J.Tull
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 203 319 B vygenerované za : 0.187 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 793 757 x jedinečné zobrazenia : 5 266 427 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none