pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Igor Matovič ludia na Slovensku ťa milujú.
|
|
príspevkov 44 |
zobrazení 731 |
unikátne 95 |
tému vytvoril(a) 17.8.2023 00:14 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Igor Matovič ludia na Slovensku ťa milujú... Marek Šoun A tak ako v Snine, by ťa mali milovat v každom meste a dedine na Slovensku... Borisko ,,nácelník urobim ti bruško,, si poplakal v Ta3...a ja som sa dozvedel, že som kriminálnik... Pošle Kollár a Borgula po dnešných info, ktoré som zas zverejnil na mňa právnika Mareka Paru ? odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 17.08.2023, 00:14
Igor Matovič ludia na Slovensku ťa milujú... Marek Šoun A tak ako v Snine, by ťa mali milovat v každom meste a dedine na Slovensku... Borisko ,,nácelník urobim ti bruško,, si poplakal v Ta3...a ja som sa dozvedel, že som kriminálnik... Pošle Kollár a Borgula po dnešných info, ktoré som zas zverejnil na mňa právnika Mareka Paru ? https://youtu.be/HpJGIuNDzqU
1▲
19.08.2023, 13:38
|
Zase si vyharabinoval riadnu sprostosť!!!!!
|
 |
|
3
|
|
|
2. Pollux 19.08.2023, 13:38
Zase si vyharabinoval riadnu sprostosť!!!!!
2▲
19.08.2023, 17:41
|
(2) Pobežal, skutočne už začínam vážne pochybovať otom, či si ešte vôbec schopný sformulovať aspoň nejakú svoju piko pravdu...!
|
|
|
4
|
|
|
3. Kasafran 19.08.2023, 17:41
(2) Pobežal, skutočne už začínam vážne pochybovať otom, či si ešte vôbec schopný sformulovať aspoň nejakú svoju piko pravdu...!
3▲
20.08.2023, 06:36
|
Prečo uvádzaš svoje odpovede slovom pobežal? Veď tu nebeží o život.
|
 |
|
5
|
|
|
4. Pollux 20.08.2023, 06:36
Prečo uvádzaš svoje odpovede slovom pobežal? Veď tu nebeží o život.
4▲
20.08.2023, 06:40
|
|
6
|
|
|
5. EnaXnaY 20.08.2023, 06:40
Asi ťa pozná, Miloško 😉
5▲
20.08.2023, 07:14
|
fungujú tu nejaké konšpirácie
|
 |
|
7
|
|
|
6. Pollux 20.08.2023, 07:14
fungujú tu nejaké konšpirácie
6▲
20.08.2023, 07:15
|
|
12
|
|
|
5. EnaXnaY 20.08.2023, 06:40
Asi ťa pozná, Miloško 😉
5▲
20.08.2023, 11:49
|
(5) EnaX, veru tak - poznám aj tie jeho piko pravdy (piko = predpona sústavy SI a znamená mocninu 10 na −12)...
|
|
|
8
|
|
|
4. Pollux 20.08.2023, 06:36
Prečo uvádzaš svoje odpovede slovom pobežal? Veď tu nebeží o život.
4▲
20.08.2023, 08:06
|
Fotón, i takou reakciou nám potvrdzuješ, že si tu aj ako Enter.
|
 |
|
9
|
|
|
8. Lemmy 20.08.2023, 08:06
Fotón, i takou reakciou nám potvrdzuješ, že si tu aj ako Enter.
8▲
20.08.2023, 08:34
|
Tvrdenie bez dôkazu. Na rôznych fórach sú však konšpiračné teórie bežné.
|
 |
|
10
|
|
|
9. Pollux 20.08.2023, 08:34
Tvrdenie bez dôkazu. Na rôznych fórach sú však konšpiračné teórie bežné.
9▲
20.08.2023, 08:59
|
Ta miluju jak pisek v ociach
|
 |
|
11
|
|
|
9. Pollux 20.08.2023, 08:34
Tvrdenie bez dôkazu. Na rôznych fórach sú však konšpiračné teórie bežné.
9▲
20.08.2023, 09:00
|
Netáraj! Žiadna konšpirácia. Si prehľadný až až.
|
 |
|
13
|
|
|
11. Lemmy 20.08.2023, 09:00
Netáraj! Žiadna konšpirácia. Si prehľadný až až.
11▲
20.08.2023, 12:37
|
Tvoja domýšĺavosť je priehľadná. Nevieš kto som. Nevieš o mne nič.
|
 |
|
14
|
|
|
13. Pollux 20.08.2023, 12:37
Tvoja domýšĺavosť je priehľadná. Nevieš kto som. Nevieš o mne nič.
13▲
20.08.2023, 12:45
|
Hovor si čo chceš. Toto fórum ťa prežije. Si neškodný. 
|
 |
|
15
|
|
|
14. Lemmy 20.08.2023, 12:45
Hovor si čo chceš. Toto fórum ťa prežije. Si neškodný.
14▲
20.08.2023, 16:42
|
Pobežal, je skutočne veľmi zaujímavé, čo Ťa pobáda/inšpiruje k vystupovaniu možno už pod desiatkou všeliakych nickov/aliasov...! Skús už konečne pobehnúť späť za svojím zdravým rozumom...!!!
|
|
|
16
|
|
|
15. Kasafran 20.08.2023, 16:42
Pobežal, je skutočne veľmi zaujímavé, čo Ťa pobáda/inšpiruje k vystupovaniu možno už pod desiatkou všeliakych nickov/aliasov...! Skús už konečne pobehnúť späť za svojím zdravým rozumom...!!!
15▲
20.08.2023, 16:44
|
Nerýp doňho, lebo nás tu postrieľa !!!!!!! 🤡  🤡 
|
 |
|
17
|
|
|
16. Milaníčko 20.08.2023, 16:44
Nerýp doňho, lebo nás tu postrieľa !!!!!!! 🤡 🤡
16▲
20.08.2023, 17:09
|
(16) Mil@níčko, veď on je už takým dlhodobým totálnym sionfašistickým rypákom do Slovanstva a jeho sveta budúcnosti, že občas neodolám, aby som ho necapol po jeho psychickom rypáku...
|
|
|
18
|
|
|
17. Kasafran 20.08.2023, 17:09
(16) Mil@níčko, veď on je už takým dlhodobým totálnym sionfašistickým rypákom do Slovanstva a jeho sveta budúcnosti, že občas neodolám, aby som ho necapol po jeho psychickom rypáku...
17▲
20.08.2023, 17:10
|
Len mu daj koľko sa do neho zmestí.  😗  😗  😗
|
 |
|
19
|
|
|
18. Milaníčko 20.08.2023, 17:10
Len mu daj koľko sa do neho zmestí. 😗 😗 😗
18▲
20.08.2023, 17:15
|
(18) Mil@níčko, ja som voči nemu prajný/žičlivý, a preto mu vždy dám toľko, koľko sa zmestí nielen do, ale aj na neho...
|
|
|
20
|
|
|
19. Kasafran 20.08.2023, 17:15
(18) Mil@níčko, ja som voči nemu prajný/žičlivý, a preto mu vždy dám toľko, koľko sa zmestí nielen do, ale aj na neho...
19▲
20.08.2023, 17:18
|
Si charakterný muž. 🤡🤵🤡🤵🤡🤵🤡🤵
|
 |
|
21
|
|
|
20. Milaníčko 20.08.2023, 17:18
Si charakterný muž. 🤡🤵🤡🤵🤡🤵🤡🤵
20▲
20.08.2023, 17:26
|
(20) Mil@níčko, za to som vďačný mojej zemianskej evanjelickej mamičke, ktorá prekonala vekovú stovku...
|
|
|
22
|
|
|
21. Kasafran 20.08.2023, 17:26
(20) Mil@níčko, za to som vďačný mojej zemianskej evanjelickej mamičke, ktorá prekonala vekovú stovku...
21▲
20.08.2023, 17:28
|
My evanjelici sme dobrí ľudia. 🤍😃🤍😃
|
 |
|
23
|
|
|
22. Milaníčko 20.08.2023, 17:28
My evanjelici sme dobrí ľudia. 🤍😃🤍😃
22▲
20.08.2023, 18:07
|
(22) Mil@níčko, no, no, no - uvedom si však, že nie všetci do jedného! Aj medzi nimi sa nájde neprimerane veľa zločincov...
|
|
|
24
|
|
|
23. Kasafran 20.08.2023, 18:07
(22) Mil@níčko, no, no, no - uvedom si však, že nie všetci do jedného! Aj medzi nimi sa nájde neprimerane veľa zločincov...
23▲
20.08.2023, 18:12
|
Všade sa nájde nejaký vyvrheľ. 🤡🤕🤡🤔🤡🤢🤡🤠
|
 |
|
25
|
|
|
24. Milaníčko 20.08.2023, 18:12
Všade sa nájde nejaký vyvrheľ. 🤡🤕🤡🤔🤡🤢🤡🤠
24▲
20.08.2023, 18:22
|
(24) Mil@níčko, tak ma nevdojak napadla myšlienka/otázka, čo asi v súčasnosti robí Pánbožko so svojimi zvrhlými bezpohlanými anjelmi...? Nebodaj ich dáva k dispozícii svojmu oponentovi Satanovi, aby aj čerti v pekle mali aspoň aké-take potešenie...?
|
|
|
37
|
|
|
25. Kasafran 20.08.2023, 18:22
(24) Mil@níčko, tak ma nevdojak napadla myšlienka/otázka, čo asi v súčasnosti robí Pánbožko so svojimi zvrhlými bezpohlanými anjelmi...? Nebodaj ich dáva k dispozícii svojmu oponentovi Satanovi, aby aj čerti v pekle mali aspoň aké-take potešenie...?
25▲
20.08.2023, 19:06
|
Satan bol tvoj učiteľ lenin a vodca stalin.
|
 |
|
38
|
|
|
37. Reset 20.08.2023, 19:06
Satan bol tvoj učiteľ lenin a vodca stalin.
37▲
20.08.2023, 19:12
|
Aj ty, fotónko kým si sa neznovuzrodil, si počúval Satana 😉
A ktovie, možno aj teraz ho počúvaš, keď sledujem, čo stváraš 😉
|
 |
|
26
|
|
|
24. Milaníčko 20.08.2023, 18:12
Všade sa nájde nejaký vyvrheľ. 🤡🤕🤡🤔🤡🤢🤡🤠
24▲
20.08.2023, 18:22
|
|
28
|
|
|
26. peter67 20.08.2023, 18:22
Veru, aj s. Lenin bol vyvrheľom, aj s. Stalin, vyvrhli ich na Sibír.   
26▲
20.08.2023, 18:26
|
|
33
|
Samozrejme, pre niekoho áno!!! Takí zbrojárski bossovia si ho nevedia vynachváliť. Za chvíľu vycvičia pilotov a pošlú mu lietadielka, staré, opotrebované a čo myslíš, kto vyrobí nové? 
|
|
|
34
|
|
|
33. peter67 20.08.2023, 18:35
Samozrejme, pre niekoho áno!!! Takí zbrojárski bossovia si ho nevedia vynachváliť. Za chvíľu vycvičia pilotov a pošlú mu lietadielka, staré, opotrebované a čo myslíš, kto vyrobí nové? 
33▲
20.08.2023, 18:38
|
|
36
|
|
|
34. Milaníčko 20.08.2023, 18:38
Zbrojovka Púchov ?   
34▲
20.08.2023, 18:42
|
Zbrojovka Brno. 
|
|
|
27
|
|
|
24. Milaníčko 20.08.2023, 18:12
Všade sa nájde nejaký vyvrheľ. 🤡🤕🤡🤔🤡🤢🤡🤠
24▲
20.08.2023, 18:23
|
Jeden z nich napísal i príspevok 24 a druhý založil túto tému... 🦠
|
 |
|
29
|
|
|
22. Milaníčko 20.08.2023, 17:28
My evanjelici sme dobrí ľudia. 🤍😃🤍😃
22▲
20.08.2023, 18:27
|
Hej, ožierať sa od rán do večera, nadávať a nikde nepracovať.
|
 |
|
30
|
|
|
21. Kasafran 20.08.2023, 17:26
(20) Mil@níčko, za to som vďačný mojej zemianskej evanjelickej mamičke, ktorá prekonala vekovú stovku...
21▲
20.08.2023, 18:30
|
Tvoja evanjelická mamička musí byť na takého synátora holdujúcemu ruskej vodke a trčiacemu husákovi zo zadku, hrdá. Pokafral si si celý život a teraz na sklonku jeho si zaborený v tvrdých hoaxoch...
|
 |
|
31
|
|
|
19. Kasafran 20.08.2023, 17:15
(18) Mil@níčko, ja som voči nemu prajný/žičlivý, a preto mu vždy dám toľko, koľko sa zmestí nielen do, ale aj na neho...
19▲
20.08.2023, 18:32
|
Pokafran, ty máš predovšetkým veľmi jednoduchý detský rozumček. Ale niet sa čo diviť, seniori postihnutí socialistickou ideológiou taký mávajú.
|
 |
|
32
|
|
|
17. Kasafran 20.08.2023, 17:09
(16) Mil@níčko, veď on je už takým dlhodobým totálnym sionfašistickým rypákom do Slovanstva a jeho sveta budúcnosti, že občas neodolám, aby som ho necapol po jeho psychickom rypáku...
17▲
20.08.2023, 18:35
|
Ako sa to volá, keď sa spojí nacistická ideológia s marxizmom-leninizmom? Volá sa to StB František Kasanický. odkaz
|
 |
|
39
|
|
|
32. Reset 20.08.2023, 18:35
Ako sa to volá, keď sa spojí nacistická ideológia s marxizmom-leninizmom? Volá sa to StB František Kasanický. https://www.upn.gov.sk/projekty/regpro/zobraz/?typ=kraj&kniha=67&strana=38&zaznam=61197
32▲
20.08.2023, 21:47
|
(29-32) Pobežal, ako vidím a čítam, z Tvojej lebečnej dutiny sa už začínajú vytrácať aj tie posledné piko čiastky zdravého rozumu a citu... Keď sa Zelenský dozvie, že si už celkom úplne, a to až do posledného neurónu, podľahol sionizmu a fašizmu, bez váhania Ťa spraví svojím poradcom alebo pobočníkom...!
|
|
|
40
|
|
|
39. Kasafran 20.08.2023, 21:47
(29-32) Pobežal, ako vidím a čítam, z Tvojej lebečnej dutiny sa už začínajú vytrácať aj tie posledné piko čiastky zdravého rozumu a citu... Keď sa Zelenský dozvie, že si už celkom úplne, a to až do posledného neurónu, podľahol sionizmu a fašizmu, bez váhania Ťa spraví svojím poradcom alebo pobočníkom...!
39▲
20.08.2023, 21:54
|
O akom zdravom rozume hovoriť? Veď to je pre teba cudzí pojem.
|
 |
|
41
|
|
|
39. Kasafran 20.08.2023, 21:47
(29-32) Pobežal, ako vidím a čítam, z Tvojej lebečnej dutiny sa už začínajú vytrácať aj tie posledné piko čiastky zdravého rozumu a citu... Keď sa Zelenský dozvie, že si už celkom úplne, a to až do posledného neurónu, podľahol sionizmu a fašizmu, bez váhania Ťa spraví svojím poradcom alebo pobočníkom...!
39▲
20.08.2023, 21:54
|
Akýsi pobežal. Kasanický, ty sa raz z toho červeného zla zblázniš. Stojí ti to za to? 
|
|
|
43
|
|
|
41. Enter 20.08.2023, 21:54
Akýsi pobežal. Kasanický, ty sa raz z toho červeného zla zblázniš. Stojí ti to za to? 
41▲
20.08.2023, 21:58
|
Mal by si si dávať viac pozor na svoje účty... minule tu písal jeden týpek pod prezývkou Reset, používal tú istú štylistiku, gramatiku a mal tú istú fotku čo ty... nejaký hackeri sa ti dostávajú na účet.
|
 |
|
44
|
|
|
43. tomas12345 20.08.2023, 21:58
Mal by si si dávať viac pozor na svoje účty... minule tu písal jeden týpek pod prezývkou Reset, používal tú istú štylistiku, gramatiku a mal tú istú fotku čo ty... nejaký hackeri sa ti dostávajú na účet.
43▲
20.08.2023, 21:59
|
Ale nie, žiadni hekeri. Len Fotón má nutkanie vytvárať si viac profilov.
|
 |
|
42
|
|
|
39. Kasafran 20.08.2023, 21:47
(29-32) Pobežal, ako vidím a čítam, z Tvojej lebečnej dutiny sa už začínajú vytrácať aj tie posledné piko čiastky zdravého rozumu a citu... Keď sa Zelenský dozvie, že si už celkom úplne, a to až do posledného neurónu, podľahol sionizmu a fašizmu, bez váhania Ťa spraví svojím poradcom alebo pobočníkom...!
39▲
20.08.2023, 21:54
|
Ale sionistu Blahu propagovať môžeš? 
|
 |
|
35
|
|
|
15. Kasafran 20.08.2023, 16:42
Pobežal, je skutočne veľmi zaujímavé, čo Ťa pobáda/inšpiruje k vystupovaniu možno už pod desiatkou všeliakych nickov/aliasov...! Skús už konečne pobehnúť späť za svojím zdravým rozumom...!!!
15▲
20.08.2023, 18:42
|
Ty si iba praštený po svojej červenej gebuli, to je všetko.... 
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 799 950 B
vygenerované za : 0.204 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 796 441 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 848 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|