pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Demokracia čelí hrozbe autokracie
|
|
príspevkov 25 |
zobrazení 611 |
unikátne 130 |
tému vytvoril(a) 23.1.2025 17:11 Lemmy
|
Téma je len na čítanie...
1
|
odkazObčianske protesty sa budú konať v týchto mestách: Štvrtok 23. 1. 2025Košice, Dolná Brána, o 18.00 Piatok 24. 1. 2025Bratislava, Námestie slobody, o 17.00 Banská Bystrica, Námestie SNP, o 18.00 Banská Štiavnica, Námestie Svätej Trojice, o 18.00 Bardejov, Radničné námestie, o 17.30 Čadca, Matičné námestie, o 18.00 Humenné, Námestie slobody, o 17.00 Liptovský Mikuláš, Námestie osloboditeľov, o 18.00 Martin, Socha Jánošíkovej družiny, o 17.00 Myjava, M. R. Štefánika – pamätník, o 17.00 Námestovo, Hviezdoslavovo námestie, o 17.00 Nitra, Pešia zóna, o 18.00 Nové Zámky, Hlavné námestie, o 17.00 Poprad, Námestie Svätého Egídia, o 18.00 Považská Bystrica, Odborov 245/9, o 18.00 Prievidza, Hotel Magura (Námestie J. C. Hronského), o 17.00 Rimavská Sobota, Hlavné námestie, o 17.30 Revúca, Nám. slobody – pri pamätníku, o 17.00 Ružomberok, Park Š. N. Hýroša, o 18.00 Senica, Námestie oslobodenia, o 17.00 Veľký Krtíš, Námestie A. H. Škultétyho, o 17.00 Žilina, Mariánske námestie, o 17.00 Luxemburg, Square Jan Palach, o 18.00 DISKUSIA: Praha, Pod kaštany 244/12, o 18.00 odkaz
|
 |
|
2
|
|
|
1. Lemmy 23.01.2025, 17:11
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/MWOILNQ8QT-20250123171233.jpg
Občianske protesty sa budú konať v týchto mestách:
Štvrtok 23. 1. 2025
Košice, Dolná Brána, o 18.00
Piatok 24. 1. 2025
Bratislava, Námestie slobody, o 17.00 Banská Bystrica, Námestie SNP, o 18.00 Banská Štiavnica, Námestie Svätej Trojice, o 18.00 Bardejov, Radničné námestie, o 17.30 Čadca, Matičné námestie, o 18.00 Humenné, Námestie slobody, o 17.00 Liptovský Mikuláš, Námestie osl...
1▲
23.01.2025, 17:14
|
Pozrite si 4-minútové mikroškolenie o psychickej odolnosti. odkaz
|
 |
|
3
|
|
|
1. Lemmy 23.01.2025, 17:11
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/MWOILNQ8QT-20250123171233.jpg
Občianske protesty sa budú konať v týchto mestách:
Štvrtok 23. 1. 2025
Košice, Dolná Brána, o 18.00
Piatok 24. 1. 2025
Bratislava, Námestie slobody, o 17.00 Banská Bystrica, Námestie SNP, o 18.00 Banská Štiavnica, Námestie Svätej Trojice, o 18.00 Bardejov, Radničné námestie, o 17.30 Čadca, Matičné námestie, o 18.00 Humenné, Námestie slobody, o 17.00 Liptovský Mikuláš, Námestie osl...
1▲
23.01.2025, 17:28
|
A odkiaľ vlastne a komu vlastne hrozí tá autokracia?
|
 |
|
4
|
|
|
3. era 23.01.2025, 17:28
A odkiaľ vlastne a komu vlastne hrozí tá autokracia?
3▲
23.01.2025, 17:39
|
|
5
|
|
|
4. Milaníčko 23.01.2025, 17:39
Od Matoviča. ✍️🖕✍️🖕✍️🖕
4▲
23.01.2025, 17:43
|
|
6
|
|
|
5. era 23.01.2025, 17:43
Aha. 🙂
5▲
23.01.2025, 17:47
|
To bola dobrá hudobná skupina. 🗣️🫲🫱🗣️
|
 |
|
7
|
|
|
6. Milaníčko 23.01.2025, 17:47
To bola dobrá hudobná skupina. 🗣️🫲🫱🗣️
6▲
23.01.2025, 17:48
|
Mne sa tí Nóri moc nepáčili, ale OK, môže byť. 🙂
|
 |
|
8
|
|
|
7. era 23.01.2025, 17:48
Mne sa tí Nóri moc nepáčili, ale OK, môže byť. 🙂
7▲
23.01.2025, 17:49
|
Ale jeden hit mali " Take on me " 👏👏👏👏👏👏👏
|
 |
|
9
|
|
|
3. era 23.01.2025, 17:28
A odkiaľ vlastne a komu vlastne hrozí tá autokracia?
3▲
23.01.2025, 18:05
|
|
10
|
|
|
9. Lemmy 23.01.2025, 18:05
Zrejme od Fica.
9▲
23.01.2025, 18:05
|
|
11
|
|
|
10. Milaníčko 23.01.2025, 18:05
Dokáž to ✊🤛✊🤛✊🤛✊🤛✊🤛
10▲
23.01.2025, 18:14
|
Veď choď počúvať ľudí na námestie.
|
 |
|
12
|
|
|
11. Lemmy 23.01.2025, 18:14
Veď choď počúvať ľudí na námestie.
11▲
23.01.2025, 18:17
|
Vlastizradcov zásadne nepočúvam. 👻🤡👻
|
 |
|
13
|
|
|
12. Milaníčko 23.01.2025, 18:17
Vlastizradcov zásadne nepočúvam. 👻🤡👻
12▲
23.01.2025, 18:19
|
|
14
|
|
|
13. Lemmy 23.01.2025, 18:19
Nepočúvaš Fica?
13▲
23.01.2025, 18:19
|
Na námestie zajtra ide Fico ? 🤙🤙🤙
|
 |
|
15
|
|
|
14. Milaníčko 23.01.2025, 18:19
Na námestie zajtra ide Fico ? 🤙🤙🤙
14▲
23.01.2025, 18:21
|
On nie, on sa bojí. Slaboch. Hrdina bol, keď bol v opozícii.
|
 |
|
16
|
|
|
12. Milaníčko 23.01.2025, 18:17
Vlastizradcov zásadne nepočúvam. 👻🤡👻
12▲
23.01.2025, 18:52
|
Choď na námestie v Poprade.
V žiadnom prípade nikoho nebi!!
Iba vrieskaj, ziap.
Nech žije Fico, nech žije Exkpt. Danko!!!
Oni sa pustia do teba.
A budeš hrdinom v srdciach ľudí.
|
 |
|
17
|
|
|
16. Pátrač 23.01.2025, 18:52
Choď na námestie v Poprade.
V žiadnom prípade nikoho nebi!!
Iba vrieskaj, ziap.
Nech žije Fico, nech žije Exkpt. Danko!!!
Oni sa pustia do teba.
A budeš hrdinom v srdciach ľudí.
16▲
23.01.2025, 18:54
|
Kto už by zo Štrby cestoval do Popradu. Maj rozum! 
|
 |
|
21
|
|
|
17. Lemmy 23.01.2025, 18:54
Kto už by zo Štrby cestoval do Popradu. Maj rozum!
17▲
23.01.2025, 19:37
|
17, Veď to nieje až tak ďaleko
|
 |
|
22
|
|
|
21. djjaro 23.01.2025, 19:37
17, Veď to nieje až tak ďaleko
21▲
23.01.2025, 19:39
|
Do dám pešobusom za hodinu. 🫶🫶🫶🫶
|
 |
|
18
|
|
|
16. Pátrač 23.01.2025, 18:52
Choď na námestie v Poprade.
V žiadnom prípade nikoho nebi!!
Iba vrieskaj, ziap.
Nech žije Fico, nech žije Exkpt. Danko!!!
Oni sa pustia do teba.
A budeš hrdinom v srdciach ľudí.
16▲
23.01.2025, 18:55
|
„Veľmi rád sa stretnem s prezidentom Putinom, aby sme ukončili túto vojnu. Je to skutočný masaker. Mestá sú zničené. Musíme zastaviť túto hrôzu,“ uviedol v online vyhlásení v Davose
Toto povedal Donald.
No je normálny? Kam smeruje jeho orientácia?
Stáva sa protizápadným!!!
Mám obavu o orientáciu USA.
Miško Š. by mal v piatok ostro odsúdiť tento akt!!
|
 |
|
19
|
|
|
18. Pátrač 23.01.2025, 18:55
„Veľmi rád sa stretnem s prezidentom Putinom, aby sme ukončili túto vojnu. Je to skutočný masaker. Mestá sú zničené. Musíme zastaviť túto hrôzu,“ uviedol v online vyhlásení v Davose
Toto povedal Donald.
No je normálny? Kam smeruje jeho orientácia?
Stáva sa protizápadným!!!
Mám obavu o orientáciu USA.
Miško Š. by mal v piatok ostro odsúdiť tento akt!!
18▲
23.01.2025, 19:00
|
Pátrač: No je normálny? Kam smeruje jeho orientácia?
Aj ty si myslíš, že je homosexuál?
|
 |
|
20
|
|
|
16. Pátrač 23.01.2025, 18:52
Choď na námestie v Poprade.
V žiadnom prípade nikoho nebi!!
Iba vrieskaj, ziap.
Nech žije Fico, nech žije Exkpt. Danko!!!
Oni sa pustia do teba.
A budeš hrdinom v srdciach ľudí.
16▲
23.01.2025, 19:28
|
A just budem biť, rad-radom aj za rohom. 🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤛🤛
|
 |
|
23
|
|
|
9. Lemmy 23.01.2025, 18:05
Zrejme od Fica.
9▲
23.01.2025, 20:10
|
Mne sa to nezdá, ale keď hovoríš....
|
 |
|
24
|
|
|
1. Lemmy 23.01.2025, 17:11
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/MWOILNQ8QT-20250123171233.jpg
Občianske protesty sa budú konať v týchto mestách:
Štvrtok 23. 1. 2025
Košice, Dolná Brána, o 18.00
Piatok 24. 1. 2025
Bratislava, Námestie slobody, o 17.00 Banská Bystrica, Námestie SNP, o 18.00 Banská Štiavnica, Námestie Svätej Trojice, o 18.00 Bardejov, Radničné námestie, o 17.30 Čadca, Matičné námestie, o 18.00 Humenné, Námestie slobody, o 17.00 Liptovský Mikuláš, Námestie osl...
1▲
23.01.2025, 21:08
|
Ficov názor na protesty. odkaz
|
 |
|
25
|
|
|
24. Lemmy 23.01.2025, 21:08
Ficov názor na protesty.
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/4XBRCP1UED-20250123210641.jpg
24▲
23.01.2025, 21:18
|
Zase si sa nechal nachytať. 👺🤡👺🤡👺🤡👺
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 666 423 B
vygenerované za : 0.215 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 803 640 x
jedinečné zobrazenia : 5 268 261 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|