pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Danko: Tí, čo kočíkovali mladého Šimečku, na naše tlačovky chodiť nebudú

príspevkov
42
zobrazení
842
unikátne
53
tému vytvoril(a) 4.11.2023 14:07 Kasafran
1
04.11.2023, 14:07
Danko: Tí, čo kočíkovali mladého Šimečku, na naše tlačovky chodiť nebudú...
Startitup
Oct 31, 2023

odkaz
2

1. Kasafran 04.11.2023, 14:07

Danko: Tí, čo kočíkovali mladého Šimečku, na naše tlačovky chodiť nebudú... Startitup Oct 31, 2023 https://www.youtube.com/watch?v=EqVqaPFFgcw

1▲
04.11.2023, 14:22
Položme si však otázku...Kto ? Kto v skutočnosti kočíkoval toto dieťa ?
Boli to bežné násťročné dievčatá zo susedstva, alebo na všetko odhodlané agentky CIA a MOSAD ???
Takto stojí otázka dňa !!!
👍: peter67 , Kasafran
3

2. Wolfsmörder 04.11.2023, 14:22

Položme si však otázku...Kto ? Kto v skutočnosti kočíkoval toto dieťa ?
Boli to bežné násťročné dievčatá zo susedstva, alebo na všetko odhodlané agentky CIA a MOSAD ???
Takto stojí otázka dňa !!!

2▲
04.11.2023, 15:55
Mať žne, a kto to dieťa čičíka? Šum lístia storočných dubov, a k akej piesni chlapča privyká? Vietor duje horou hrubou a pekná pieseň šumnej materi mladuškú dušu len s krásou mieri. A preto potom on rád počúva, aj keď Poľanou vietor predúva, aj mladuchy slovenskej spev.
súhlasí: Kasafran
4

3. peter67 04.11.2023, 15:55

Mať žne, a kto to dieťa čičíka? Šum lístia storočných dubov, a k akej piesni chlapča privyká? Vietor duje horou hrubou a pekná pieseň šumnej materi mladuškú dušu len s krásou mieri. A preto potom on rád počúva, aj keď Poľanou vietor predúva, aj mladuchy slovenskej spev.

3▲
04.11.2023, 16:00
Kým mať žne, medveď v tôni storočných dubov dieťa kolíše....

No a teraz vymysli rým...
súhlasí: peter67
5

4. TvojOponent 04.11.2023, 16:00

Kým mať žne, medveď v tôni storočných dubov dieťa kolíše....

No a teraz vymysli rým...

4▲
04.11.2023, 16:04
Kým mať žne,
medveď v tôni storočných dubov dieťa kolíše.
Už vás PS tne,
a skvelú budúcnosť vám napíše....
👍: era , Kasafran
18

3. peter67 04.11.2023, 15:55

Mať žne, a kto to dieťa čičíka? Šum lístia storočných dubov, a k akej piesni chlapča privyká? Vietor duje horou hrubou a pekná pieseň šumnej materi mladuškú dušu len s krásou mieri. A preto potom on rád počúva, aj keď Poľanou vietor predúva, aj mladuchy slovenskej spev.

3▲
04.11.2023, 23:34
...si si vypeu,ked basnickujes...???
súhlasí: peter67
none
6

1. Kasafran 04.11.2023, 14:07

Danko: Tí, čo kočíkovali mladého Šimečku, na naše tlačovky chodiť nebudú... Startitup Oct 31, 2023 https://www.youtube.com/watch?v=EqVqaPFFgcw

1▲
04.11.2023, 16:08
Danko povedal, že navštívi aj Ulánbátar.
none
7

6. Lemmy 04.11.2023, 16:08

Danko povedal, že navštívi aj Ulánbátar.

6▲
04.11.2023, 16:21
A Šimečka údajne povedal, že migrant do každej rodiny.
súhlasí: Kasafran
8

7. peter67 04.11.2023, 16:21

A Šimečka údajne povedal, že migrant do každej rodiny.

7▲
04.11.2023, 17:49
V.l.Lenin písal z Cárskeho väzenia listy súdruhom, pomocou neviditeľného atramentu.
Po rokoch sa ho začínajúca novinárka Mladého Kolchozníka spýtala odkiaľ čerpal podnety.
Lenin odvetil neobyčajne stroho :
,, Od Šimečku "
👍: peter67
19

7. peter67 04.11.2023, 16:21

A Šimečka údajne povedal, že migrant do každej rodiny.

7▲
04.11.2023, 23:35
Šimečka je tvoj pasák, ty exot z PS, koľko si aj s Kasafranom nasťahuješ kasafranovcov?
none
22

19. Lemmy 04.11.2023, 23:35

Šimečka je tvoj pasák, ty exot z PS, koľko si aj s Kasafranom nasťahuješ kasafranovcov?

19▲
05.11.2023, 05:19
Ja by som predsa len radšej nejakých brajťanov mal doma.
👍: Kasafran
35

22. peter67 05.11.2023, 05:19

Ja by som predsa len radšej nejakých brajťanov mal doma.

22▲
05.11.2023, 15:26
(22) Peter67,
považujem za vhodné a potrebné Ťa upozorniť, že takých brajťanov, akým je Lemmy, by sa Ti do domu veľa nezmestilo...
36

35. Kasafran 05.11.2023, 15:26

(22) Peter67,
považujem za vhodné a potrebné Ťa upozorniť, že takých brajťanov, akým je Lemmy, by sa Ti do domu veľa nezmestilo...

35▲
05.11.2023, 16:42
Kaso a prečo sa nazdávaš? Ja by som už ich nejako napratal. A dom mám skromný, iba 5 izbový, pričom spalňa na poschodí pôvodne to boli dve izby. Takže ak ba som uviedol do pôvodného stavu, tak 6 izbový a dolnú obývačku by som tiež mohol priečkou predeliť, tak by som mal 7 izbový.
Ale ja som skromný, mne stačí aj menší počet izieb o väčšej výmere.
39

36. peter67 05.11.2023, 16:42

Kaso a prečo sa nazdávaš? Ja by som už ich nejako napratal. A dom mám skromný, iba 5 izbový, pričom spalňa na poschodí pôvodne to boli dve izby. Takže ak ba som uviedol do pôvodného stavu, tak 6 izbový a dolnú obývačku by som tiež mohol priečkou predeliť, tak by som mal 7 izbový.
Ale ja som skromný, mne stačí aj menší počet izieb o väčšej výmere.

36▲
05.11.2023, 17:26
(36) Peter67,
skutočne si ma milo prekvapil, že si ochotný a schopný postarať sa nielen o Lemmyho, ale aj o viacerých brajťanov...
Zrejme už vtedy, keď si robil projekt svojho domu, si dôvodne predpokladal, že príde doba, keď poskytneš strechu nad hlavou viacerým brajťanom...
40

39. Kasafran 05.11.2023, 17:26

(36) Peter67,
skutočne si ma milo prekvapil, že si ochotný a schopný postarať sa nielen o Lemmyho, ale aj o viacerých brajťanov...
Zrejme už vtedy, keď si robil projekt svojho domu, si dôvodne predpokladal, že príde doba, keď poskytneš strechu nad hlavou viacerým brajťanom...

39▲
05.11.2023, 17:27
Krysafran, ako zákerne útočíš. O teba by sa nepostaral ani besný pes.
none
41

39. Kasafran 05.11.2023, 17:26

(36) Peter67,
skutočne si ma milo prekvapil, že si ochotný a schopný postarať sa nielen o Lemmyho, ale aj o viacerých brajťanov...
Zrejme už vtedy, keď si robil projekt svojho domu, si dôvodne predpokladal, že príde doba, keď poskytneš strechu nad hlavou viacerým brajťanom...

39▲
05.11.2023, 17:34
Kaso, aby som to uviedol na pravú mieru, ja som dom kúpil hotový. Iba trošku opravil. Robím machra, lebo údajne na SVK je brajťan iba jeden jediný.
👍: Kasafran
37

35. Kasafran 05.11.2023, 15:26

(22) Peter67,
považujem za vhodné a potrebné Ťa upozorniť, že takých brajťanov, akým je Lemmy, by sa Ti do domu veľa nezmestilo...

35▲
05.11.2023, 16:44
Jaj, Kassafran, aký si ty len idiot.
none
38

37. Lemmy 05.11.2023, 16:44

Jaj, Kassafran, aký si ty len idiot.

37▲
05.11.2023, 16:50
A ty čo Lemmy si nedávaš nadávať od Ondríka v čuHH?
9

1. Kasafran 04.11.2023, 14:07

Danko: Tí, čo kočíkovali mladého Šimečku, na naše tlačovky chodiť nebudú... Startitup Oct 31, 2023 https://www.youtube.com/watch?v=EqVqaPFFgcw

1▲
04.11.2023, 18:39
To je mi teda zloženie vlády.
none
10

9. ninka 04.11.2023, 18:39

To je mi teda zloženie vlády.

9▲
04.11.2023, 18:44
Najlepšie aké sme kedy mali !!!!!!!!!!
none
11

10. Milaníčko 04.11.2023, 18:44

Najlepšie aké sme kedy mali !!!!!!!!!!

10▲
04.11.2023, 18:46
Ten Blaha, čo predvádzal, riadny cirkus, nie?
nesúhlasí: Kasafran
none
12

11. ninka 04.11.2023, 18:46

Ten Blaha, čo predvádzal, riadny cirkus, nie?

11▲
04.11.2023, 18:48
Konečne to niekto urobil.
súhlasí: Kasafran
none
15

11. ninka 04.11.2023, 18:46

Ten Blaha, čo predvádzal, riadny cirkus, nie?

11▲
04.11.2023, 22:34
(11) Ninka,
nebodaj si už nevieš spomenúť, koľko cirkusových vystúpení pred nami, občanmi SR predviedli Matovič so svojím náhradníkom...???
21

15. Kasafran 04.11.2023, 22:34

(11) Ninka,
nebodaj si už nevieš spomenúť, koľko cirkusových vystúpení pred nami, občanmi SR predviedli Matovič so svojím náhradníkom...???

15▲
05.11.2023, 05:18
Kasafran , ale môžme sa tešiť na ďalšie cirkusové vystúpenia hodné holivudskych hercov
👍: Kasafran
none
23

21. djjaro 05.11.2023, 05:18

Kasafran , ale môžme sa tešiť na ďalšie cirkusové vystúpenia hodné holivudskych hercov

21▲
05.11.2023, 05:36
Myslíš terazky na precedu Slovenska?
👍: Kasafran
24

23. peter67 05.11.2023, 05:36

Myslíš terazky na precedu Slovenska?

23▲
05.11.2023, 07:54
Kto je preceda Slovenska?
none
25

24. djjaro 05.11.2023, 07:54

Kto je preceda Slovenska?

24▲
05.11.2023, 08:25
Ty nesleduješ terén?

No predsa ujo Tigor!!

odkaz
súhlasí: djjaro , Kasafran
27

21. djjaro 05.11.2023, 05:18

Kasafran , ale môžme sa tešiť na ďalšie cirkusové vystúpenia hodné holivudskych hercov

21▲
05.11.2023, 11:51
Sa ja neteším. Je to úbohosť.
none
32

27. ninka 05.11.2023, 11:51

Sa ja neteším. Je to úbohosť.

27▲
05.11.2023, 14:09
Ale no tak
Daj mi kúštik radosti nech sa zasmejem
súhlasí: ninka
none
28

15. Kasafran 04.11.2023, 22:34

(11) Ninka,
nebodaj si už nevieš spomenúť, koľko cirkusových vystúpení pred nami, občanmi SR predviedli Matovič so svojím náhradníkom...???

15▲
05.11.2023, 11:52
Akože nie, živo v pamäti uchovávam ako memento rozhodnutí.
none
13

10. Milaníčko 04.11.2023, 18:44

Najlepšie aké sme kedy mali !!!!!!!!!!

10▲
04.11.2023, 22:27
(10) Mil@níčko,
musím Ťa poopraviť - nie kedy, ale po prevrate v roku 1989...!!!
súhlasí: Milaníčko
14

13. Kasafran 04.11.2023, 22:27

(10) Mil@níčko,
musím Ťa poopraviť - nie kedy, ale po prevrate v roku 1989...!!!

13▲
04.11.2023, 22:30
🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓
👍: Kasafran
none
16

14. Milaníčko 04.11.2023, 22:30

🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓

14▲
04.11.2023, 22:40
(14) Mil@níčko,
nedá mi, aby som Ťa neupozornil, že takô dačo nedokáže ani najväčšie stádo zebier...!
súhlasí: Milaníčko
17

16. Kasafran 04.11.2023, 22:40

(14) Mil@níčko,
nedá mi, aby som Ťa neupozornil, že takô dačo nedokáže ani najväčšie stádo zebier...!

16▲
04.11.2023, 22:42
🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣🦣
none
20

9. ninka 04.11.2023, 18:39

To je mi teda zloženie vlády.

9▲
04.11.2023, 23:50
Ale, vadí Ti tam gej Pelegriny. Si homofóbka?
26

20. TvojOponent 04.11.2023, 23:50

Ale, vadí Ti tam gej Pelegriny. Si homofóbka?

20▲
05.11.2023, 11:48
Je to človek. Čo máš za problém? Kľud.
Furt potrebujete niekoho nálepkovať vierovyznaním, rasou, či je do druhého pohlavia atď.
Čo sme to za ľudia??
none
29

26. ninka 05.11.2023, 11:48

Je to človek. Čo máš za problém? Kľud.
Furt potrebujete niekoho nálepkovať vierovyznaním, rasou, či je do druhého pohlavia atď.
Čo sme to za ľudia??

26▲
05.11.2023, 11:56
Ninka mala by si viac študovať občiansku náuku.
Dodrbala by si TO, žeby bol až bordový od hanby za jeho nevedomosti.
Vysvetlím.
Ty si napísala - To je mi teda zloženie vlády.
On odpovedal - Ale, vadí Ti tam gej Pelegriny. Si homofóbka?
Nuž on asi netuší, že ujo Pele nie členom vlády, lebo neovláda občiansku náuku pre 8 ročník ZŠ, je na tom podobne ako ty. ň
Vedľmi ťažko sa mi diskutuje ak neovládate základne veci o NR SR a vláde.
👍: Kasafran
30

29. peter67 05.11.2023, 11:56

Ninka mala by si viac študovať občiansku náuku.
Dodrbala by si TO, žeby bol až bordový od hanby za jeho nevedomosti.
Vysvetlím.
Ty si napísala - To je mi teda zloženie vlády.
On odpovedal - Ale, vadí Ti tam gej Pelegriny. Si homofóbka?
Nuž on asi netuší, že ujo Pele nie členom vlády, lebo neovláda občiansku náuku pre 8 ročník ZŠ, je na tom podobne ako ty. ň
Vedľmi ťažko sa mi diskutuje ak neovládate základne veci o NR SR a vláde.

29▲
05.11.2023, 12:05
Ovládam veľmi dobre, dovolím si vyzdvihnúť svoju znalosť v tejto skutočnosti.
none
31

30. ninka 05.11.2023, 12:05

Ovládam veľmi dobre, dovolím si vyzdvihnúť svoju znalosť v tejto skutočnosti.

30▲
05.11.2023, 12:27
Otázka: kto je druhý najvyšší ústavný činiteľ?
33

31. peter67 05.11.2023, 12:27

Otázka: kto je druhý najvyšší ústavný činiteľ?

31▲
05.11.2023, 14:51
1. Pani prezidentka
2. Najlepší kamarát po prvom najlepšom kamarátovi uja s c...u (foto bude nižšie)
3. Colaaa do pseeej ...... . ( -:

.....~~
...( •|• )
...(- u -)...

Ak piješ studené prídeš o ....
none
34

33. ninka 05.11.2023, 14:51

1. Pani prezidentka
2. Najlepší kamarát po prvom najlepšom kamarátovi uja s c...u (foto bude nižšie)
3. Colaaa do pseeej ...... . ( -:

.....~~
...( •|• )
...(- u -)...

Ak piješ studené prídeš o ....

33▲
05.11.2023, 15:06
Nejako dlho ti to trvalo.
súhlasí: ninka
42

34. peter67 05.11.2023, 15:06

Nejako dlho ti to trvalo.

34▲
05.11.2023, 17:37
Mali sme návštevy.
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 172 851 B vygenerované za : 0.209 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 793 209 x jedinečné zobrazenia : 5 266 355 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none