pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Danko: Tí, čo kočíkovali mladého Šimečku, na naše tlačovky chodiť nebudú
|
|
príspevkov 42 |
zobrazení 842 |
unikátne 53 |
tému vytvoril(a) 4.11.2023 14:07 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Danko: Tí, čo kočíkovali mladého Šimečku, na naše tlačovky chodiť nebudú... Startitup Oct 31, 2023 odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 04.11.2023, 14:07
Danko: Tí, čo kočíkovali mladého Šimečku, na naše tlačovky chodiť nebudú... Startitup Oct 31, 2023 https://www.youtube.com/watch?v=EqVqaPFFgcw
1▲
04.11.2023, 14:22
|
Položme si však otázku...Kto ? Kto v skutočnosti kočíkoval toto dieťa ? Boli to bežné násťročné dievčatá zo susedstva, alebo na všetko odhodlané agentky CIA a MOSAD ??? Takto stojí otázka dňa !!!
|
|
|
3
|
|
|
2. Wolfsmörder 04.11.2023, 14:22
Položme si však otázku...Kto ? Kto v skutočnosti kočíkoval toto dieťa ? Boli to bežné násťročné dievčatá zo susedstva, alebo na všetko odhodlané agentky CIA a MOSAD ??? Takto stojí otázka dňa !!!
2▲
04.11.2023, 15:55
|
|
4
|
Kým mať žne, medveď v tôni storočných dubov dieťa kolíše.... No a teraz vymysli rým... 
|
|
|
5
|
|
|
4. TvojOponent 04.11.2023, 16:00
Kým mať žne, medveď v tôni storočných dubov dieťa kolíše....
No a teraz vymysli rým... 
4▲
04.11.2023, 16:04
|
Kým mať žne, medveď v tôni storočných dubov dieťa kolíše. Už vás PS tne, a skvelú budúcnosť vám napíše....   
|
|
|
18
|
...si si vypeu,ked basnickujes...??? 
|
 |
|
6
|
|
|
1. Kasafran 04.11.2023, 14:07
Danko: Tí, čo kočíkovali mladého Šimečku, na naše tlačovky chodiť nebudú... Startitup Oct 31, 2023 https://www.youtube.com/watch?v=EqVqaPFFgcw
1▲
04.11.2023, 16:08
|
Danko povedal, že navštívi aj Ulánbátar.
|
 |
|
7
|
|
|
6. Lemmy 04.11.2023, 16:08
Danko povedal, že navštívi aj Ulánbátar.
6▲
04.11.2023, 16:21
|
A Šimečka údajne povedal, že migrant do každej rodiny. 
|
|
|
8
|
|
|
7. peter67 04.11.2023, 16:21
A Šimečka údajne povedal, že migrant do každej rodiny. 
7▲
04.11.2023, 17:49
|
V.l.Lenin písal z Cárskeho väzenia listy súdruhom, pomocou neviditeľného atramentu. Po rokoch sa ho začínajúca novinárka Mladého Kolchozníka spýtala odkiaľ čerpal podnety. Lenin odvetil neobyčajne stroho : ,, Od Šimečku "
|
|
|
19
|
|
|
7. peter67 04.11.2023, 16:21
A Šimečka údajne povedal, že migrant do každej rodiny. 
7▲
04.11.2023, 23:35
|
Šimečka je tvoj pasák, ty exot z PS, koľko si aj s Kasafranom nasťahuješ kasafranovcov?
|
 |
|
22
|
|
|
19. Lemmy 04.11.2023, 23:35
Šimečka je tvoj pasák, ty exot z PS, koľko si aj s Kasafranom nasťahuješ kasafranovcov?
19▲
05.11.2023, 05:19
|
|
35
|
(22) Peter67, považujem za vhodné a potrebné Ťa upozorniť, že takých brajťanov, akým je Lemmy, by sa Ti do domu veľa nezmestilo...
|
|
|
36
|
|
|
35. Kasafran 05.11.2023, 15:26
(22) Peter67, považujem za vhodné a potrebné Ťa upozorniť, že takých brajťanov, akým je Lemmy, by sa Ti do domu veľa nezmestilo...
35▲
05.11.2023, 16:42
|
|
39
|
(36) Peter67, skutočne si ma milo prekvapil, že si ochotný a schopný postarať sa nielen o Lemmyho, ale aj o viacerých brajťanov... Zrejme už vtedy, keď si robil projekt svojho domu, si dôvodne predpokladal, že príde doba, keď poskytneš strechu nad hlavou viacerým brajťanom...
|
|
|
40
|
|
|
39. Kasafran 05.11.2023, 17:26
(36) Peter67, skutočne si ma milo prekvapil, že si ochotný a schopný postarať sa nielen o Lemmyho, ale aj o viacerých brajťanov... Zrejme už vtedy, keď si robil projekt svojho domu, si dôvodne predpokladal, že príde doba, keď poskytneš strechu nad hlavou viacerým brajťanom...
39▲
05.11.2023, 17:27
|
Krysafran, ako zákerne útočíš. O teba by sa nepostaral ani besný pes.
|
 |
|
41
|
|
|
39. Kasafran 05.11.2023, 17:26
(36) Peter67, skutočne si ma milo prekvapil, že si ochotný a schopný postarať sa nielen o Lemmyho, ale aj o viacerých brajťanov... Zrejme už vtedy, keď si robil projekt svojho domu, si dôvodne predpokladal, že príde doba, keď poskytneš strechu nad hlavou viacerým brajťanom...
39▲
05.11.2023, 17:34
|
|
37
|
|
|
35. Kasafran 05.11.2023, 15:26
(22) Peter67, považujem za vhodné a potrebné Ťa upozorniť, že takých brajťanov, akým je Lemmy, by sa Ti do domu veľa nezmestilo...
35▲
05.11.2023, 16:44
|
Jaj, Kassafran, aký si ty len idiot.
|
 |
|
38
|
|
|
37. Lemmy 05.11.2023, 16:44
Jaj, Kassafran, aký si ty len idiot.
37▲
05.11.2023, 16:50
|
A ty čo Lemmy si nedávaš nadávať od Ondríka v čuHH? 
|
|
|
9
|
|
|
1. Kasafran 04.11.2023, 14:07
Danko: Tí, čo kočíkovali mladého Šimečku, na naše tlačovky chodiť nebudú... Startitup Oct 31, 2023 https://www.youtube.com/watch?v=EqVqaPFFgcw
1▲
04.11.2023, 18:39
|
To je mi teda zloženie vlády.
|
 |
|
10
|
|
|
9. ninka 04.11.2023, 18:39
To je mi teda zloženie vlády.
9▲
04.11.2023, 18:44
|
|
11
|
|
|
10. Milaníčko 04.11.2023, 18:44
Najlepšie aké sme kedy mali !!!!!!!!!!   
10▲
04.11.2023, 18:46
|
Ten Blaha, čo predvádzal, riadny cirkus, nie? 
|
 |
|
12
|
|
|
11. ninka 04.11.2023, 18:46
Ten Blaha, čo predvádzal, riadny cirkus, nie? 
11▲
04.11.2023, 18:48
|
|
15
|
|
|
11. ninka 04.11.2023, 18:46
Ten Blaha, čo predvádzal, riadny cirkus, nie? 
11▲
04.11.2023, 22:34
|
(11) Ninka, nebodaj si už nevieš spomenúť, koľko cirkusových vystúpení pred nami, občanmi SR predviedli Matovič so svojím náhradníkom...???
|
|
|
21
|
|
|
15. Kasafran 04.11.2023, 22:34
(11) Ninka, nebodaj si už nevieš spomenúť, koľko cirkusových vystúpení pred nami, občanmi SR predviedli Matovič so svojím náhradníkom...???
15▲
05.11.2023, 05:18
|
Kasafran , ale môžme sa tešiť na ďalšie cirkusové vystúpenia hodné holivudskych hercov 
|
 |
|
23
|
|
|
21. djjaro 05.11.2023, 05:18
Kasafran , ale môžme sa tešiť na ďalšie cirkusové vystúpenia hodné holivudskych hercov 
21▲
05.11.2023, 05:36
|
|
24
|
|
|
23. peter67 05.11.2023, 05:36
Myslíš terazky na precedu Slovenska?   
23▲
05.11.2023, 07:54
|
Kto je preceda Slovenska?
|
 |
|
25
|
|
|
24. djjaro 05.11.2023, 07:54
Kto je preceda Slovenska?
24▲
05.11.2023, 08:25
|
Ty nesleduješ terén?    No predsa ujo Tigor!! odkaz
|
|
|
27
|
|
|
21. djjaro 05.11.2023, 05:18
Kasafran , ale môžme sa tešiť na ďalšie cirkusové vystúpenia hodné holivudskych hercov 
21▲
05.11.2023, 11:51
|
Sa ja neteším.  Je to úbohosť.
|
 |
|
32
|
|
|
27. ninka 05.11.2023, 11:51
Sa ja neteším. Je to úbohosť.
27▲
05.11.2023, 14:09
|
Ale no tak Daj mi kúštik radosti nech sa zasmejem 
|
 |
|
28
|
|
|
15. Kasafran 04.11.2023, 22:34
(11) Ninka, nebodaj si už nevieš spomenúť, koľko cirkusových vystúpení pred nami, občanmi SR predviedli Matovič so svojím náhradníkom...???
15▲
05.11.2023, 11:52
|
Akože nie, živo v pamäti uchovávam ako memento rozhodnutí. 
|
 |
|
13
|
|
|
10. Milaníčko 04.11.2023, 18:44
Najlepšie aké sme kedy mali !!!!!!!!!!   
10▲
04.11.2023, 22:27
|
(10) Mil@níčko, musím Ťa poopraviť - nie kedy, ale po prevrate v roku 1989...!!!
|
|
|
14
|
|
|
13. Kasafran 04.11.2023, 22:27
(10) Mil@níčko, musím Ťa poopraviť - nie kedy, ale po prevrate v roku 1989...!!!
13▲
04.11.2023, 22:30
|
|
16
|
|
|
14. Milaníčko 04.11.2023, 22:30
🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓🦓
14▲
04.11.2023, 22:40
|
(14) Mil@níčko, nedá mi, aby som Ťa neupozornil, že takô dačo nedokáže ani najväčšie stádo zebier...!
|
|
|
17
|
|
|
16. Kasafran 04.11.2023, 22:40
(14) Mil@níčko, nedá mi, aby som Ťa neupozornil, že takô dačo nedokáže ani najväčšie stádo zebier...!
16▲
04.11.2023, 22:42
|
|
20
|
|
|
9. ninka 04.11.2023, 18:39
To je mi teda zloženie vlády.
9▲
04.11.2023, 23:50
|
Ale, vadí Ti tam gej Pelegriny. Si homofóbka? 
|
|
|
26
|
|
|
20. TvojOponent 04.11.2023, 23:50
Ale, vadí Ti tam gej Pelegriny. Si homofóbka?
20▲
05.11.2023, 11:48
|
Je to človek. Čo máš za problém?  Kľud.  Furt potrebujete niekoho nálepkovať vierovyznaním, rasou, či je do druhého pohlavia atď. Čo sme to za ľudia??
|
 |
|
29
|
|
|
26. ninka 05.11.2023, 11:48
Je to človek. Čo máš za problém? Kľud.  Furt potrebujete niekoho nálepkovať vierovyznaním, rasou, či je do druhého pohlavia atď.  Čo sme to za ľudia??
26▲
05.11.2023, 11:56
|
Ninka mala by si viac študovať občiansku náuku.    Dodrbala by si TO, žeby bol až bordový od hanby za jeho nevedomosti. Vysvetlím. Ty si napísala - To je mi teda zloženie vlády. On odpovedal - Ale, vadí Ti tam gej Pelegriny. Si homofóbka? Nuž on asi netuší, že ujo Pele nie členom vlády, lebo neovláda občiansku náuku pre 8 ročník ZŠ, je na tom podobne ako ty.    ň Vedľmi ťažko sa mi diskutuje ak neovládate základne veci o NR SR a vláde.   
|
|
|
30
|
Ovládam veľmi dobre, dovolím si vyzdvihnúť svoju znalosť v tejto skutočnosti. 
|
 |
|
31
|
|
|
30. ninka 05.11.2023, 12:05
Ovládam veľmi dobre, dovolím si vyzdvihnúť svoju znalosť v tejto skutočnosti. 
30▲
05.11.2023, 12:27
|
Otázka: kto je druhý najvyšší ústavný činiteľ? 
|
|
|
33
|
|
|
31. peter67 05.11.2023, 12:27
Otázka: kto je druhý najvyšší ústavný činiteľ? 
31▲
05.11.2023, 14:51
|
1. Pani prezidentka 2. Najlepší kamarát po prvom najlepšom kamarátovi uja s c...u (foto bude nižšie) 3. Colaaa do pseeej ...... . ( -: .....~~ ...( •|• ) ...(- u -)... Ak piješ studené  prídeš o .... 
|
 |
|
34
|
|
|
33. ninka 05.11.2023, 14:51
1. Pani prezidentka 2. Najlepší kamarát po prvom najlepšom kamarátovi uja s c...u (foto bude nižšie) 3. Colaaa do pseeej ...... . ( -:
.....~~ ...( •|• ) ...(- u -)...
Ak piješ studené prídeš o .... 
33▲
05.11.2023, 15:06
|
|
42
|
|
|
34. peter67 05.11.2023, 15:06
Nejako dlho ti to trvalo.   
34▲
05.11.2023, 17:37
|
Mali sme návštevy. 
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 172 851 B
vygenerované za : 0.209 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 793 209 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 355 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|