pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Zakladatelia KDH neodporúčajú voliť Korčoka
|
|
príspevkov 38 |
zobrazení 5 587 |
unikátne 157 |
tému vytvoril(a) 3.4.2024 19:54 omega
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Veľmi dobre vyjadrené:
„Vyzývame všetkých kresťanov, ktorí odmietajú negáciu tradičných a životom overených kresťanských hodnôt, útoky na rodinu a slovenskú štátnosť, aby sa nedali pomýliť postojmi KDH a v žiadnom prípade nepodporili voľbu Ivana Korčoka za prezidenta Slovenskej republiky,“ uviedli zakladatelia hnutia. Skonštatovali, že súčasné KDH zastupuje „iba akýchsi ‚liberálnych kresťanov‘, ktorým spolupráca s neomarxistickou stranou Progresívne Slovensko z nejakých dôvodov vyhovuje.“
|
 |
|
2
|
|
|
1. omega 03.04.2024, 19:54
Veľmi dobre vyjadrené: „Vyzývame všetkých kresťanov, ktorí odmietajú negáciu tradičných a životom overených kresťanských hodnôt, útoky na rodinu a slovenskú štátnosť, aby sa nedali pomýliť postojmi KDH a v žiadnom prípade nepodporili voľbu Ivana Korčoka za prezidenta Slovenskej republiky,“ uviedli zakladatelia hnutia. Skonštatovali, že súčasné KDH zastupuje „iba akýchsi ‚liberálnych kresťanov‘, ktorým spolupráca s neomarxistickou stranou Progresívne Slovensko z nejakých dôvodov vyhovuje.“
1▲
03.04.2024, 20:22
|
Ivan Štefanec: Podporujem Ivana Korčokaodkaz
|
 |
|
3
|
|
|
2. Lemmy 03.04.2024, 20:22
Ivan Štefanec: Podporujem Ivana Korčoka
https://www.humanisti.sk/2024/04/03/ivan-stefanec-podporujem-ivana-korcoka/
2▲
03.04.2024, 20:28
|
Štefanec je progresívny blázon. A to, že súčasné vedenie KDH podporuje Tchorčoka, bolo už dlho ohlásené. odkaz
|
 |
|
4
|
|
|
3. omega 03.04.2024, 20:28
Štefanec je progresívny blázon. A to, že súčasné vedenie KDH podporuje Tchorčoka, bolo už dlho ohlásené.
https://standard.sk/574103/ako-kdh-nevytlacilo-stefanca-z-kandidatky-do-europarlamentu
3▲
03.04.2024, 21:50
|
Ale KDH ho nevylúčilo z hnutia. To ber na vedomie.
|
 |
|
5
|
|
|
4. Lemmy 03.04.2024, 21:50
Ale KDH ho nevylúčilo z hnutia. To ber na vedomie.
4▲
03.04.2024, 21:51
|
|
6
|
|
|
1. omega 03.04.2024, 19:54
Veľmi dobre vyjadrené: „Vyzývame všetkých kresťanov, ktorí odmietajú negáciu tradičných a životom overených kresťanských hodnôt, útoky na rodinu a slovenskú štátnosť, aby sa nedali pomýliť postojmi KDH a v žiadnom prípade nepodporili voľbu Ivana Korčoka za prezidenta Slovenskej republiky,“ uviedli zakladatelia hnutia. Skonštatovali, že súčasné KDH zastupuje „iba akýchsi ‚liberálnych kresťanov‘, ktorým spolupráca s neomarxistickou stranou Progresívne Slovensko z nejakých dôvodov vyhovuje.“
1▲
03.04.2024, 21:53
|
Ktorí zakladatelia? Čarnogurský? Ten je dávno stratený.
|
 |
|
7
|
|
|
6. Lemmy 03.04.2024, 21:53
Ktorí zakladatelia? Čarnogurský? Ten je dávno stratený.
6▲
03.04.2024, 22:01
|
Spoločné vyhlásenie podpísali Ján Čarnogurský, Ján Klepáč, Viliam Oberhauser, Ivan Tirpák, Anton Andráš, Jozef Kuzma, Gabriel Smatana a Ján Kubiš. Pre libtardov je Čarnogurský veru stratený. Dobrá správa. odkaz
|
 |
|
8
|
|
|
7. omega 03.04.2024, 22:01
Spoločné vyhlásenie podpísali Ján Čarnogurský, Ján Klepáč, Viliam Oberhauser, Ivan Tirpák, Anton Andráš, Jozef Kuzma, Gabriel Smatana a Ján Kubiš.
Pre libtardov je Čarnogurský veru stratený. Dobrá správa.
https://spravy.pravda.sk/prezidentske-volby-2024/clanok/705248-zakladatelia-kdh-na-cele-s-carnogurskym-maju-problem-s-korcokom-kritizuju-vedenie-strany/
7▲
03.04.2024, 22:02
|
Myslel som si, sami outsideri.
|
 |
|
9
|
|
|
8. Lemmy 03.04.2024, 22:02
Myslel som si, sami outsideri.
8▲
03.04.2024, 22:13
|
Outsider v KDH je Štefanec a Majerský. Zakladatelia sa v hrobe obracajú...
|
 |
|
10
|
|
|
9. omega 03.04.2024, 22:13
Outsider v KDH je Štefanec a Majerský. Zakladatelia sa v hrobe obracajú...
9▲
03.04.2024, 22:24
|
Už si pochoval Čarnogurského?
|
 |
|
12
|
|
|
10. Lemmy 03.04.2024, 22:24
Už si pochoval Čarnogurského?
10▲
03.04.2024, 22:25
|
Už s dnešným KDH nič nemajú... len ho založili...
|
 |
|
13
|
|
|
12. omega 03.04.2024, 22:25
Už s dnešným KDH nič nemajú... len ho založili...
12▲
03.04.2024, 22:27
|
A kadehákov oni už nezaujímajú.
|
 |
|
15
|
|
|
13. Lemmy 03.04.2024, 22:27
A kadehákov oni už nezaujímajú.
13▲
03.04.2024, 22:28
|
Nejak ťa veľmi zaujíma progresívne KDH.
|
 |
|
17
|
|
|
15. omega 03.04.2024, 22:28
Nejak ťa veľmi zaujíma progresívne KDH.
15▲
03.04.2024, 22:29
|
To nie, len ťa opravujem, lebo máš veľké medzery.
|
 |
|
19
|
|
|
17. Lemmy 03.04.2024, 22:29
To nie, len ťa opravujem, lebo máš veľké medzery.
17▲
03.04.2024, 22:31
|
A ty ako boľševik nemáš medzery o progresívnom KDH? Vieš o všetkom?
|
 |
|
20
|
|
|
19. omega 03.04.2024, 22:31
A ty ako boľševik nemáš medzery o progresívnom KDH? Vieš o všetkom?
19▲
03.04.2024, 22:32
|
Nie som boľševik, ty trápny šašo.
|
 |
|
38
|
|
|
20. Lemmy 03.04.2024, 22:32
Nie som boľševik, ty trápny šašo.
20▲
04.04.2024, 08:09
|
|
21
|
|
|
19. omega 03.04.2024, 22:31
A ty ako boľševik nemáš medzery o progresívnom KDH? Vieš o všetkom?
19▲
03.04.2024, 22:33
|
Čítam, a citujem, pozri 18.
|
 |
|
29
|
|
|
19. omega 03.04.2024, 22:31
A ty ako boľševik nemáš medzery o progresívnom KDH? Vieš o všetkom?
19▲
03.04.2024, 22:45
|
(19) Omega, on nie je toho schopný a ani, zrejme, tým nebude disponovaný...!
|
|
|
30
|
|
|
29. Kasafran 03.04.2024, 22:45
(19) Omega, on nie je toho schopný a ani, zrejme, tým nebude disponovaný...!
29▲
03.04.2024, 22:46
|
Vyzerá to, že ten boľševik Lemmy ja rád, že sa v KDH hádajú.
|
 |
|
31
|
|
|
30. omega 03.04.2024, 22:46
Vyzerá to, že ten boľševik Lemmy ja rád, že sa v KDH hádajú.
30▲
03.04.2024, 22:51
|
Oni sa nehádajú, len majú na háku starcov.
|
 |
|
36
|
|
|
31. Lemmy 03.04.2024, 22:51
Oni sa nehádajú, len majú na háku starcov.
31▲
03.04.2024, 23:12
|
Ani keď Hlina paktoval s progresívcami sa nehádali, len sa do parlamentu nedostali 
|
 |
|
32
|
|
|
29. Kasafran 03.04.2024, 22:45
(19) Omega, on nie je toho schopný a ani, zrejme, tým nebude disponovaný...!
29▲
03.04.2024, 22:52
|
Kasafran, aký si len trápny šašo. 
|
 |
|
18
|
|
|
15. omega 03.04.2024, 22:28
Nejak ťa veľmi zaujíma progresívne KDH.
15▲
03.04.2024, 22:31
|
Od prezidenta SR očakávame rešpektovanie ústavných hodnôt. Rešpektovanie hodnôt právneho štátu a spravodlivosti. Očakávame, že bude chrániť Slovensko pred medzinárodnou izoláciou a z jeho postojov bude vždy nepochybné, že Slovensko patrí do Európskej únie a NATO. Ivan Korčok je jediný relevantný kandidát, ktorý má v týchto otázkach jasno a deklaruje ich svojimi postojmi a skutkami. Stojí si za svojim slovom a a ctí si Ústavu SR a rovnako tak aj manželstvo ako zväzok medzi mužom a ženou. Je skúseným a rešpektovaným odborníkom, s dobrým menom doma i v zahraničí. V druhom kole prezidentských volieb bude dôležitý každý hlas. Využite svoje demokratické právo a príďte v sobotu voliť. KDH podporuje Ivana Korčoka. odkaz
|
 |
|
22
|
|
|
18. Lemmy 03.04.2024, 22:31
Od prezidenta SR očakávame rešpektovanie ústavných hodnôt. Rešpektovanie hodnôt právneho štátu a spravodlivosti. Očakávame, že bude chrániť Slovensko pred medzinárodnou izoláciou a z jeho postojov bude vždy nepochybné, že Slovensko patrí do Európskej únie a NATO.
Ivan Korčok je jediný relevantný kandidát, ktorý má v týchto otázkach jasno a deklaruje ich svojimi postojmi a skutkami. Stojí si za svojim slovom a a ctí si Ústavu SR a rovnako tak aj manželstvo ako zväzok medzi mužom a ženou. J...
18▲
03.04.2024, 22:34
|
Dušan Jurík: Ako zakladajúci člen KDH nesúhlasím s podporou Korčoka. KDH sa dalo na liberálnu cestu s PS.
|
 |
|
23
|
|
|
22. omega 03.04.2024, 22:34
Dušan Jurík: Ako zakladajúci člen KDH nesúhlasím s podporou Korčoka. KDH sa dalo na liberálnu cestu s PS.
22▲
03.04.2024, 22:36
|
Hej, Jurík bude voliť mafiu, teda Pellegriniho.
|
 |
|
24
|
|
|
23. Lemmy 03.04.2024, 22:36
Hej, Jurík bude voliť mafiu, teda Pellegriniho.
23▲
03.04.2024, 22:37
|
Podľa mňa budú voľby tesné.
|
 |
|
26
|
|
|
24. Lemmy 03.04.2024, 22:37
Podľa mňa budú voľby tesné.
24▲
03.04.2024, 22:39
|
Keby je Fico a Pellegrini mafia, Matelko by bol po smrti 🙂
|
 |
|
25
|
|
|
23. Lemmy 03.04.2024, 22:36
Hej, Jurík bude voliť mafiu, teda Pellegriniho.
23▲
03.04.2024, 22:38
|
|
27
|
|
|
25. omega 03.04.2024, 22:38
Lol, že mafiu. 😉
25▲
03.04.2024, 22:40
|
Nepamätáš si Ficove slová? On zabezpečil, aby Pellegrini bol predsedom.
|
 |
|
28
|
|
|
27. Lemmy 03.04.2024, 22:40
Nepamätáš si Ficove slová? On zabezpečil, aby Pellegrini bol predsedom.
27▲
03.04.2024, 22:41
|
Je zaujímavé, že Pellegrini môže byť prvý v histórii SR, ktorý by bol na všetkých troch najvyšších ústavných funkciách.
|
 |
|
33
|
|
|
28. omega 03.04.2024, 22:41
Je zaujímavé, že Pellegrini môže byť prvý v histórii SR, ktorý by bol na všetkých troch najvyšších ústavných funkciách.
28▲
03.04.2024, 22:53
|
|
34
|
|
|
28. omega 03.04.2024, 22:41
Je zaujímavé, že Pellegrini môže byť prvý v histórii SR, ktorý by bol na všetkých troch najvyšších ústavných funkciách.
28▲
03.04.2024, 22:55
|
(28) Omega, je to v jeho veku normálne? Je skutočne až taký osobne nedočkavý, alebo donútený...?! V sobotu mu, samozrejme, dám dám svoj hlas pred Korčokom, ale beda mu, keď začne a bude podporovať/obhajovať z pozície NATO konflikt na Ukrrajine...!!!
|
|
|
35
|
|
|
34. Kasafran 03.04.2024, 22:55
(28) Omega, je to v jeho veku normálne? Je skutočne až taký osobne nedočkavý, alebo donútený...?! V sobotu mu, samozrejme, dám dám svoj hlas pred Korčokom, ale beda mu, keď začne a bude podporovať/obhajovať z pozície NATO konflikt na Ukrrajine...!!!
34▲
03.04.2024, 23:11
|
Pozeral si dnešnú diskusiu na Jednotke? Pellegrini to berie s pokorou.
|
 |
|
37
|
|
|
18. Lemmy 03.04.2024, 22:31
Od prezidenta SR očakávame rešpektovanie ústavných hodnôt. Rešpektovanie hodnôt právneho štátu a spravodlivosti. Očakávame, že bude chrániť Slovensko pred medzinárodnou izoláciou a z jeho postojov bude vždy nepochybné, že Slovensko patrí do Európskej únie a NATO.
Ivan Korčok je jediný relevantný kandidát, ktorý má v týchto otázkach jasno a deklaruje ich svojimi postojmi a skutkami. Stojí si za svojim slovom a a ctí si Ústavu SR a rovnako tak aj manželstvo ako zväzok medzi mužom a ženou. J...
18▲
04.04.2024, 07:58
|
Toto všetko tu už raz bolo - Od prezidenta SR očakávame rešpektovanie ústavných hodnôt. Rešpektovanie hodnôt právneho štátu a spravodlivosti. Očakávame, že bude chrániť Slovensko pred medzinárodnou izoláciou a z jeho postojov bude vždy nepochybné, že Slovensko patrí do Európskej únie a NATO.
V podobe - so ZSSR na večné časy a nikdy inak. Jedine Varšavská zmluva je zárukou ochrany pred nepriateľom. Buduj socializmus, posilníš mier.
Takže nejaký frázy si @Lemmy nechaj pre tých, čo im veria a nepamätajú, alebo si nechcú pamätať.
|
|
|
16
|
|
|
13. Lemmy 03.04.2024, 22:27
A kadehákov oni už nezaujímajú.
13▲
03.04.2024, 22:28
|
|
11
|
|
|
9. omega 03.04.2024, 22:13
Outsider v KDH je Štefanec a Majerský. Zakladatelia sa v hrobe obracajú...
9▲
03.04.2024, 22:25
|
Tvoje kecy sú plané, pretože volič KDH volí Korčoka.
|
 |
|
14
|
|
|
11. Lemmy 03.04.2024, 22:25
Tvoje kecy sú plané, pretože volič KDH volí Korčoka.
11▲
03.04.2024, 22:27
|
Ako povedal nový prezident Slovenska Pellegrini: Boh ochraňuj Slovensko.
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 155 017 B
vygenerované za : 0.197 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 791 158 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 071 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|