pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Zakladatelia KDH neodporúčajú voliť Korčoka

príspevkov
38
zobrazení
5 584
unikátne
157
tému vytvoril(a) 3.4.2024 19:54 omega
1
03.04.2024, 19:54
Veľmi dobre vyjadrené:

„Vyzývame všetkých kresťanov, ktorí odmietajú negáciu tradičných a životom overených kresťanských hodnôt, útoky na rodinu a slovenskú štátnosť, aby sa nedali pomýliť postojmi KDH a v žiadnom prípade nepodporili voľbu Ivana Korčoka za prezidenta Slovenskej republiky,“ uviedli zakladatelia hnutia. Skonštatovali, že súčasné KDH zastupuje „iba akýchsi ‚liberálnych kresťanov‘, ktorým spolupráca s neomarxistickou stranou Progresívne Slovensko z nejakých dôvodov vyhovuje.“
none
2

1. omega 03.04.2024, 19:54

Veľmi dobre vyjadrené: „Vyzývame všetkých kresťanov, ktorí odmietajú negáciu tradičných a životom overených kresťanských hodnôt, útoky na rodinu a slovenskú štátnosť, aby sa nedali pomýliť postojmi KDH a v žiadnom prípade nepodporili voľbu Ivana Korčoka za prezidenta Slovenskej republiky,“ uviedli zakladatelia hnutia. Skonštatovali, že súčasné KDH zastupuje „iba akýchsi ‚liberálnych kresťanov‘, ktorým spolupráca s neomarxistickou stranou Progresívne Slovensko z nejakých dôvodov vyhovuje.“

1▲
03.04.2024, 20:22

Ivan Štefanec: Podporujem Ivana Korčoka



odkaz
none
3

2. Lemmy 03.04.2024, 20:22

Ivan Štefanec: Podporujem Ivana Korčoka

https://www.humanisti.sk/2024/04/03/ivan-stefanec-podporujem-ivana-korcoka/

2▲
03.04.2024, 20:28
Štefanec je progresívny blázon. A to, že súčasné vedenie KDH podporuje Tchorčoka, bolo už dlho ohlásené.

odkaz
súhlasí: Kasafran
none
4

3. omega 03.04.2024, 20:28

Štefanec je progresívny blázon. A to, že súčasné vedenie KDH podporuje Tchorčoka, bolo už dlho ohlásené.

https://standard.sk/574103/ako-kdh-nevytlacilo-stefanca-z-kandidatky-do-europarlamentu

3▲
03.04.2024, 21:50
Ale KDH ho nevylúčilo z hnutia. To ber na vedomie.
none
5

4. Lemmy 03.04.2024, 21:50

Ale KDH ho nevylúčilo z hnutia. To ber na vedomie.

4▲
03.04.2024, 21:51
KDH volí Korčoka.
none
6

1. omega 03.04.2024, 19:54

Veľmi dobre vyjadrené: „Vyzývame všetkých kresťanov, ktorí odmietajú negáciu tradičných a životom overených kresťanských hodnôt, útoky na rodinu a slovenskú štátnosť, aby sa nedali pomýliť postojmi KDH a v žiadnom prípade nepodporili voľbu Ivana Korčoka za prezidenta Slovenskej republiky,“ uviedli zakladatelia hnutia. Skonštatovali, že súčasné KDH zastupuje „iba akýchsi ‚liberálnych kresťanov‘, ktorým spolupráca s neomarxistickou stranou Progresívne Slovensko z nejakých dôvodov vyhovuje.“

1▲
03.04.2024, 21:53
Ktorí zakladatelia? Čarnogurský? Ten je dávno stratený.
none
7

6. Lemmy 03.04.2024, 21:53

Ktorí zakladatelia? Čarnogurský? Ten je dávno stratený.

6▲
03.04.2024, 22:01
Spoločné vyhlásenie podpísali Ján Čarnogurský, Ján Klepáč, Viliam Oberhauser, Ivan Tirpák, Anton Andráš, Jozef Kuzma, Gabriel Smatana a Ján Kubiš.

Pre libtardov je Čarnogurský veru stratený. Dobrá správa.

odkaz
none
8

7. omega 03.04.2024, 22:01

Spoločné vyhlásenie podpísali Ján Čarnogurský, Ján Klepáč, Viliam Oberhauser, Ivan Tirpák, Anton Andráš, Jozef Kuzma, Gabriel Smatana a Ján Kubiš.

Pre libtardov je Čarnogurský veru stratený. Dobrá správa.

https://spravy.pravda.sk/prezidentske-volby-2024/clanok/705248-zakladatelia-kdh-na-cele-s-carnogurskym-maju-problem-s-korcokom-kritizuju-vedenie-strany/

7▲
03.04.2024, 22:02
Myslel som si, sami outsideri.
none
9

8. Lemmy 03.04.2024, 22:02

Myslel som si, sami outsideri.

8▲
03.04.2024, 22:13
Outsider v KDH je Štefanec a Majerský. Zakladatelia sa v hrobe obracajú...
none
10

9. omega 03.04.2024, 22:13

Outsider v KDH je Štefanec a Majerský. Zakladatelia sa v hrobe obracajú...

9▲
03.04.2024, 22:24
Už si pochoval Čarnogurského?
none
12

10. Lemmy 03.04.2024, 22:24

Už si pochoval Čarnogurského?

10▲
03.04.2024, 22:25
Už s dnešným KDH nič nemajú... len ho založili...
none
13

12. omega 03.04.2024, 22:25

Už s dnešným KDH nič nemajú... len ho založili...

12▲
03.04.2024, 22:27
A kadehákov oni už nezaujímajú.
none
15

13. Lemmy 03.04.2024, 22:27

A kadehákov oni už nezaujímajú.

13▲
03.04.2024, 22:28
Nejak ťa veľmi zaujíma progresívne KDH.
👍: Kasafran
none
17

15. omega 03.04.2024, 22:28

Nejak ťa veľmi zaujíma progresívne KDH.

15▲
03.04.2024, 22:29
To nie, len ťa opravujem, lebo máš veľké medzery.
none
19

17. Lemmy 03.04.2024, 22:29

To nie, len ťa opravujem, lebo máš veľké medzery.

17▲
03.04.2024, 22:31
A ty ako boľševik nemáš medzery o progresívnom KDH? Vieš o všetkom?
súhlasí: Kasafran
none
20

19. omega 03.04.2024, 22:31

A ty ako boľševik nemáš medzery o progresívnom KDH? Vieš o všetkom?

19▲
03.04.2024, 22:32
Nie som boľševik, ty trápny šašo.
none
38

20. Lemmy 03.04.2024, 22:32

Nie som boľševik, ty trápny šašo.

20▲
04.04.2024, 08:09
Tak potom si menševikom. Čiže bielogvardejcom. To znamená, že si proti pokroku, pokrok, to je progres a progres to je KOrčok!!
Keďže si za KOrčoka je jasné, že si boľševikom!! Už sa z toho nevykrútiš, ty Červenoarmejec jeden.
21

19. omega 03.04.2024, 22:31

A ty ako boľševik nemáš medzery o progresívnom KDH? Vieš o všetkom?

19▲
03.04.2024, 22:33
Čítam, a citujem, pozri 18.
none
29

19. omega 03.04.2024, 22:31

A ty ako boľševik nemáš medzery o progresívnom KDH? Vieš o všetkom?

19▲
03.04.2024, 22:45
(19) Omega,
on nie je toho schopný a ani, zrejme, tým nebude disponovaný...!
30

29. Kasafran 03.04.2024, 22:45

(19) Omega,
on nie je toho schopný a ani, zrejme, tým nebude disponovaný...!

29▲
03.04.2024, 22:46
Vyzerá to, že ten boľševik Lemmy ja rád, že sa v KDH hádajú.
none
31

30. omega 03.04.2024, 22:46

Vyzerá to, že ten boľševik Lemmy ja rád, že sa v KDH hádajú.

30▲
03.04.2024, 22:51
Oni sa nehádajú, len majú na háku starcov.
none
36

31. Lemmy 03.04.2024, 22:51

Oni sa nehádajú, len majú na háku starcov.

31▲
03.04.2024, 23:12
Ani keď Hlina paktoval s progresívcami sa nehádali, len sa do parlamentu nedostali
none
32

29. Kasafran 03.04.2024, 22:45

(19) Omega,
on nie je toho schopný a ani, zrejme, tým nebude disponovaný...!

29▲
03.04.2024, 22:52
Kasafran, aký si len trápny šašo.
none
18

15. omega 03.04.2024, 22:28

Nejak ťa veľmi zaujíma progresívne KDH.

15▲
03.04.2024, 22:31
Od prezidenta SR očakávame rešpektovanie ústavných hodnôt. Rešpektovanie hodnôt právneho štátu a spravodlivosti. Očakávame, že bude chrániť Slovensko pred medzinárodnou izoláciou a z jeho postojov bude vždy nepochybné, že Slovensko patrí do Európskej únie a NATO.

Ivan Korčok je jediný relevantný kandidát, ktorý má v týchto otázkach jasno a deklaruje ich svojimi postojmi a skutkami. Stojí si za svojim slovom a a ctí si Ústavu SR a rovnako tak aj manželstvo ako zväzok medzi mužom a ženou. Je skúseným a rešpektovaným odborníkom, s dobrým menom doma i v zahraničí.

V druhom kole prezidentských volieb bude dôležitý každý hlas. Využite svoje demokratické právo a príďte v sobotu voliť. KDH podporuje Ivana Korčoka.

odkaz
none
22

18. Lemmy 03.04.2024, 22:31

Od prezidenta SR očakávame rešpektovanie ústavných hodnôt. Rešpektovanie hodnôt právneho štátu a spravodlivosti. Očakávame, že bude chrániť Slovensko pred medzinárodnou izoláciou a z jeho postojov bude vždy nepochybné, že Slovensko patrí do Európskej únie a NATO.

Ivan Korčok je jediný relevantný kandidát, ktorý má v týchto otázkach jasno a deklaruje ich svojimi postojmi a skutkami. Stojí si za svojim slovom a a ctí si Ústavu SR a rovnako tak aj manželstvo ako zväzok medzi mužom a ženou. J...

18▲
03.04.2024, 22:34
Dušan Jurík:
Ako zakladajúci člen KDH nesúhlasím s podporou Korčoka. KDH sa dalo na liberálnu cestu s PS.
none
23

22. omega 03.04.2024, 22:34

Dušan Jurík:
Ako zakladajúci člen KDH nesúhlasím s podporou Korčoka. KDH sa dalo na liberálnu cestu s PS.

22▲
03.04.2024, 22:36
Hej, Jurík bude voliť mafiu, teda Pellegriniho.
none
24

23. Lemmy 03.04.2024, 22:36

Hej, Jurík bude voliť mafiu, teda Pellegriniho.

23▲
03.04.2024, 22:37
Podľa mňa budú voľby tesné.
none
26

24. Lemmy 03.04.2024, 22:37

Podľa mňa budú voľby tesné.

24▲
03.04.2024, 22:39
Keby je Fico a Pellegrini mafia, Matelko by bol po smrti 🙂
súhlasí: Kasafran
none
25

23. Lemmy 03.04.2024, 22:36

Hej, Jurík bude voliť mafiu, teda Pellegriniho.

23▲
03.04.2024, 22:38
Lol, že mafiu. 😉
none
27

25. omega 03.04.2024, 22:38

Lol, že mafiu. 😉

25▲
03.04.2024, 22:40
Nepamätáš si Ficove slová? On zabezpečil, aby Pellegrini bol predsedom.
none
28

27. Lemmy 03.04.2024, 22:40

Nepamätáš si Ficove slová? On zabezpečil, aby Pellegrini bol predsedom.

27▲
03.04.2024, 22:41
Je zaujímavé, že Pellegrini môže byť prvý v histórii SR, ktorý by bol na všetkých troch najvyšších ústavných funkciách.
súhlasí: Kasafran
none
33

28. omega 03.04.2024, 22:41

Je zaujímavé, že Pellegrini môže byť prvý v histórii SR, ktorý by bol na všetkých troch najvyšších ústavných funkciách.

28▲
03.04.2024, 22:53
Vďaka Ficovi.
none
34

28. omega 03.04.2024, 22:41

Je zaujímavé, že Pellegrini môže byť prvý v histórii SR, ktorý by bol na všetkých troch najvyšších ústavných funkciách.

28▲
03.04.2024, 22:55
(28) Omega,
je to v jeho veku normálne? Je skutočne až taký osobne nedočkavý, alebo donútený...?!
V sobotu mu, samozrejme, dám dám svoj hlas pred Korčokom, ale beda mu, keď začne a bude podporovať/obhajovať z pozície NATO konflikt na Ukrrajine...!!!
35

34. Kasafran 03.04.2024, 22:55

(28) Omega,
je to v jeho veku normálne? Je skutočne až taký osobne nedočkavý, alebo donútený...?!
V sobotu mu, samozrejme, dám dám svoj hlas pred Korčokom, ale beda mu, keď začne a bude podporovať/obhajovať z pozície NATO konflikt na Ukrrajine...!!!

34▲
03.04.2024, 23:11
Pozeral si dnešnú diskusiu na Jednotke? Pellegrini to berie s pokorou.
none
37

18. Lemmy 03.04.2024, 22:31

Od prezidenta SR očakávame rešpektovanie ústavných hodnôt. Rešpektovanie hodnôt právneho štátu a spravodlivosti. Očakávame, že bude chrániť Slovensko pred medzinárodnou izoláciou a z jeho postojov bude vždy nepochybné, že Slovensko patrí do Európskej únie a NATO.

Ivan Korčok je jediný relevantný kandidát, ktorý má v týchto otázkach jasno a deklaruje ich svojimi postojmi a skutkami. Stojí si za svojim slovom a a ctí si Ústavu SR a rovnako tak aj manželstvo ako zväzok medzi mužom a ženou. J...

18▲
04.04.2024, 07:58
Toto všetko tu už raz bolo -
Od prezidenta SR očakávame rešpektovanie ústavných hodnôt. Rešpektovanie hodnôt právneho štátu a spravodlivosti. Očakávame, že bude chrániť Slovensko pred medzinárodnou izoláciou a z jeho postojov bude vždy nepochybné, že Slovensko patrí do Európskej únie a NATO.

V podobe - so ZSSR na večné časy a nikdy inak. Jedine Varšavská zmluva je zárukou ochrany pred nepriateľom. Buduj socializmus, posilníš mier.

Takže nejaký frázy si @Lemmy nechaj pre tých, čo im veria a nepamätajú, alebo si nechcú pamätať.
16

13. Lemmy 03.04.2024, 22:27

A kadehákov oni už nezaujímajú.

13▲
03.04.2024, 22:28
Aktuálne:

odkaz
none
11

9. omega 03.04.2024, 22:13

Outsider v KDH je Štefanec a Majerský. Zakladatelia sa v hrobe obracajú...

9▲
03.04.2024, 22:25
Tvoje kecy sú plané, pretože volič KDH volí Korčoka.
none
14

11. Lemmy 03.04.2024, 22:25

Tvoje kecy sú plané, pretože volič KDH volí Korčoka.

11▲
03.04.2024, 22:27
Ako povedal nový prezident Slovenska Pellegrini: Boh ochraňuj Slovensko.
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 155 099 B vygenerované za : 0.209 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 789 978 x jedinečné zobrazenia : 5 265 894 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none