pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Vlastenecké strany z Európy sa zjednocujú. Musíme zastaviť progresívcov!

príspevkov
24
zobrazení
1 430
unikátne
111
tému vytvoril(a) 21.4.2024 22:38 Kasafran
1
21.04.2024, 22:38
Vlastenecké strany z Európy sa zjednocujú. Musíme zastaviť progresívcov...!
Milan Uhrík
Apr 15, 2024

SOFIJSKÁ DEKLARÁCIA

Európa je v existenčnej kríze. Hodnoty, na ktorých je európska civilizácia založená, sú ohrozené a spochybňované agresívnymi globalistickými ideológiami. Demokraciu a právo ľudí na sebaurčenie nahrádza diktatúra nikým nevolenej byrokracie, ktorá sa nikomu nezodpovedá. Ekonomickú bezpečnosť ohrozujú záujmy medzinárodných korporácií a finančných inštitúcií. Sloboda slova ustupuje masívnej cenzúre. Na európskom kontinente sa vedie vojna, ktorá ho môže úplne pohltiť – už tretíkrát za posledných 100 rokov.

Európska únia v súčasnej podobe nedokáže poskytovať inštitucionálnu odpoveď na tieto výzvy. Agenda tých, ktorí o sebe tvrdia, že sú jej lídrami, sa zásadne líši od názorov väčšiny občanov. Kríza dôvery v súčasnú EÚ dosiahla alarmujúcu úroveň, ktorá ohrozuje budúcnosť európskej civilizácie. Vedení našimi princípmi sa v nasledujúcom mandáte Európskeho parlamentu zjednocujeme za cieľmi:

1️⃣ Európa musí prestať byť oblasťou, ktorej hospodársky dominujú záujmy nadnárodných korporácií a finančných inštitúcií. Náš kontinent musí byť politickým priestorom vzťahov a spojení medzi rovnocennými a suverénnymi štátmi.

2️⃣ Moc nezodpovednej byrokracie musí byť zastavená. Demokratická moc spočíva na občanoch. Občania, nie bruselskí byrokrati, by mali rozhodovať o tom, ako chcú žiť.

3️⃣ Vojna v Európe musí byť zastavená, a to sa môže stať len prostredníctvom mierových rokovaní. Európa je založená na mieri. A na tomto základe sa krajiny Európy musia stať nezávislým a silným hráčom v medzinárodnej politike.

Nadchádzajúce voľby do Európskeho parlamentu sa konajú vo veľmi dôležitom a historickom období. Preto kategoricky vyhlasujeme, že takto už nemôžeme pokračovať, čelíme hrozbe straty Európy ako takej. My, ktorí si za týmto vyhlásením stojíme, to nedovolíme!

odkaz
2

1. Kasafran 21.04.2024, 22:38

Vlastenecké strany z Európy sa zjednocujú. Musíme zastaviť progresívcov...! Milan Uhrík Apr 15, 2024 SOFIJSKÁ DEKLARÁCIA Európa je v existenčnej kríze. Hodnoty, na ktorých je európska civilizácia založená, sú ohrozené a spochybňované agresívnymi globalistickými ideológiami. Demokraciu a právo ľudí na sebaurčenie nahrádza diktatúra nikým nevolenej byrokracie, ktorá sa nikomu nezodpovedá. Ekonomickú bezpečnosť ohrozujú záujmy medzinárodných korporácií a finančných inštitúcií. Sloboda slova ustup...

1▲
21.04.2024, 22:40
Piata téma dnes. Za chvíľu budeš ako Osvietený. 🙂
none
3

2. omega 21.04.2024, 22:40

Piata téma dnes. Za chvíľu budeš ako Osvietený. 🙂

2▲
21.04.2024, 23:11
(2) Omega,
uvedom si už konečne, že ja sa nebudem pozastavovať ani nad Tvojou 20. racionálnou témou denne...!
4

1. Kasafran 21.04.2024, 22:38

Vlastenecké strany z Európy sa zjednocujú. Musíme zastaviť progresívcov...! Milan Uhrík Apr 15, 2024 SOFIJSKÁ DEKLARÁCIA Európa je v existenčnej kríze. Hodnoty, na ktorých je európska civilizácia založená, sú ohrozené a spochybňované agresívnymi globalistickými ideológiami. Demokraciu a právo ľudí na sebaurčenie nahrádza diktatúra nikým nevolenej byrokracie, ktorá sa nikomu nezodpovedá. Ekonomickú bezpečnosť ohrozujú záujmy medzinárodných korporácií a finančných inštitúcií. Sloboda slova ustup...

1▲
22.04.2024, 14:03
Západné hodnoty celkom dobre reprezentuje aj dátum schválenia ďalšieho balíka pomoci v USA pre nacistickú Ukrajinu. Že by úplnou náhodou práve v deň Adolfovych narodenín?
👎: J.Tull
none
5

4. clear1 22.04.2024, 14:03

Západné hodnoty celkom dobre reprezentuje aj dátum schválenia ďalšieho balíka pomoci v USA pre nacistickú Ukrajinu. Že by úplnou náhodou práve v deň Adolfovych narodenín?

4▲
22.04.2024, 14:15
V podstate je to aj krásnych okruhlych 10 dní pred jeho úmrtím
none
6

5. Nadja 22.04.2024, 14:15

V podstate je to aj krásnych okruhlych 10 dní pred jeho úmrtím

5▲
22.04.2024, 14:25
Nie je to veľmi na smiech Nadi. Rusi toto gesto pochopili a majú o ďalší dôvod viac dokončiť čo začali Čo myslíš, sme pripravení na prípadné Ruské odvetné gestá?
súhlasí: Kasafran
none
7

5. Nadja 22.04.2024, 14:15

V podstate je to aj krásnych okruhlych 10 dní pred jeho úmrtím

5▲
22.04.2024, 16:19
(5) Nadjenka,
a kedyže to, podľa Teba, zomrel...?
8

7. Kasafran 22.04.2024, 16:19

(5) Nadjenka,
a kedyže to, podľa Teba, zomrel...?

7▲
22.04.2024, 16:47
Údajne 30.4. Leda, žeby nie.
9

8. peter67 22.04.2024, 16:47

Údajne 30.4. Leda, žeby nie.

8▲
22.04.2024, 17:19
(8) Peter67,
doteraz si sa nedopoču/nedočítal, že Hitler po svojej "smrti" v Berlíne, žil podľa odtajnených údajov FBI so svojou Evou v Argentíne...?

odkaz
10

9. Kasafran 22.04.2024, 17:19

(8) Peter67,
doteraz si sa nedopoču/nedočítal, že Hitler po svojej "smrti" v Berlíne, žil podľa odtajnených údajov FBI so svojou Evou v Argentíne...?

https://www.aktuality.sk/clanok/185428/hitler-nespachal-samovrazdu-zije-v-argentine-tvrdila-roky-po-vojne-fbi/

9▲
22.04.2024, 18:53
Kaso oj veru nečítal, idem otvoriť odkaz.
👍: Kasafran
11

9. Kasafran 22.04.2024, 17:19

(8) Peter67,
doteraz si sa nedopoču/nedočítal, že Hitler po svojej "smrti" v Berlíne, žil podľa odtajnených údajov FBI so svojou Evou v Argentíne...?

https://www.aktuality.sk/clanok/185428/hitler-nespachal-samovrazdu-zije-v-argentine-tvrdila-roky-po-vojne-fbi/

9▲
22.04.2024, 18:57
Kaso, bulvcár ako vyšitý!!!
-Vtedajší šéf FBI J. Edgar Hoover nechal svojich agentov celých jedenásť rokov pracovať na teórii, že Hitler skutočne nafilmoval svoju samovraždu a ušiel z Nemecka. -
Je to presne tak ako - Vakcína je sloboda.
👍: Kasafran , J.Tull
12

11. peter67 22.04.2024, 18:57

Kaso, bulvcár ako vyšitý!!!
-Vtedajší šéf FBI J. Edgar Hoover nechal svojich agentov celých jedenásť rokov pracovať na teórii, že Hitler skutočne nafilmoval svoju samovraždu a ušiel z Nemecka. -
Je to presne tak ako - Vakcína je sloboda.

11▲
22.04.2024, 21:13
(11) Peter67,
nepožiadame o vyriešenie tejto "dvojčlenky" tých najpovolanejších odborníkov - historikov...?
súhlasí: peter67
13

9. Kasafran 22.04.2024, 17:19

(8) Peter67,
doteraz si sa nedopoču/nedočítal, že Hitler po svojej "smrti" v Berlíne, žil podľa odtajnených údajov FBI so svojou Evou v Argentíne...?

https://www.aktuality.sk/clanok/185428/hitler-nespachal-samovrazdu-zije-v-argentine-tvrdila-roky-po-vojne-fbi/

9▲
23.04.2024, 08:59
Jáj, takže vlastne kedy umrel? Či ešte ani neumrel? Čo to Rusi vymýšľajú za "gestá"?
Nuž, kto chce psa biť, palicu si nájde.
none
14

13. Nadja 23.04.2024, 08:59

Jáj, takže vlastne kedy umrel? Či ešte ani neumrel? Čo to Rusi vymýšľajú za "gestá"?
Nuž, kto chce psa biť, palicu si nájde.

13▲
23.04.2024, 13:41
(13) Nadjenka,
a to si sa doteraz nedopočula a ani iným spôsobom nedozvedela, že aj Hitlerove myšlienky v rôznych modifikáciách stále nielen žijú, ale sa aj realizujú...?
15

14. Kasafran 23.04.2024, 13:41

(13) Nadjenka,
a to si sa doteraz nedopočula a ani iným spôsobom nedozvedela, že aj Hitlerove myšlienky v rôznych modifikáciách stále nielen žijú, ale sa aj realizujú...?

14▲
23.04.2024, 13:59
Ale hej, počula som že Kotleba rozdával 1488€...
👍: J.Tull
none
16

15. Nadja 23.04.2024, 13:59

Ale hej, počula som že Kotleba rozdával 1488€...

15▲
23.04.2024, 14:17
(15) Nadjenka,
a to si skutočne nevidela a nepočula nič viac aj zo zahraničia o súčasných zločinoch židovského sionizmu a jeho potomkov talianskeho fašizmu a nemeckého nacizmu...?
Ak je to tak, potom mi prezraď, čím je spôsobený tento druh Tvojej "slepoty a hluchoty"...
17

15. Nadja 23.04.2024, 13:59

Ale hej, počula som že Kotleba rozdával 1488€...

15▲
23.04.2024, 15:45
Čo má číslica 14 spoločné s Hitlerom?
A vieš čo znamená číslica 81?
18

17. peter67 23.04.2024, 15:45

Čo má číslica 14 spoločné s Hitlerom?
A vieš čo znamená číslica 81?

17▲
23.04.2024, 16:00
(17) Peter67,
pre mňa číslica 14 znamená dovŕšenie veku mojej evanjelickej dospelosti a číslica 81 dovŕšenie môjho veku v tomto roku...!
súhlasí: peter67
19

18. Kasafran 23.04.2024, 16:00

(17) Peter67,
pre mňa číslica 14 znamená dovŕšenie veku mojej evanjelickej dospelosti a číslica 81 dovŕšenie môjho veku v tomto roku...!

18▲
23.04.2024, 16:06
Kaso, Kaso, ani asi netušíš, aký si ty motorkár a nacista.
Skúsiš vypátrať na čo myslím?
20

19. peter67 23.04.2024, 16:06

Kaso, Kaso, ani asi netušíš, aký si ty motorkár a nacista.
Skúsiš vypátrať na čo myslím?

19▲
23.04.2024, 16:43
(19) Peter67,
že som bol dlhorčným motorkárom, to viem a že som bol, som a budem národovcom, to tiež viem...!
súhlasí: peter67
21

20. Kasafran 23.04.2024, 16:43

(19) Peter67,
že som bol dlhorčným motorkárom, to viem a že som bol, som a budem národovcom, to tiež viem...!

20▲
23.04.2024, 16:47
Kaso, tak potom odhaliť kód 81 bude pre teba hračkou.
Ako pre znovuzrodených o zem sa hádzať.
22

21. peter67 23.04.2024, 16:47

Kaso, tak potom odhaliť kód 81 bude pre teba hračkou.
Ako pre znovuzrodených o zem sa hádzať.

21▲
23.04.2024, 17:01
(21) Peter67,
vo svojej 81 si spomeň, že si už nespomínaš na všeličo, čo bolo pre Teba pred pár rokmi hračkou...
Už ma toľko netráp a vpíš to teraz do mojej pamäte...!
23

22. Kasafran 23.04.2024, 17:01

(21) Peter67,
vo svojej 81 si spomeň, že si už nespomínaš na všeličo, čo bolo pre Teba pred pár rokmi hračkou...
Už ma toľko netráp a vpíš to teraz do mojej pamäte...!

22▲
23.04.2024, 18:07
Kaso tak dobre 81 je číselný kód AH.
Zbytok pre gugeľ bude hračkou.
odkaz
Klikni na prvý odkaz.
24

23. peter67 23.04.2024, 18:07

Kaso tak dobre 81 je číselný kód AH.
Zbytok pre gugeľ bude hračkou.
https://www.google.com/search?q=%C4%8Do+znamen%C3%A1+81+AH+motork%C3%A1ri&sca_esv=5d0811d5ae0715ef&sxsrf=ACQVn080hur2ky2MOr_CcX1Q0yxHGMrJZQ%3A1713888372785&ei=dNwnZqfFL4G4i-gP-_GnqAE&udm=&ved=0ahUKEwinz5Pd29iFAxUB3AIHHfv4CRUQ4dUDCBA&uact=5&oq=%C4%8Do+znamen%C3%A1+81+AH+motork%C3%A1ri&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiHcSNbyB6bmFtZW7DoSA4MSBBSCBtb3RvcmvDoXJpMgUQIRigAUjnH1C3BVjEF3ABeAGQAQCYAY0BoAHuCKoBAzEuObgBA8gBAPgBAZgCC6ACuQnC...

23▲
23.04.2024, 21:09
(23) Peter67,
ďakujem Ti, že si ma dotlačil aj k takejto informácii, že 81 v konečnom dôsledku predstavuje trvalého ducha motorkárskej kultúry...
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 500 355 B vygenerované za : 0.261 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 801 209 x jedinečné zobrazenia : 5 267 874 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none