pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

" Viac než 40 tisíc mužov nechce brániť vlasť."

príspevkov
2
zobrazení
518
unikátne
83
tému vytvoril(a) 18.2.2023 11:06 Kasafran
1
18.02.2023, 11:06
" Viac než 40 tisíc mužov nechce brániť vlasť."
"Brániť Slovensko so zbraňou v ruke odmietlo rekordné množstvo mužov."

Takto hodnotili médiá fakt, že viac ako 40 tisíc mužov podali vyhlásenie o odopretí vojenskej služby v čase mobilizácie.
Prezidentka a Kollár to hodnotia ako dôsledok šírenia klamstiev a dezinformácii a Naď sa dal počuť, že v prípade mobilizácie ich aj tak prinúti ísť do vojny.
Pani Čaputová zase tvrdí, že žiadna mobilizácia nehrozí, ba práve naopak - tým, že pomáhame Ukrajine, sa vojna od našich hraníc vzďaľuje.
Myslím si, že sa aj na tomto prípade potvrdilo, že "hlas ľudu - hlas Boží" a zdravý rozum je jednoznačne na strane tých 40 tisíc mužov, ktorí odmietajú ísť do vojny.
No nie preto, ako vo vzácnej zhode tvrdia všetky prozápadne médiá, že by nechceli brániť svoju vlasť.
Hoci sa médiá aj politickí predstavitelia štátu snažia robiť z nich zbabelcov, opak je pravdou!
Títo muži, na rozdiel od prezidentky, totiž rozmýšľajú vlastnou hlavou a nie na základe inštrukcií spoza Atlantiku.
Veľmi dobre vedia, že vojna sa od našich hraníc nevzďaľuje, ale práve naopak, približuje sa k nim.
A s každým hlúpym rozhodnutím vlády a prezidentky, s každou ďalšou dodávkou zbraní, s každým ďalším prilievaním oleja do ohňa je bližšie a bližšie a má reálnejšie kontúry.
A hlavne: tých 40 tisíc statočných a príčetných si veľmi dobre tiež, na rozdiel od Čaputovej a spol., uvedomuje, že to nie je naša vojna.
Na Ukrajine sa nebojuje za Slovensko!
Na Ukrajine sa bojuje za záujmy Západu, t.j . hlavne USA.
Každý kto chce ísť za ich záujmy umierať, má cestu otvorenú. Ale pod svojím menom a na svoje riziko.
Skutoční zbabelci sú tí, ktorí sú hrdinami len v bezpečí svojich funkcií a obranu Slovenska nahradili lokajskou poslušnosťou zahraničným tútorom...
2

1. Kasafran 18.02.2023, 11:06

" Viac než 40 tisíc mužov nechce brániť vlasť." "Brániť Slovensko so zbraňou v ruke odmietlo rekordné množstvo mužov." Takto hodnotili médiá fakt, že viac ako 40 tisíc mužov podali vyhlásenie o odopretí vojenskej služby v čase mobilizácie. Prezidentka a Kollár to hodnotia ako dôsledok šírenia klamstiev a dezinformácii a Naď sa dal počuť, že v prípade mobilizácie ich aj tak prinúti ísť do vojny. Pani Čaputová zase tvrdí, že žiadna mobilizácia nehrozí, ba práve naopak - tým, že pomáhame Ukrajin...

1▲
18.02.2023, 11:48
Nikto nechce bojovať, ale pravda je taká, že naša vláda nemá v úmysle poslať vojakov, to len fašisti ako si ty, o tom tárajú nezmysly.
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 207 003 B vygenerované za : 0.181 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 802 634 x jedinečné zobrazenia : 5 268 096 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none