pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Vaši najneobľúbenejší diskutéri
|
|
príspevkov 38 |
zobrazení 1 863 |
unikátne 240 |
|
1
|
aká je vaše petica najneoblubenejších diskutérov, na DF/DZIO ?
|
 |
|
2
|
|
|
1. Milaníčko 10.02.2022, 19:24
aká je vaše petica najneoblubenejších diskutérov, na DF/DZIO ?
1▲
10.02.2022, 19:25
|
Môj najneobľúbenejší je Romankooooo. Je to podrypávak
|
|
|
3
|
|
|
1. Milaníčko 10.02.2022, 19:24
aká je vaše petica najneoblubenejších diskutérov, na DF/DZIO ?
1▲
10.02.2022, 19:26
|
|
4
|
|
|
1. Milaníčko 10.02.2022, 19:24
aká je vaše petica najneoblubenejších diskutérov, na DF/DZIO ?
1▲
10.02.2022, 19:26
|
|
5
|
|
|
2. Romankooooo 10.02.2022, 19:25
Môj najneobľúbenejší je Romankooooo. Je to podrypávak
2▲
10.02.2022, 19:26
|
|
6
|
|
|
4. EnaXnaY 10.02.2022, 19:26
Nemôžem povedať 😉
4▲
10.02.2022, 19:27
|
Smieš, smiešne sa vyjadri. 
|
|
|
7
|
|
|
4. EnaXnaY 10.02.2022, 19:26
Nemôžem povedať 😉
4▲
10.02.2022, 19:28
|
Veď si na svojom, len smelo do nás!!!
|
 |
|
8
|
|
|
6. peter67 10.02.2022, 19:27
Smieš, smiešne sa vyjadri. 
6▲
10.02.2022, 19:28
|
Nechcem tu robiť zlú krw 😉
|
 |
|
9
|
|
|
8. EnaXnaY 10.02.2022, 19:28
Nechcem tu robiť zlú krw 😉
8▲
10.02.2022, 19:29
|
8. ja viem kto 
|
 |
|
10
|
|
|
8. EnaXnaY 10.02.2022, 19:28
Nechcem tu robiť zlú krw 😉
8▲
10.02.2022, 19:29
|
|
11
|
|
|
9. Scarlette 10.02.2022, 19:29
8. ja viem kto 
9▲
10.02.2022, 19:29
|
|
12
|
|
|
2. Romankooooo 10.02.2022, 19:25
Môj najneobľúbenejší je Romankooooo. Je to podrypávak
2▲
10.02.2022, 19:30
|
|
13
|
|
|
8. EnaXnaY 10.02.2022, 19:28
Nechcem tu robiť zlú krw 😉
8▲
10.02.2022, 19:30
|
Ok, komu? 
|
 |
|
14
|
|
|
1. Milaníčko 10.02.2022, 19:24
aká je vaše petica najneoblubenejších diskutérov, na DF/DZIO ?
1▲
10.02.2022, 19:30
|
Mil@níčko ja mam iba oblubenych  ostatni su len individua co nestoja vecsinou za pozornost
|
 |
|
15
|
|
|
13. Nadja 10.02.2022, 19:30
Ok, komu? 
13▲
10.02.2022, 19:31
|
|
17
|
|
|
14. Scarlette 10.02.2022, 19:30
Mil@níčko ja mam iba oblubenych ostatni su len individua co nestoja vecsinou za pozornost
14▲
10.02.2022, 19:32
|
|
18
|
|
|
14. Scarlette 10.02.2022, 19:30
Mil@níčko ja mam iba oblubenych ostatni su len individua co nestoja vecsinou za pozornost
14▲
10.02.2022, 19:32
|
|
19
|
Nejsiiii.....si to individuo.....sakra jak sa to pise 🙂
|
|
|
20
|
Hele, neupriamuj na seba všetku pozornosť... 
|
 |
|
21
|
|
|
19. Romankooooo 10.02.2022, 19:34
Nejsiiii.....si to individuo.....sakra jak sa to pise 🙂
19▲
10.02.2022, 19:36
|
Indivíduum ? 
|
 |
|
22
|
|
|
20. Nadja 10.02.2022, 19:34
Hele, neupriamuj na seba všetku pozornosť... 
20▲
10.02.2022, 19:38
|
|
23
|
18. no podme sa hadat . je to tvoja vina . keby si sa jej viac venoval , nebude furt do mna skakat 
|
 |
|
24
|
|
|
23. Scarlette 10.02.2022, 19:38
18. no podme sa hadat . je to tvoja vina . keby si sa jej viac venoval , nebude furt do mna skakat 
23▲
10.02.2022, 19:40
|
Je to tvoja vina, keby si a viac mne venovala, tak skáče do mňa. 
|
|
|
25
|
Skrátka, ty by si sa najradšej rozdal... 
|
 |
|
26
|
|
|
24. peter67 10.02.2022, 19:40
Je to tvoja vina, keby si a viac mne venovala, tak skáče do mňa. 
24▲
10.02.2022, 19:42
|
tak skace este viac  pocuj nevenovala som sa ti podozrivo moc v poslednom case  lebo neviem z coho ma stavy 
|
 |
|
27
|
|
|
26. Scarlette 10.02.2022, 19:42
tak skace este viac pocuj nevenovala som sa ti podozrivo moc v poslednom case lebo neviem z coho ma stavy 
26▲
10.02.2022, 19:45
|
Stavy boli vo Francúzsku!!! Ja som videl stav iba tkáčsky a som zo stavu manželského.    A ešte aj pesničku o stavoch poznám: odkaz
|
|
|
28
|
|
|
27. peter67 10.02.2022, 19:45
Stavy boli vo Francúzsku!!! Ja som videl stav iba tkáčsky a som zo stavu manželského.  A ešte aj pesničku o stavoch poznám: https://www.youtube.com/watch?v=RImNgAV0JL8
27▲
10.02.2022, 19:48
|
|
29
|
|
|
28. Scarlette 10.02.2022, 19:48
Psychicke stavy :-)
28▲
10.02.2022, 19:49
|
Už rozumiem ako ti môžem pomôcť?
|
|
|
30
|
|
|
29. peter67 10.02.2022, 19:49
Už rozumiem ako ti môžem pomôcť?
29▲
10.02.2022, 19:51
|
mozes venovat svoju pozornost a pokec . to by mohlo pomoct 
|
 |
|
31
|
|
|
29. peter67 10.02.2022, 19:49
Už rozumiem ako ti môžem pomôcť?
29▲
10.02.2022, 19:52
|
Jej niet pomoci 😉
Hovorí sa tomu PMS 😉
Pred, počas a po menštruácii 😉
|
 |
|
32
|
|
|
30. Scarlette 10.02.2022, 19:51
mozes venovat svoju pozornost a pokec . to by mohlo pomoct 
30▲
10.02.2022, 19:53
|
Veď sa ti venujem. Pomáha to aspoň trošku? 
|
|
|
33
|
|
|
31. EnaXnaY 10.02.2022, 19:52
Jej niet pomoci 😉
Hovorí sa tomu PMS 😉
Pred, počas a po menštruácii 😉
31▲
10.02.2022, 19:54
|
|
34
|
|
|
33. peter67 10.02.2022, 19:54
PMS - paralympijské majstrovstvá sveta?   
33▲
10.02.2022, 19:54
|
|
35
|
|
|
32. peter67 10.02.2022, 19:53
Veď sa ti venujem. Pomáha to aspoň trošku? 
32▲
10.02.2022, 19:55
|
|
36
|
|
|
34. EnaXnaY 10.02.2022, 19:54
Syndróm 😉
34▲
10.02.2022, 19:57
|
Syn d´rom??? To je ten Francúz? 
|
|
|
37
|
|
|
36. peter67 10.02.2022, 19:57
Syn d´rom??? To je ten Francúz? 
36▲
10.02.2022, 19:57
|
|
38
|
|
|
37. EnaXnaY 10.02.2022, 19:57
Ech ale si glupy 😉
37▲
10.02.2022, 20:00
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 713 941 B
vygenerované za : 0.241 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 813 523 x
jedinečné zobrazenia : 5 270 218 x
ip adresa : 216.73.216.217
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|