pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Vaši najneobľúbenejší diskutéri

príspevkov
38
zobrazení
1 863
unikátne
240
tému vytvoril(a) 10.2.2022 19:24 Milaníčko
1
10.02.2022, 19:24
aká je vaše petica najneoblubenejších diskutérov, na DF/DZIO ?
none
2

1. Milaníčko 10.02.2022, 19:24

aká je vaše petica najneoblubenejších diskutérov, na DF/DZIO ?

1▲
10.02.2022, 19:25
Môj najneobľúbenejší je Romankooooo. Je to podrypávak
súhlasí: peter67 , Nadja
3

1. Milaníčko 10.02.2022, 19:24

aká je vaše petica najneoblubenejších diskutérov, na DF/DZIO ?

1▲
10.02.2022, 19:26
Peter67,Esenc, ZBieychkarpatov, Temnýmyseľ, 0svletený.
4

1. Milaníčko 10.02.2022, 19:24

aká je vaše petica najneoblubenejších diskutérov, na DF/DZIO ?

1▲
10.02.2022, 19:26
Nemôžem povedať 😉
none
5

2. Romankooooo 10.02.2022, 19:25

Môj najneobľúbenejší je Romankooooo. Je to podrypávak

2▲
10.02.2022, 19:26
Uvaliť naňho rypák!!!!!
súhlasí: Nadja
6

4. EnaXnaY 10.02.2022, 19:26

Nemôžem povedať 😉

4▲
10.02.2022, 19:27
Smieš, smiešne sa vyjadri.
súhlasí: Nadja
7

4. EnaXnaY 10.02.2022, 19:26

Nemôžem povedať 😉

4▲
10.02.2022, 19:28
Veď si na svojom, len smelo do nás!!!
none
8

6. peter67 10.02.2022, 19:27

Smieš, smiešne sa vyjadri.

6▲
10.02.2022, 19:28
Nechcem tu robiť zlú krw 😉
none
9

8. EnaXnaY 10.02.2022, 19:28

Nechcem tu robiť zlú krw 😉

8▲
10.02.2022, 19:29
8. ja viem kto
none
10

8. EnaXnaY 10.02.2022, 19:28

Nechcem tu robiť zlú krw 😉

8▲
10.02.2022, 19:29
Na to som tu ja.
Ja som smelo napísal, hrdo, odborne a slušne.
11

9. Scarlette 10.02.2022, 19:29

8. ja viem kto

9▲
10.02.2022, 19:29
Nemám neobľúbených 😉
none
12

2. Romankooooo 10.02.2022, 19:25

Môj najneobľúbenejší je Romankooooo. Je to podrypávak

2▲
10.02.2022, 19:30
A ešte Peter67 lebo súhlasí s Romankooooom
súhlasí: Nadja , peter67
13

8. EnaXnaY 10.02.2022, 19:28

Nechcem tu robiť zlú krw 😉

8▲
10.02.2022, 19:30
Ok, komu?
none
14

1. Milaníčko 10.02.2022, 19:24

aká je vaše petica najneoblubenejších diskutérov, na DF/DZIO ?

1▲
10.02.2022, 19:30
Mil@níčko ja mam iba oblubenych ostatni su len individua co nestoja vecsinou za pozornost
none
15

13. Nadja 10.02.2022, 19:30

Ok, komu?

13▲
10.02.2022, 19:31
Nikomu 😉
none
16

12. Romankooooo 10.02.2022, 19:30

A ešte Peter67 lebo súhlasí s Romankooooom

12▲
10.02.2022, 19:31
Aj ja s vami súhlasim!!!
súhlasí: Romankooooo , peter67
none
17

14. Scarlette 10.02.2022, 19:30

Mil@níčko ja mam iba oblubenych ostatni su len individua co nestoja vecsinou za pozornost

14▲
10.02.2022, 19:32
Ďakujeme
none
18

14. Scarlette 10.02.2022, 19:30

Mil@níčko ja mam iba oblubenych ostatni su len individua co nestoja vecsinou za pozornost

14▲
10.02.2022, 19:32
Prečo mi nevenuješ trošku pozornosti? Si nevyvážená žena!!! Iba sestričke sa venuješ, ja som od macochy?
19

18. peter67 10.02.2022, 19:32

Prečo mi nevenuješ trošku pozornosti? Si nevyvážená žena!!! Iba sestričke sa venuješ, ja som od macochy?

18▲
10.02.2022, 19:34
Nejsiiii.....si to individuo.....sakra jak sa to pise 🙂
20

18. peter67 10.02.2022, 19:32

Prečo mi nevenuješ trošku pozornosti? Si nevyvážená žena!!! Iba sestričke sa venuješ, ja som od macochy?

18▲
10.02.2022, 19:34
Hele, neupriamuj na seba všetku pozornosť...
súhlasí: peter67
none
21

19. Romankooooo 10.02.2022, 19:34

Nejsiiii.....si to individuo.....sakra jak sa to pise 🙂

19▲
10.02.2022, 19:36
Indivíduum ?
súhlasí: peter67 , Romankooooo
none
22

20. Nadja 10.02.2022, 19:34

Hele, neupriamuj na seba všetku pozornosť...

20▲
10.02.2022, 19:38
Nie všetku, iba proste.......
Ja chcem, aby ma mal každý.......ale ozaj každý.
23

18. peter67 10.02.2022, 19:32

Prečo mi nevenuješ trošku pozornosti? Si nevyvážená žena!!! Iba sestričke sa venuješ, ja som od macochy?

18▲
10.02.2022, 19:38
18. no podme sa hadat . je to tvoja vina . keby si sa jej viac venoval , nebude furt do mna skakat
súhlasí: peter67
none
24

23. Scarlette 10.02.2022, 19:38

18. no podme sa hadat . je to tvoja vina . keby si sa jej viac venoval , nebude furt do mna skakat

23▲
10.02.2022, 19:40
Je to tvoja vina, keby si a viac mne venovala, tak skáče do mňa.
25

22. peter67 10.02.2022, 19:38

Nie všetku, iba proste.......
Ja chcem, aby ma mal každý.......ale ozaj každý.

22▲
10.02.2022, 19:41
Skrátka, ty by si sa najradšej rozdal...
none
26

24. peter67 10.02.2022, 19:40

Je to tvoja vina, keby si a viac mne venovala, tak skáče do mňa.

24▲
10.02.2022, 19:42
tak skace este viac pocuj nevenovala som sa ti podozrivo moc v poslednom case lebo neviem z coho ma stavy
none
27

26. Scarlette 10.02.2022, 19:42

tak skace este viac pocuj nevenovala som sa ti podozrivo moc v poslednom case lebo neviem z coho ma stavy

26▲
10.02.2022, 19:45
Stavy boli vo Francúzsku!!! Ja som videl stav iba tkáčsky a som zo stavu manželského. A ešte aj pesničku o stavoch poznám:
odkaz
28

27. peter67 10.02.2022, 19:45

Stavy boli vo Francúzsku!!! Ja som videl stav iba tkáčsky a som zo stavu manželského. A ešte aj pesničku o stavoch poznám:
https://www.youtube.com/watch?v=RImNgAV0JL8

27▲
10.02.2022, 19:48
Psychicke stavy :-)
none
29

28. Scarlette 10.02.2022, 19:48

Psychicke stavy :-)

28▲
10.02.2022, 19:49
Už rozumiem ako ti môžem pomôcť?
súhlasí: Romankooooo
30

29. peter67 10.02.2022, 19:49

Už rozumiem ako ti môžem pomôcť?

29▲
10.02.2022, 19:51
mozes venovat svoju pozornost a pokec . to by mohlo pomoct
none
31

29. peter67 10.02.2022, 19:49

Už rozumiem ako ti môžem pomôcť?

29▲
10.02.2022, 19:52
Jej niet pomoci 😉

Hovorí sa tomu PMS 😉

Pred, počas a po menštruácii 😉
none
32

30. Scarlette 10.02.2022, 19:51

mozes venovat svoju pozornost a pokec . to by mohlo pomoct

30▲
10.02.2022, 19:53
Veď sa ti venujem. Pomáha to aspoň trošku?
súhlasí: Romankooooo
33

31. EnaXnaY 10.02.2022, 19:52

Jej niet pomoci 😉

Hovorí sa tomu PMS 😉

Pred, počas a po menštruácii 😉

31▲
10.02.2022, 19:54
PMS - paralympijské majstrovstvá sveta?
34

33. peter67 10.02.2022, 19:54

PMS - paralympijské majstrovstvá sveta?

33▲
10.02.2022, 19:54
Syndróm 😉
none
35

32. peter67 10.02.2022, 19:53

Veď sa ti venujem. Pomáha to aspoň trošku?

32▲
10.02.2022, 19:55
ale sestricke by to pomohlo viac
none
36

34. EnaXnaY 10.02.2022, 19:54

Syndróm 😉

34▲
10.02.2022, 19:57
Syn d´rom??? To je ten Francúz?
37

36. peter67 10.02.2022, 19:57

Syn d´rom??? To je ten Francúz?

36▲
10.02.2022, 19:57
Ech ale si glupy 😉
súhlasí: Romankooooo
none
38

37. EnaXnaY 10.02.2022, 19:57

Ech ale si glupy 😉

37▲
10.02.2022, 20:00
Ech ale s iglu py sa píše s mäkkým.
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 713 941 B vygenerované za : 0.241 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 813 523 x jedinečné zobrazenia : 5 270 218 x ip adresa : 216.73.216.217
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none