pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

V septembrových voľbách (ak budú) sa opäť pejavíme takto?

príspevkov
8
zobrazení
521
unikátne
155
tému vytvoril(a) 10.7.2023 15:31 Kasafran
1
10.07.2023, 15:31
V septembrových voľbách (ak budú) sa opäť pejavíme takto?

odkaz
2

1. Kasafran 10.07.2023, 15:31

V septembrových voľbách (ak budú) sa opäť pejavíme takto? https://img2.dreamies.de/img/185/b/3g6m8a0mml1.jpg?fbclid=IwAR2ptg1TWbTAWoG7MMcdRkKfMHzAhv2Grln-aZ-StCdhGzXnyyQ_0bfTnwM

1▲
10.07.2023, 16:59
Kasafran sa určite takto prejaví. Veď volí stranu Republika.
none
3

1. Kasafran 10.07.2023, 15:31

V septembrových voľbách (ak budú) sa opäť pejavíme takto? https://img2.dreamies.de/img/185/b/3g6m8a0mml1.jpg?fbclid=IwAR2ptg1TWbTAWoG7MMcdRkKfMHzAhv2Grln-aZ-StCdhGzXnyyQ_0bfTnwM

1▲
10.07.2023, 19:20
Budú.
Uvidíme, kto sa s kým spolčí a do čoho sa s vervou pustia.

Stále neviem, koho budem. . .
Isto neskočím na návnadu, ani neuverím kompromitujúcim "dôkazom" protikandidátom. Však.
none
4

3. ninka 10.07.2023, 19:20

Budú.
Uvidíme, kto sa s kým spolčí a do čoho sa s vervou pustia.

Stále neviem, koho budem. . .
Isto neskočím na návnadu, ani neuverím kompromitujúcim "dôkazom" protikandidátom. Však.

3▲
10.07.2023, 21:45
(3) Ninka,
na posudzovanie programov kandidujúcich strán a na zvažovanie, korej z nich dáš svoj hlas, máš stále ešte času dosť. Predpokladám, že túto úlohu zvládneš objektívne a zodpovedne.
Odporúčam Ti podiskutovať tento problém prediskutovať s Tvojou mamičkou a aj so svojimi priateľmi - a potom sa rozhodni...
súhlasí: ninka
5

4. Kasafran 10.07.2023, 21:45

(3) Ninka,
na posudzovanie programov kandidujúcich strán a na zvažovanie, korej z nich dáš svoj hlas, máš stále ešte času dosť. Predpokladám, že túto úlohu zvládneš objektívne a zodpovedne.
Odporúčam Ti podiskutovať tento problém prediskutovať s Tvojou mamičkou a aj so svojimi priateľmi - a potom sa rozhodni...

4▲
10.07.2023, 22:01
Moja mamči sa vyjadrila, že na voľby zvysoka... Lebo niet koho. A už o septembrových voľbách z mojej strany nechce ani počuť. Ona to podporovať nechce a vraj by nešla, ani keby prejde 500vka za platný hlas.
Sympatizuje s tým pánom s jamkou u líc. Čo som vypozorovala.
A priatelia teraz riešia len festivaly a chatovačky či karavan.
Ale - nevzdávam sa.
súhlasí: Kasafran , Milaníčko
none
6

5. ninka 10.07.2023, 22:01

Moja mamči sa vyjadrila, že na voľby zvysoka... Lebo niet koho. A už o septembrových voľbách z mojej strany nechce ani počuť. Ona to podporovať nechce a vraj by nešla, ani keby prejde 500vka za platný hlas.
Sympatizuje s tým pánom s jamkou u líc. Čo som vypozorovala.
A priatelia teraz riešia len festivaly a chatovačky či karavan.
Ale - nevzdávam sa.

5▲
10.07.2023, 22:11
Povedz mamče, že ešte tu je strana menom " republika " tá jediná zachováva slovenské tradície a myslí na svojich občanov a nie na ukrajinské kur***
súhlasí: Kasafran
none
7

5. ninka 10.07.2023, 22:01

Moja mamči sa vyjadrila, že na voľby zvysoka... Lebo niet koho. A už o septembrových voľbách z mojej strany nechce ani počuť. Ona to podporovať nechce a vraj by nešla, ani keby prejde 500vka za platný hlas.
Sympatizuje s tým pánom s jamkou u líc. Čo som vypozorovala.
A priatelia teraz riešia len festivaly a chatovačky či karavan.
Ale - nevzdávam sa.

5▲
10.07.2023, 22:13
(5) Ninka,
to je v poriadku, tak už to v tomto predemokratizovanom a odhumanizovanom svete (nielen u nás) chodí...
Ty si však tiež neopakovateľná/jedinečná osobnosť, a preto máš nielen právo, ale aj povinnosť rozhodnúť sa o povahe a systéme ďalšej maximálne štvorročnej budúcnosti, v ktorej si zrejme založíš svoju klasickú rodinu...
Držím Ti palce...!
8

7. Kasafran 10.07.2023, 22:13

(5) Ninka,
to je v poriadku, tak už to v tomto predemokratizovanom a odhumanizovanom svete (nielen u nás) chodí...
Ty si však tiež neopakovateľná/jedinečná osobnosť, a preto máš nielen právo, ale aj povinnosť rozhodnúť sa o povahe a systéme ďalšej maximálne štvorročnej budúcnosti, v ktorej si zrejme založíš svoju klasickú rodinu...
Držím Ti palce...!

7▲
10.07.2023, 22:15
Ninka nie je neopakovateľná/jedinečná osobnosť, podľa je baba na správnom mieste a ešte aj inteligentná, až mi je podozrivé, že nie je chlap. 🤗🤗🤗🤗
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 979 437 B vygenerované za : 0.197 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 794 170 x jedinečné zobrazenia : 5 266 492 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none