pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  kultúra  /  téma

Toto forum má naprd diskutérov

príspevkov
9
zobrazení
1 206
unikátne
222
tému vytvoril(a) 22.3.2022 15:57 tomas12345
1
22.03.2022, 15:57
Boris - Dá sa s ním viesť zaujímavá diskusia, kde sa od neho dozviete aj niektoré nové veci. Má to však problém, a totiž musíte byť na jeho "vlne". Pokial máte iný názor než on a požadujete od neho rozne analýzy, dokazy, logické argumenty, tak vám ich nedá, a bude dalej dávať prázdne výkriky, osočovať oponenta, apod...

Enaxnay - Do hlbších tém sa s ním diskutovať nedá. Maximálne tak o pizza salama.

Skarlette - tejto ženskej nejde o diskusiu, len hliadkuje kto kedy spraví na fore nejaký "prešlap", zle zakrouhli číslo, pomýli sa v čiarke, aby tento jeho malý prešlap mohla potom vytiahnuť proti nemu, pourážať ho.

Lemmy - dá sa s ním hlbšie baviť tak maximálne v plytkých témach o mačkách, psoch a humanizme. V hlbších témach nevie viesť zmysluplnú diskusiu, často krát neodpovedá, prerúša diskusiu.

Milaníčko; Dodobest - diskusní trollovia. Hlbšie myšlienky dať nevedia, dá sa s nimi diskutovať tak maximálne o nadávkach. Ked sa chcete naučiť nové nadávky, tak oni sú na to tí praví. Sú to tiež internetoví trollovia, nejde im o diskusiu, ale len šíriť svoju propagandu, ktorú keby aspon šírili na základe používania logických argumentov a analýz, ale oni len štekajú propagandistické heslá, a kto s nimi nesúhlasí, toho pourážajú.

Clear1 - Zakladá síce zaujímave témy, ale neodpovedá na oponentove podnety, takže sa s ním preto diskusia viesť nedá.

Kasafran,Romankoo - Rusofilo amerikanofili, ktorí tiež len bezhlavo šíria propagandistické heslá, a ked im oponent napíše a žiada od nich analýzy a hlbšiu diskusiu, tak neodpovedajú, alebo sa do hlbšej diskusie zapojiť odmietajú a dalej pokračujú vo svojich prázdnych výkrikoch.

Nadja, Ninka, Meaculpa - Tieto ženské zaujímajú tak iba ženské slabomyselné témy. Dá sa s nimi baviť tak maximálne o oblečení, a o tom kde rozkvitli prvé snežienky. Veľmi často spamujú a píšu mimo tému v cudzích témach.

peter67 - Nejde mu o diskusie, ide mu len o to, urobiť si na fore čo največšiu srandu. Keby aspon bol srandovný a založil si na to svoju vlastnú tému, no on srandovný nie je, a zasiera cudzie témy svojimi spammi.

Patrick, astax - Moc sa s týmito diskutérmi diskutovať nedá, kedže tu prídu tak raz za týžden. Dá sa s nimi hlbšie baviť tak maximálne o katolíckych veciach, pričom musíte byť s nimi na "jednej vlne". Ak máte protikatolícke názory, prerušia s vami diskusiu, po jednom dvoch komentároch.
none
2

1. tomas12345 22.03.2022, 15:57

Boris - Dá sa s ním viesť zaujímavá diskusia, kde sa od neho dozviete aj niektoré nové veci. Má to však problém, a totiž musíte byť na jeho "vlne". Pokial máte iný názor než on a požadujete od neho rozne analýzy, dokazy, logické argumenty, tak vám ich nedá, a bude dalej dávať prázdne výkriky, osočovať oponenta, apod... Enaxnay - Do hlbších tém sa s ním diskutovať nedá. Maximálne tak o pizza salama. Skarlette - tejto ženskej nejde o diskusiu, len hliadkuje kto kedy spraví na fore nejaký "prešla...

1▲
22.03.2022, 15:59
Tomáš - mentálne nemehlo
3

2. Romankooooo 22.03.2022, 15:59

Tomáš - mentálne nemehlo

2▲
22.03.2022, 16:04
Zase ukazuješ svoju mentálnu primitívnosť
none
4

3. tomas12345 22.03.2022, 16:04

Zase ukazuješ svoju mentálnu primitívnosť

3▲
22.03.2022, 16:10
Ale naozaj si. Len sa stále vypytuješ. To nevieš na niečo prísť sám? K vyššie uvedenému.... nie každý má čas a chuť byť neustále na nejakom fóre. Treba aj pracovať a starať sa o blízkych.
6

4. Romankooooo 22.03.2022, 16:10

Ale naozaj si. Len sa stále vypytuješ. To nevieš na niečo prísť sám? K vyššie uvedenému.... nie každý má čas a chuť byť neustále na nejakom fóre. Treba aj pracovať a starať sa o blízkych.

4▲
22.03.2022, 16:21
Nevypytujem, ale snažím sa tu rozprúdiť nejakú hlbšiu diskusiu. Na začiatku dám rozsiahlu plnohodnotnú analýzu a potom už len čakám na kometéáre protiargumenty. Zial musím konštatovať, že zakaždým je to tak že sa nenájde nikto kto by napísal čo i len za jeden plnohodnotný komentár do diskusie, namiesto toho si v tej diskusii spameri zasierajú tému.

Tu nejde o nejakom neustále, ale ked trebárs prídeš na forum raz, alebo dva krát za 1-2 dni, tak aspon nech to má nejakú uroven. Tu ide o hlbku komentárov, a nie o tom ako často tu chodíš.
none
8

6. tomas12345 22.03.2022, 16:21

Nevypytujem, ale snažím sa tu rozprúdiť nejakú hlbšiu diskusiu. Na začiatku dám rozsiahlu plnohodnotnú analýzu a potom už len čakám na kometéáre protiargumenty. Zial musím konštatovať, že zakaždým je to tak že sa nenájde nikto kto by napísal čo i len za jeden plnohodnotný komentár do diskusie, namiesto toho si v tej diskusii spameri zasierajú tému.

Tu nejde o nejakom neustále, ale ked trebárs prídeš na forum raz, alebo dva krát za 1-2 dni, tak aspon nech to má nejakú uroven. Tu ide o hlb...

6▲
22.03.2022, 16:24
Roman ti povedal: Len sa stále vypytuješ. To nevieš na niečo prísť sám?
none
5

1. tomas12345 22.03.2022, 15:57

Boris - Dá sa s ním viesť zaujímavá diskusia, kde sa od neho dozviete aj niektoré nové veci. Má to však problém, a totiž musíte byť na jeho "vlne". Pokial máte iný názor než on a požadujete od neho rozne analýzy, dokazy, logické argumenty, tak vám ich nedá, a bude dalej dávať prázdne výkriky, osočovať oponenta, apod... Enaxnay - Do hlbších tém sa s ním diskutovať nedá. Maximálne tak o pizza salama. Skarlette - tejto ženskej nejde o diskusiu, len hliadkuje kto kedy spraví na fore nejaký "prešla...

1▲
22.03.2022, 16:16
Nuž, vytvor si vlastné fórum s odborníkmi.
👍: djjaro
none
7

5. Lemmy 22.03.2022, 16:16

Nuž, vytvor si vlastné fórum s odborníkmi.

5▲
22.03.2022, 16:23
Podotýkam len, že na iných forach to nie je lepšie. Na DF je to v podstate to samé. Na iných forach, ako napríklad armadnenoviny, možeš byť aj amerikanofil, a dať hocijakú fundamentálnu analýzu, stačí aby si čo i len v jednej veci nehlásal propagandu, a už sa do teba všetci obujú, pourážajú, a dajú výkriky do tmy.
none
9

1. tomas12345 22.03.2022, 15:57

Boris - Dá sa s ním viesť zaujímavá diskusia, kde sa od neho dozviete aj niektoré nové veci. Má to však problém, a totiž musíte byť na jeho "vlne". Pokial máte iný názor než on a požadujete od neho rozne analýzy, dokazy, logické argumenty, tak vám ich nedá, a bude dalej dávať prázdne výkriky, osočovať oponenta, apod... Enaxnay - Do hlbších tém sa s ním diskutovať nedá. Maximálne tak o pizza salama. Skarlette - tejto ženskej nejde o diskusiu, len hliadkuje kto kedy spraví na fore nejaký "prešla...

1▲
22.03.2022, 16:40
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 210 105 B vygenerované za : 0.250 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 806 792 x jedinečné zobrazenia : 5 268 674 x ip adresa : 216.73.217.131
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none