pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
TEĎ SE ROZHODUJE ❗️Kennedy varuje před nukleární válkou 🇺🇸 FREEDOM HOT NEWS #7
|
|
príspevkov 71 |
zobrazení 1 499 |
unikátne 382 |
tému vytvoril(a) 15.9.2024 15:50 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
TEĎ SE ROZHODUJE ❗️Kennedy varuje před nukleární válkou 🇺🇸 FREEDOM HOT NEWS #7 Právě teď rozhodují o použití raket 🇺🇸❗️🇷🇺 Rozšíří se konflikt na Ukrajině? Třetí světová válka? Rozhoduje se o rozšíření konfliktu na Ukrajině. Rozhodují o použití amerických raket dlouhého doletu! Projev Kennedyho? Kennedy varuje před nukleární válkou? Demokrat varuje před demokraty, kteří chtějí válku!? odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 15.09.2024, 15:50
TEĎ SE ROZHODUJE ❗️Kennedy varuje před nukleární válkou 🇺🇸 FREEDOM HOT NEWS #7 Právě teď rozhodují o použití raket 🇺🇸❗️🇷🇺 Rozšíří se konflikt na Ukrajině? Třetí světová válka? Rozhoduje se o rozšíření konfliktu na Ukrajině. Rozhodují o použití amerických raket dlouhého doletu! Projev Kennedyho? Kennedy varuje před nukleární válkou? Demokrat varuje před demokraty, kteří chtějí válku!? https://www.youtube.com/watch?v=IKZtZtiPF_8
1▲
15.09.2024, 16:06
|
Na Rusko práve teraz mieri 2000 rakiet Minuteman a z ponoriek mne neznámy, ale veľký počet rakiet Trident. Všetky sú vybavené jadrovými hlavicami o sile 1++ megatony TNT. Ich cieľ je naprogramovaný, rakety sú pripravené k boji...
|
 |
|
3
|
|
|
2. Fotón 15.09.2024, 16:06
Na Rusko práve teraz mieri 2000 rakiet Minuteman a z ponoriek mne neznámy, ale veľký počet rakiet Trident. Všetky sú vybavené jadrovými hlavicami o sile 1++ megatony TNT. Ich cieľ je naprogramovaný, rakety sú pripravené k boji...
2▲
15.09.2024, 16:06
|
|
4
|
|
|
3. Milaníčko 15.09.2024, 16:06
Začala tretia svetová ?  
3▲
15.09.2024, 16:18
|
USA nezačnú prvé. USA sa nevyhráža nikomu jadrovou vojnou. Sú to nacisti v Kremli, ktorí sa vyhrážajú. Systém včasného varovania je však v plnej pohotovosti. Mach 22 nezastaví nikto peňo...
|
 |
|
5
|
|
|
4. Fotón 15.09.2024, 16:18
USA nezačnú prvé. USA sa nevyhráža nikomu jadrovou vojnou. Sú to nacisti v Kremli, ktorí sa vyhrážajú. Systém včasného varovania je však v plnej pohotovosti. Mach 22 nezastaví nikto peňo...
4▲
15.09.2024, 16:21
|
Mňa by teda fakt zaujímalo, ako sa Fico zachová, až na nás Putin zaútočí. Pôjde sa mu poďakovať za oslobodenie?
|
 |
|
7
|
|
|
5. Nadja 15.09.2024, 16:21
Mňa by teda fakt zaujímalo, ako sa Fico zachová, až na nás Putin zaútočí. Pôjde sa mu poďakovať za oslobodenie?
5▲
15.09.2024, 16:28
|
Prečo by zaútočil na nás, veď s Ficom sú kámoši ty slniečkárka.  
|
 |
|
8
|
|
|
5. Nadja 15.09.2024, 16:21
Mňa by teda fakt zaujímalo, ako sa Fico zachová, až na nás Putin zaútočí. Pôjde sa mu poďakovať za oslobodenie?
5▲
15.09.2024, 16:30
|
Na Slovensko ani Maďarsko Putin nezaútočí. Fico je síce zlodej, ale zároveň Putinov spojenec. Jediný potenciálny cieľ ruských rakiet by mohol byť závod ťažkého strojárstva Dubnica nad Váhom, kde sa vyrábajú húfnice Zuzana. Ale už ich kôli Ficovi prestali na Ukrajinu voziť. Najbliší cieľ Kremľa je Poľsko. Slovensko už z Bruselu nikto brániť nebude.
|
 |
|
9
|
|
|
8. Fotón 15.09.2024, 16:30
Na Slovensko ani Maďarsko Putin nezaútočí. Fico je síce zlodej, ale zároveň Putinov spojenec. Jediný potenciálny cieľ ruských rakiet by mohol byť závod ťažkého strojárstva Dubnica nad Váhom, kde sa vyrábajú húfnice Zuzana. Ale už ich kôli Ficovi prestali na Ukrajinu voziť. Najbliší cieľ Kremľa je Poľsko. Slovensko už z Bruselu nikto brániť nebude.
8▲
15.09.2024, 16:31
|
Je to tak, máme my to šťastie a budeme bojovať po boku Rusov proti nacistickej Ukravine.  
|
 |
|
10
|
|
|
9. Milaníčko 15.09.2024, 16:31
Je to tak, máme my to šťastie a budeme bojovať po boku Rusov proti nacistickej Ukravine.  
9▲
15.09.2024, 16:34
|
Budeš potrebovať ruský gulag, aby si vytriezvel...
|
 |
|
11
|
|
|
10. Fotón 15.09.2024, 16:34
Budeš potrebovať ruský gulag, aby si vytriezvel...
10▲
15.09.2024, 16:36
|
Budete od***aní nacisti po***aní !!!!!!!!!
|
 |
|
14
|
|
|
11. Milaníčko 15.09.2024, 16:36
Budete od***aní nacisti po***aní !!!!!!!!!
11▲
15.09.2024, 16:40
|
Nadávaj potom majstrovi GUPVI. Tak ho budeš musieť nazývať v reťaziach. Stačí, že ťa raz zmláti pažbou a prestaneš štekať.
|
 |
|
15
|
|
|
14. Fotón 15.09.2024, 16:40
Nadávaj potom majstrovi GUPVI. Tak ho budeš musieť nazývať v reťaziach. Stačí, že ťa raz zmláti pažbou a prestaneš štekať.
14▲
15.09.2024, 16:41
|
On bude od***aný ako prvý.
|
 |
|
16
|
|
|
15. Milaníčko 15.09.2024, 16:41
On bude od***aný ako prvý.
15▲
15.09.2024, 16:43
|
Ty chceš zabiť rusa? Už nebudeš robiť ramená. Rusi ťa skrotia.
|
 |
|
18
|
|
|
16. Fotón 15.09.2024, 16:43
Ty chceš zabiť rusa? Už nebudeš robiť ramená. Rusi ťa skrotia.
16▲
15.09.2024, 16:46
|
Chcem zabiť nacistu a nie rusa !!!!!!!
|
 |
|
52
|
|
|
18. Milaníčko 15.09.2024, 16:46
Chcem zabiť nacistu a nie rusa !!!!!!!
18▲
15.09.2024, 17:42
|
Rus sa ťa nebude pýtať. V gulagu platia iné pravidlá.
|
 |
|
20
|
|
|
9. Milaníčko 15.09.2024, 16:31
Je to tak, máme my to šťastie a budeme bojovať po boku Rusov proti nacistickej Ukravine.  
9▲
15.09.2024, 16:50
|
(9) Milaníčko, budeme bojovať nielen proti sionistickej Ukrajine, ale aj proti sionistickej západnej Európe...!
|
|
|
21
|
|
|
20. Kasafran 15.09.2024, 16:50
(9) Milaníčko, budeme bojovať nielen proti sionistickej Ukrajine, ale aj proti sionistickej západnej Európe...!
20▲
15.09.2024, 16:50
|
Si piš. 
|
 |
|
12
|
|
|
8. Fotón 15.09.2024, 16:30
Na Slovensko ani Maďarsko Putin nezaútočí. Fico je síce zlodej, ale zároveň Putinov spojenec. Jediný potenciálny cieľ ruských rakiet by mohol byť závod ťažkého strojárstva Dubnica nad Váhom, kde sa vyrábajú húfnice Zuzana. Ale už ich kôli Ficovi prestali na Ukrajinu voziť. Najbliší cieľ Kremľa je Poľsko. Slovensko už z Bruselu nikto brániť nebude.
8▲
15.09.2024, 16:38
|
No, nebol by to možno zlý ťah, nastala by tu najprv zrejme občianská vojna. Slovensko by sa vyvraždilo aj samé 
|
 |
|
13
|
|
|
12. Nadja 15.09.2024, 16:38
No, nebol by to možno zlý ťah, nastala by tu najprv zrejme občianská vojna. Slovensko by sa vyvraždilo aj samé 
12▲
15.09.2024, 16:39
|
|
22
|
|
|
8. Fotón 15.09.2024, 16:30
Na Slovensko ani Maďarsko Putin nezaútočí. Fico je síce zlodej, ale zároveň Putinov spojenec. Jediný potenciálny cieľ ruských rakiet by mohol byť závod ťažkého strojárstva Dubnica nad Váhom, kde sa vyrábajú húfnice Zuzana. Ale už ich kôli Ficovi prestali na Ukrajinu voziť. Najbliší cieľ Kremľa je Poľsko. Slovensko už z Bruselu nikto brániť nebude.
8▲
15.09.2024, 16:53
|
Poľsko bude ale pre putlera 10x ťažší oriešok, než Ukrajina. Už padlo na Ukrajine pol milióna živej ruskej sily. V Poľsku padnú do posledného vojaka. odkazPutler nerozmýšla s tým plýtvaním živej sily.
|
 |
|
23
|
|
|
22. Fotón 15.09.2024, 16:53
Poľsko bude ale pre putlera 10x ťažší oriešok, než Ukrajina. Už padlo na Ukrajine pol milióna živej ruskej sily. V Poľsku padnú do posledného vojaka.
https://www.youtube.com/watch?v=XlYjOa63MZI&ab_channel=LukasIV.zNerd%C3%ADhoHradu
Putler nerozmýšla s tým plýtvaním živej sily.
22▲
15.09.2024, 16:54
|
|
31
|
|
|
23. Milaníčko 15.09.2024, 16:54
Takúto *****inu ti povedal Alex ?   
23▲
15.09.2024, 17:12
|
Poľsko vybudovalo najsilnejšiu armádu na svete. V konvenčnej vojne rusi nemajú proti Poľsku šancu...
|
 |
|
36
|
|
|
31. Fotón 15.09.2024, 17:12
Poľsko vybudovalo najsilnejšiu armádu na svete. V konvenčnej vojne rusi nemajú proti Poľsku šancu...
31▲
15.09.2024, 17:16
|
Ak rus napadne Poľsko, garantujem vám, že tam padne do posledného ruského vojaka...
|
 |
|
37
|
|
|
36. Fotón 15.09.2024, 17:16
Ak rus napadne Poľsko, garantujem vám, že tam padne do posledného ruského vojaka...
36▲
15.09.2024, 17:17
|
Rus napadne aj amíkov a do***e ich na padrť.
|
 |
|
47
|
|
|
37. Milaníčko 15.09.2024, 17:17
Rus napadne aj amíkov a do***e ich na padrť.
37▲
15.09.2024, 17:31
|
Škoda tých ruských životov, ktorých putler poslal na istú smrť. Dúfajme, že nenapadnú Poľsko: odkaz
|
 |
|
49
|
|
|
47. Fotón 15.09.2024, 17:31
Škoda tých ruských životov, ktorých putler poslal na istú smrť. Dúfajme, že nenapadnú Poľsko:
https://www.youtube.com/watch?v=HRVeXaqoAQE&ab_channel=MilitaryPowers
47▲
15.09.2024, 17:32
|
Poľsko nie je dôvod napádať, tam nie sú nacisti ako na ukravine !!!!!!!!!!!
|
 |
|
51
|
|
|
49. Milaníčko 15.09.2024, 17:32
Poľsko nie je dôvod napádať, tam nie sú nacisti ako na ukravine !!!!!!!!!!!
49▲
15.09.2024, 17:41
|
(49) Milaníčko, nemýl sa, aj v Poľsku sú a pôsobia desaťtisíce novodobých križiakov, ktorých prvoradou vatikánskou úlohou je poraziť pravoslávne Rusko a Bielorusko...
|
|
|
53
|
|
|
49. Milaníčko 15.09.2024, 17:32
Poľsko nie je dôvod napádať, tam nie sú nacisti ako na ukravine !!!!!!!!!!!
49▲
15.09.2024, 17:47
|
Stalin si s Hitlerom rozdelili Poľsko. Putler nezabudol. Vtedy dostal rus napráskáno od Fínov. Teraz to však bude iné.
|
 |
|
54
|
|
|
53. Fotón 15.09.2024, 17:47
Stalin si s Hitlerom rozdelili Poľsko. Putler nezabudol. Vtedy dostal rus napráskáno od Fínov. Teraz to však bude iné.
53▲
15.09.2024, 17:49
|
Veruže to bude iné, svetovým lídrom bude Rusko.
|
 |
|
56
|
|
|
54. Milaníčko 15.09.2024, 17:49
Veruže to bude iné, svetovým lídrom bude Rusko.
54▲
15.09.2024, 17:54
|
Rusko už je celosvetovým dezolátom a vyvrheľom.
|
 |
|
57
|
|
|
56. Fotón 15.09.2024, 17:54
Rusko už je celosvetovým dezolátom a vyvrheľom.
56▲
15.09.2024, 17:56
|
Bude vládnuť tomuto svetu, lebo amíci sú f ****.
|
 |
|
59
|
|
|
57. Milaníčko 15.09.2024, 17:56
Bude vládnuť tomuto svetu, lebo amíci sú f ****.
57▲
15.09.2024, 17:59
|
(57) Milaníčko, budú vládnuť štáty BRIX+...!
|
|
|
60
|
|
|
59. Kasafran 15.09.2024, 17:59
(57) Milaníčko, budú vládnuť štáty BRIX+...!
59▲
15.09.2024, 18:01
|
Je to možné, ak tie ****y americké nevyvolajú tretiu svetovú !!!!!!!!!
|
 |
|
61
|
|
|
57. Milaníčko 15.09.2024, 17:56
Bude vládnuť tomuto svetu, lebo amíci sú f ****.
57▲
15.09.2024, 18:02
|
Putler sa už teraz utápa. Chcel získať spojenectvo s Čínou, ale nevyšlo. Zostal mu už iba KimČongUn a Irán. Síce by som nemal tieto informácie prezrádzať, ale mám prístup k spravodajským informáciám.
|
 |
|
62
|
|
|
61. Fotón 15.09.2024, 18:02
Putler sa už teraz utápa. Chcel získať spojenectvo s Čínou, ale nevyšlo. Zostal mu už iba KimČongUn a Irán. Síce by som nemal tieto informácie prezrádzať, ale mám prístup k spravodajským informáciám.
61▲
15.09.2024, 18:02
|
Máš tak ***** a nie prístup !!!!!!!!!!!!
|
 |
|
63
|
|
|
62. Milaníčko 15.09.2024, 18:02
Máš tak ***** a nie prístup !!!!!!!!!!!!
62▲
15.09.2024, 18:12
|
|
64
|
|
|
63. Fotón 15.09.2024, 18:12
Je mi 3, čo si myslíš...
63▲
15.09.2024, 18:13
|
Neo***uj tu ctihodných občanov SK !!!!!!!!!!
|
 |
|
58
|
|
|
54. Milaníčko 15.09.2024, 17:49
Veruže to bude iné, svetovým lídrom bude Rusko.
54▲
15.09.2024, 17:57
|
(54) Milaníčko, a ak nie, potom už nebude nikto iný...!
|
|
|
17
|
|
|
5. Nadja 15.09.2024, 16:21
Mňa by teda fakt zaujímalo, ako sa Fico zachová, až na nás Putin zaútočí. Pôjde sa mu poďakovať za oslobodenie?
5▲
15.09.2024, 16:44
|
(5) Nadjenka, je mi to ľúto, ale Tvoje racionálne uvažovanie má stále nižššiu úroveň! Napíš mi aspoň jeden-jediný dôvod, prečo by mal Putin tak spraviť...! Je už skutočne najvyšší čas, aby si sa spamätala a prestala sa spontánne zaraďovať do názorového sionistického spektra dvojice Pobežal+Parada...! Máš však "slobodnú", a preto sa rozhodni tak, ako sama chceš...
|
|
|
19
|
|
|
17. Kasafran 15.09.2024, 16:44
(5) Nadjenka, je mi to ľúto, ale Tvoje racionálne uvažovanie má stále nižššiu úroveň! Napíš mi aspoň jeden-jediný dôvod, prečo by mal Putin tak spraviť...! Je už skutočne najvyšší čas, aby si sa spamätala a prestala sa spontánne zaraďovať do názorového sionistického spektra dvojice Pobežal+Parada...! Máš však "slobodnú", a preto sa rozhodni tak, ako sama chceš...
17▲
15.09.2024, 16:49
|
Dôvod? Lebo sme jedným z najslabších článkov EU.
|
 |
|
24
|
|
|
19. Nadja 15.09.2024, 16:49
Dôvod? Lebo sme jedným z najslabších článkov EU.
19▲
15.09.2024, 16:56
|
(19) Nadjenka, odporúčam Ti, aby si prestala "zabŕdať" do sionistických vojenských geopolitických vzťahov, pre ktoré je Slovensko nie až takým strategickým cieľom...
|
|
|
25
|
|
|
24. Kasafran 15.09.2024, 16:56
(19) Nadjenka, odporúčam Ti, aby si prestala "zabŕdať" do sionistických vojenských geopolitických vzťahov, pre ktoré je Slovensko nie až takým strategickým cieľom...
24▲
15.09.2024, 16:58
|
Zabŕdanie je jej koníčkom.  
|
 |
|
26
|
|
|
25. Milaníčko 15.09.2024, 16:58
Zabŕdanie je jej koníčkom.  
25▲
15.09.2024, 17:00
|
|
27
|
|
|
26. HIadiny 15.09.2024, 17:00
Zabúdanie je mojím koníčkom  
26▲
15.09.2024, 17:01
|
Nie, to je tvojim osudom.  
|
 |
|
33
|
|
|
27. Milaníčko 15.09.2024, 17:01
Nie, to je tvojim osudom.  
27▲
15.09.2024, 17:14
|
Niekedy je to o sud, niekedy o plot. 
|
|
|
35
|
|
|
33. HIadiny 15.09.2024, 17:14
Niekedy je to o sud, niekedy o plot. 
33▲
15.09.2024, 17:16
|
|
43
|
|
|
35. Milaníčko 15.09.2024, 17:16
A niekedy je to LTT. 😉😉
35▲
15.09.2024, 17:27
|
To sa mi stalo asi tak 2x, keď mi v črevách skrútilo a WC bolo na 6 metrov ďaleko.  
|
|
|
45
|
|
|
43. HIadiny 15.09.2024, 17:27
To sa mi stalo asi tak 2x, keď mi v črevách skrútilo a WC bolo na 6 metrov ďaleko.  
43▲
15.09.2024, 17:29
|
Ja som mal vtedy sraciu miestnosť vzdialenú dokonca na 1488 centimetrov.  
|
 |
|
29
|
|
|
26. HIadiny 15.09.2024, 17:00
Zabúdanie je mojím koníčkom  
26▲
15.09.2024, 17:06
|
(26) Peter, mojím síce nie, ale ubrániť sa mu dokážem stále menej a menej...
|
|
|
34
|
|
|
29. Kasafran 15.09.2024, 17:06
(26) Peter, mojím síce nie, ale ubrániť sa mu dokážem stále menej a menej...
29▲
15.09.2024, 17:16
|
Kaso nebráň sa tomu, urob z toho svoju prednosť. Mňa už ani na nákupy neposielajú, lebo sa občas zabudnem aj do dvoch hodín vrátiť.  
|
|
|
28
|
|
|
25. Milaníčko 15.09.2024, 16:58
Zabŕdanie je jej koníčkom.  
25▲
15.09.2024, 17:03
|
(25) Milaníčko, nuž, spôsoby ukájania svojich koníčkov sú u ľudí skutočne rôznorodé...
|
|
|
30
|
|
|
17. Kasafran 15.09.2024, 16:44
(5) Nadjenka, je mi to ľúto, ale Tvoje racionálne uvažovanie má stále nižššiu úroveň! Napíš mi aspoň jeden-jediný dôvod, prečo by mal Putin tak spraviť...! Je už skutočne najvyšší čas, aby si sa spamätala a prestala sa spontánne zaraďovať do názorového sionistického spektra dvojice Pobežal+Parada...! Máš však "slobodnú", a preto sa rozhodni tak, ako sama chceš...
17▲
15.09.2024, 17:08
|
Prečo si ma spomenul? Ty odpad, ty hajzel. Ja s tvojou protižidovskou nenávisťou nemám nič spoločné.
|
 |
|
39
|
|
|
30. Lemmy 15.09.2024, 17:08
Prečo si ma spomenul? Ty odpad, ty hajzel. Ja s tvojou protižidovskou nenávisťou nemám nič spoločné.
30▲
15.09.2024, 17:20
|
(30) Jano Parada, tieto Tvoje výrazy sú skutočne typické nie pre Žida, ale pre jeho amorálny sionistický odpad... A ešte si spomeň a cituj, kedyže som Ťa obvinil z protižidovskej nenávisti...!!!
|
|
|
46
|
|
|
39. Kasafran 15.09.2024, 17:20
(30) Jano Parada, tieto Tvoje výrazy sú skutočne typické nie pre Žida, ale pre jeho amorálny sionistický odpad... A ešte si spomeň a cituj, kedyže som Ťa obvinil z protižidovskej nenávisti...!!!
39▲
15.09.2024, 17:31
|
Neber ma do svojej špinavej huby.
|
 |
|
32
|
|
|
5. Nadja 15.09.2024, 16:21
Mňa by teda fakt zaujímalo, ako sa Fico zachová, až na nás Putin zaútočí. Pôjde sa mu poďakovať za oslobodenie?
5▲
15.09.2024, 17:13
|
Ako by Putin mal zaútočiť na SVK? Raketami? Lebo po zemi to zatiaľ nepôjde, ešte Volodymyr žije. Videla si mapu, ktorú zverejnil Medvedev? Tam zase nebude mať Rusko priamu hranicu so SVK, niečo dostanú Poliaci, niečo Rumuni a okolo Kyjeva ostane zlomok Ukrajiny. Dajme tomu, žeby Putin poslal rakety na SVK, asi by triafal do čoho? Do úradu vlády? Do jadrových elektrární? Do priehrad? Alebo iba strieľal od Svitu do Ružomberka? 
|
|
|
38
|
|
|
32. HIadiny 15.09.2024, 17:13
Ako by Putin mal zaútočiť na SVK? Raketami? Lebo po zemi to zatiaľ nepôjde, ešte Volodymyr žije. Videla si mapu, ktorú zverejnil Medvedev? Tam zase nebude mať Rusko priamu hranicu so SVK, niečo dostanú Poliaci, niečo Rumuni a okolo Kyjeva ostane zlomok Ukrajiny. Dajme tomu, žeby Putin poslal rakety na SVK, asi by triafal do čoho? Do úradu vlády? Do jadrových elektrární? Do priehrad? Alebo iba strieľal od Svitu do Ružomberka? 
32▲
15.09.2024, 17:19
|
|
40
|
|
|
32. HIadiny 15.09.2024, 17:13
Ako by Putin mal zaútočiť na SVK? Raketami? Lebo po zemi to zatiaľ nepôjde, ešte Volodymyr žije. Videla si mapu, ktorú zverejnil Medvedev? Tam zase nebude mať Rusko priamu hranicu so SVK, niečo dostanú Poliaci, niečo Rumuni a okolo Kyjeva ostane zlomok Ukrajiny. Dajme tomu, žeby Putin poslal rakety na SVK, asi by triafal do čoho? Do úradu vlády? Do jadrových elektrární? Do priehrad? Alebo iba strieľal od Svitu do Ružomberka? 
32▲
15.09.2024, 17:24
|
Mám ti nájsť články, kde všetci tvrdia, aký nezmysel je očakávať, že Rusko napadne Ukrajinu?
|
 |
|
41
|
|
|
40. Nadja 15.09.2024, 17:24
Mám ti nájsť články, kde všetci tvrdia, aký nezmysel je očakávať, že Rusko napadne Ukrajinu?
40▲
15.09.2024, 17:25
|
Mám ti nájsť články, aký dôvod mali rusi napadnúť ukravinu ?
|
 |
|
42
|
|
|
40. Nadja 15.09.2024, 17:24
Mám ti nájsť články, kde všetci tvrdia, aký nezmysel je očakávať, že Rusko napadne Ukrajinu?
40▲
15.09.2024, 17:26
|
Nie, daj mi radšej všetky články, kde je písané, že Rusko plánuje napadnúť SVK. Budešč to mať podstatne jednoduchšie a kratšie ako mi ponúkaš ty. 
|
|
|
48
|
|
|
42. HIadiny 15.09.2024, 17:26
Nie, daj mi radšej všetky články, kde je písané, že Rusko plánuje napadnúť SVK. Budešč to mať podstatne jednoduchšie a kratšie ako mi ponúkaš ty. 
42▲
15.09.2024, 17:31
|
To si pýtaj od cleara, ten to tu jasne oznamoval. Rusko sa zastaví až v Berlíne.
|
 |
|
50
|
|
|
48. Nadja 15.09.2024, 17:31
To si pýtaj od cleara, ten to tu jasne oznamoval. Rusko sa zastaví až v Berlíne.
48▲
15.09.2024, 17:33
|
|
55
|
|
|
48. Nadja 15.09.2024, 17:31
To si pýtaj od cleara, ten to tu jasne oznamoval. Rusko sa zastaví až v Berlíne.
48▲
15.09.2024, 17:54
|
(48) Nadjenka, nebodaj si sa nedozvedela, alebo si už nepamätáš, že vojak Červenej armády vztýčil červenú zástavu ZSSR s kosákom a kladivom nad nemeckým Reichstágom - budovou Ríšskeho snemu v máji 1945...?! Máš vôbec predstavu, koľké státisíce životov Židov a Slovanov boli tým zachránené...?
|
|
|
65
|
|
|
48. Nadja 15.09.2024, 17:31
To si pýtaj od cleara, ten to tu jasne oznamoval. Rusko sa zastaví až v Berlíne.
48▲
15.09.2024, 19:13
|
Prečo Cleara? Ja som reagoval na tvoju 40-VMám ti nájsť články, kde všetci tvrdia, aký nezmysel je očakávať, že Rusko napadne Ukrajinu? Ani slova som nepísal o napadnutí Ukrajiny. Z taktického hľadiska je pre Rusa jednoduchšie do Berlína ísť po rovinke Poľska ako sa niekde skrze hory priesmyky SVK terigať a aj tá cesta popod Strečno ešte nie je dokončená a v kolóne by chytili veľké zdržanie a možno nasraní vodiči by im aj po papuli strelili a tanky vlastnoručne do Váhu zhodili. A to ešte nehovorím o Makove na hranici s Českom a Vysočinu na Morave a potom kam? Cez Krušné hory, alebo ešte trošku skôr na sever do Poľska cez Jizerské? , Nie, nie, cez Poľsko pekne po rovinke až do Berlína. Urá, urááá, uráááá... 
|
|
|
66
|
|
|
65. HIadiny 15.09.2024, 19:13
Prečo Cleara? Ja som reagoval na tvoju 40-VMám ti nájsť články, kde všetci tvrdia, aký nezmysel je očakávať, že Rusko napadne Ukrajinu? Ani slova som nepísal o napadnutí Ukrajiny. Z taktického hľadiska je pre Rusa jednoduchšie do Berlína ísť po rovinke Poľska ako sa niekde skrze hory priesmyky SVK terigať a aj tá cesta popod Strečno ešte nie je dokončená a v kolóne by chytili veľké zdržanie a možno nasraní vodiči by im aj po papuli strelili a tanky vlastnoručne do Váhu zhodili. A to ešte ...
65▲
15.09.2024, 20:28
|
No veď ty tvrdíš, že je nezmysel si myslieť, že nás Putin napadne. Tak to prirovnávam k podobnej situácii pred 2022.
|
 |
|
67
|
|
|
66. Nadja 15.09.2024, 20:28
No veď ty tvrdíš, že je nezmysel si myslieť, že nás Putin napadne. Tak to prirovnávam k podobnej situácii pred 2022.
66▲
15.09.2024, 23:12
|
Aha takto to ty myslíš. Teda nás Putin určite napadne, to má zmysel, už iba odhaliť kedy? 
|
|
|
68
|
|
|
67. HIadiny 15.09.2024, 23:12
Aha takto to ty myslíš. Teda nás Putin určite napadne, to má zmysel, už iba odhaliť kedy? 
67▲
15.09.2024, 23:18
|
No veď to, a na to tu máme cleara, dúfam že nezabudne vopred informovať nás zaslúžilých Lipkarov... možno aj foton by mohol...
|
 |
|
69
|
|
|
68. Nadja 15.09.2024, 23:18
No veď to, a na to tu máme cleara, dúfam že nezabudne vopred informovať nás zaslúžilých Lipkarov... možno aj foton by mohol...
68▲
15.09.2024, 23:31
|
Nuž Si myslím, že dnes je už poučenie z krízového vývoja z hraníc UA/RUS značíteľne vpečatléne v hlavách každého a už sa nedáme prekvapiť taktikou a stratégiou Putina, keď začne na hraniciach SVK/RUS zhromažďovať vojsko s úmyslom nás prekvapivo napadnúť a obrať nás o územie celého Košického a Prešovského kraja!!!
|
|
|
70
|
|
|
69. HIadiny 15.09.2024, 23:31
Nuž Si myslím, že dnes je už poučenie z krízového vývoja z hraníc UA/RUS značíteľne vpečatléne v hlavách každého a už sa nedáme prekvapiť taktikou a stratégiou Putina, keď začne na hraniciach SVK/RUS zhromažďovať vojsko s úmyslom nás prekvapivo napadnúť a obrať nás o územie celého Košického a Prešovského kraja!!!
69▲
15.09.2024, 23:34
|
Jo už je to zastaralá finta, tým neoblbnú už nikoho! No a nakoniec už máme jednu F16, tak to dáme...
|
 |
|
71
|
|
|
70. Nadja 15.09.2024, 23:34
Jo už je to zastaralá finta, tým neoblbnú už nikoho! No a nakoniec už máme jednu F16, tak to dáme...
70▲
15.09.2024, 23:59
|
|
44
|
|
|
32. HIadiny 15.09.2024, 17:13
Ako by Putin mal zaútočiť na SVK? Raketami? Lebo po zemi to zatiaľ nepôjde, ešte Volodymyr žije. Videla si mapu, ktorú zverejnil Medvedev? Tam zase nebude mať Rusko priamu hranicu so SVK, niečo dostanú Poliaci, niečo Rumuni a okolo Kyjeva ostane zlomok Ukrajiny. Dajme tomu, žeby Putin poslal rakety na SVK, asi by triafal do čoho? Do úradu vlády? Do jadrových elektrární? Do priehrad? Alebo iba strieľal od Svitu do Ružomberka? 
32▲
15.09.2024, 17:28
|
(32) Peter, no, veď to, naša Nadjenka sa občas vo svojich "mierumilovných" snoch zahrá na členku alebo poradkyňu GŠ NATO, a preto z jej hlavičky priam sršia nápady, prečo a ako treba poraziť Putina a Rusko...!
|
|
|
6
|
|
|
2. Fotón 15.09.2024, 16:06
Na Rusko práve teraz mieri 2000 rakiet Minuteman a z ponoriek mne neznámy, ale veľký počet rakiet Trident. Všetky sú vybavené jadrovými hlavicami o sile 1++ megatony TNT. Ich cieľ je naprogramovaný, rakety sú pripravené k boji...
2▲
15.09.2024, 16:25
|
(2) Miloš Pobežal, ako to, že nedokážeš svojim súkmeňovcom - sionistom sveta - poradiť/vysvetliť, aby nezabúdali na svoj pud sebazáchovy, pretože III. SV bude nielen ich, ale aj Tvoj, definitívny koniec...?!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 320 777 B
vygenerované za : 0.213 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 796 861 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 892 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|