pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Takto si Poliaci chránia svoje hranice
|
|
príspevkov 10 |
zobrazení 511 |
unikátne 44 |
tému vytvoril(a) 25.9.2023 21:42 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Takto si Poliaci chránia svoje hranice generál Ivan Ševčík odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 25.09.2023, 21:42
Takto si Poliaci chránia svoje hranice generál Ivan Ševčík https://t.me/genIvanSevcik/3069
1▲
25.09.2023, 21:44
|
|
3
|
|
|
2. Milaníčko 25.09.2023, 21:44
Aj my si chránime hranice, namiesto policajtov sme tam nasadili tuje.   
2▲
25.09.2023, 21:51
|
(2) Mil@níčko, a vieš, či nás zato aj niekto pochváli, alebo poľu-tuje...?
|
|
|
4
|
|
|
3. Kasafran 25.09.2023, 21:51
(2) Mil@níčko, a vieš, či nás zato aj niekto pochváli, alebo poľu-tuje...?
3▲
25.09.2023, 21:52
|
Určite, niekto sa nájde a s ním na pivo zájdem.  
|
 |
|
5
|
|
|
4. Milaníčko 25.09.2023, 21:52
Určite, niekto sa nájde a s ním na pivo zájdem.  
4▲
25.09.2023, 21:57
|
(4) Mil@níčko, ešte mi upresni s kým by si na to pivo šiel - s tým, čo Ťa za tie tuje pochváli, alebo s tým, čo Ťa poľu-tuje...?
|
|
|
6
|
|
|
5. Kasafran 25.09.2023, 21:57
(4) Mil@níčko, ešte mi upresni s kým by si na to pivo šiel - s tým, čo Ťa za tie tuje pochváli, alebo s tým, čo Ťa poľu-tuje...?
5▲
25.09.2023, 21:59
|
|
7
|
|
|
6. Milaníčko 25.09.2023, 21:59
S jedným na pivo a s druhým na borovičku, lebo aj môj nepriateľ časom môže byť môj priateľ, priateľu.   
6▲
25.09.2023, 22:04
|
(6) Mil@níčko, nezabúdaj však na to, že aj z priateľa sa môže vykľuť nepriateľ...!
|
|
|
8
|
|
|
7. Kasafran 25.09.2023, 22:04
(6) Mil@níčko, nezabúdaj však na to, že aj z priateľa sa môže vykľuť nepriateľ...!
7▲
25.09.2023, 22:10
|
Nezabudni, že ja nikdy nezabúdam.  
|
 |
|
9
|
|
|
8. Milaníčko 25.09.2023, 22:10
Nezabudni, že ja nikdy nezabúdam.  
8▲
25.09.2023, 22:15
|
(8) Mil@níčko, veru neviem, či si až príliš nedrukuješ - dokážeš si vari spomenúť na každú kočku, ktorú si ukojil...?
|
|
|
10
|
|
|
9. Kasafran 25.09.2023, 22:15
(8) Mil@níčko, veru neviem, či si až príliš nedrukuješ - dokážeš si vari spomenúť na každú kočku, ktorú si ukojil...?
9▲
25.09.2023, 22:34
|
Nie, bolo toho mrte. 😃😃😃😃
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 79 300 B
vygenerované za : 0.191 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 792 619 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 288 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|