pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Štrbský rybník v zrkadlení

príspevkov
16
zobrazení
567
unikátne
157
tému vytvoril(a) 28.6.2022 09:45 Milaníčko
1
28.06.2022, 09:45
súhlasí: clear1 , Boris , omega
👍: Boris
none
2

1. Milaníčko 28.06.2022, 09:45

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/289157271_10220353468979149_5981672093263739322_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=HcT27IJi_osAX8S-kP9&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-yiOGzVIVe5gWUUseeEWsSxEoH8rYQWMMlTf0q8sUbwg&oe=62BF3901

1▲
28.06.2022, 19:11
Niektoré foto, čo sem dávaš sú doslova skvostné.
Rob kalendáre, alebo niečo. Je škoda to neposlať do sveta.
súhlasí: omega
none
3

2. Boris 28.06.2022, 19:11

Niektoré foto, čo sem dávaš sú doslova skvostné.
Rob kalendáre, alebo niečo. Je škoda to neposlať do sveta.

2▲
28.06.2022, 19:14
...veru,ner0b f0t0,ale r0b kalendare...najlepsie vyrezavane...)
none
4

3. d0d0...best 28.06.2022, 19:14

...veru,ner0b f0t0,ale r0b kalendare...najlepsie vyrezavane...)

3▲
29.06.2022, 08:47
Mám f **** na lehátku, je to leháro a žváro.
none
5

3. d0d0...best 28.06.2022, 19:14

...veru,ner0b f0t0,ale r0b kalendare...najlepsie vyrezavane...)

3▲
29.06.2022, 09:08
Nemôže.... vraj sťahuje tie fotky z internetov...... Edo vravel 🙂
6

5. Romankooooo 29.06.2022, 09:08

Nemôže.... vraj sťahuje tie fotky z internetov...... Edo vravel 🙂

5▲
29.06.2022, 09:09
Som myslel, že internet je len jeden, ono je ich viac ?
none
7

6. Milaníčko 29.06.2022, 09:09

Som myslel, že internet je len jeden, ono je ich viac ?

6▲
29.06.2022, 09:11
No asi hej.
8

7. Romankooooo 29.06.2022, 09:11

No asi hej.

7▲
29.06.2022, 09:12
Opýtaj sa Volodymyra.
none
9

8. Milaníčko 29.06.2022, 09:12

Opýtaj sa Volodymyra.

8▲
29.06.2022, 09:12
Putina?
10

9. Romankooooo 29.06.2022, 09:12

Putina?

9▲
29.06.2022, 09:16
Noú, toho druhého zdrogovaného fašistu.
none
11

10. Milaníčko 29.06.2022, 09:16

Noú, toho druhého zdrogovaného fašistu.

10▲
29.06.2022, 09:17
Dvoch Putinov??
12

11. Romankooooo 29.06.2022, 09:17

Dvoch Putinov??

11▲
29.06.2022, 09:17
Nijé do ****, toho Zeleného ****sa.
none
13

12. Milaníčko 29.06.2022, 09:17

Nijé do ****, toho Zeleného ****sa.

12▲
29.06.2022, 09:21
Aha no viem. Putin je červený 😁
14

13. Romankooooo 29.06.2022, 09:21

Aha no viem. Putin je červený 😁

13▲
29.06.2022, 09:21
No to neviem, ty ho máš furt f papuli, ty musíš vedieť.
none
15

14. Milaníčko 29.06.2022, 09:21

No to neviem, ty ho máš furt f papuli, ty musíš vedieť.

14▲
29.06.2022, 09:23
Ty si s ním začal. Aj Putin je volodymyr.
16

15. Romankooooo 29.06.2022, 09:23

Ty si s ním začal. Aj Putin je volodymyr.

15▲
29.06.2022, 09:28
Jeho premenovali ?
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 588 133 B vygenerované za : 0.214 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 800 377 x jedinečné zobrazenia : 5 267 762 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none