pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Som hlas volajúci na púšti ;)
|
|
príspevkov 27 |
zobrazení 13 305 |
unikátne 1 670 |
tému vytvoril(a) 4.1.2020 19:14 EnaXnaY
|
Téma je len na čítanie...
1
|
SOM hlas volajúci na púšti 😉 A pripravujem cestu pre pána 😉 KRÁĽ bude korunovaný 24.4.2042 😉 Dovtedy máš čas zložiť skúšku 😉 DAŤ (MNE) a NIČ za to nežiadať 😉 Hoc aj 1 cent 😉 Lebo keď MNE (maličkému) pomôžeš, JEMU tým pomôžeš 😉 Tu je výsledková listina (kto zatiaľ zložil skúšku) a je zapísaný v KNIHE ŽIVOTA : odkaz 😉
|
 |
|
2
|
|
|
1. EnaXnaY 04.01.2020, 19:14
SOM hlas volajúci na púšti 😉
A pripravujem cestu pre pána 😉
KRÁĽ bude korunovaný 24.4.2042 😉
Dovtedy máš čas zložiť skúšku 😉
DAŤ (MNE) a NIČ za to nežiadať 😉
Hoc aj 1 cent 😉
Lebo keď MNE (maličkému) pomôžeš, JEMU tým pomôžeš 😉
Tu je výsledková listina (kto zatiaľ zložil skúšku) a je zapísaný v KNIHE ŽIVOTA :
https://www.dzio.sk/hof 😉
1▲
04.01.2020, 19:17
|
|
3
|
|
|
2. Scarlett 04.01.2020, 19:17
toto je uz na pezinok 🙂
2▲
04.01.2020, 19:21
|
Staraj sa o SVOJE duševné zdravie, ďakujem 😉
|
 |
|
4
|
|
|
3. EnaXnaY 04.01.2020, 19:21
Staraj sa o SVOJE duševné zdravie, ďakujem 😉
3▲
04.01.2020, 19:22
|
|
5
|
|
|
4. Scarlett 04.01.2020, 19:22
nesprávaj sa ako cvok 🙂
4▲
04.01.2020, 19:23
|
To nie je tvoja vec 😉
Ale MOJA 😉
|
 |
|
6
|
|
|
5. EnaXnaY 04.01.2020, 19:23
To nie je tvoja vec 😉
Ale MOJA 😉
5▲
04.01.2020, 19:31
|
jaj to vravia všetci cvoci 😉
|
 |
|
7
|
|
|
6. Scarlett 04.01.2020, 19:31
jaj to vravia všetci cvoci 😉
6▲
04.01.2020, 19:32
|
Tak si spoznala ďalšieho 😉
Koniec debaty 😉
|
 |
|
8
|
|
|
7. EnaXnaY 04.01.2020, 19:32
Tak si spoznala ďalšieho 😉
Koniec debaty 😉
7▲
04.01.2020, 21:15
|
ved si s tym prestal 
|
 |
|
9
|
|
|
8. Scarlett 04.01.2020, 21:15
ved si s tym prestal 
8▲
04.01.2020, 21:17
|
|
10
|
|
|
9. EnaXnaY 04.01.2020, 21:17
Aj zajtra je deň 😉
9▲
04.01.2020, 21:37
|
teším 
|
 |
|
11
|
|
|
10. Scarlett 04.01.2020, 21:37
teším 
10▲
04.01.2020, 21:38
|
Nemáš sa na čo tešiť, keďže nie si v zozname 😉 odkaz 😉
|
 |
|
12
|
|
|
11. EnaXnaY 04.01.2020, 21:38
Nemáš sa na čo tešiť, keďže nie si v zozname 😉
https://www.dzio.sk/hof 😉
11▲
04.01.2020, 22:13
|
|
13
|
|
|
12. Scarlett 04.01.2020, 22:13
však ma tam uz nechceš  
12▲
04.01.2020, 22:14
|
Ani fotón tam už nie je 😉
|
 |
|
14
|
|
|
13. EnaXnaY 04.01.2020, 22:14
Ani fotón tam už nie je 😉
13▲
04.01.2020, 22:14
|
|
15
|
|
|
14. Scarlett 04.01.2020, 22:14
why? 😉
14▲
04.01.2020, 22:16
|
Nechcel byť zapísaný v KNIHE ŽIVOTA, tak som mu vrátil prachy 😉
|
 |
|
16
|
|
|
15. EnaXnaY 04.01.2020, 22:16
Nechcel byť zapísaný v KNIHE ŽIVOTA, tak som mu vrátil prachy 😉
15▲
04.01.2020, 22:22
|
|
17
|
|
|
16. Scarlett 04.01.2020, 22:22
si sa ho pytal?
16▲
04.01.2020, 22:23
|
Oslovil ma aby som ho vyškrtol zo zoznamu 😉
|
 |
|
18
|
|
|
17. EnaXnaY 04.01.2020, 22:23
Oslovil ma aby som ho vyškrtol zo zoznamu 😉
17▲
04.01.2020, 22:31
|
A preto som mu musel vrátiť prachy 😉
Lebo v KNIHE ŽIVOTA sú tí, ktorí mi pomohli (aspoň jedným centom), ergo zložili skúšku 😉
|
 |
|
19
|
|
|
18. EnaXnaY 04.01.2020, 22:31
A preto som mu musel vrátiť prachy 😉
Lebo v KNIHE ŽIVOTA sú tí, ktorí mi pomohli (aspoň jedným centom), ergo zložili skúšku 😉
18▲
04.01.2020, 22:38
|
pochopila som 
|
 |
|
20
|
|
|
19. Scarlett 04.01.2020, 22:38
pochopila som 
19▲
04.01.2020, 22:40
|
To sú tie pravidlá 😉
DAŤ (MNE) a NIČ za to nepožadovať 😉
|
 |
|
21
|
|
|
20. EnaXnaY 04.01.2020, 22:40
To sú tie pravidlá 😉
DAŤ (MNE) a NIČ za to nepožadovať 😉
20▲
04.01.2020, 22:43
|
Fotón požadoval 😉
Aby som ho vyškrtol zo zoznamu 😉
|
 |
|
22
|
|
|
21. EnaXnaY 04.01.2020, 22:43
Fotón požadoval 😉
Aby som ho vyškrtol zo zoznamu 😉
21▲
04.01.2020, 22:46
|
|
23
|
|
|
22. Scarlett 04.01.2020, 22:46
ved Ok
22▲
04.01.2020, 22:47
|
To vysvetľujem pre zvyšok sveta 😉
|
 |
|
24
|
|
|
23. EnaXnaY 04.01.2020, 22:47
To vysvetľujem pre zvyšok sveta 😉
23▲
04.01.2020, 23:17
|
čítam v poslednom čase vela publikácii o fungovaní mozgu . podebatíme 🙂
|
 |
|
25
|
|
|
24. Scarlett 04.01.2020, 23:17
čítam v poslednom čase vela publikácii o fungovaní mozgu . podebatíme 🙂
24▲
04.01.2020, 23:18
|
|
26
|
|
|
25. EnaXnaY 04.01.2020, 23:18
V nejakej inej téme 😉
25▲
04.01.2020, 23:20
|
no ved v inej , lebo ty melieš furt o tom istom 🙂 a mozno o dokonalosti 😉
|
 |
|
27
|
|
|
26. Scarlett 04.01.2020, 23:20
no ved v inej , lebo ty melieš furt o tom istom 🙂 a mozno o dokonalosti 😉
26▲
04.01.2020, 23:21
|
Meliem o tom, čo je dôležité 😉
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 788 226 B
vygenerované za : 0.200 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 796 593 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 869 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|