pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  kultúra  /  téma

Slovákom som sa narodil a tak aj odídem na večnosť

príspevkov
25
zobrazení
640
unikátne
143
tému vytvoril(a) 13.9.2022 16:19 Kasafran
1
13.09.2022, 16:19
Slovákom som sa narodil a tak aj odídem na večnosť. Milujem túto krásnu slovenskú zem a ľudí, tak pracovitých a čestných, korí potrebujú k šťastiu len tak málo. Lásku, porozumenie a úctu jeden k druhému...
Vladik Jurošík

odkaz
súhlasí: Milaníčko
2

1. Kasafran 13.09.2022, 16:19

Slovákom som sa narodil a tak aj odídem na večnosť. Milujem túto krásnu slovenskú zem a ľudí, tak pracovitých a čestných, korí potrebujú k šťastiu len tak málo. Lásku, porozumenie a úctu jeden k druhému... Vladik Jurošík https://www.facebook.com/100078101132240/videos/814724943020107

1▲
13.09.2022, 16:20
Láska ti je na NIČ, keď nemáš čo dať do žalúdka 😉
none
3

2. EnaXnaY 13.09.2022, 16:20

Láska ti je na NIČ, keď nemáš čo dať do žalúdka 😉

2▲
13.09.2022, 16:22
Treba si ujasniť Maslowovu pyramídu potrieb človeka 😉

odkaz 😉
none
4

2. EnaXnaY 13.09.2022, 16:20

Láska ti je na NIČ, keď nemáš čo dať do žalúdka 😉

2▲
13.09.2022, 16:50
Otázka je: Prečo by si nemal mať čo do žalúdka?
none
5

4. era 13.09.2022, 16:50

Otázka je: Prečo by si nemal mať čo do žalúdka?

4▲
13.09.2022, 16:52
Príde sedem zlých rokov a ****o sa urodí, napríklad 😉
súhlasí: Kasafran
none
6

5. EnaXnaY 13.09.2022, 16:52

Príde sedem zlých rokov a ****o sa urodí, napríklad 😉

5▲
13.09.2022, 16:55
none
7

6. era 13.09.2022, 16:55

https://franesa.cz/cviceni-a-meditace/nalada-odevzdanosti-rudolf-steiner/

6▲
13.09.2022, 17:03
Ty dôveruj, že sa o teba rozprávkové bytosti postarajú, JA zatiaľ skočím do tesca 😉
none
8

7. EnaXnaY 13.09.2022, 17:03

Ty dôveruj, že sa o teba rozprávkové bytosti postarajú, JA zatiaľ skočím do tesca 😉

7▲
13.09.2022, 17:22
A ja zatiaľ otvorím chladničku a dám si klobásu a syr 🙂
👍: Kasafran
none
9

8. era 13.09.2022, 17:22

A ja zatiaľ otvorím chladničku a dám si klobásu a syr 🙂

8▲
13.09.2022, 17:23
Načo ti jesť? Nestačí ti láska? 😉
👍: Kasafran
none
10

9. EnaXnaY 13.09.2022, 17:23

Načo ti jesť? Nestačí ti láska? 😉

9▲
13.09.2022, 18:05
(9) EnaX,
nezabúdaj na prastarú ľudskú skúsenosť, že aj láska ide cez žalúdok...
👍: era
12

10. Kasafran 13.09.2022, 18:05

(9) EnaX,
nezabúdaj na prastarú ľudskú skúsenosť, že aj láska ide cez žalúdok...

10▲
13.09.2022, 18:16
JA nezabúdam, ty si zabudol spomenúť základné ľudské potreby, ktoré človeku (nezáleží či Slovákovi) treba ku šťastiu 😉
súhlasí: Lemmy
👍: Lemmy
none
11

9. EnaXnaY 13.09.2022, 17:23

Načo ti jesť? Nestačí ti láska? 😉

9▲
13.09.2022, 18:10
Treba dať bohu, čo je božie a cisárovi, čo je cisárovo. Také ľahké nevieš? 🙂
none
13

11. era 13.09.2022, 18:10

Treba dať bohu, čo je božie a cisárovi, čo je cisárovo. Také ľahké nevieš? 🙂

11▲
13.09.2022, 18:17
Ty niesi ani boh ani cisár, takže otázka je stále na stole 😉
súhlasí: Lemmy
none
25

13. EnaXnaY 13.09.2022, 18:17

Ty niesi ani boh ani cisár, takže otázka je stále na stole 😉

13▲
13.09.2022, 21:33
Žiadna otázka nie je na stole, pretože treba dať telu, čo je telesné a duchu čo je duchovné, ak nechceme byť za blázna v tomto svete.
none
14

11. era 13.09.2022, 18:10

Treba dať bohu, čo je božie a cisárovi, čo je cisárovo. Také ľahké nevieš? 🙂

11▲
13.09.2022, 18:21
(11) Era,
a uvedomuješ si, čo sa stane potom, keď po božskom a cisárskom odvode nebudeš mať dať čo do úst nielen sebe, ale aj na Teba odkázaným deťom...?!
Cisár Ti vystrojí pohreb a boh Ti otvorí brány svojho raja...?
15

14. Kasafran 13.09.2022, 18:21

(11) Era,
a uvedomuješ si, čo sa stane potom, keď po božskom a cisárskom odvode nebudeš mať dať čo do úst nielen sebe, ale aj na Teba odkázaným deťom...?!
Cisár Ti vystrojí pohreb a boh Ti otvorí brány svojho raja...?

14▲
13.09.2022, 18:29
Cisár sa na mňa z vysoka vykašle a boh mi otvorí brány iba ak budem toho hodný. Ak nie, preženie ma cez triedičku a nechá si len to, čo je ho hodné.
none
16

15. era 13.09.2022, 18:29

Cisár sa na mňa z vysoka vykašle a boh mi otvorí brány iba ak budem toho hodný. Ak nie, preženie ma cez triedičku a nechá si len to, čo je ho hodné.

15▲
13.09.2022, 18:31
Priprav sa rovno na tú triedičku 😉
👍: Kasafran , era
none
17

16. EnaXnaY 13.09.2022, 18:31

Priprav sa rovno na tú triedičku 😉

16▲
13.09.2022, 18:35
A v tvojom prípade aj na mlátičku 😉

Budeš nastavovať líca až z teba nevymlátia všetky bludy 😉
👍: era
none
20

17. EnaXnaY 13.09.2022, 18:35

A v tvojom prípade aj na mlátičku 😉

Budeš nastavovať líca až z teba nevymlátia všetky bludy 😉

17▲
13.09.2022, 18:54
OK, už sa pripravujem.
👍: Kasafran
none
18

15. era 13.09.2022, 18:29

Cisár sa na mňa z vysoka vykašle a boh mi otvorí brány iba ak budem toho hodný. Ak nie, preženie ma cez triedičku a nechá si len to, čo je ho hodné.

15▲
13.09.2022, 18:43
(15) Era,
nezdá sa Ti, že je už ten najvyšší čas spamätať sa a začať žiť Tvojmu bohu milým a vrúcne odovzdaným životom...?
19

18. Kasafran 13.09.2022, 18:43

(15) Era,
nezdá sa Ti, že je už ten najvyšší čas spamätať sa a začať žiť Tvojmu bohu milým a vrúcne odovzdaným životom...?

18▲
13.09.2022, 18:52
Ej veru, je už najvyšší čas. Takže kedy začneš?
none
21

19. era 13.09.2022, 18:52

Ej veru, je už najvyšší čas. Takže kedy začneš?

19▲
13.09.2022, 18:56
(19) Era,
nevyhýbaj sa priamej odpovedi - veď vieš, že ja som od svojich 18 rokov ateista a takým aj zomriem...
22

21. Kasafran 13.09.2022, 18:56

(19) Era,
nevyhýbaj sa priamej odpovedi - veď vieš, že ja som od svojich 18 rokov ateista a takým aj zomriem...

21▲
13.09.2022, 18:58
(20) Era,
konečne si sa spásonosne rozhodol - držím Ti palce...
👍: era
23

21. Kasafran 13.09.2022, 18:56

(19) Era,
nevyhýbaj sa priamej odpovedi - veď vieš, že ja som od svojich 18 rokov ateista a takým aj zomriem...

21▲
13.09.2022, 19:48
Aj ako homofób zomrieš.
none
24

21. Kasafran 13.09.2022, 18:56

(19) Era,
nevyhýbaj sa priamej odpovedi - veď vieš, že ja som od svojich 18 rokov ateista a takým aj zomriem...

21▲
13.09.2022, 19:50
Aj ako antisionista zomrieš.
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 622 084 B vygenerované za : 0.219 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 791 544 x jedinečné zobrazenia : 5 266 145 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none