for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
|
Lipka discussion forum
new "Jerusalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
information of the day :
meaning of life of the day :
Slováci vinia za napätie viac NATO a USA ako Rusko
|
|
entries 10 |
shows 1 267 |
uniques 287 |
theme was created 30.1.2022 20:40 by omega
|
Theme is read only...
1
|
Rusofóbovia, ktorý aj na DF tvrdili, že ide len o pár starých komunistov majú hlavy v smútku
|
 |
|
2
|
|
|
1. omega 30.01.2022, 20:40
Rusofóbovia, ktorý aj na DF tvrdili, že ide len o pár starých komunistov majú hlavy v smútku
1▲
30.01.2022, 20:41
|
Slováci veru nie sú hlúpi. Viac ako 44 percent opýtaných prisudzuje vinu USA a NATO, necelých 35 percent Rusku link
|
 |
|
3
|
|
|
2. omega 30.01.2022, 20:41
Slováci veru nie sú hlúpi.
Viac ako 44 percent opýtaných prisudzuje vinu USA a NATO, necelých 35 percent Rusku
https://domov.sme.sk/c/22830637/prieskum-slovaci-vinia-za-napatie-na-vychode-europy-viac-nato-a-usa-nez-rusko.html
2▲
30.01.2022, 21:07
|
áno, to by mohlo zodpovedať počtu ľudí, ktorí na vlastnej koži zažili čo sú Rusy zač a čo tuná stvárali 45 rokov čo sme boli ich kolóniou. Tí , čo sú na strane Rusov sú bývalí komunisti, ich epigoni a plebs, ktorí verí smeráckym, kotleboským a sns-áckym klamstvám.
|
 |
|
4
|
|
|
3. kntsz 30.01.2022, 21:07
áno, to by mohlo zodpovedať počtu ľudí, ktorí na vlastnej koži zažili čo sú Rusy zač a čo tuná stvárali 45 rokov čo sme boli ich kolóniou. Tí , čo sú na strane Rusov sú bývalí komunisti, ich epigoni a plebs, ktorí verí smeráckym, kotleboským a sns-áckym klamstvám.
3▲
30.01.2022, 21:40
|
demokrat klame
rano, na obed aj vecer v noci kradne
|
 |
|
5
|
|
|
4. omega 30.01.2022, 21:40
demokrat klame
rano, na obed aj vecer v noci kradne
4▲
31.01.2022, 09:04
|
ako "duchaplný" argument - že by komunista ? či plebs ? 
|
 |
|
9
|
|
|
5. kntsz 31.01.2022, 09:04
ako "duchaplný" argument - že by komunista ? či plebs ?
5▲
31.01.2022, 17:45
|
Do roku 1989 chýbali banány a dnes zdravý rozum.
|
 |
|
6
|
|
|
3. kntsz 30.01.2022, 21:07
áno, to by mohlo zodpovedať počtu ľudí, ktorí na vlastnej koži zažili čo sú Rusy zač a čo tuná stvárali 45 rokov čo sme boli ich kolóniou. Tí , čo sú na strane Rusov sú bývalí komunisti, ich epigoni a plebs, ktorí verí smeráckym, kotleboským a sns-áckym klamstvám.
3▲
31.01.2022, 09:28
|
Neviem pre čo by tí, čo vinia za napätie USA a NATO museli hneď byť na strane Rusov.
|
 |
|
7
|
|
|
6. era 31.01.2022, 09:28
Neviem pre čo by tí, čo vinia za napätie USA a NATO museli hneď byť na strane Rusov.
6▲
31.01.2022, 10:17
|
To vieš, niektorí jedinci vinia Rusa aj za to že ich mater v detstve nenaučila viazať šnúrky na topánkach. 
|
 |
|
8
|
|
|
7. Korund 31.01.2022, 10:17
To vieš, niektorí jedinci vinia Rusa aj za to že ich mater v detstve nenaučila viazať šnúrky na topánkach. 
7▲
31.01.2022, 17:44
|
|
10
|
|
|
2. omega 30.01.2022, 20:41
Slováci veru nie sú hlúpi.
Viac ako 44 percent opýtaných prisudzuje vinu USA a NATO, necelých 35 percent Rusku
https://domov.sme.sk/c/22830637/prieskum-slovaci-vinia-za-napatie-na-vychode-europy-viac-nato-a-usa-nez-rusko.html
2▲
02.02.2022, 18:17
|
Aj keď, mohlo to byť aspoň 70%.
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
created by dzI/O 2015 - 2026
size : 149 759 B
generated in : 0.195 s
this site needs to use cookies, to work properly...
version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
themes displays : 38 611 806 x
unique displays : 5 232 040 x
ip address : 2600:1f28:365:80b0:b65d:9ae0:766c:a072
|
some ad
share this page
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 by PayPal
by Viamo
by Donater
by sending bitcoins
|