for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top

you are here : 

main page  /  politics  /  theme

Slováci vinia za napätie viac NATO a USA ako Rusko

entries
10
shows
1 267
uniques
287
theme was created 30.1.2022 20:40 by omega
1
30.01.2022, 20:40
Rusofóbovia, ktorý aj na DF tvrdili, že ide len o pár starých komunistov majú hlavy v smútku
none
2

1. omega 30.01.2022, 20:40

Rusofóbovia, ktorý aj na DF tvrdili, že ide len o pár starých komunistov majú hlavy v smútku

1▲
30.01.2022, 20:41
Slováci veru nie sú hlúpi.

Viac ako 44 percent opýtaných prisudzuje vinu USA a NATO, necelých 35 percent Rusku

link
none
3

2. omega 30.01.2022, 20:41

Slováci veru nie sú hlúpi.

Viac ako 44 percent opýtaných prisudzuje vinu USA a NATO, necelých 35 percent Rusku

https://domov.sme.sk/c/22830637/prieskum-slovaci-vinia-za-napatie-na-vychode-europy-viac-nato-a-usa-nez-rusko.html

2▲
30.01.2022, 21:07
áno,
to by mohlo zodpovedať počtu ľudí, ktorí na vlastnej koži zažili čo sú Rusy zač a čo tuná stvárali 45 rokov čo sme boli ich kolóniou.
Tí , čo sú na strane Rusov sú bývalí komunisti, ich epigoni a plebs, ktorí verí smeráckym, kotleboským a sns-áckym klamstvám.
none
4

3. kntsz 30.01.2022, 21:07

áno,
to by mohlo zodpovedať počtu ľudí, ktorí na vlastnej koži zažili čo sú Rusy zač a čo tuná stvárali 45 rokov čo sme boli ich kolóniou.
Tí , čo sú na strane Rusov sú bývalí komunisti, ich epigoni a plebs, ktorí verí smeráckym, kotleboským a sns-áckym klamstvám.

3▲
30.01.2022, 21:40
demokrat klame

rano, na obed aj vecer
v noci kradne
none
5

4. omega 30.01.2022, 21:40

demokrat klame

rano, na obed aj vecer
v noci kradne

4▲
31.01.2022, 09:04
ako "duchaplný" argument - že by komunista ? či plebs ?
none
9

5. kntsz 31.01.2022, 09:04

ako "duchaplný" argument - že by komunista ? či plebs ?

5▲
31.01.2022, 17:45
Do roku 1989 chýbali banány a dnes zdravý rozum.
none
6

3. kntsz 30.01.2022, 21:07

áno,
to by mohlo zodpovedať počtu ľudí, ktorí na vlastnej koži zažili čo sú Rusy zač a čo tuná stvárali 45 rokov čo sme boli ich kolóniou.
Tí , čo sú na strane Rusov sú bývalí komunisti, ich epigoni a plebs, ktorí verí smeráckym, kotleboským a sns-áckym klamstvám.

3▲
31.01.2022, 09:28
Neviem pre čo by tí, čo vinia za napätie USA a NATO museli hneď byť na strane Rusov.
none
7

6. era 31.01.2022, 09:28

Neviem pre čo by tí, čo vinia za napätie USA a NATO museli hneď byť na strane Rusov.

6▲
31.01.2022, 10:17
To vieš, niektorí jedinci vinia Rusa aj za to že ich mater v detstve nenaučila viazať šnúrky na topánkach.
none
8

7. Korund 31.01.2022, 10:17

To vieš, niektorí jedinci vinia Rusa aj za to že ich mater v detstve nenaučila viazať šnúrky na topánkach.

7▲
31.01.2022, 17:44
none
10

2. omega 30.01.2022, 20:41

Slováci veru nie sú hlúpi.

Viac ako 44 percent opýtaných prisudzuje vinu USA a NATO, necelých 35 percent Rusku

https://domov.sme.sk/c/22830637/prieskum-slovaci-vinia-za-napatie-na-vychode-europy-viac-nato-a-usa-nez-rusko.html

2▲
02.02.2022, 18:17
Aj keď, mohlo to byť aspoň 70%.
none
created by dzI/O 2015 - 2026 size : 149 759 B generated in : 0.195 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) themes displays : 38 611 806 x unique displays : 5 232 040 x ip address : 2600:1f28:365:80b0:b65d:9ae0:766c:a072
dzI/O's epoch
some ad
share this page
statistics
TOPlist
support
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by sending bitcoins
none