pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

SaS je vedľa

príspevkov
3
zobrazení
2 071
unikátne
744
tému vytvoril(a) 24.6.2021 23:50 omega
1
24.06.2021, 23:50
V SaS tak trochu pozabudli, že sa zmenila doba a myšlienka rovnej dane nehýbe svetom ako v čase jej vzniku. Mnohé krajiny zvažujú zvýšiť dane majetným.

odkaz

Rovná daň je hlúposť.
none
2

1. omega 24.06.2021, 23:50

V SaS tak trochu pozabudli, že sa zmenila doba a myšlienka rovnej dane nehýbe svetom ako v čase jej vzniku. Mnohé krajiny zvažujú zvýšiť dane majetným. https://nazory.pravda.sk/komentare-a-glosy/clanok/592563-sas-je-uplne-vedla/ Rovná daň je hlúposť.

1▲
25.06.2021, 03:19
Rovnaké platy, rovnaké dane.
3

2. Fénix 25.06.2021, 03:19

Rovnaké platy, rovnaké dane.

2▲
25.06.2021, 09:21
Tak nejaké rozdiely sú normálne.
Ale ak ľudia zarábajú minimálnu alebo priemernú mzdu a platia z toho dane, a firmy ako Apple, Google idú do daňového raja a neplatia z miliárd zisku nič, tak je problém.
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 124 401 B vygenerované za : 0.201 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 816 154 x jedinečné zobrazenia : 5 270 854 x ip adresa : 216.73.216.217
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none