pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Reinkarnacia alebo vecny zanik
|
|
príspevkov 20 |
zobrazení 14 831 |
unikátne 2 371 |
|
Téma je len na čítanie...
1
|
povedzme zomriete a po smrti by vam dali na vyber z dvoch moznosti, - reinkarnovat sa dalej na zemi( ako clovek) , alebo koniec akejkolvek existencie (??) 
|
 |
|
2
|
|
|
1. lovelydreamer 23.05.2018, 13:39
povedzme zomriete a po smrti by vam dali na vyber z dvoch moznosti, - reinkarnovat sa dalej na zemi( ako clovek) , alebo koniec akejkolvek existencie (??)
1▲
23.05.2018, 13:40
|
ja by som brala off from eistence altogether 
|
 |
|
3
|
|
|
2. lovelydreamer 23.05.2018, 13:40
ja by som brala off from eistence altogether
2▲
23.05.2018, 18:45
|
|
11
|
|
|
3. Jarno 23.05.2018, 18:45
zial zazraky sa nedeju
3▲
23.05.2018, 22:06
|
nerozumiem 
|
 |
|
4
|
|
|
2. lovelydreamer 23.05.2018, 13:40
ja by som brala off from eistence altogether
2▲
23.05.2018, 19:03
|
Ja by som bral reinkarnáciu 😉
|
 |
|
5
|
|
|
4. EnaXnaY 23.05.2018, 19:03
Ja by som bral reinkarnáciu 😉
4▲
23.05.2018, 20:10
|
|
6
|
|
|
5. Jarno 23.05.2018, 20:10
Prečo ?
5▲
23.05.2018, 20:12
|
Lebo ma začal baviť život 😉
|
 |
|
7
|
|
|
6. EnaXnaY 23.05.2018, 20:12
Lebo ma začal baviť život 😉
6▲
23.05.2018, 20:13
|
|
8
|
|
|
7. Jarno 23.05.2018, 20:13
rozumiem ti
7▲
23.05.2018, 20:15
|
Len by ma sralo, že zas musím začať odznova 😉
Teraz to mám celkom dobre rozbehnuté 😉
|
 |
|
9
|
|
|
8. EnaXnaY 23.05.2018, 20:15
Len by ma sralo, že zas musím začať odznova 😉
Teraz to mám celkom dobre rozbehnuté 😉
8▲
23.05.2018, 20:19
|
|
10
|
|
|
4. EnaXnaY 23.05.2018, 19:03
Ja by som bral reinkarnáciu 😉
4▲
23.05.2018, 22:06
|
a co ked by si sa narodil v buducom zivote ako psychopat. alebo ako nejake africke ktore budu zrat muchy a bude zomierat hladom a atp
|
 |
|
12
|
|
|
10. lovelydreamer 23.05.2018, 22:06
a co ked by si sa narodil v buducom zivote ako psychopat. alebo ako nejake africke ktore budu zrat muchy a bude zomierat hladom a atp
10▲
23.05.2018, 22:07
|
To neprichádza do úvahy 😉
|
 |
|
14
|
|
|
12. EnaXnaY 23.05.2018, 22:07
To neprichádza do úvahy 😉
12▲
23.05.2018, 22:09
|
no len aby preco jednoducho neprestat existovat. preco sa vsetci boja smrti. lebo nase ego sa boji smrti a neexistencie. pritom dfc spanok je taka mala smrt 
|
 |
|
15
|
|
|
14. lovelydreamer 23.05.2018, 22:09
no len aby
preco jednoducho neprestat existovat. preco sa vsetci boja smrti. lebo nase ego sa boji smrti a neexistencie. pritom dfc spanok je taka mala smrt 
14▲
23.05.2018, 22:15
|
Ja sa smrti nebojím ale ešte sa chcem hrať 😉
|
 |
|
16
|
|
|
15. EnaXnaY 23.05.2018, 22:15
Ja sa smrti nebojím ale ešte sa chcem hrať 😉
15▲
23.05.2018, 22:23
|
ja by som to neriskovala. sa narodis ako nejaky kripel, co potom ? Sa dohrajes heheh
|
 |
|
17
|
|
|
16. lovelydreamer 23.05.2018, 22:23
ja by som to neriskovala. sa narodis ako nejaky kripel, co potom ? Sa dohrajes heheh
16▲
24.05.2018, 01:58
|
Alebo sa narodí ako boh, a ukrižujú ho.
|
 |
|
13
|
|
|
10. lovelydreamer 23.05.2018, 22:06
a co ked by si sa narodil v buducom zivote ako psychopat. alebo ako nejake africke ktore budu zrat muchy a bude zomierat hladom a atp
10▲
23.05.2018, 22:07
|
* africke dieta. alebo ina anomalia
|
 |
|
18
|
|
|
1. lovelydreamer 23.05.2018, 13:39
povedzme zomriete a po smrti by vam dali na vyber z dvoch moznosti, - reinkarnovat sa dalej na zemi( ako clovek) , alebo koniec akejkolvek existencie (??)
1▲
24.05.2018, 19:20
|
Po smrti povstanem z popola.
|
|
|
19
|
|
|
18. Fénix 24.05.2018, 19:20
Po smrti povstanem z popola.
18▲
24.05.2018, 21:06
|
Ja ze kto to napisal. a Fenix 
|
 |
|
20
|
|
|
19. lovelydreamer 24.05.2018, 21:06
Ja ze kto to napisal. a Fenix 
19▲
24.05.2018, 21:08
|
inak, to si ty fotonko ? 
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 648 772 B
vygenerované za : 0.201 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 810 663 x
jedinečné zobrazenia : 5 269 370 x
ip adresa : 216.73.217.131
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|