for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Lipka discussion forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA

information of the day :

meaning of life of the day :

you are here : 

main page  /  other  /  theme

Reinkarnacia alebo vecny zanik

entries
20
shows
14 817
uniques
2 367
theme was created 23.5.2018 13:39 by lovelydreamer
1
23.05.2018, 13:39
povedzme zomriete a po smrti by vam dali na vyber z dvoch moznosti, - reinkarnovat sa dalej na zemi( ako clovek) , alebo koniec akejkolvek existencie (??)
none
2

1. lovelydreamer 23.05.2018, 13:39

povedzme zomriete a po smrti by vam dali na vyber z dvoch moznosti, - reinkarnovat sa dalej na zemi( ako clovek) , alebo koniec akejkolvek existencie (??)

1▲
23.05.2018, 13:40
ja by som brala off from eistence altogether
none
3

2. lovelydreamer 23.05.2018, 13:40

ja by som brala off from eistence altogether

2▲
23.05.2018, 18:45
zial zazraky sa nedeju
none
11

3. Jarno 23.05.2018, 18:45

zial zazraky sa nedeju

3▲
23.05.2018, 22:06
nerozumiem
none
4

2. lovelydreamer 23.05.2018, 13:40

ja by som brala off from eistence altogether

2▲
23.05.2018, 19:03
Ja by som bral reinkarnáciu 😉
none
5

4. EnaXnaY 23.05.2018, 19:03

Ja by som bral reinkarnáciu 😉

4▲
23.05.2018, 20:10
Prečo ?
none
6

5. Jarno 23.05.2018, 20:10

Prečo ?

5▲
23.05.2018, 20:12
Lebo ma začal baviť život 😉
none
7

6. EnaXnaY 23.05.2018, 20:12

Lebo ma začal baviť život 😉

6▲
23.05.2018, 20:13
rozumiem ti
none
8

7. Jarno 23.05.2018, 20:13

rozumiem ti

7▲
23.05.2018, 20:15
Len by ma sralo, že zas musím začať odznova 😉

Teraz to mám celkom dobre rozbehnuté 😉
none
9

8. EnaXnaY 23.05.2018, 20:15

Len by ma sralo, že zas musím začať odznova 😉

Teraz to mám celkom dobre rozbehnuté 😉

8▲
23.05.2018, 20:19
rozumiem ti
none
10

4. EnaXnaY 23.05.2018, 19:03

Ja by som bral reinkarnáciu 😉

4▲
23.05.2018, 22:06
a co ked by si sa narodil v buducom zivote ako psychopat. alebo ako nejake africke ktore budu zrat muchy a bude zomierat hladom a atp
none
12

10. lovelydreamer 23.05.2018, 22:06

a co ked by si sa narodil v buducom zivote ako psychopat. alebo ako nejake africke ktore budu zrat muchy a bude zomierat hladom a atp

10▲
23.05.2018, 22:07
To neprichádza do úvahy 😉
none
14

12. EnaXnaY 23.05.2018, 22:07

To neprichádza do úvahy 😉

12▲
23.05.2018, 22:09
no len aby

preco jednoducho neprestat existovat. preco sa vsetci boja smrti. lebo nase ego sa boji smrti a neexistencie. pritom dfc spanok je taka mala smrt
none
15

14. lovelydreamer 23.05.2018, 22:09

no len aby

preco jednoducho neprestat existovat. preco sa vsetci boja smrti. lebo nase ego sa boji smrti a neexistencie. pritom dfc spanok je taka mala smrt

14▲
23.05.2018, 22:15
Ja sa smrti nebojím ale ešte sa chcem hrať 😉
none
16

15. EnaXnaY 23.05.2018, 22:15

Ja sa smrti nebojím ale ešte sa chcem hrať 😉

15▲
23.05.2018, 22:23
ja by som to neriskovala. sa narodis ako nejaky kripel, co potom ? Sa dohrajes heheh
none
17

16. lovelydreamer 23.05.2018, 22:23

ja by som to neriskovala. sa narodis ako nejaky kripel, co potom ? Sa dohrajes heheh

16▲
24.05.2018, 01:58
Alebo sa narodí ako boh, a ukrižujú ho.
none
13

10. lovelydreamer 23.05.2018, 22:06

a co ked by si sa narodil v buducom zivote ako psychopat. alebo ako nejake africke ktore budu zrat muchy a bude zomierat hladom a atp

10▲
23.05.2018, 22:07
* africke dieta. alebo ina anomalia
none
18

1. lovelydreamer 23.05.2018, 13:39

povedzme zomriete a po smrti by vam dali na vyber z dvoch moznosti, - reinkarnovat sa dalej na zemi( ako clovek) , alebo koniec akejkolvek existencie (??)

1▲
24.05.2018, 19:20
Po smrti povstanem z popola.
consents: lovelydreamer
19

18. Fénix 24.05.2018, 19:20

Po smrti povstanem z popola.

18▲
24.05.2018, 21:06
Ja ze kto to napisal. a Fenix
none
20

19. lovelydreamer 24.05.2018, 21:06

Ja ze kto to napisal. a Fenix

19▲
24.05.2018, 21:08
inak, to si ty fotonko ?
none
created by dzI/O 2015 - 2026 size : 919 981 B generated in : 0.200 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) themes displays : 38 620 225 x unique displays : 5 233 470 x ip address : 2600:1f28:365:80b0:d10a:e62b:abcd:c8ce
dzI/O's epoch
some ad
share this page
statistics
TOPlist
support
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by sending bitcoins
none