pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Preto ,,dovolili voľby" - už to mali s PELEM dohodnuté - len ich zaskočili voliči SMERU.

príspevkov
41
zobrazení
719
unikátne
55
tému vytvoril(a) 3.10.2023 23:05 Kasafran
1
03.10.2023, 23:05
Preto ,,dovolili voľby" - už to mali s PELEM dohodnuté - len ich zaskočili voliči SMERU...!
Jozef Prokeš
3.10.2023

Veľakrát sa hovorilo o tom, že PELE je dosadený Sorošom do SMERU ako ,,ŠKODNÁ"!
Teraz sa to potvrdzuje! Je protinárodný a urobí všetko preto, aby zničil alternatívne médiá,
aby ,,vymenil voličov na Slovensku,, aby progresívci presadili na školách LGBTI agendu, aby ,,dovyšetrovali korupciu,, a definitívne odstránil vedenie SMERU- ako konkurenciu!!!
,,DO BASY S NIMI - smerákmi !!!
Členovia strany HLAS-SD - toto ste chceli???
Voliči HLASU SD - TOTO STE CHCELI ???

Z toho, čo hovorí Pellegrini sa však javí, že jednoznačná vládna koalícia so Smerom a SNS nemusí hneď tak vzniknúť. "Ja nebudem nijaká podržtaška a som pripravený aj na to, aby nevznikla taká vláda, aby sa tu ľudia sťahovali z krajiny. Je to jednoduché, že rokuje sa s víťazom, ale ešte nie je dôvod na to, aby sa strana, ktorá bude mať silnú a váženú vládnu pozíciu, aby sa rozpadala. Väčšinou sa vládna strana nemá dôvod rozpadnúť. Budeme čakať kto bude aký štedrý a kto nám čo ponúkne," povedal novinárom v rozsiahlom stanovisku v paláci. Pellegrini zároveň deklaroval zodpovedný prístup k rokovaniam, aby nedošlo k patovej situácii.
Pellegrini po stretnutí s prezidentkou: Svoju úlohu berie zodpovedne! Chce, aby vláda vznikla (Zdroj: Topky/Vlado Anjel)
Aktualizovaná 10:04
Pellegrini prichádza medzi novinárov po rokovaní s prezidentkou. "Všetko záleží od toho, aké budeme mať k dispozícii rezorty. Vláda s akoukoľvek veľkou stranou nemusí znamenať stratu väčšiny, je to na nás, aby sme to potom udržali. Nie je na mieste, aby európski nejakým spôsobom teraz navyše zasahovali do koaličných rokovaní. To nie je arabský bazár. Musíte mať predsa informáciu aj o tom, ako to vyzerá na druhej strane. To je dobrá taktika. Viem, čo môžem očakávať od druhej strany a tým pádom viem, ako rokovať s víťazom. A viem, čo chcem, ale to vám teraz nepoviem. Vo vyjednávaní budeme ale tvrdí. Chceme, aby vláda mala garanciu, že nebude robiť otočky k medzinárodnej komunite a že budeme pôsobiť jednoznačne. Chceme, aby tu vládu nemohol tú koalíciu niekam stočiť. Toto rozloženie síl je rozložené tak, že v prípade, ak by Hlas bol vo vláde, kde by začalo niečo škrípať, tak Hlas je pripravený kedykoľvek takúto koalíciu opustiť. Dáva to potom šancu kedykoľvek zmeniť vládu za inú. Je to dobrý blokačný mechanizmus," konštatuje šéf Hlasu po rokovaní s prezidentkou s tým, že z paláca odchádza pokojný a vyrovnaný. Z toho, čo hovorí Pellegrini sa však javí, že jednoznačná vládna koalícia so Smerom a SNS nemusí hneď tak vzniknúť. "Ja nebudem nijaká podržtaška a som pripravený aj na to, aby nevznikla taká vláda, aby sa tu ľudia sťahovali z krajiny. Je to jednoduché, že rokuje sa s víťazom, ale ešte nie je dôvod na to, aby sa strana, ktorá bude mať silnú a váženú vládnu pozíciu, aby sa rozpadala. Väčšinou sa vládna strana nemá dôvod rozpadnúť. Budeme čakať kto bude aký štedrý a kto nám čo ponúkne," povedal novinárom v rozsiahlom stanovisku v paláci. Pellegrini zároveň deklaroval zodpovedný prístup k rokovaniam, aby nedošlo k patovej situácii.
Pellegrini po stretnutí s prezidentkou: Svoju úlohu berie zodpovedne! Chce, aby vláda vznikla (Zdroj: Topky/Vlado Anjel)

Aktualizovaná 10:04
Pellegrini prichádza medzi novinárov po rokovaní s prezidentkou. "Všetko záleží od toho, aké budeme mať k dispozícii rezorty. Vláda s akoukoľvek veľkou stranou nemusí znamenať stratu väčšiny, je to na nás, aby sme to potom udržali. Nie je na mieste, aby európski nejakým spôsobom teraz navyše zasahovali do koaličných rokovaní. To nie je arabský bazár. Musíte mať predsa informáciu aj o tom, ako to vyzerá na druhej strane. To je dobrá taktika. Viem, čo môžem očakávať od druhej strany a tým pádom viem, ako rokovať s víťazom. A viem, čo chcem, ale to vám teraz nepoviem. Vo vyjednávaní budeme ale tvrdí. Chceme, aby vláda mala garanciu, že nebude robiť otočky k medzinárodnej komunite a že budeme pôsobiť jednoznačne. Chceme, aby tu vládu nemohol tú koalíciu niekam stočiť. Toto rozloženie síl je rozložené tak, že v prípade, ak by Hlas bol vo vláde, kde by začalo niečo škrípať, tak Hlas je pripravení kedykoľvek takúto koalíciu opustiť. Dáva to potom šancu kedykoľvek zmeniť vládu za inú. Je to dobrý blokačný mechanizmus," konštatuje šéf Hlasu po rokovaní s prezidentkou s tým, že z paláca odchádza pokojný a vyrovnaný. Z toho, čo hovorí Pellegrini sa však javí, že jednoznačná vládna koalícia so Smerom a SNS nemusí hneď tak vzniknúť. "Ja nebudem nijaká podržtaška a som pripravený aj na to, aby nevznikla taká vláda, aby sa tu ľudia sťahovali z krajiny. Je to jednoduché, že rokuje sa s víťazom, ale ešte nie je dôvod na to, aby sa strana, ktorá bude mať silnú a váženú vládnu pozíciu, aby sa rozpadala. Väčšinou sa vládna strana nemá dôvod rozpadnúť. Budeme čakať kto bude aký štedrý a kto nám čo ponúkne," povedal novinárom v rozsiahlom stanovisku v aláci. Pellegrini zároveň deklaroval zodpovedný prístup k rokovaniam, aby nedošlo k patovej situácii.
Pellegrini po stretnutí s prezidentkou: Svoju úlohu berie zodpovedne! Chce, aby vláda vznikla (Zdroj: Topky/Vlado Anjel)

Aktualizovaná 10:04
Pellegrini prichádza medzi novinárov po rokovaní s prezidentkou. "Všetko záleží od toho, aké budeme mať k dispozícii rezorty. Vláda s akoukoľvek veľkou stranou nemusí znamenať stratu väčšiny, je to na nás, aby sme to potom udržali. Nie je na mieste, aby európski nejakým spôsobom teraz navyše zasahovali do koaličných rokovaní. To nie je arabský bazár. Musíte mať predsa informáciu aj o tom, ako to vyzerá na druhej strane. To je dobrá taktika. Viem, čo môžem očakávať od druhej strany a tým pádom viem, ako rokovať s víťazom. A viem, čo chcem, ale to vám teraz nepoviem. Vo vyjednávaní budeme ale tvrdí. Chceme, aby vláda mala garanciu, že nebude robiť otočky k medzinárodnej komunite a že budeme pôsobiť jednoznačne. Chceme, aby tu vládu nemohol tú koalíciu niekam stočiť. Toto rozloženie síl je rozložené tak, že v prípade, ak by Hlas bol vo vláde, kde by začalo niečo škrípať, tak Hlas je pripravení kedykoľvek takúto koalíciu opustiť. Dáva to potom šancu kedykoľvek zmeniť vládu za inú. Je to dobrý blokačný mechanizmus," konštatuje šéf Hlasu po rokovaní s prezidentkou s tým, že z paláca odchádza pokojný a vyrovnaný. Dodal, že sa neformálne stretol s predsedom Progresívneho Slovenska Michalom Šimečkom, s ktorým je pripravený rokovať v momente, keď rokovanie s víťazom volieb nebude úspešné. Dodal, že sa neformálne stretol s predsedom Progresívneho Slovenska Michalom Šimečkom, s ktorým je pripravený rokovať v momente, keď rokovanie s víťazom volieb nebude úspešné.
👎: J.Tull
2

1. Kasafran 03.10.2023, 23:05

Preto ,,dovolili voľby" - už to mali s PELEM dohodnuté - len ich zaskočili voliči SMERU...! Jozef Prokeš 3.10.2023 Veľakrát sa hovorilo o tom, že PELE je dosadený Sorošom do SMERU ako ,,ŠKODNÁ"! Teraz sa to potvrdzuje! Je protinárodný a urobí všetko preto, aby zničil alternatívne médiá, aby ,,vymenil voličov na Slovensku,, aby progresívci presadili na školách LGBTI agendu, aby ,,dovyšetrovali korupciu,, a definitívne odstránil vedenie SMERU- ako konkurenciu!!! ,,DO BASY S NIMI - smerákmi !...

1▲
03.10.2023, 23:09
Ospravedlňujem sa za opakovanú aktualizáciu 10:04 - ako sa rak stalo, neviem...
5

2. Kasafran 03.10.2023, 23:09

Ospravedlňujem sa za opakovanú aktualizáciu 10:04 - ako sa rak stalo, neviem...

2▲
04.10.2023, 09:26
Ak Pellegrini toto povedal, tak má správny názor.

Všetko záleží od toho, aké budeme mať k dispozícii rezorty. Vláda s akoukoľvek veľkou stranou nemusí znamenať stratu väčšiny, je to na nás, aby sme to potom udržali.
none
3

1. Kasafran 03.10.2023, 23:05

Preto ,,dovolili voľby" - už to mali s PELEM dohodnuté - len ich zaskočili voliči SMERU...! Jozef Prokeš 3.10.2023 Veľakrát sa hovorilo o tom, že PELE je dosadený Sorošom do SMERU ako ,,ŠKODNÁ"! Teraz sa to potvrdzuje! Je protinárodný a urobí všetko preto, aby zničil alternatívne médiá, aby ,,vymenil voličov na Slovensku,, aby progresívci presadili na školách LGBTI agendu, aby ,,dovyšetrovali korupciu,, a definitívne odstránil vedenie SMERU- ako konkurenciu!!! ,,DO BASY S NIMI - smerákmi !...

1▲
03.10.2023, 23:32
Somára Prokeša počúvaš? Máš naozaj vymletý mozog?
none
4

1. Kasafran 03.10.2023, 23:05

Preto ,,dovolili voľby" - už to mali s PELEM dohodnuté - len ich zaskočili voliči SMERU...! Jozef Prokeš 3.10.2023 Veľakrát sa hovorilo o tom, že PELE je dosadený Sorošom do SMERU ako ,,ŠKODNÁ"! Teraz sa to potvrdzuje! Je protinárodný a urobí všetko preto, aby zničil alternatívne médiá, aby ,,vymenil voličov na Slovensku,, aby progresívci presadili na školách LGBTI agendu, aby ,,dovyšetrovali korupciu,, a definitívne odstránil vedenie SMERU- ako konkurenciu!!! ,,DO BASY S NIMI - smerákmi !...

1▲
04.10.2023, 07:27
Kaso, prečo ale až 3x to opakuješ? Už som ťa zdrbal za 2x.
Terazky nemám slov. 🤸
súhlasí: Kasafran
6

4. peter67 04.10.2023, 07:27

Kaso, prečo ale až 3x to opakuješ? Už som ťa zdrbal za 2x.
Terazky nemám slov. 🤸

4▲
04.10.2023, 11:26
(4) Peter67,
mám to, nebodaj, zopakovať častejšie, aby si naďalej šetril slovami...?
súhlasí: peter67
7

6. Kasafran 04.10.2023, 11:26

(4) Peter67,
mám to, nebodaj, zopakovať častejšie, aby si naďalej šetril slovami...?

6▲
04.10.2023, 11:34
Starecká demencia sa už asi prejavuje 😉
súhlasí: Lemmy
none
9

7. EnaXnaY 04.10.2023, 11:34

Starecká demencia sa už asi prejavuje 😉

7▲
04.10.2023, 12:26
Imo, tak skoro? Veď nie si až tak mocne starý, starý môj.
👍: J.Tull , Kasafran
11

9. peter67 04.10.2023, 12:26

Imo, tak skoro? Veď nie si až tak mocne starý, starý môj.

9▲
04.10.2023, 12:27
Myslel SOM tým na Kasafrana 😉
súhlasí: Lemmy
none
18

11. Satan 04.10.2023, 12:27

Myslel SOM tým na Kasafrana 😉

11▲
04.10.2023, 12:32
Ty si ale obetavý, na seba nemyslíš, iba na druhých, ty asi budeš druhým brajťanom na SVK.
👍: J.Tull
20

18. peter67 04.10.2023, 12:32

Ty si ale obetavý, na seba nemyslíš, iba na druhých, ty asi budeš druhým brajťanom na SVK.

18▲
04.10.2023, 12:33
Príznakom stareckej demencie je slabšia pamäť 😉
súhlasí: Lemmy
👍: Lemmy
none
22

20. Satan 04.10.2023, 12:33

Príznakom stareckej demencie je slabšia pamäť 😉

20▲
04.10.2023, 12:37
Takže len predsa ja mám pravdu. Máš slabšiu pamäť na seba.
23

22. peter67 04.10.2023, 12:37

Takže len predsa ja mám pravdu. Máš slabšiu pamäť na seba.

22▲
04.10.2023, 12:38
Veď navštív lekára.
none
25

22. peter67 04.10.2023, 12:37

Takže len predsa ja mám pravdu. Máš slabšiu pamäť na seba.

22▲
04.10.2023, 12:39
Slabšiu pamäť mám ale nie kvôli demencii ale kvôli liekom, ktoré mi gumujú mozog 😉
none
27

25. Satan 04.10.2023, 12:39

Slabšiu pamäť mám ale nie kvôli demencii ale kvôli liekom, ktoré mi gumujú mozog 😉

25▲
04.10.2023, 12:43
Pomaly to z teba ide.
Priznanie je poľahčujúca okolnosť. Poľahčilo sa ti?
28

27. peter67 04.10.2023, 12:43

Pomaly to z teba ide.
Priznanie je poľahčujúca okolnosť. Poľahčilo sa ti?

27▲
04.10.2023, 12:46
Zajtra to bude jedno 😉

V noci sa mi vygumuje, čo SOM dnes trepal 😉
👍: J.Tull
none
29

28. Satan 04.10.2023, 12:46

Zajtra to bude jedno 😉

V noci sa mi vygumuje, čo SOM dnes trepal 😉

28▲
04.10.2023, 12:49
Za precedu vlády s tebou!!!
Máš na to skvelý predpoklad.
👍: J.Tull
30

29. peter67 04.10.2023, 12:49

Za precedu vlády s tebou!!!
Máš na to skvelý predpoklad.

29▲
04.10.2023, 13:07
Jedine za kráľa 😉
👍: J.Tull
none
21

18. peter67 04.10.2023, 12:32

Ty si ale obetavý, na seba nemyslíš, iba na druhých, ty asi budeš druhým brajťanom na SVK.

18▲
04.10.2023, 12:34
Brajťanom je v podstate každý, kto myslí takto:

odkaz

A EnaX je panteista, takže nemôže byť brajťanom.
none
24

21. Lemmy 04.10.2023, 12:34

Brajťanom je v podstate každý, kto myslí takto:

https://www.humanisti.sk/2021/03/12/brajtanstvo/

A EnaX je panteista, takže nemôže byť brajťanom.

21▲
04.10.2023, 12:38
Lemmy, ja tak myslím, ale konám kresťansky.
👍: J.Tull
26

24. peter67 04.10.2023, 12:38

Lemmy, ja tak myslím, ale konám kresťansky.

24▲
04.10.2023, 12:40
Čo znamená, že konáš kresťansky? Veríš, že Kristus sa prebral k životu po smrti?
none
31

26. Lemmy 04.10.2023, 12:40

Čo znamená, že konáš kresťansky? Veríš, že Kristus sa prebral k životu po smrti?

26▲
04.10.2023, 13:43
Konať kresťansky vo všeobecnosti znamená, jedným slovom, konať ľudsky... náboženské viery sú pritom nepodstatné
súhlasí: peter67
none
32

31. J.Tull 04.10.2023, 13:43

Konať kresťansky vo všeobecnosti znamená, jedným slovom, konať ľudsky... náboženské viery sú pritom nepodstatné

31▲
04.10.2023, 14:31
Tak to je omyl spoločnosti. Ľudsky znamená potom aj moslimsky.
none
34

32. Lemmy 04.10.2023, 14:31

Tak to je omyl spoločnosti. Ľudsky znamená potom aj moslimsky.

32▲
04.10.2023, 15:04
U nás nie...
none
33

31. J.Tull 04.10.2023, 13:43

Konať kresťansky vo všeobecnosti znamená, jedným slovom, konať ľudsky... náboženské viery sú pritom nepodstatné

31▲
04.10.2023, 14:32
Akurát história nás poučuje, že kresťansky neznamená ľudsky.
none
37

33. Lemmy 04.10.2023, 14:32

Akurát história nás poučuje, že kresťansky neznamená ľudsky.

33▲
04.10.2023, 15:33
Netvrdil by som; tým nechcem povedať, že kresťania sa naprieč históriou správali práve kresťansky.... práve naopak, často boli nekresťanskí až až... poniektorí sa i dnes vyjadrujú tak, ako sa ne kresťana nepatrí...
súhlasí: Kasafran
none
38

37. J.Tull 04.10.2023, 15:33

Netvrdil by som; tým nechcem povedať, že kresťania sa naprieč históriou správali práve kresťansky.... práve naopak, často boli nekresťanskí až až... poniektorí sa i dnes vyjadrujú tak, ako sa ne kresťana nepatrí...

37▲
04.10.2023, 15:40
Žiadny kresťan sa správa kresťansky 😉

Žiadny kresťan miluje nepriateľa, teda MŇA 😉
súhlasí: Kasafran
none
39

38. Satan 04.10.2023, 15:40

Žiadny kresťan sa správa kresťansky 😉

Žiadny kresťan miluje nepriateľa, teda MŇA 😉

38▲
04.10.2023, 16:18
Imo, ja ťa nenávidím, lebo si priateľom.
👍: J.Tull
40

39. peter67 04.10.2023, 16:18

Imo, ja ťa nenávidím, lebo si priateľom.

39▲
04.10.2023, 16:21
Nedodržal si ZÁKON 😉
none
35

11. Satan 04.10.2023, 12:27

Myslel SOM tým na Kasafrana 😉

11▲
04.10.2023, 15:28
(11) EnaX,
koho chceš presvedčiť, že keď myslíš na mňa, nemyslíš aj na seba...?
36

35. Kasafran 04.10.2023, 15:28

(11) EnaX,
koho chceš presvedčiť, že keď myslíš na mňa, nemyslíš aj na seba...?

35▲
04.10.2023, 15:30
Všetkých 😉

Azda nepredpokladáš, že vo veku 46 rokov budem mať stareckú demenciu 😉
👍: Kasafran
none
41

36. EnaXnaY 04.10.2023, 15:30

Všetkých 😉

Azda nepredpokladáš, že vo veku 46 rokov budem mať stareckú demenciu 😉

36▲
05.10.2023, 12:25
(36) EnaX,
to však neznamená, že nemôžeš mať demenciu stredného veku...!
A dobre vieš, že niktorí ľudia (najmä z radov politikov) sú dementmi od narodenia...
12

9. peter67 04.10.2023, 12:26

Imo, tak skoro? Veď nie si až tak mocne starý, starý môj.

9▲
04.10.2023, 12:28
Demencia sa predsa prejavuje u Kasafrana.
none
8

1. Kasafran 03.10.2023, 23:05

Preto ,,dovolili voľby" - už to mali s PELEM dohodnuté - len ich zaskočili voliči SMERU...! Jozef Prokeš 3.10.2023 Veľakrát sa hovorilo o tom, že PELE je dosadený Sorošom do SMERU ako ,,ŠKODNÁ"! Teraz sa to potvrdzuje! Je protinárodný a urobí všetko preto, aby zničil alternatívne médiá, aby ,,vymenil voličov na Slovensku,, aby progresívci presadili na školách LGBTI agendu, aby ,,dovyšetrovali korupciu,, a definitívne odstránil vedenie SMERU- ako konkurenciu!!! ,,DO BASY S NIMI - smerákmi !...

1▲
04.10.2023, 11:35
O čom to tu Jozef Prokeš trepe? ... ak to vôbec je on, kto splieta tie nezmysli. Tie vymýšľance odvodil z Pelleho slov?
súhlasí: Lemmy
none
10

1. Kasafran 03.10.2023, 23:05

Preto ,,dovolili voľby" - už to mali s PELEM dohodnuté - len ich zaskočili voliči SMERU...! Jozef Prokeš 3.10.2023 Veľakrát sa hovorilo o tom, že PELE je dosadený Sorošom do SMERU ako ,,ŠKODNÁ"! Teraz sa to potvrdzuje! Je protinárodný a urobí všetko preto, aby zničil alternatívne médiá, aby ,,vymenil voličov na Slovensku,, aby progresívci presadili na školách LGBTI agendu, aby ,,dovyšetrovali korupciu,, a definitívne odstránil vedenie SMERU- ako konkurenciu!!! ,,DO BASY S NIMI - smerákmi !...

1▲
04.10.2023, 12:27
..ňa
none
13

10. ninka 04.10.2023, 12:27

..ňa

10▲
04.10.2023, 12:29
Ninka, a čo si vlastne povedala. Toto je diskusia, tu vyjav svoj názor obšírnejšie.
súhlasí: ninka
none
15

13. Lemmy 04.10.2023, 12:29

Ninka, a čo si vlastne povedala. Toto je diskusia, tu vyjav svoj názor obšírnejšie.

13▲
04.10.2023, 12:30
Jednoznačne!
none
17

15. ninka 04.10.2023, 12:30

Jednoznačne!

15▲
04.10.2023, 12:31
Ninka, veľa si nepovedala.
súhlasí: ninka
none
19

17. Lemmy 04.10.2023, 12:31

Ninka, veľa si nepovedala.

17▲
04.10.2023, 12:33
Nestíham. Ale som vás došla pozdraviť...
Dec ól
súhlasí: Lemmy
👍: era , J.Tull
none
14

10. ninka 04.10.2023, 12:27

..ňa

10▲
04.10.2023, 12:29
Zdar, soudruhu majore!
súhlasí: ninka
👍: J.Tull
none
16

14. era 04.10.2023, 12:29

Zdar, soudruhu majore!

14▲
04.10.2023, 12:30
Hopá!
👍: era , J.Tull
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 375 382 B vygenerované za : 0.193 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 795 251 x jedinečné zobrazenia : 5 266 637 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none