for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
|
Lipka discussion forum
new "Jerusalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
information of the day :
meaning of life of the day :
Prečo je nutné hrešiť? ;)
|
|
entries 27 |
shows 3 557 |
uniques 902 |
theme was created 16.10.2024 16:02 by Dzio
|
Theme is read only...
1
|
Ak by sme nehrešili, Ježišova obeta by bola zbytočná 😉 Obeta dáva zmysel, len ak budeme hrešiť 😉 link 😉
|
 |
|
2
|
|
|
1. Dzio 16.10.2024, 16:02
Ak by sme nehrešili, Ježišova obeta by bola zbytočná 😉 Obeta dáva zmysel, len ak budeme hrešiť 😉 https://www.dzio.sk/lipka/gallery/PU14N10Y2E-20241016160029.jpg 😉
1▲
16.10.2024, 16:27
|
Sloveso "budeme", použité v budúcom čase, nie je podľa mňa v tom vyjadrení celkom to pravé orechové. Minulý čas by to lepšie vystihol. 
|
 |
|
5
|
|
|
2. era 16.10.2024, 16:27
Sloveso "budeme", použité v budúcom čase, nie je podľa mňa v tom vyjadrení celkom to pravé orechové. Minulý čas by to lepšie vystihol. 
2▲
16.10.2024, 17:03
|
Nie, nie 😉
Jednoducho musíme neustále hrešiť, lebo ak nebudeme hrešiť, staneme sa svätými, tak náboženské spolky stratia jediné eso v rukáve, ktoré na nás majú, aby nás lákali do svojich ovčincov 😉
|
 |
|
6
|
|
|
5. Dzio 16.10.2024, 17:03
Nie, nie 😉
Jednoducho musíme neustále hrešiť, lebo ak nebudeme hrešiť, staneme sa svätými, tak náboženské spolky stratia jediné eso v rukáve, ktoré na nás majú, aby nás lákali do svojich ovčincov 😉
5▲
16.10.2024, 17:22
|
Aha takto to ty myslíš.  OK 
|
 |
|
3
|
|
|
1. Dzio 16.10.2024, 16:02
Ak by sme nehrešili, Ježišova obeta by bola zbytočná 😉 Obeta dáva zmysel, len ak budeme hrešiť 😉 https://www.dzio.sk/lipka/gallery/PU14N10Y2E-20241016160029.jpg 😉
1▲
16.10.2024, 16:47
|
Ježiš je vymyslená bájna, mytologická postava. Nie je čo riešiť.
|
 |
|
4
|
|
|
3. Lemmy 16.10.2024, 16:47
Ježiš je vymyslená bájna, mytologická postava. Nie je čo riešiť.
3▲
16.10.2024, 16:57
|
Ty si myslíš, že nie je, iní si myslia, že je.
|
 |
|
7
|
|
|
4. era 16.10.2024, 16:57
Ty si myslíš, že nie je, iní si myslia, že je.
4▲
16.10.2024, 18:53
|
|
8
|
|
|
7. djjaro 16.10.2024, 18:53
Čo chcete riešiť?
7▲
16.10.2024, 18:55
|
Nič, všetko už je vyriešené.
|
 |
|
11
|
|
|
8. era 16.10.2024, 18:55
Nič, všetko už je vyriešené.
8▲
18.10.2024, 19:59
|
Ak je všetko vyriešené, nieto čo riešiť, tiež tomu Lemmymu oponuješ za každú cenu? 
|
 |
|
12
|
|
|
11. Nadja 18.10.2024, 19:59
Ak je všetko vyriešené, nieto čo riešiť, tiež tomu Lemmymu oponuješ za každú cenu? 
11▲
18.10.2024, 20:51
|
Ber to tak, že to bola taká odpoveď djjarovi, aby sa do toho neplietol svojimi múdrosťami... 😁😁😁
|
 |
|
13
|
|
|
12. era 18.10.2024, 20:51
Ber to tak, že to bola taká odpoveď djjarovi, aby sa do toho neplietol svojimi múdrosťami... 😁😁😁
12▲
18.10.2024, 21:12
|
|
14
|
|
|
12. era 18.10.2024, 20:51
Ber to tak, že to bola taká odpoveď djjarovi, aby sa do toho neplietol svojimi múdrosťami... 😁😁😁
12▲
18.10.2024, 21:28
|
Chúďatko DJarko, neodsúvaj ho, ja ho veľmi rada čítam 🙂 Pripadá mi taký nekomplikovaný, bezbranný 🙂
|
 |
|
15
|
|
|
14. Nadja 18.10.2024, 21:28
Chúďatko DJarko, neodsúvaj ho, ja ho veľmi rada čítam 🙂 Pripadá mi taký nekomplikovaný, bezbranný 🙂
14▲
18.10.2024, 21:30
|
Si si ho nesplietla so mnou ?  
|
 |
|
16
|
|
|
15. Milaníčko 18.10.2024, 21:30
Si si ho nesplietla so mnou ?  
15▲
18.10.2024, 21:35
|
|
17
|
|
|
16. Nadja 18.10.2024, 21:35
Že by?
16▲
18.10.2024, 21:36
|
|
18
|
|
|
14. Nadja 18.10.2024, 21:28
Chúďatko DJarko, neodsúvaj ho, ja ho veľmi rada čítam 🙂 Pripadá mi taký nekomplikovaný, bezbranný 🙂
14▲
18.10.2024, 21:45
|
OK, ale občas som rád, keď nereaguje na mňa. 
|
 |
|
19
|
|
|
18. era 18.10.2024, 21:45
OK, ale občas som rád, keď nereaguje na mňa. 
18▲
18.10.2024, 21:46
|
|
24
|
Mám mám, ale niekedy nemám. 😂😂😂
|
 |
|
27
|
|
|
24. era 18.10.2024, 22:34
Mám mám, ale niekedy nemám. 😂😂😂
24▲
18.10.2024, 22:37
|
|
20
|
|
|
18. era 18.10.2024, 21:45
OK, ale občas som rád, keď nereaguje na mňa. 
18▲
18.10.2024, 22:14
|
|
21
|
|
|
20. Nadja 18.10.2024, 22:14
To je kruté 🙂
20▲
18.10.2024, 22:15
|
|
22
|
|
|
21. Milaníčko 18.10.2024, 22:15
Ale aj nevyhnutné. 🌈🌈🌈
21▲
18.10.2024, 22:17
|
Prečo? 
|
 |
|
23
|
|
|
22. Nadja 18.10.2024, 22:17
Prečo? 
22▲
18.10.2024, 22:21
|
Lebo krutosť je zásada milosti.  
|
 |
|
25
|
|
|
20. Nadja 18.10.2024, 22:14
To je kruté 🙂
20▲
18.10.2024, 22:35
|
Ale veď zabrániť mu v tom aj tak nemôžem. Iba to tak skúšam 😎😎😎
|
 |
|
26
|
|
|
25. era 18.10.2024, 22:35
Ale veď zabrániť mu v tom aj tak nemôžem. Iba to tak skúšam 😎😎😎
25▲
18.10.2024, 22:36
|
Pokúšaj ho ďalej, lebo už som si otvoril hubu, pivo a aj čipsy. 😘😘😘
|
 |
|
9
|
|
|
1. Dzio 16.10.2024, 16:02
Ak by sme nehrešili, Ježišova obeta by bola zbytočná 😉 Obeta dáva zmysel, len ak budeme hrešiť 😉 https://www.dzio.sk/lipka/gallery/PU14N10Y2E-20241016160029.jpg 😉
1▲
18.10.2024, 19:56
|
Cirkev to chápe, preto na Veľkonočnú sobotu spieva: Ó, šťastná vina, pre ktorú k nám prišiel taký vznešený Vykupiteľ! Ide o určité zveličenie. 🙂
|
 |
|
10
|
|
|
9. omega 18.10.2024, 19:56
Cirkev to chápe, preto na Veľkonočnú sobotu spieva: Ó, šťastná vina, pre ktorú k nám prišiel taký vznešený Vykupiteľ! Ide o určité zveličenie. 🙂
9▲
18.10.2024, 19:58
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
created by dzI/O 2015 - 2026
size : 206 475 B
generated in : 0.183 s
this site needs to use cookies, to work properly...
version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
themes displays : 38 662 345 x
unique displays : 5 241 439 x
ip address : 2600:1f28:365:80b0:f081:ac47:f724:b689
|
some ad
share this page
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 by PayPal
by Viamo
by Donater
by sending bitcoins
|