pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Polícia uverejnila zaujímavú správu
|
|
príspevkov 14 |
zobrazení 1 693 |
unikátne 297 |
tému vytvoril(a) 11.2.2022 23:34 Lemmy
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Píše sa v nej: „... tu bude vyprávať, že kto rodina. K***t, by som mu pichol tú vidličku do čela.“ Čo asi znamenajú tie 3 hviezdičky? OKO? odkaz
|
 |
|
2
|
|
|
1. Lemmy 11.02.2022, 23:34
Píše sa v nej: „... tu bude vyprávať, že kto rodina. K***t, by som mu pichol tú vidličku do čela.“ Čo asi znamenajú tie 3 hviezdičky? OKO? https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/5311466018883577
1▲
11.02.2022, 23:35
|
Milan ideš, bo mne oko ide vyskočiť.
|
 |
|
3
|
|
|
2. Lemmy 11.02.2022, 23:35
Milan ideš, bo mne oko ide vyskočiť.
2▲
11.02.2022, 23:39
|
Pred ***** som bol ****, ale ***** ma to ****** a už nie *****, lebo ***** a ********.
|
 |
|
4
|
|
|
3. Milaníčko 11.02.2022, 23:39
Pred ***** som bol ****, ale ***** ma to ****** a už nie *****, lebo ***** a ********.
3▲
11.02.2022, 23:42
|
Rozumiem ti. 
|
 |
|
5
|
|
|
4. Lemmy 11.02.2022, 23:42
Rozumiem ti.
4▲
11.02.2022, 23:44
|
|
6
|
Sila, ovládaš pridávať hviezdičky, ako aj emotikony. Si snaživý chlapec.
|
 |
|
7
|
|
|
6. Lemmy 12.02.2022, 00:05
Sila, ovládaš pridávať hviezdičky, ako aj emotikony. Si snaživý chlapec.
6▲
12.02.2022, 00:23
|
A pritom nie som ani chlapec, som chlap jak hora , horal.  
|
 |
|
8
|
|
|
7. Milaníčko 12.02.2022, 00:23
A pritom nie som ani chlapec, som chlap jak hora , horal.  
7▲
12.02.2022, 00:26
|
No tak, neprišľajuj si to.
|
 |
|
9
|
|
|
7. Milaníčko 12.02.2022, 00:23
A pritom nie som ani chlapec, som chlap jak hora , horal.  
7▲
12.02.2022, 00:27
|
|
10
|
|
|
9. Lemmy 12.02.2022, 00:27
Veď máš len 1,50 metra.
9▲
12.02.2022, 00:30
|
|
11
|
|
|
10. Milaníčko 12.02.2022, 00:30
A opäť musím mať opätky.
10▲
12.02.2022, 00:34
|
|
12
|
|
|
11. Lemmy 12.02.2022, 00:34
Čo ti iné ostáva?
11▲
12.02.2022, 00:35
|
|
13
|
|
|
12. Lemmy 12.02.2022, 00:35
Aspoň 20 cm štekle.
12▲
12.02.2022, 00:36
|
|
14
|
|
|
7. Milaníčko 12.02.2022, 00:23
A pritom nie som ani chlapec, som chlap jak hora , horal.  
7▲
12.02.2022, 17:01
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 279 855 B
vygenerované za : 0.181 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 791 565 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 149 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|