pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Pohľadnica z Bratislavy ;)
|
|
príspevkov 9 |
zobrazení 6 191 |
unikátne 1 357 |
tému vytvoril(a) 18.5.2018 13:28 EnaXnaY
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Keď môže Milaníčko tak dám aj ja 😉 Včera som bol na pohovore a bolo to na nábreží Dunaja 😉 Tak som pre Vás spravil fotku 😉 odkaz 😉
|
 |
|
2
|
|
|
1. EnaXnaY 18.05.2018, 13:28
Keď môže Milaníčko tak dám aj ja 😉 Včera som bol na pohovore a bolo to na nábreží Dunaja 😉 Tak som pre Vás spravil fotku 😉 https://www.dzio.sk/zumpa/gallery/1526642867.jpg 😉
1▲
18.05.2018, 18:52
|
Mám priateľa, ktorý rád kritizuje fotky druhých, keby tu bol, napísal by čosi také: Zlý orez. Zlá expozícia. Nesprávne načasovanie záberu, zle orezaný plot, či zábradlie. Fotograf sa mal posunúť o tri centimetre doprava. Konáre sú v zornom uhle s mostom SNP. Mal počkať 7 sekúnd, potom by mal lepší záber na loď.
|
 |
|
3
|
|
|
2. Lemmy 18.05.2018, 18:52
Mám priateľa, ktorý rád kritizuje fotky druhých, keby tu bol, napísal by čosi také: Zlý orez. Zlá expozícia. Nesprávne načasovanie záberu, zle orezaný plot, či zábradlie. Fotograf sa mal posunúť o tri centimetre doprava. Konáre sú v zornom uhle s mostom SNP. Mal počkať 7 sekúnd, potom by mal lepší záber na loď.
2▲
18.05.2018, 18:52
|
Ale mne sa tvoja fotka páči. Nie sú na nej ľudia, to je ako proroctvo o tom, že ľudstvo raz vyhynie.
|
 |
|
4
|
|
|
2. Lemmy 18.05.2018, 18:52
Mám priateľa, ktorý rád kritizuje fotky druhých, keby tu bol, napísal by čosi také: Zlý orez. Zlá expozícia. Nesprávne načasovanie záberu, zle orezaný plot, či zábradlie. Fotograf sa mal posunúť o tri centimetre doprava. Konáre sú v zornom uhle s mostom SNP. Mal počkať 7 sekúnd, potom by mal lepší záber na loď.
2▲
18.05.2018, 18:54
|
Ja som rád, že som vôbec niečo odfotil lebo bolo zlé počasie, fúkal vietor a poprchávalo 😉
Ale čakal som na pohovor, lebo som došiel trochu skôr, tak som sa trochu poobhliadol po okolí 😉
|
 |
|
5
|
|
|
4. EnaXnaY 18.05.2018, 18:54
Ja som rád, že som vôbec niečo odfotil lebo bolo zlé počasie, fúkal vietor a poprchávalo 😉
Ale čakal som na pohovor, lebo som došiel trochu skôr, tak som sa trochu poobhliadol po okolí 😉
4▲
18.05.2018, 18:56
|
Keby si sa lepšie poobhliadol po okolí, možno by si aj jedno vrece odpadkov nazbieral. A pomohol by si ekosystému.
|
 |
|
6
|
|
|
5. Lemmy 18.05.2018, 18:56
Keby si sa lepšie poobhliadol po okolí, možno by si aj jedno vrece odpadkov nazbieral. A pomohol by si ekosystému.
5▲
18.05.2018, 18:58
|
Ja sa po okolí neobzerám, mám potom výčitky svedomia z toho, že som nenazbieral vrece odpadkov.
|
 |
|
7
|
|
|
5. Lemmy 18.05.2018, 18:56
Keby si sa lepšie poobhliadol po okolí, možno by si aj jedno vrece odpadkov nazbieral. A pomohol by si ekosystému.
5▲
18.05.2018, 18:58
|
Až toľko času som nemal 😉
Len pol hoďku 😉
|
 |
|
8
|
|
|
7. EnaXnaY 18.05.2018, 18:58
Až toľko času som nemal 😉
Len pol hoďku 😉
7▲
18.05.2018, 19:00
|
Ešte, že sa ľudia vedia vyhovoriť na čas.
Stále bedákame, že máme málo času. Ale žijeme, ako by sme ho mali nazvyš. (Seneca)
|
 |
|
9
|
|
|
8. Lemmy 18.05.2018, 19:00
Ešte, že sa ľudia vedia vyhovoriť na čas.
Stále bedákame, že máme málo času. Ale žijeme, ako by sme ho mali nazvyš. (Seneca)
8▲
18.05.2018, 19:07
|
Neboj sa 😉
Mám v pláne raz, keď už nebudem mať robotu inú, že zoberiem monterky a pôjdem zbierať špaky po Bratislave 😉
To ako trest za tie špaky, čo som porozhadzoval 😉
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 793 456 B
vygenerované za : 0.189 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 790 287 x
jedinečné zobrazenia : 5 265 951 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|