pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Počasie sa zbláznilo načisto

príspevkov
27
zobrazení
9 568
unikátne
1 078
tému vytvoril(a) 25.5.2016 13:38 Milaníčko
1
25.05.2016, 13:38
Že vraj cez víkend má byť na Štrbskom plese 27 stupňov, to kde sme sa ocitli sme sa si, v Africá ?
none
2

1. Milaníčko 25.05.2016, 13:38

Že vraj cez víkend má byť na Štrbskom plese 27 stupňov, to kde sme sa ocitli sme sa si, v Africá ?

1▲
25.05.2016, 13:41
Môžeš sa ísť opaľovať 😉
súhlasí: Milaníčko
none
3

2. EnaXnaY 25.05.2016, 13:41

Môžeš sa ísť opaľovať 😉

2▲
25.05.2016, 13:42
No ale vo výške 1500 m.n.m. musíš byť kua opatrný, viem o tom svoje, takto pred rokom som bol polonahý pri plese a skončil som ako grilované kura.
none
4

3. Milaníčko 25.05.2016, 13:42

No ale vo výške 1500 m.n.m. musíš byť kua opatrný, viem o tom svoje, takto pred rokom som bol polonahý pri plese a skončil som ako grilované kura.

3▲
25.05.2016, 13:44
Mňam 😉 Grilované stehienka mám rád 😉
none
5

4. EnaXnaY 25.05.2016, 13:44

Mňam 😉 Grilované stehienka mám rád 😉

4▲
25.05.2016, 13:44
To aj ja, ale čo som si mal spapať vlastné bády ?
none
6

5. Milaníčko 25.05.2016, 13:44

To aj ja, ale čo som si mal spapať vlastné bády ?

5▲
25.05.2016, 13:45
Škoda že nie si anjel, lebo grilované krídelká mám radšej.......
none
7

6. majko1 25.05.2016, 13:45

Škoda že nie si anjel, lebo grilované krídelká mám radšej.......

6▲
25.05.2016, 13:45
Akože nie som, a čo som ja čertisko porisko ?
none
8

7. Milaníčko 25.05.2016, 13:45

Akože nie som, a čo som ja čertisko porisko ?

7▲
25.05.2016, 13:46
No šag si písal že stehienka , krídelká si si neopaľoval ?????
súhlasí: Milaníčko
none
11

8. majko1 25.05.2016, 13:46

No šag si písal že stehienka , krídelká si si neopaľoval ?????

8▲
25.05.2016, 13:48
Mňa by museli grilovať veľmi dlho
none
14

11. Justína1 25.05.2016, 13:48

Mňa by museli grilovať veľmi dlho

11▲
25.05.2016, 13:49
Fájf minuts ?
none
16

14. Milaníčko 25.05.2016, 13:49

Fájf minuts ?

14▲
25.05.2016, 13:54
skôr fájf dejs ... moje kúžička je tak trochu nedopekavá
none
17

16. Justína1 25.05.2016, 13:54

skôr fájf dejs ... moje kúžička je tak trochu nedopekavá

16▲
25.05.2016, 13:56
Neboj, pžidáme fájr.
none
19

17. Milaníčko 25.05.2016, 13:56

Neboj, pžidáme fájr.

17▲
25.05.2016, 14:05
17. Ale to zase zhorím jak fakľa ...skrátka nie som na to opekanie stavaná a pritom horúčavy úplne zbožňujem
none
20

19. Justína1 25.05.2016, 14:05

17. Ale to zase zhorím jak fakľa ...skrátka nie som na to opekanie stavaná a pritom horúčavy úplne zbožňujem

19▲
25.05.2016, 14:07
Čo s tým urobíme, budeš sa opaľovať v noci, či ?
none
22

20. Milaníčko 25.05.2016, 14:07

Čo s tým urobíme, budeš sa opaľovať v noci, či ?

20▲
25.05.2016, 14:09
néé... normálne, pod slnečníkem ...pod mjesíčníkem budem robiť niečo iné
none
23

22. Justína1 25.05.2016, 14:09

néé... normálne, pod slnečníkem ...pod mjesíčníkem budem robiť niečo iné

22▲
25.05.2016, 14:10
No jó ty vole, už se ťešíííím...........
none
25

19. Justína1 25.05.2016, 14:05

17. Ale to zase zhorím jak fakľa ...skrátka nie som na to opekanie stavaná a pritom horúčavy úplne zbožňujem

19▲
25.05.2016, 14:11
Za to môže to tvoje modré oko na avatare......
none
27

25. majko1 25.05.2016, 14:11

Za to môže to tvoje modré oko na avatare......

25▲
25.05.2016, 14:12
Nemôže, môžeš si za to sám aj so mnou.........
none
12

8. majko1 25.05.2016, 13:46

No šag si písal že stehienka , krídelká si si neopaľoval ?????

8▲
25.05.2016, 13:49
Ne nemal som vložky s krídlama................
none
9

2. EnaXnaY 25.05.2016, 13:41

Môžeš sa ísť opaľovať 😉

2▲
25.05.2016, 13:47
2.joooj...idem skotačiť,tak neviem,či to krásne počasie cez deň neprespím
none
10

9. Justína1 25.05.2016, 13:47

2.joooj...idem skotačiť,tak neviem,či to krásne počasie cez deň neprespím

9▲
25.05.2016, 13:48
Prespi ho so mnou :::::::::::::::::::::::::::::::::
none
13

10. Milaníčko 25.05.2016, 13:48

Prespi ho so mnou :::::::::::::::::::::::::::::::::

10▲
25.05.2016, 13:49
Ale ja když spim,tak naozaj spim ...a ešte sa pritom aj rada rozvaľujem po celej posteli
none
15

13. Justína1 25.05.2016, 13:49

Ale ja když spim,tak naozaj spim ...a ešte sa pritom aj rada rozvaľujem po celej posteli

13▲
25.05.2016, 13:50
Nevadí, počkám na gaučíne.
none
18

15. Milaníčko 25.05.2016, 13:50

Nevadí, počkám na gaučíne.

15▲
25.05.2016, 13:57
Možeš si kľudne ľahnúť ku mne k posteli ...jak vjerný pes ...len na mňa neblafkaj,že dlho spím
none
21

18. Justína1 25.05.2016, 13:57

Možeš si kľudne ľahnúť ku mne k posteli ...jak vjerný pes ...len na mňa neblafkaj,že dlho spím

18▲
25.05.2016, 14:08
Haf haf vŕŕŕŕ.........
none
24

21. Milaníčko 25.05.2016, 14:08

Haf haf vŕŕŕŕ.........

21▲
25.05.2016, 14:10
..správny kuťa vrtí pritom chvostíkom
none
26

24. Justína1 25.05.2016, 14:10

..správny kuťa vrtí pritom chvostíkom

24▲
25.05.2016, 14:11
Tým predným ?
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 729 055 B vygenerované za : 0.212 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 798 357 x jedinečné zobrazenia : 5 267 276 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none