pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Omyl českého ministra zdravotníctva

príspevkov
4
zobrazení
634
unikátne
82
tému vytvoril(a) 3.3.2023 08:11 Lemmy
1
03.03.2023, 08:11
„Je to daň za demokracii.“ Válek vysvětluje, proč nezasáhne proti nelegálním poplatkům v ordinacích

Nie je to daň za demokraciu! Je to daň za slobodné podnikanie.

odkaz
none
2

1. Lemmy 03.03.2023, 08:11

„Je to daň za demokracii.“ Válek vysvětluje, proč nezasáhne proti nelegálním poplatkům v ordinacích Nie je to daň za demokraciu! Je to daň za slobodné podnikanie. https://denikn.cz/1091476/je-to-dan-za-demokracii-valek-vysvetluje-proc-nezasahne-proti-nelegalnim-poplatkum-v-ordinacich/

1▲
03.03.2023, 08:28
Pokiaľ sú ľudia ochotní platiť, tak platiť budú.
Aj za socializmu dávali lekárom rôzne "všimné".
👍: djjaro , Lemmy
none
3

2. era 03.03.2023, 08:28

Pokiaľ sú ľudia ochotní platiť, tak platiť budú.
Aj za socializmu dávali lekárom rôzne "všimné".

2▲
03.03.2023, 08:40
Nielen všimné, ale aj ožraté
none
4

2. era 03.03.2023, 08:28

Pokiaľ sú ľudia ochotní platiť, tak platiť budú.
Aj za socializmu dávali lekárom rôzne "všimné".

2▲
03.03.2023, 19:23
Len to nesúvisí s demokraciou. Je to voľný trh.
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 133 989 B vygenerované za : 0.204 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 793 632 x jedinečné zobrazenia : 5 266 413 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none