for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Lipka discussion forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

you are here : 

main page  /  politics  /  theme

Niekto verí na Demokraciu a nadáva na Rusko a Putina

entries
1
shows
128
uniques
66
theme was created 10.8.2022 20:30 by Kasafran
1
10.08.2022, 20:30
Niekto verí na Demokraciu a nadáva na Rusko a Putina...
 
*Slovensko: To, s čím prišla Pluska, to je bomba. Podľa Imreczeho je Lipšic namočený do kolosálnej korupcie s nadnárodnou zbrojárskou firmou… A sadnite si – prípad Lipšica vyšetruje Lipšic.*

*1.* Ide o kauzu z čias Radičove vlády, okolo ktorej sa motal nielen Lipšic, ale aj aktuálny Matovičov štátny tajomník na ministerstve financií Klimek. Obaja z Novy (dnes súčasť kandidátky OĽaNO).

*2.* V čase Radičovej vlády Lipšic nakupoval systém Detica a Imrecze hovoril o tučných úplatkoch. Ale čuduj sa svete, prípad pridelili Čurillovi a nič… Skutok sa nestal.

*3.* Lipšicova špeciálna prokuratúra sa dokonca vyhráža Pluske a zastrašuje médiá, aby im vydali nahrávku s Imreczeho obvinením. Sicílski mafiáni by to nerobili inak.

*4.* Ale najlepší fór je, že prípad vyšetruje (alebo skôr nevyšetruje) špeciálna prokuratúra, čo je monokratický orgán pod vedením Lipšica. Čiže – kolektívny Lipšic. Chaloš vlastne vyšetruje samého seba.

*5.* Na veľké prekvapenie všetkých zúčastnených, kolektívny Lipšic na osobu Lipšica nič nenašiel. Imreczeho obvinenia neviedli k trestnému stíhaniu Daniho „Money Money Money“ Lipšica ani Matovičovho štátneho.

*6.* Namiesto toho Imreczeho spakovali Lipšicovi ľudia, strčili ho do väzby, dovydierali do fialova, spravili si z neho udavača a ten si teraz vymýšľa nejaké obskúrne organizované skupiny opozície.

*7.* Už odrazu nikoho nezaujíma 100-tisícový úplatok Mikulca ani Lipšicove úplatky v súvislosti s Deticou. A potom sa čudujeme, že Lipšicovmu špeciálu hovoríme – mafia.

*8.* A táto mafia sa predviedla aj v týchto dňoch. Sme rodina nezahlasovala proti Robertovi Ficovi v parlamente a bum – odrazu je tu obžaloba na Vladimíra Pčolinského. Aká náhodička.

*9.* Naopak, Sulík zahlasoval tak ako mal. A jeho kamarátka Plačková je odrazu frí lajk e brd. Sulík sa môže tešiť na stabilné dodávky kolagénu, možno sa ujde aj Geissenovcom.

.* Lipšicova mafia medzitým zastrašuje ľudí a robí domové razie za to, že máte názor. Prehľadajú vám byt, aby „názor“ našli. A šikanujú vás, lebo „mať názor“ je v slobode a demokracii neprijateľné.

.* A celú túto mafiánsku štruktúru na čele s Lipšicom a Matovičom kryje americká ambasáda. Veľvyslankyňa Brinková dnes dala kopu rozhovorov pre liberálne médiá, kde ospevuje vládu.

.* Vraj sú úžasní a nie, ona neriadi prezidentku. Slovensko ľahlo smiechom. Preložme si to – keďže americkí hafani vo vláde vyzbrojujú Ukrajinu a poslúchajú na slovo, tak môžu opozíciu poslať aj do koncentrákov. Veľký brat zatlieska.

.* Čaputová môže udeliť vyznamenanie aj Šaňovi Machovi, americké médiá jej dajú pokoj. Lipšic môže ukradnúť aj Gerlachovský štít a budeme sa tváriť, že tam nikdy nebol. Všetko je dovolené.

.* No to, s čím prišla Pluska, neututlú. Slovensko sa pýta – prečo ešte Lipšic nesedí vo väzbe? Prečo jeho prípad riešia jeho podriadení? Prečo s tým nič nerobil Čurilla?

.* A prečo, prepánakráľa, čuší prezidentka Čaputová? Tá, ktorá sa plnou svojou váhou postavila za Čurillovcov? Odrazu jej nevadí, že kamoš jej ex-poradcu Kubinu Lipšic je zrejme najväčšie zlodejisko na Slovensku?

*V Taliansku sa hlave mafie zvykne hovoriť „capo di tutti capi“. U nás sa jej hovorí jednoduchšie – Dano.*
created by dzI/O 2015 - 2024 size : 58 007 B generated in : 0.269 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.05 ( 27.4.2024 21:45 ) themes displays : 23 128 132 x unique displays : 2 571 959 x ip address : 34.239.170.244

support

page has income only from voluntary donaters

for month 2024 / 6, donaters clicked me on ads 0,00 € (0 clicks), thanks...

please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
account name:
Dziak Maroš, Ing.
bank:
Tatra banka, a.s.
Hodžovo námestie 3
811 06 Bratislava 1
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by mail
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated

facebook

MaDzi
Lipka
Help
Zmysel života
Kniha života
Documentor
Univerozum
share this page

statistics

TOPlist