for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Discussion Forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

you are here : 

main page  /  politics  /  theme

Niekto verí na Demokraciu a nadáva na Rusko a Putina

entries
1
shows
107
uniques
65
theme was created 10.8.2022 20:30 by Kasafran
1
10.08.2022, 20:30
Niekto verí na Demokraciu a nadáva na Rusko a Putina...
 
*Slovensko: To, s čím prišla Pluska, to je bomba. Podľa Imreczeho je Lipšic namočený do kolosálnej korupcie s nadnárodnou zbrojárskou firmou… A sadnite si – prípad Lipšica vyšetruje Lipšic.*

*1.* Ide o kauzu z čias Radičove vlády, okolo ktorej sa motal nielen Lipšic, ale aj aktuálny Matovičov štátny tajomník na ministerstve financií Klimek. Obaja z Novy (dnes súčasť kandidátky OĽaNO).

*2.* V čase Radičovej vlády Lipšic nakupoval systém Detica a Imrecze hovoril o tučných úplatkoch. Ale čuduj sa svete, prípad pridelili Čurillovi a nič… Skutok sa nestal.

*3.* Lipšicova špeciálna prokuratúra sa dokonca vyhráža Pluske a zastrašuje médiá, aby im vydali nahrávku s Imreczeho obvinením. Sicílski mafiáni by to nerobili inak.

*4.* Ale najlepší fór je, že prípad vyšetruje (alebo skôr nevyšetruje) špeciálna prokuratúra, čo je monokratický orgán pod vedením Lipšica. Čiže – kolektívny Lipšic. Chaloš vlastne vyšetruje samého seba.

*5.* Na veľké prekvapenie všetkých zúčastnených, kolektívny Lipšic na osobu Lipšica nič nenašiel. Imreczeho obvinenia neviedli k trestnému stíhaniu Daniho „Money Money Money“ Lipšica ani Matovičovho štátneho.

*6.* Namiesto toho Imreczeho spakovali Lipšicovi ľudia, strčili ho do väzby, dovydierali do fialova, spravili si z neho udavača a ten si teraz vymýšľa nejaké obskúrne organizované skupiny opozície.

*7.* Už odrazu nikoho nezaujíma 100-tisícový úplatok Mikulca ani Lipšicove úplatky v súvislosti s Deticou. A potom sa čudujeme, že Lipšicovmu špeciálu hovoríme – mafia.

*8.* A táto mafia sa predviedla aj v týchto dňoch. Sme rodina nezahlasovala proti Robertovi Ficovi v parlamente a bum – odrazu je tu obžaloba na Vladimíra Pčolinského. Aká náhodička.

*9.* Naopak, Sulík zahlasoval tak ako mal. A jeho kamarátka Plačková je odrazu frí lajk e brd. Sulík sa môže tešiť na stabilné dodávky kolagénu, možno sa ujde aj Geissenovcom.

.* Lipšicova mafia medzitým zastrašuje ľudí a robí domové razie za to, že máte názor. Prehľadajú vám byt, aby „názor“ našli. A šikanujú vás, lebo „mať názor“ je v slobode a demokracii neprijateľné.

.* A celú túto mafiánsku štruktúru na čele s Lipšicom a Matovičom kryje americká ambasáda. Veľvyslankyňa Brinková dnes dala kopu rozhovorov pre liberálne médiá, kde ospevuje vládu.

.* Vraj sú úžasní a nie, ona neriadi prezidentku. Slovensko ľahlo smiechom. Preložme si to – keďže americkí hafani vo vláde vyzbrojujú Ukrajinu a poslúchajú na slovo, tak môžu opozíciu poslať aj do koncentrákov. Veľký brat zatlieska.

.* Čaputová môže udeliť vyznamenanie aj Šaňovi Machovi, americké médiá jej dajú pokoj. Lipšic môže ukradnúť aj Gerlachovský štít a budeme sa tváriť, že tam nikdy nebol. Všetko je dovolené.

.* No to, s čím prišla Pluska, neututlú. Slovensko sa pýta – prečo ešte Lipšic nesedí vo väzbe? Prečo jeho prípad riešia jeho podriadení? Prečo s tým nič nerobil Čurilla?

.* A prečo, prepánakráľa, čuší prezidentka Čaputová? Tá, ktorá sa plnou svojou váhou postavila za Čurillovcov? Odrazu jej nevadí, že kamoš jej ex-poradcu Kubinu Lipšic je zrejme najväčšie zlodejisko na Slovensku?

*V Taliansku sa hlave mafie zvykne hovoriť „capo di tutti capi“. U nás sa jej hovorí jednoduchšie – Dano.*
created by dzI/O 2015 - 2024 size : 63 415 B generated in : 0.307 s this site needs to use cookies, to work properly... themes displays : 21 480 369 x unique displays : 2 527 568 x ip address : 3.236.223.106

support

page has income only from voluntary donaters

for month 2024 / 2, donaters clicked me on ads 2,47 € (22 clicks), for today 0,07 € (1 click), thanks...

please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by mail
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated