pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
príspevkov 5 |
zobrazení 549 |
unikátne 141 |
tému vytvoril(a) 12.1.2025 20:37 Lemmy
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Nový rok sa v politike rozbehol zhurta. Každý jeden deň sa potvrdzuje, že Ficovu vládu treba skúsiť čo najskôr odvolať. Spackali zákon o eReceptami, absolútne zlyhali pri hacknutom katastri a dane aj ceny šli rapídne nahor. Robert Fico sa navyše rozhodol úplne strápniť pred celým vyspelým svetom a celé Slovensko s ním. Tak, ako klame doma, klame aj v Bruseli. Klame o plyne aj o svojich cestách. Z výletu roka v Číne nepriniesol nič. Čo robil v Moskve, to povedať nechce. Ani sa nevie ujednotiť na tom, či to bola súkromná alebo pracovná cesta. Jeho neustále vyostrovanie konfliktu s Ukrajinou je absolútna hanba. Na odvolanie Matúša Šutaja Eštoka je mnoho dôvodov. Už od 23. decembra 2024 ale verejne aj v zákulisí tlačíme na to, aby sme v parlamente odvolávali celú vládu. Takto ničiť Slovensko im dovoliť nemôžeme. Nie je na čo čakať!odkazodkaz
|
 |
|
2
|
|
|
1. Lemmy 12.01.2025, 20:37
Nový rok sa v politike rozbehol zhurta. Každý jeden deň sa potvrdzuje, že Ficovu vládu treba skúsiť čo najskôr odvolať. Spackali zákon o eReceptami, absolútne zlyhali pri hacknutom katastri a dane aj ceny šli rapídne nahor.
Robert Fico sa navyše rozhodol úplne strápniť pred celým vyspelým svetom a celé Slovensko s ním. Tak, ako klame doma, klame aj v Bruseli. Klame o plyne aj o svojich cestách. Z výletu roka v Číne nepriniesol nič. Čo robil v Moskve, to povedať nechce. Ani sa nevie uj...
1▲
12.01.2025, 20:52
|
Za zákon o e receptoch sme hlasovali aj my PS!!!
Ale nám sa neopovážte to na tričko pripisovať!!!
My sme v tom nevinne, ani sme netušili za či hlasujeme!!!
Za všetko môže Fico!!
|
 |
|
3
|
|
|
2. Pátrač 12.01.2025, 20:52
Za zákon o e receptoch sme hlasovali aj my PS!!!
Ale nám sa neopovážte to na tričko pripisovať!!!
My sme v tom nevinne, ani sme netušili za či hlasujeme!!!
Za všetko môže Fico!!
2▲
12.01.2025, 20:56
|
Takže kriticky k zákonu pristupuje len Sloboda a Solidarita. odkaz
|
 |
|
4
|
|
|
3. Lemmy 12.01.2025, 20:56
Takže kriticky k zákonu pristupuje len Sloboda a Solidarita.
https://www.humanisti.sk/2025/01/08/vyzyvame-vladu-aby-riesila-problem-s-e-receptmi/
3▲
12.01.2025, 21:02
|
Sloboda a Solidarita.
Je jedinou stranou, kde sú tí najväčší odborníci!!!
Vždy spoľahlivo povalila každú vládu do ktorej sa dostala.
Ako tety Ivety, uja Igora, či uja Eda!!
|
 |
|
5
|
|
|
4. Pátrač 12.01.2025, 21:02
Sloboda a Solidarita.
Je jedinou stranou, kde sú tí najväčší odborníci!!!
Vždy spoľahlivo povalila každú vládu do ktorej sa dostala.
Ako tety Ivety, uja Igora, či uja Eda!!
4▲
12.01.2025, 21:05
|
Mám za zlé, že spôsobila predčasné voľby, a teraz vládne Fico.
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 147 008 B
vygenerované za : 0.196 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 794 308 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 507 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|