pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Nechce sa mi zit tento zivot ;)
|
|
príspevkov 16 |
zobrazení 7 063 |
unikátne 936 |
tému vytvoril(a) 4.7.2016 21:17 EnaXnaY
|
1
|
Ak mate nejaky zmysluplny napad ze co s tym tak sem s nim 😉
|
 |
|
2
|
|
|
1. EnaXnaY 04.07.2016, 21:17
Ak mate nejaky zmysluplny napad ze co s tym tak sem s nim 😉
1▲
04.07.2016, 21:23
|
Asi som sa zblaznil ked sa pytam bezcitnych kreatur 😉
|
 |
|
3
|
|
|
2. EnaXnaY 04.07.2016, 21:23
Asi som sa zblaznil ked sa pytam bezcitnych kreatur 😉
2▲
04.07.2016, 21:43
|
Ožer sa, zašukaj si a ukľudni sa.  
|
 |
|
4
|
|
|
3. Milaníčko 04.07.2016, 21:43
Ožer sa, zašukaj si a ukľudni sa. 
3▲
04.07.2016, 21:46
|
ožrať sa nemusí, stačila by mu aj dobrá túrka a hneď by prišiel na iné myšlienky... 
|
 |
|
5
|
|
|
4. Fialka3 04.07.2016, 21:46
ožrať sa nemusí, stačila by mu aj dobrá túrka a hneď by prišiel na iné myšlienky...
4▲
04.07.2016, 21:52
|
Ale to tiež, ale treba mu vyvetrať hlavu, tak môže sedieť aj vonku v krčme na terase zase.  
|
 |
|
6
|
|
|
1. EnaXnaY 04.07.2016, 21:17
Ak mate nejaky zmysluplny napad ze co s tym tak sem s nim 😉
1▲
05.07.2016, 14:15
|
Myslel som, ze ti tento stav vyhovuje. Klamal si mna, alebo seba?
|
 |
|
7
|
|
|
6. Boris 05.07.2016, 14:15
Myslel som, ze ti tento stav vyhovuje. Klamal si mna, alebo seba?
6▲
05.07.2016, 18:03
|
Ale si klamal celý vesmír ?  
|
 |
|
8
|
|
|
1. EnaXnaY 04.07.2016, 21:17
Ak mate nejaky zmysluplny napad ze co s tym tak sem s nim 😉
1▲
05.07.2016, 19:42
|
včera večer som zapálila sviečky a spomínala na kamarátku, ktorá veľmi chcela žiť...
je mi z teba smutno
|
 |
|
9
|
|
|
8. Fialka3 05.07.2016, 19:42
včera večer som zapálila sviečky a spomínala na kamarátku, ktorá veľmi chcela žiť...
je mi z teba smutno
8▲
06.07.2016, 09:07
|
Mne je smutno z teba 😉
Ja nikomu nebranim ak chce zit 😉 Tak ani vy mne nebrante ked nechcem 😉
|
 |
|
10
|
|
|
6. Boris 05.07.2016, 14:15
Myslel som, ze ti tento stav vyhovuje. Klamal si mna, alebo seba?
6▲
06.07.2016, 10:31
|
Myslis to ze sa mi nechce zit? 😉 Nie tento stav mi nevyhovuje 😉 Neviem kedy som sa vyjadril opacne 😉
|
 |
|
11
|
|
|
3. Milaníčko 04.07.2016, 21:43
Ožer sa, zašukaj si a ukľudni sa. 
3▲
06.07.2016, 10:32
|
Nemozem sa ozrat lebo beriem lieky 😉 Nemozem si zasukat lebo nemam s kym 😉 A kludny som uz davno 😉
|
 |
|
12
|
|
|
9. EnaXnaY 06.07.2016, 09:07
Mne je smutno z teba 😉
Ja nikomu nebranim ak chce zit 😉 Tak ani vy mne nebrante ked nechcem 😉
9▲
06.07.2016, 12:24
|
Veď ale ty píšeš, že ti to nevyhovuje, tak prečo nám brániš v podporovaní zmeny? 🙂
|
 |
|
13
|
|
|
10. EnaXnaY 06.07.2016, 10:31
Myslis to ze sa mi nechce zit? 😉 Nie tento stav mi nevyhovuje 😉 Neviem kedy som sa vyjadril opacne 😉
10▲
06.07.2016, 12:53
|
Myslel som tento stav, tento svet. Vsetko si vzdy zastaval a ospravedlnoval.
|
 |
|
14
|
|
|
12. Nadja 06.07.2016, 12:24
Veď ale ty píšeš, že ti to nevyhovuje, tak prečo nám brániš v podporovaní zmeny? 🙂
12▲
06.07.2016, 13:27
|
Ale ty Eňo musíš, už niet cesty späť !!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
|
 |
|
15
|
|
|
13. Boris 06.07.2016, 12:53
Myslel som tento stav, tento svet. Vsetko si vzdy zastaval a ospravedlnoval.
13▲
06.07.2016, 15:16
|
Bol som ti opoziciou 😉
Aby som ti predostrel iny pohlad na veci 😉
|
 |
|
16
|
|
|
12. Nadja 06.07.2016, 12:24
Veď ale ty píšeš, že ti to nevyhovuje, tak prečo nám brániš v podporovaní zmeny? 🙂
12▲
06.07.2016, 15:17
|
Nevyhovuje mi ze neexistuje nejaky gombik, ktorym by som to jednoducho ukoncil 😉
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 179 849 B
vygenerované za : 0.211 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 790 550 x
jedinečné zobrazenia : 5 265 972 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|