for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
|
Lipka discussion forum
new "Jerusalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
information of the day :
meaning of life of the day :
entries 30 |
shows 1 621 |
uniques 268 |
theme was created 7.1.2025 08:14 by Nadja
|
Theme is read only...
1
|
A teraz tri a pol mesiaca ani ťuk, budeme sa šľachtiť. Sviatok až 18.4. Veľká noc, naozaj tentoraz dosť neskoro. Jar už bude v plnom prúde. Tak, hor sa do robotky, a nech nám to uteká. 
|
 |
|
2
|
|
|
1. Nadja 07.01.2025, 08:14
A teraz tri a pol mesiaca ani ťuk, budeme sa šľachtiť. Sviatok až 18.4. Veľká noc, naozaj tentoraz dosť neskoro. Jar už bude v plnom prúde. Tak, hor sa do robotky, a nech nám to uteká. 
1▲
07.01.2025, 08:40
|
Akože ? Včera začali pravoslávne Vianoce. Ježiš sa narodil ! Aleluja ! VERIACI na východe majú istotne dovoleky na celý týždeň.
|
|
|
3
|
|
|
1. Nadja 07.01.2025, 08:14
A teraz tri a pol mesiaca ani ťuk, budeme sa šľachtiť. Sviatok až 18.4. Veľká noc, naozaj tentoraz dosť neskoro. Jar už bude v plnom prúde. Tak, hor sa do robotky, a nech nám to uteká. 
1▲
07.01.2025, 09:56
|
Česť práci.
Plaťte odvody, DPH, dane...
Konsolidujte sa.
Pacientov na hlavu pribúda.
Aj poberateľov invalidných a starobných a výsluhových dôchodkov.🌹
|
 |
|
4
|
|
|
1. Nadja 07.01.2025, 08:14
A teraz tri a pol mesiaca ani ťuk, budeme sa šľachtiť. Sviatok až 18.4. Veľká noc, naozaj tentoraz dosť neskoro. Jar už bude v plnom prúde. Tak, hor sa do robotky, a nech nám to uteká. 
1▲
07.01.2025, 13:01
|
|
5
|
|
|
4. Lemmy 07.01.2025, 13:01
Ja až najbližšie 21. 6.
4▲
07.01.2025, 13:09
|
Ty nesláviš ani sviatok práce??? 
|
 |
|
6
|
|
|
5. Nadja 07.01.2025, 13:09
Ty nesláviš ani sviatok práce??? 
5▲
07.01.2025, 13:16
|
Určite nie. Nemám na to dôvod.
|
 |
|
7
|
|
|
6. Lemmy 07.01.2025, 13:16
Určite nie. Nemám na to dôvod.
6▲
07.01.2025, 13:19
|
Veď ani kresťanské Vianoce som neoslavoval.
|
 |
|
8
|
|
|
5. Nadja 07.01.2025, 13:09
Ty nesláviš ani sviatok práce??? 
5▲
07.01.2025, 13:26
|
Kampaň organizuje Ján Parada, sused Viery Čičvákovej z Medzilaboriec. Viera Čičváková má veľmi nízky dôchodok. Takto jej chcem spríjemniť vianočné sviatky. Viera Čičváková býva sama v byte v Medzilaborciach. Má invalidný dôchodok vo výške 202,90 €. Jej základné náklady na bývanie poredstavujú: nájomné 103,85 €; elektrina 20,06 € a plyn 16 €. Takže akonáhle dostane dôchodok, príde o približne 140 €. Platby platí cez poštové poukážky, pretože nevlastní bankový účet.
Nakoľko jej zostáva málo peňazí na živobytie, prosíme každého o láskavú pomoc. Aj malá suma pomôže. Idú Vianoce, ale Viera ich nemám ako osláviť. Túži po kapustnici, ktorú si môže navariť aspoň na 4 dni, aby nejako prekonala sviatky.
|
 |
|
9
|
|
|
8. Pátrač 07.01.2025, 13:26
Kampaň organizuje Ján Parada, sused Viery Čičvákovej z Medzilaboriec. Viera Čičváková má veľmi nízky dôchodok. Takto jej chcem spríjemniť vianočné sviatky. Viera Čičváková býva sama v byte v Medzilaborciach. Má invalidný dôchodok vo výške 202,90 €. Jej základné náklady na bývanie poredstavujú: nájomné 103,85 €; elektrina 20,06 € a plyn 16 €. Takže akonáhle dostane dôchodok, príde o približne 140 €. Platby platí cez poštové poukážky, pretože nevlastní bankový účet.
Nakoľko jej zost...
8▲
07.01.2025, 13:28
|
A čo má byť, že jej chcem pomôcť? Predsa z mojej ochoty nijako nevyplýva, že ja oslavujem kresťanské Vianoce. Zlyhal si v logike.
|
 |
|
10
|
|
|
9. Lemmy 07.01.2025, 13:28
A čo má byť, že jej chcem pomôcť? Predsa z mojej ochoty nijako nevyplýva, že ja oslavujem kresťanské Vianoce. Zlyhal si v logike.
9▲
07.01.2025, 13:29
|
A faktom je, že je logické aj to, že neoslavuješ sviatok práce. 
|
 |
|
12
|
|
|
10. Nadja 07.01.2025, 13:29
A faktom je, že je logické aj to, že neoslavuješ sviatok práce. 
10▲
07.01.2025, 13:30
|
A prečo by som mal? Smeješ sa sama zo seba?
|
 |
|
16
|
|
|
10. Nadja 07.01.2025, 13:29
A faktom je, že je logické aj to, že neoslavuješ sviatok práce. 
10▲
07.01.2025, 13:33
|
Úplne najlogickejšie je, že p. Viera akonáhle dostane dôchodok príde o približne 140€. Logika jasne hovorí, že keby dôchodok nepoberala. Tak príde o nič. 
|
 |
|
30
|
|
|
10. Nadja 07.01.2025, 13:29
A faktom je, že je logické aj to, že neoslavuješ sviatok práce. 
10▲
07.01.2025, 16:56
|
Prečo do môjho postoja zaťahuješ logiku? Ja jednoducho niečo uznávam, na niečo nemám vytvorený názor, a na niečo kašlem, lebo ma to nezaujíma.
|
 |
|
11
|
|
|
8. Pátrač 07.01.2025, 13:26
Kampaň organizuje Ján Parada, sused Viery Čičvákovej z Medzilaboriec. Viera Čičváková má veľmi nízky dôchodok. Takto jej chcem spríjemniť vianočné sviatky. Viera Čičváková býva sama v byte v Medzilaborciach. Má invalidný dôchodok vo výške 202,90 €. Jej základné náklady na bývanie poredstavujú: nájomné 103,85 €; elektrina 20,06 € a plyn 16 €. Takže akonáhle dostane dôchodok, príde o približne 140 €. Platby platí cez poštové poukážky, pretože nevlastní bankový účet.
Nakoľko jej zost...
8▲
07.01.2025, 13:30
|
Píšeš: Viera ich nemám ako osláviť
Má byť: Viera ich nemá ako osláviť, bez písmena m.
Ona nemá. A je to pravda, mala smutné a veľmi skromné Vianoce.
|
 |
|
14
|
|
|
11. Lemmy 07.01.2025, 13:30
Píšeš: Viera ich nemám ako osláviť
Má byť: Viera ich nemá ako osláviť, bez písmena m.
Ona nemá. A je to pravda, mala smutné a veľmi skromné Vianoce.
11▲
07.01.2025, 13:31
|
Počkaj, oni jej tie peniaze neposlali?
|
 |
|
15
|
|
|
14. Nadja 07.01.2025, 13:31
Počkaj, oni jej tie peniaze neposlali?
14▲
07.01.2025, 13:33
|
Ešte nie, kampaň končí až o 27 dní.
|
 |
|
17
|
|
|
15. Lemmy 07.01.2025, 13:33
Ešte nie, kampaň končí až o 27 dní.
15▲
07.01.2025, 13:35
|
To mal byť príspevok na budúce Vianoce?
|
 |
|
20
|
|
|
17. Nadja 07.01.2025, 13:35
To mal byť príspevok na budúce Vianoce?
17▲
07.01.2025, 13:37
|
|
19
|
|
|
14. Nadja 07.01.2025, 13:31
Počkaj, oni jej tie peniaze neposlali?
14▲
07.01.2025, 13:37
|
Čakajú na prvého prispievateľa z Lipky.
My vieme, že sa museli Vianoce v prosbe spomenúť.
Ináč by kresťania pierko nepustili.
|
 |
|
21
|
|
|
19. Pátrač 07.01.2025, 13:37
Čakajú na prvého prispievateľa z Lipky.
My vieme, že sa museli Vianoce v prosbe spomenúť.
Ináč by kresťania pierko nepustili.
19▲
07.01.2025, 13:38
|
Mrzí ma, že si mentálny mrzák, a priživuješ sa na tom, že niekto je chudobný a hľadá pomoc u dobrých ľudí. Ty však medzi nich nepatríš. A teda ani Nadja.
|
 |
|
27
|
|
|
21. Lemmy 07.01.2025, 13:38
Mrzí ma, že si mentálny mrzák, a priživuješ sa na tom, že niekto je chudobný a hľadá pomoc u dobrých ľudí. Ty však medzi nich nepatríš. A teda ani Nadja.
21▲
07.01.2025, 13:47
|
Nom veď ok, ja jej to prajem, len aby to neminula, do Vianoc ďaleko, ale isto sa zídu... 🙂
|
 |
|
28
|
|
|
27. Nadja 07.01.2025, 13:47
Nom veď ok, ja jej to prajem, len aby to neminula, do Vianoc ďaleko, ale isto sa zídu... 🙂
27▲
07.01.2025, 14:00
|
Ja som príživník.
Priživujem sa na chudobných.
Ako je p. Viera.
|
 |
|
29
|
|
|
27. Nadja 07.01.2025, 13:47
Nom veď ok, ja jej to prajem, len aby to neminula, do Vianoc ďaleko, ale isto sa zídu... 🙂
27▲
07.01.2025, 15:20
|
|
13
|
|
|
8. Pátrač 07.01.2025, 13:26
Kampaň organizuje Ján Parada, sused Viery Čičvákovej z Medzilaboriec. Viera Čičváková má veľmi nízky dôchodok. Takto jej chcem spríjemniť vianočné sviatky. Viera Čičváková býva sama v byte v Medzilaborciach. Má invalidný dôchodok vo výške 202,90 €. Jej základné náklady na bývanie poredstavujú: nájomné 103,85 €; elektrina 20,06 € a plyn 16 €. Takže akonáhle dostane dôchodok, príde o približne 140 €. Platby platí cez poštové poukážky, pretože nevlastní bankový účet.
Nakoľko jej zost...
8▲
07.01.2025, 13:31
|
A prosím pekne toto napísal gramatický nacista, čo iným vyčíta i/í.
Je to dielko hodné siedmaka osobitnej školy internátnej.
Ktorý už dávno mal byť deviatakom.🤪🤪
|
 |
|
18
|
|
|
13. Pátrač 07.01.2025, 13:31
A prosím pekne toto napísal gramatický nacista, čo iným vyčíta i/í.
Je to dielko hodné siedmaka osobitnej školy internátnej.
Ktorý už dávno mal byť deviatakom.🤪🤪
13▲
07.01.2025, 13:36
|
Vidíš, aj ja robím chyby. Mrzí ma, že si ma na to skôr neupozornil, kým sa text dal editovať.
|
 |
|
22
|
|
|
18. Lemmy 07.01.2025, 13:36
Vidíš, aj ja robím chyby. Mrzí ma, že si ma na to skôr neupozornil, kým sa text dal editovať.
18▲
07.01.2025, 13:38
|
Ako dlho sa dá editovať text? Som editor - junior.
|
 |
|
23
|
|
|
22. Nadja 07.01.2025, 13:38
Ako dlho sa dá editovať text? Som editor - junior.
22▲
07.01.2025, 13:42
|
Netreba editovať. Bolo to zámerne tak napísané. Aby ukázal, že nielen on patrí k tým jednoduchším. Aby sa vzbudil súcit. Že ešte jednoduchší žiada pre p. Vieru. Tomu sa hovorí dobre zvládnutý marketing. 
|
 |
|
24
|
|
|
23. Pátrač 07.01.2025, 13:42
Netreba editovať.
Bolo to zámerne tak napísané.
Aby ukázal, že nielen on patrí k tým jednoduchším.
Aby sa vzbudil súcit.
Že ešte jednoduchší žiada pre p. Vieru.
Tomu sa hovorí dobre zvládnutý marketing. 
23▲
07.01.2025, 13:43
|
|
25
|
|
|
22. Nadja 07.01.2025, 13:38
Ako dlho sa dá editovať text? Som editor - junior.
22▲
07.01.2025, 13:44
|
|
26
|
|
|
25. Lemmy 07.01.2025, 13:44
Na začiatku kampane.
25▲
07.01.2025, 13:45
|
Aha, ale ja som myslela tu na Lipke 🙂
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
created by dzI/O 2015 - 2026
size : 683 194 B
generated in : 0.208 s
this site needs to use cookies, to work properly...
version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
themes displays : 38 701 097 x
unique displays : 5 247 903 x
ip address : 2600:1f28:365:80b0:7941:4c8:efe2:54a4
|
some ad
share this page
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 by PayPal
by Viamo
by Donater
by sending bitcoins
|