pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Krajský súd v Bratislave potvrdil nezákonnosť prepustenia bývalých redaktorov RTVS (dnes STVR)
|
|
príspevkov 17 |
zobrazení 601 |
unikátne 118 |
tému vytvoril(a) 2.2.2025 03:44 Lemmy
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Krajský súd v Bratislave potvrdil predchádzajúce rozhodnutie súdu prvej inštancie, ktorý uznal, že bývalí redaktori niekdajšej RTVS – Matúš Dávid, Jana Alexová, Matúš Baňovič a Kristián Čekovský – boli v skutočnosti jej zamestnancami, aj keď pracovali na základe externých zmlúv. Súd rozhodol, že ich prepustenie v roku 2018 bolo nezákonné. Niekdajšia RTVS teda neuzavretím riadnych pracovných zmlúv a postupom pri ukončení spolupráce porušila ich práva a súd potvrdil, že sú stále zamestnaní v STVR. Ide o dôležité rozhodnutie posilňujúce ochranu a právnu istotu zamestnancov pred tzv. zastretým pracovným pomerom (tzv. švarcsystém), v tomto prípade v oblasti masmédií. Môže mať dopad na mnoho obdobných sporov, ktoré doposiaľ neboli rozhodnuté. odkaz
|
 |
|
2
|
|
|
1. Lemmy 02.02.2025, 03:44
Krajský súd v Bratislave potvrdil predchádzajúce rozhodnutie súdu prvej inštancie, ktorý uznal, že bývalí redaktori niekdajšej RTVS – Matúš Dávid, Jana Alexová, Matúš Baňovič a Kristián Čekovský – boli v skutočnosti jej zamestnancami, aj keď pracovali na základe externých zmlúv.
Súd rozhodol, že ich prepustenie v roku 2018 bolo nezákonné . Niekdajšia RTVS teda neuzavretím riadnych pracovných zmlúv a postupom pri ukončení spolupráce porušila ich práva a súd potvrdil, ...
1▲
02.02.2025, 04:12
|
Koho už len zaujímajú tie ruské sračky, ako stvr.
|
 |
|
3
|
|
|
2. Fotón 02.02.2025, 04:12
Koho už len zaujímajú tie ruské sračky, ako stvr.
2▲
02.02.2025, 04:17
|
Mnohých. Okrem teba, tvoje sračky zasa nikoho nezaujímajú. 
|
 |
|
5
|
|
|
3. Lemmy 02.02.2025, 04:17
Mnohých. Okrem teba, tvoje sračky zasa nikoho nezaujímajú.
3▲
02.02.2025, 04:20
|
Mnohých? Predpokladám, že iba idiotov, ako si ty!!!
|
 |
|
11
|
|
|
5. Fotón 02.02.2025, 04:20
Mnohých? Predpokladám, že iba idiotov, ako si ty!!!
5▲
02.02.2025, 04:31
|
Aký si len durák. Nemám televízor, a cez internet sa dajú pozerať len televízne správy. Vieš veľké H o mne.
|
 |
|
12
|
|
|
11. Lemmy 02.02.2025, 04:31
Aký si len durák. Nemám televízor, a cez internet sa dajú pozerať len televízne správy. Vieš veľké H o mne.
11▲
02.02.2025, 04:31
|
Iná vec je JOJ, tá sa dá pozerať kedykoľvek, i teraz. Alebo TA3.
|
 |
|
4
|
|
|
2. Fotón 02.02.2025, 04:12
Koho už len zaujímajú tie ruské sračky, ako stvr.
2▲
02.02.2025, 04:19
|
Ach, aký si len sprostý. Tu ide o zákon, o všetkých zamestnancov. Napíšem im, aby ťa ignorovali, až ťa z práce vyhodia. Nečakaj od nich pomoc!!! Oni sa totiž idiotom, ako si ty, nevenujú.
|
 |
|
6
|
|
|
4. Lemmy 02.02.2025, 04:19
Ach, aký si len sprostý. Tu ide o zákon, o všetkých zamestnancov. Napíšem im, aby ťa ignorovali, až ťa z práce vyhodia. Nečakaj od nich pomoc!!! Oni sa totiž idiotom, ako si ty, nevenujú.
4▲
02.02.2025, 04:20
|
V rusofilnej krajne si môžeš zákonmi len vytrieť riť!!!
|
 |
|
7
|
|
|
6. Fotón 02.02.2025, 04:20
V rusofilnej krajne si môžeš zákonmi len vytrieť riť!!!
6▲
02.02.2025, 04:28
|
A v takej fašistickej Ukravinskej ani žiadne zákony nie sú !!!!!!!! 🙈🙈🙈🙈
|
 |
|
9
|
|
|
7. Milaníčko 02.02.2025, 04:28
A v takej fašistickej Ukravinskej ani žiadne zákony nie sú !!!!!!!! 🙈🙈🙈🙈
7▲
02.02.2025, 04:29
|
Ale sú, len o nich nevieš.
|
 |
|
8
|
|
|
6. Fotón 02.02.2025, 04:20
V rusofilnej krajne si môžeš zákonmi len vytrieť riť!!!
6▲
02.02.2025, 04:29
|
Truľo, vidíš, že len ty vieš srať? Oni súd vyhrali.
|
 |
|
10
|
|
|
8. Lemmy 02.02.2025, 04:29
Truľo, vidíš, že len ty vieš srať? Oni súd vyhrali.
8▲
02.02.2025, 04:31
|
EÚ už s vami nepočíta sraľo...
|
 |
|
13
|
|
|
10. Fotón 02.02.2025, 04:31
EÚ už s vami nepočíta sraľo...
10▲
02.02.2025, 04:32
|
Prečo robíš zo seba toľkého idiota? 
|
 |
|
14
|
|
|
6. Fotón 02.02.2025, 04:20
V rusofilnej krajne si môžeš zákonmi len vytrieť riť!!!
6▲
02.02.2025, 04:34
|
Idiot, keď napíšem mnohých, tak myslím mnohých. Napríklad mnoho voličov volí SMER, Fica, pritom ja by som im hlas určite nedal.
|
 |
|
15
|
|
|
14. Lemmy 02.02.2025, 04:34
Idiot, keď napíšem mnohých, tak myslím mnohých. Napríklad mnoho voličov volí SMER, Fica, pritom ja by som im hlas určite nedal.
14▲
02.02.2025, 04:35
|
A tak je to aj so sledovaním televízie. Alebo rozhlasu. @Fotón, to len ty sa robíš sprostým?!
|
 |
|
16
|
|
|
15. Lemmy 02.02.2025, 04:35
A tak je to aj so sledovaním televízie. Alebo rozhlasu. @Fotón, to len ty sa robíš sprostým?!
15▲
02.02.2025, 04:36
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 679 316 B
vygenerované za : 0.224 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 793 211 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 355 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|