pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Írán napadl základnu Navatim hypersonickými raketami, ani jednu nedokázal Izrael zachytit

príspevkov
21
zobrazení
2 456
unikátne
97
tému vytvoril(a) 17.4.2024 22:12 Kasafran
1
17.04.2024, 22:12
Írán napadl základnu Navatim hypersonickými raketami, ani jednu nedokázal Izrael zachytit...
INFOKURÝR
15. 4. 2024

odkaz
2

1. Kasafran 17.04.2024, 22:12

Írán napadl základnu Navatim hypersonickými raketami, ani jednu nedokázal Izrael zachytit... INFOKURÝR 15. 4. 2024 https://www.infokuryr.cz/n/2024/04/15/iran-napadl-zakladnu-navatim-hypersonickymi-raketami-ani-jednu-nedokazal-izrael-zachytit/

1▲
18.04.2024, 08:06
Kaso vnášaš do mojej duše beznádej.
Terazky keď sme sa úspešne vzdali staručkej S 300 mi chceš povedať, že naši junáci - profesionálni vojaci nedokážu zachytiť nejakú hypersonickú strelu vyslanú na naše územie??
Ani najnovšími valaškami VAL2024??
👍: Kasafran
4

2. peter67 18.04.2024, 08:06

Kaso vnášaš do mojej duše beznádej.
Terazky keď sme sa úspešne vzdali staručkej S 300 mi chceš povedať, že naši junáci - profesionálni vojaci nedokážu zachytiť nejakú hypersonickú strelu vyslanú na naše územie??
Ani najnovšími valaškami VAL2024??

2▲
18.04.2024, 11:31
(2) Peter67,
naopak, ja chcem do vojej duše vliať/vniesť nádej, že naše slovenské hyper valašky v správnych rukách si čoskoro poradia s akoukoľvek domácou i cudzou bandou...!
👍: peter67
3

1. Kasafran 17.04.2024, 22:12

Írán napadl základnu Navatim hypersonickými raketami, ani jednu nedokázal Izrael zachytit... INFOKURÝR 15. 4. 2024 https://www.infokuryr.cz/n/2024/04/15/iran-napadl-zakladnu-navatim-hypersonickymi-raketami-ani-jednu-nedokazal-izrael-zachytit/

1▲
18.04.2024, 09:51
Niekedy sme sa chystali na obrázkové slovníky, pútavo ilustrované leporelá, ktoré slúžili aj na hranie. Z leporela som si robila pevnosť a potom sedela uprostred kruhu pod stolom.
Zem sa triasla, povodeň či iné prírodné živly poukazujú, kto má väčšiu silu. Prognózy hovoria jasne, my však spájame ruky, myšlienky, nádeje, aby sa to zvrtlo.
Niektorí ľudia v sebe prechovávajú obrovskú dávku zlosti a nikdy nezačnú dôverovať ostatným. Lenže tá pani v okne sa každé ráno pozerá za vozidlom, ktoré odváža odpad a potom poleje kvety a trhá obschnuté lístočky.
Dobré ránko

V kalendári je štvrtok. . .
👍: era , Kasafran , J.Tull
none
5

3. ninka 18.04.2024, 09:51

Niekedy sme sa chystali na obrázkové slovníky, pútavo ilustrované leporelá, ktoré slúžili aj na hranie. Z leporela som si robila pevnosť a potom sedela uprostred kruhu pod stolom.
Zem sa triasla, povodeň či iné prírodné živly poukazujú, kto má väčšiu silu. Prognózy hovoria jasne, my však spájame ruky, myšlienky, nádeje, aby sa to zvrtlo.
Niektorí ľudia v sebe prechovávajú obrovskú dávku zlosti a nikdy nezačnú dôverovať ostatným. Lenže tá pani v okne sa každé ráno pozerá za vozidlom...

3▲
18.04.2024, 11:43
(3) Ninka,:
popusti si uzdu svojej fantázii s Karlem Jaromírem Erbenem:

Karel Jaromír Erben

Vodník
Na topole nad jezerem
seděl vodník podvečerem:
„Sviť, měsíčku, sviť,
ať mi šije niť.

Šiju, šiju si botičky
do sucha i do vodičky:
sviť, měsíčku, sviť,
ať mi šije niť.

Dnes je čtvrtek, zejtra pátek -
šiju, šiju si kabátek:
sviť, měsíčku, sviť,
ať mi šije niť.

Zelené šaty, botky rudé,
zejtra moje svatba bude:
sviť, měsíčku, sviť,
ať mi šije niť."
13

5. Kasafran 18.04.2024, 11:43

(3) Ninka,:
popusti si uzdu svojej fantázii s Karlem Jaromírem Erbenem:

Karel Jaromír Erben

Vodník
Na topole nad jezerem
seděl vodník podvečerem:
„Sviť, měsíčku, sviť,
ať mi šije niť.

Šiju, šiju si botičky
do sucha i do vodičky:
sviť, měsíčku, sviť,
ať mi šije niť.

Dnes je čtvrtek, zejtra pátek -
šiju, šiju si kabátek:
sviť, měsíčku, sviť,
ať mi šije niť.

Zelené šaty, botky rudé,
zejtra moje svatba bude:
sviť, měsíčku, s...

5▲
18.04.2024, 13:59
Drííístaš...
none
6

3. ninka 18.04.2024, 09:51

Niekedy sme sa chystali na obrázkové slovníky, pútavo ilustrované leporelá, ktoré slúžili aj na hranie. Z leporela som si robila pevnosť a potom sedela uprostred kruhu pod stolom.
Zem sa triasla, povodeň či iné prírodné živly poukazujú, kto má väčšiu silu. Prognózy hovoria jasne, my však spájame ruky, myšlienky, nádeje, aby sa to zvrtlo.
Niektorí ľudia v sebe prechovávajú obrovskú dávku zlosti a nikdy nezačnú dôverovať ostatným. Lenže tá pani v okne sa každé ráno pozerá za vozidlom...

3▲
18.04.2024, 12:01
Dobré ráno hviezdny svit
Zem hovorí "Ahoj"

odkaz

👍: peter67
none
7

6. J.Tull 18.04.2024, 12:01

Dobré ráno hviezdny svit
Zem hovorí "Ahoj"

www.youtube.com/watch?v=t3XewsVnx9E

6▲
18.04.2024, 12:29
A na tému - Dobré ráno hviezdny Svit, nemáš?
Ahoj rád tě vidím...
odkaz
súhlasí: Kasafran
👍: J.Tull
8

7. peter67 18.04.2024, 12:29

A na tému - Dobré ráno hviezdny Svit, nemáš?
Ahoj rád tě vidím...
https://www.youtube.com/watch?v=1Zw3KF_Pf0o

7▲
18.04.2024, 12:35
Mám: levických patriotov
none
9

8. J.Tull 18.04.2024, 12:35

Mám: levických patriotov

8▲
18.04.2024, 12:38
Ľad je terazky podstatný!!! Palubovka až druhoradá.
👍: J.Tull
10

9. peter67 18.04.2024, 12:38

Ľad je terazky podstatný!!! Palubovka až druhoradá.

9▲
18.04.2024, 13:32
Držím palce

odkaz

Hliník se odstěhoval do Humpolce a levickí hokejisti do Popradu /prestavba zimáku/

🤩
none
11

7. peter67 18.04.2024, 12:29

A na tému - Dobré ráno hviezdny Svit, nemáš?
Ahoj rád tě vidím...
https://www.youtube.com/watch?v=1Zw3KF_Pf0o

7▲
18.04.2024, 13:43
(7) Peter67,
na Katapulťákov si pamätám/spomínam z 80. rokov minulého stotočia, keď ich skladby boli známe od Ašu po Čiernu nad Tisou...
👍: peter67 , J.Tull
12

11. Kasafran 18.04.2024, 13:43

(7) Peter67,
na Katapulťákov si pamätám/spomínam z 80. rokov minulého stotočia, keď ich skladby boli známe od Ašu po Čiernu nad Tisou...

11▲
18.04.2024, 13:46
Mal by si si už od 70-tych rokov 🙂
👍: J.Tull , Kasafran
none
15

12. era 18.04.2024, 13:46

Mal by si si už od 70-tych rokov 🙂

12▲
18.04.2024, 14:06
(12) Era,
zrejme máš pravu, ale v mojej pamäti sa to už tak presne nevybavuje...
👍: era , J.Tull
14

1. Kasafran 17.04.2024, 22:12

Írán napadl základnu Navatim hypersonickými raketami, ani jednu nedokázal Izrael zachytit... INFOKURÝR 15. 4. 2024 https://www.infokuryr.cz/n/2024/04/15/iran-napadl-zakladnu-navatim-hypersonickymi-raketami-ani-jednu-nedokazal-izrael-zachytit/

1▲
18.04.2024, 14:01
Bože, to sú zase propagandistické kecy.
none
16

14. Reset 18.04.2024, 14:01

Bože, to sú zase propagandistické kecy.

14▲
22.04.2024, 21:22
Ťažko uveriť, čo? Už aj Irán je ďalej..
súhlasí: Kasafran
none
17

16. clear1 22.04.2024, 21:22

Ťažko uveriť, čo? Už aj Irán je ďalej..

16▲
22.04.2024, 21:29
Izrael, ten fašistický americký štát musí byť zničený !!!!!!!!!!!
none
18

17. Milaníčko 22.04.2024, 21:29

Izrael, ten fašistický americký štát musí byť zničený !!!!!!!!!!!

17▲
22.04.2024, 21:33
(17) Milaníčko,
Izrael čaká ho to isté, čo USA...
19

18. Kasafran 22.04.2024, 21:33

(17) Milaníčko,
Izrael čaká ho to isté, čo USA...

18▲
22.04.2024, 21:34
Zaiscééééééééééééé 🙂🙂
none
20

19. Milaníčko 22.04.2024, 21:34

Zaiscééééééééééééé 🙂🙂

19▲
22.04.2024, 21:35
Očivišče
none
21

20. clear1 22.04.2024, 21:35

Očivišče

20▲
22.04.2024, 21:44
The charašo. 🫢
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 211 251 B vygenerované za : 0.202 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 795 757 x jedinečné zobrazenia : 5 266 724 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none